Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie ma chyba welurowych, więc problem rozwiązany 🙂 ktoś mi mówił o welurowych, ale może chodziło o coś innego..
http://allegro.pl/sterntaler-recznik-kapielowy-80x80cm-z-kapturkiem-i1583293998.html te ręczniczki jeszcze fajnie wyglądają, ale cenę mają trochę wysoką
Zastanawiałam się jeszcze nad Mateuszkiem, ale wygrał Szymuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga masz rację-popłynęłam na zakupach, nie ma co gadać 🙂 A co do ręczniczka to mama mi kupiła jakiś (dziś się dowiedziałam), nie wiem jaki na razie, bo jeszcze go nie widziałam. Podobno słodki i mięciuśki 🙂A co do porodów (bo widziałam, że wczoraj rozmawiałyście) to ja boję się panicznie, na początku ciązy i jeszcze przed ciażą nie wyobrażałam sobie urodzić inaczej niż przez cesarkę. Ale jeszcze bardziej chyba boję się samego pobytu w szpitalu( masakrycznie po prostu, nawet mi sie to śni po nocach). W związku z tym chciałabym urodzić siłami natury jak to się mawia, po czym będę się modlić żeby zółtaczki nie było, żebym mogła jak najszybciej z tamtąd wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm jednak dochodze do wniosku ze ten pomysl z mamusie.net jest sredni,przez cala ciaze tutaj piszemy sa tez watki dla kobiet ktore juz zostaly mamusiami i jakos sie juz przyzwyczailam do tej strony. na razie na nowym portalu nie ma nic wiec do czasu bycia 'ciężaróweczka' zostaje tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
hmm jednak dochodze do wniosku ze ten pomysl z mamusie.net jest sredni,przez cala ciaze tutaj piszemy sa tez watki dla kobiet ktore juz zostaly mamusiami i jakos sie juz przyzwyczailam do tej strony. na razie na nowym portalu nie ma nic wiec do czasu bycia 'ciężaróweczka' zostaje tutaj 🙂
No właśnie, każda podchodzi w ten sposób do sprawy. Nikt nie chce pisać na nowej stronie, bo tam nic nie ma na forum. A jak ma być, skoro nikt nie chce pisać? Liczyłem po ciuchutku, że troszkę pomożecie mi to rozkręcić. Na Brzuszku nie będę rozwijał nowych działów na forum - wszystko dotyczące mam będzie na mamusiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARIOLCIA wypasiony ten recznik , ale takze ma zajebista cene...Te co ja ostatnio pokazywałam z zabkami i innymi zwiarzatkami był za 23 zł
AGata tak nam sie wszytskim zdaje ze jak miną juz 3 m-c to wszytsko wraca do normy i bedziemy czuc sie dobrze , ja tez jeszcze czasmi mam loty (rozmowa z WIELKIM PANEM w łazience jest fascynująca).Całe szczescie ze Twoj mąz był z Wami ......Uwazaj Agata na siebie , bo jak ja tu czytam Ty czesto sie zle czujeszi jest Ci słabo....Staraj sie ,zeby ktos był razem z Toba np.zakupy.Tak szczerze to jest teraz gorąco , a my jestesmy w ciazy i wszystko może sie zdarzyc .Ja to nie chce myslec co to bedzie latem......U mnie słon to mało powiedziane.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Leginsik napisał(a):
hmm jednak dochodze do wniosku ze ten pomysl z mamusie.net jest sredni,przez cala ciaze tutaj piszemy sa tez watki dla kobiet ktore juz zostaly mamusiami i jakos sie juz przyzwyczailam do tej strony. na razie na nowym portalu nie ma nic wiec do czasu bycia 'ciężaróweczka' zostaje tutaj 🙂
No właśnie, każda podchodzi w ten sposób do sprawy. Nikt nie chce pisać na nowej stronie, bo tam nic nie ma na forum. A jak ma być, skoro nikt nie chce pisać? Liczyłem po ciuchutku, że troszkę pomożecie mi to rozkręcić. Na Brzuszku nie będę rozwijał nowych działów na forum - wszystko dotyczące mam będzie na mamusiach.

Na temat macierzyństwa jeszcze sie nie moge wypowiedzieć,choć jest na wrześnióweczkach troche mam więc może one to rozkręcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wiem i rozumiem..nie wiem czy ci to pomozeale moze masz zablokowane ciasteczka? na otwartej stronie kliknij prawa strona myszy,na samym dolej wybierz-preferencje dla witryny,ciasteczka i zaznaczasz 'akceptuj ciasteczka'. Moze mialas tylko czesc zaakceptowanych,to tez moze byc jednej z glownych problemow,jesli to nie to, musisz pokukac w sutawieniach bo to raczej wina przegladarki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
czarna79 napisał(a):
MPH 5 strona


piekne 🙂 romantic 🤪

Dzięki Mph romantic romantic , z tego romantico to we wrzesniu nasza kochana dzidzia się narodzi 🙂 🙂 🙂


i rola romantico zostanie spelniona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...