Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Karolcia i Aśki to chyba majówke zaczeły .....i przy karmi siedza 🤪 🤪 🤪Cos sie długo nie odzywają....


Hee sledze was śledzę hee ja włoski farbowałam ...
No a nie mogę się napatrzec na filmik z usg ojoj jak ten moj synek się usmiechal hee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Mariolcia ty lepiej napisz jak sie czujesz mam nadzije ze lezysz ....

Leżę, leżę, trochę posiedziałam na balkoniku z nóżkami w górze 🙂 nie przemęczałam się, mężuś wyręczał, nawet obiadek i kolacyjkę zrobił 🙂 od rana plamienia już się nie pojawiły 🙂 ufff... tatuś poszedł do pracy na nockę, ale dzidzia przed jego wyjściem jak go delikatnie kopła to po marudzeniu że tak słabo to się przyłożyła porządnie, pewnie mu nawet ręka się uniosła hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mariolcia ty lepiej napisz jak sie czujesz mam nadzije ze lezysz ....

Leżę, leżę, trochę posiedziałam na balkoniku z nóżkami w górze 🙂 nie przemęczałam się, mężuś wyręczał, nawet obiadek i kolacyjkę zrobił 🙂 od rana plamienia już się nie pojawiły 🙂 ufff... tatuś poszedł do pracy na nockę, ale dzidzia przed jego wyjściem jak go delikatnie kopła to po marudzeniu że tak słabo to się przyłożyła porządnie, pewnie mu nawet ręka się uniosła hihi

Leż kochana i sie nie przemeczaj , bedzie dobrze , a na jakos kontrolna wizyte musisz isc , zeby zobaczyc czy wszytsko juz jest ok ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Iza jests z warszawy czy masz juz wybrany szpital?



dokladnie to z pruszkowa, i nie wiem ale chyba sie zdecyduje na pruszkow
myslalam o karowej bo kobieta ktora mnie prowadzi jest z tego szpitala albo solec.
ale nie moge sie zdecydowac i zostanie pruszkow, zapisalam sie na szkole rodzenia do poloznej z tego szpitala i chyba tez sobie ja oplace aby byla przy porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Iza jests z warszawy czy masz juz wybrany szpital?



dokladnie to z pruszkowa, i nie wiem ale chyba sie zdecyduje na pruszkow
myslalam o karowej bo kobieta ktora mnie prowadzi jest z tego szpitala albo solec.
ale nie moge sie zdecydowac i zostanie pruszkow, zapisalam sie na szkole rodzenia do poloznej z tego szpitala i chyba tez sobie ja oplace aby byla przy porodzie


Solec bardzo miło wspominam bo I syna tam rodziłam a co do Karowej to nie mam przekonania bo siostra moja tam rodziła i opieka na położnictwie była straszna.Ja to juz sama nie wiem gdzie bym chciała 😞myslałam o Bielańskim bo tam ponoc jest super i dla dziecka i dla matki ale nie mam szans bez znajomości tam rodzic:/zastanawiam sie nad Inflancka ale obecnie jeszcze jest w remoncie i nie wiem zcy do wrzesnia zdążą wyremontowac oddział połoznictwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
O maryniu! Nadrobiłam lekturkę...
Cały dzień w rozjazdach, ale już jestem w domu.
Po sałatce, którą jadłam u znajomych dostałam jakiejś wysypki na ręce...Swędzi jak cholera, wypiłam dwa wapna i czekam aż zacznie działać 😞[/quot

Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
dziewczyny a kupujecie jakieś półśpioszki (nie wiem czy to się tak nazywa - takie spodenki? bo co się ubiera jak wystaje jeszcze pępuszek? Pieluszka, kaftanik i co gołe nóżki?


półspiochy sa fajne, miałam 2 pary przy Grzesiu, ale ja zakłądałam najpierw body z długim rękawkiem i na to połśpiochy. A najwygodniejsze dla mnie jednak spiochy przy takim maluszku 🙂 Pajacyki używałam tylko do spania bo jakos mi to na piżamę wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, po kolei się budzimy.
Ciężka noc za mną: śniła mi się moja wysypka, że się rozlazła na resztę ręki... A potem śniło mi się, że kolega potrącił mnie busem. Biedna nie wiedziałam na jaką izbę przyjęć iść - zwykłą czy ginekologiczną. Ach...Co siedzi w tej mojej łepetynie to aż strach się bać!!

Idę szykować śniadanko (białe szaleństwo ze szczypiorkiem) a potem zmykam do znajomych grillować się 🙂
Miłego początku długaśnego weekendu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...