Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie z Trójmiasta i okolic. | Forum o ciąży


Niunia26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gerda, wiem że można już być wymęczonym na samej końcówce, tym bardziej jak jest sporo spraw do załatwienia i do tego jeszcze ludzie pytają czy to już? kiedy urodzisz? (mnie te pytania na szczęście ominęły), ale jest coraz bliżej niż dalej i już jesteś tylko o krok do spotkania ze swoim kochanym synkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niunia wspaniałe zdjecie. Pawełek wygląda jak TY!!!
Anulka nie wiem, czy wiesz, ale ja jutro rano jadę do szpitala, ufam, ze wróce z Synkiem... i z kwitkiem mnie nie odprawią.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda Ja w nim widzę tatusia ;-) Jak klikniesz w to co się pokazuje pod moimi postami to wejdziesz w album gdzie jest więcej zdjęć. Trzymamy za Ciebie jutro kciuki, pamiętaj Ja pojechałam bez objawów i tego samego dnia miałam Pawełka, tylko koniecznie do mnie pisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia napisałam Ci spóźnione gratki 🙂 masz już synka ze sobą i jak samopoczucie? Zakochana pewnie w nim jesteś do szaleństwa. Daje Ci pospać?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka miałaś super! Z takim maluszkiem latem wszędzie jeździć, a my się musimy biedzić przez zimę 😞 no, ale jeden plus, że nasze maluchy będą już większe do tego czasu. Już mi się marzy wypad nad morze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Blue pewnie, że zakochana, jest świetny, dużo śpi w nocy wstaje 1-2 razy różnie, czasami zaraz po karmieniu zasypia, a czasem trzeba go podzidziać ;-) Ogólnie nie narzekam i już dochodzę do siebie ;-)


A miałaś poród sn czy cc? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon, bardzo fajnie jest urodzić latem, spacerki były czasem i dwa, ale zdarzało się w lipcowe upały, że siedziało się w domu, bo nie dało się wyjść, nawyżej pod wieczór na trochę. W domu nawet było tak ciepło, że Olcia leżała w samym pampersie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Blue pewnie, że zakochana, jest świetny, dużo śpi w nocy wstaje 1-2 razy różnie, czasami zaraz po karmieniu zasypia, a czasem trzeba go podzidziać ;-) Ogólnie nie narzekam i już dochodzę do siebie ;-)


A miałaś poród sn czy cc? 🙂


Naturalnie rodziłam, wody odeszły o 11.30 dali mi oxy około 16, a urodziłam o 21.42. Mały ważył 3980g. i 56cm ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Test na oxy? To robi się jakiś test? Biedna Gerda, a ja myślałam, że dzisiaj najpóźniej jutro będzie miała synka przy sobie. Może jednak sam postanowi wyjść bez wywoływania. Kurcze jeszcze każą czekać do poniedziałku, no nic innego nam nie pozostaje jak trzymać kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, byłam dziś na tych targach dziecięcych, a Ty? Bez rewelacji, 10zł za wejście to za dużo moim zdaniem. Niby dostaliśmy kilka próbek, kupiliśmy naklejki i zabawkę, ale tak poza tym to mi się nie podobało. Jakoś tak mało tego było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...