Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wow to szybko się dziewczyny wzięły za rozpakowywanie 🙂 Super Gratulacje dla mamuś 🙂

A z dzieciakami to już będzie tylko gorzej 🙂 Kacper też straszny uparciuch, rzuca się na podłogę jak czegoś mu nie dam. Wymuszacz i awanturnik z niego straszny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii u mnie paulinka robi to samo... Czasami jest okropna! Gratuluje ząbków Kacprowi i rozmówek 🙂 🙂 Mojej sie do rozmow nie zbiera 😁

Asiu no to macie czerwcówki 🙂 szybko Wam to idzie 😁 my czekamy na Weronikę 🙂 🙂 Oglądałam dzis zdjęcia Twojej Paulinki, jest strasznie podobna do Ciebie i fajnie sie jej włoski kręcą 😁

Pisałam do Anetki dzis, Matik dostał po znieczulenieu jakieś skurcze oskrzeli i leżał pod aparatami sprawdzającymi sercw. Biedactwo małe 😞

Gosiek i co z tym mieszkankiem w koncu? Jak Nikolka?

My po wczorajszej wizycie w Mysłowicach super. Paulinka bardzo grzeczna, pogadałam za wszystkie czasy ze znajomą no i bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku wyjedziemy z Polski.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu niestety ale będzie tylko gorzej 😞 Kacper mnie czasami zadziwia, nie wiem jak można się aż tak złościć ale on jest chyba w tym mistrzem. Co prawda wystarczy po prostu go zostawić najlepiej wyjść z pokoju to się uspokoi ale czasami jest niezły hardcor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziewczyny gdzie wy jesteście???

Ja juz sobie odpoczywam sama 🙂

Przeżyłam dziś horror Nikola mi się dławiła tak,że zaczełą oddech tracic normalnie masakra cos strasznego do tej pory się uspokoic nie mogę 😞

Aneta co tam u was co z Mateuszkiem??

Karina trzymam kciuki żeby wam się udało wyjechać jak ja bym kogos miała znajomego to nawet bym się nie zastanawiała nad wyjazdem stąd 🙂

Asiu cierpliwości z tym porodem,Weroniczka wyjdzie kiedy bedzie miała ochote 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tutaj taka straszna cisza???????

Ja dopiero teraz bo udało mi się dzisiaj wyrwać do znajomych i dopiero wróciłam 🙂 i coś mi się wydaję, żę głowka będzie jutro boleć 😉

Gosiu to co się stało??? Dlaczego się Nikolka tak dławiła??

Aneta jak Mati????

Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Dziś nocuje w domu, trzeba w końcu zrobić pranie itp. Tomek został z Matim a ja nareszcie na kilka godzin położę się w łóżku 🙂 Tak to ciągle szpital i praca,jakoś próbujemy wszystko pogodzić tylko Tomkowi skończył się urlop i musi iść jutro na popołudniu do pracy 😞
Z Matim już lepiej, ale w poniedziałek nieźle się wystraszyliśmy. Mati dostał głupiego jasia i padł w momencie, lekarze kazali mi wyjść i czekać, tomografia miała trwać minutę...ale coś się przedłużało i od razu miałam złe przeczucia, z każdą chwilą byłam coraz bardziej pewna że coś jest nie tak. Po dłuższej chwili zawołał nas lekarz i powiedział, że Mati dostał skurcz oskrzeli, szybko zareagowali - podali mu jakiś lek. Mały spał i kaszlał, podłączyli go do urządzenia które sprawdzało prace serca i tlen. Jak to Mati szybko doszedł do siebie 🙂 Dziś miał znowu robione eeg, to było straszne, nigdy tak nie płakał ale jakoś daliśmy radę. Wszystkie badania wyszły ok 🤪 więc to nie jest problem neurologiczny. Jutro mamy jeszcze badanie dna oka, może w końcu się dowiemy co mu jest. No i wykryli mu jakąś infekcje dróg moczowych więc nie wiem kiedy nas wypiszą. Ogólnie ten szpital nie jest zły, tylko mały strasznie się tam nudzi, ma bardzo małe łóżeczko i ciągle się o nie obija, nie można go zostawić na chwile samego. Szkoda, że nawet na spacer nie można wyjść.
Przepraszam, że się tak rozpisałam ale musiałam się wyżalić 😞
Karina jeśli chcecie wyjechać to trzymam kciuki żeby wam się udało.
Asia coś ci brzuszek urósł czy mi się tylko wydaje? 😜
Daga Kacperek niedługo będzie miał wszystkie ząbki 😁
Gosia jak tam z mieszkaniem, byliście oglądać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc tragiczna, Kacper budził się co chwilę 😞 chyba te trójki go tak męczą. Ma troszkę podwyższona temperaturę i przez cały czas gryzie sobie nadgarstki 😞 Ja nie wyspana, głowa boli 😞 Kiepski dzień 😞

Asiu jak się czujesz?? wszystko ok??

Aneta z Matim będzie już tylko lepiej, trzymam mocno za Was kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja jestem, żyję, nie rodzę jeszcze 🙂 🙂 🙂 czekam na swój czas
dzisiaj miałam kilka skurczy bolesnych z rana ale minęły, tylko krzyże dokuczają ale jakoś sobie radzę

Paulinka rozrabia, ostatnio śpi mi w dzień po 30 min także jest wesoło bo nawet nie zdążę odpocząć a ona już na nogach.

U nas zęby też szaleją, ale bez gorączki i marudzenia, mamy już w zasadzie 12 🤪

Aneta
dużo zdrówka dla Matiego, teraz to już będzie tylko lepiej. Trzymam kciuki za Was!
a ja faktycznie troszkę urosłam 😁 wiesz za dużo truskawek 😁 😁 😁 😁 😁

Daga dla Ciebie buziak na lepsze samopoczucie 😘

Gosia
jak z tym mieszkaniem? byliście oglądać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Asia to Paulinka ładnie daje czadu, pewnie marudka przez reszte dnia jak tak mało śpi? Ciekawe jak zareaguje jak wrocisz do domu z Weroniką 🙂 🙂

Dagi jak tam Kacper, jak te ząbki? A Ty jak sie czujesz, mam nadzieje, że juz nie boli głowa.

Gosiek a Ty gdzie sie podziewasz?

Anetko jestesmy z toba!!!!!

Ja chyba musze zacząć się odchudzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Ostatnio coś cierpie na brak czasu bo ciagle coś...

Nikola coraz lepiej mi spi w nocy wiec narzekać nie moge choć jeszcze nigdy całej nocy bez pobudki nie było.
Dziś mamy tate w domu,więc był z Nikolką na spacerku 🙂 teraz młoda spi,a ja kawka i chwila spokoju,wczoraj Nikola pobiła swój rekord i spała w dzień aż 4 godziny! 🤪 może dzis też zrobi mi taką niespodzianke 🙂

Asia gratuluje ząbków!!współczuje Ci,że Paulinka tak mało śpi mi Nikola co najmniej 2 godziny

Karina a z czego ty chcesz się odchudzać jak ty taka szczupła jesteś aż można ci pozazdrościc figury!Byłaś już u fryzjera??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Karinka jeszcze nie rodzę, a jak już zacznę to uwierz mi że będziecie na bieżąco 🙂 jeszcze Wam się znudzi 😉

Gosiu no to brawa dla Nikoli - 4 godziny 🤪 🤪 🤪 szaleństwo!
U nas w dzień może nie wiele ale za to mamy całe przespane noce, Paulinka zasypia o 20 i śpi ostatnio do 7:30. Szczerze już powoli nie pamiętam jak wstawałam do niej w nocy 🙂

Teraz zasypia, jak wstanie idziemy na spacerek bo teraz jakoś nie mogłam się zebrać, chciałam się doprowadzić do stanu używalności i tak jakoś mi zeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

No w końcu jest co poczytać jak się włącza kompa 🙂

U nas nocka z 2 pobudkami ale zęby strasznie dają mu w kość 😞 dostał nurofen i ładnie spał do 8 🙂
Od rana chodził za mną i powtarzał wuuuutata i bądź tu mądrym i zrozum dziecko 🙂 po pół godziny proszenia, żeby pokazał o co mu chodzi pokazał mi żyrafę i taki zadowolony mówi wuuuutata - ja nie wiem jak mogłam na to nie wpaść, że chodzi o żyrafę przecież to takie oczywiste 🙂 Kochany urwis.
Zebraliśmy się dzisiaj w końcu na spacer i po 5 minutach zaczęło lać, dawno tak nie zmokłam- wszystko dosłownie wszytko miałam mokre 😞 także spacer 15 minutowy 😞 A teraz czekam aż mi buty wyschną( bo oczywiście posiadam jedna parę butów 😞 )
Teraz Młody próbuje usnąć ale jeszcze słyszę że coś tam marudzi.

Karina Ty odchudzać z czego ja się pytam?????????!!!!!!!!!!!!!!! Jak ty szczypior jesteś 🙂 Za odchudzanie to ja się powinnam wziąć ale podejrzewam, że do mojej wymarzone wagi nie uda mi się już zejść ale będę próbować - chociaż zapału jakoś brak 😞

Asiu mam nadzieję, że będziemy na bieżąco codziennie rano patrze na telefon z nadzieją ze może jest tak już jakaś wiadomość od Ciebie 🙂 Mi Kacper też śpi tak po 1,5-2 czasami zdarza mu się 3 godzinki także pod tym względem narzekać nie mogę. Chociaż jak nie śpi to jest mega wymagający - zresztą Gosia ostatnio widziała na placu zabaw, że moje dziecko nie usiedzi 2 minut w jednym miejscu, a odkąd nauczył się otwierać sobie wszystkie drzwi bo dosięga do klamek to mam spory problem bo jest na prawdę wszędzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga jak mogłaś nie wiedzieć co to jest wuuuutata? przecież wiadomo że to żyrafa 🙂
co do siedzenie w jednym miejscu to u nas też jest to nie możliwe, Paulinki wszędzie pełno

wczoraj dwa razy mnie zaskoczyła - dostała kawałek chlebka a że nie miała wcale na niego ochoty pokruszyła w pokoju na dywanie i pytam jej - kto to teraz będzie sprzątał a ona poszła do kuchni, wyjęła miotełkę i szufelkę i ostro zamiatała 🙂
a drugi raz mówię do niej że zaraz odkurzamy - ja się patrzę a to do szafy po odkurzacz i ciągnie go ledwo co 🙂 Kochana, tak mamie pomaga 🙂

Paulinka dzisiaj spała 2 godzinki więc ją muszę pochwalić i dzięki temu mamusi dała odpocząć.
Pogoda dzisiaj nie pewna, my zaraz chcemy iść na spacerek i nie wiem co nam z tego wyjdzie. Byleby dojść do sklepu bo nie mam z czego obiadu zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...