Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas już cisza 🙂

I widzę, że tutaj też cisza 😞 Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie??? Meldować się tu raz, raz 😉 😉 😉

Popołudnie u nas spokojne, byliśmy na zakupach 🙂 Jednak Dady Biedronkowe są rewelacyjne 🙂 szkoda, że wcześniej takie nie były dużo kasy by się zaoszczędziło.
Myślę nad obiadem na jutro i chodzi mi po głowie jakiś fajny makaron z sosikiem - macie może jakieś pomysły ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem 😁 😁

My tez bylismy na zakupach. Po pampersy tylko Pawel musi jechacc do reala bo w tesco nie bede przeplacac jak tam sa na promocji 😁

Jeszcze musimy zaplacic ubezpieczenie i cala wyplata pojdzie sie....no wiecie....

a odchudzic sie musze z tych 3kg co mi przybylo jak nie pale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem dopiero teraz bo Rafał zasiadł do kompa i coś tam grzebał to nie chciałam go przepędzać

my też byliśmy wieczorkiem na zakupach, oczywiście jak się skończyło to wszystko
ja ostatnio przerzuciłam się na pieluszki Happy i jestem z nich bardzo zadowolona, według mnie lepsze niż pampersy, a Dady też używaliśmy ale raz Paulinka dostała od nich strasznego odparzenie co prawda wtedy akurat kiedy chorowała i miała wysoką gorączkę, brała jakieś witaminki i potem lekarka powiedziała mi że to może od tego a nie od pieluch ale jakoś tak się zraziłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień 😉 😉

U nas nocka super spanie do 7.40 🙂 I od rana wielkie poszukiwania bo zaginęła żyrafa 😞 I w kółko wuuutata ne ma 😞 Ale w końcu się znalazła pod kanapą i dziecko przeszczęśliwe.
Teraz już ucina sobie drzemkę a ja delektuje się kawą już kolejną bo przecież zasnąć można przez ten deszcz.

A u Was co tam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Teraz dopiero mam luz,Nikola spi,Artur w pracy więc czas mam tylko i wyłącznie dla siebie 🙂

Paskudny dzis dzień Niki tak wynudzona w domu,ale 15 minut była na spacerku tak pochodzić po kałużach bo szwagierka przywiozła jej gumiaczki 🙂

Popołudnie nam zleciało Nikola bawiła się z kuzynką Natalią starsza od siebie o 14 miesięcy 🙂 ale bawią się już coraz ładniej 🙂

A no i cały czas zapominam wam powiedziec,że nie byłam ogladac tego mieszkania bo czekam aż ten własciciel nam je pokaże a miał 30 odebrac klucze dzis już 1 a tu nadal cisza,więc na razie nic nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

ja jednak jestem w domu. Pojechalismy do mamy ale ledwo weszlam polkocilam siez ojcem.... dobrze wiedzial ze mamy przyjechac na pare dni a musial sie upic. takze wyzlam od raazu. wiec z fryzjera tez dupa 😞 Pawel zlapal takiego nerwa przez mojego ojca ze szok.

Modle sie tylko zeby cos wypalilo z ta Szkocja bo tu nie wytrzymam z tesciowai moim ojcem. I niczego sie nie dorobimy.

Pogoda faktycznie fantastyczna !!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 musze Paulince kupic jakis gumiaczki i pelerynke.

Asiu mojs Paulinka chyba wziela przyklad z Twojej corki bo zaczyna ściagac pampersy w nocy. Juz 2 noce z rzedu to robi. A ja tylko na spiocha sciele jej kocyki zeby na mokrym nie spala 🤪 jak Ty sie w ogole czujesz? Bierze Cie cos czy nie? Ja chce juz Weronike! 🙃 🙃

Daga my tez pijemy piwko 🙂 udanego weekendu 🙂 Zdjecia Kacpra super!

Gosiek mam nadziieje ze uda wam sie bejrzec to mieszkanie 🙂


Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
A co tu tak cicho?
Dziś Tomek siedzi na noc z małym, chyba wyrodna matka ze mnie ale już nie wyrabiam, praca i szpital a tam wyspać się nie da 🥴
Jeśli chodzi o pampersy to my dawno przerzuciliśmy się na happy, choć teraz zakupiliśmy pampersy dla chłopców (takie zakładane przez nogi) i jestem bardzo zadowolona tylko że są strasznie drogie.
Zdrówka dla was i dzieciaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas już błoga cisza 🙂
Weekend udany chociaż pogoda tragiczna, ale tak jakoś miło i rodzinnie 🙂
Wczoraj o 22 siedząc na papierosku, doszliśmy do wniosku, że musimy coś zmienić w salonie i zabraliśmy się za przemeblowanie 🤪 skończyliśmy o 24 także chyba sąsiedzi nas jeszcze nie zabiją wzrokiem bo staraliśmy się być cichutko 😉 ale układ jest teraz chyba fajniejszy i tak jakoś przytulniej. Jeszcze tylko nowy stół i krzesła bo to co mamy to jest gorzej niż porażka.

Kacper jak rano wszedł do pokoju to nie wiedział co się stało i co chwilę wchodził albo w komodę albo w stół 😁 😁

A u Was jak tam ??

Asiu jak samopoczucie???

Aneta jak Matii ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się witam wieczorkiem 🙂

Weekend przeleciał tak szybko, byliśmy u moich rodziców i było bardzo fajnie, szkoda tylko że tak krótko i pogoda kiepska.
Paulinka powoli zasypia ale sen coś nie chce przyjść 😞 miejmy nadzieję że niedługo padnie.

A moje samopoczucie jak na 38 tydzień chyba za dobre, nic mi się nie dzieje, jutro wizyta więc zobaczymy co tam Weroniczka wykombinowała...

Aneta jak Mati? wychodzicie jutro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 jestem i ja 🙂 🙂 🙂

A mi sie bardzo dłuzył ten weekend pewnie przez tą pogodę,Nikola wynudzona w domu marudzi już jej nie mogłam zajęcia wymyślić.

Asia byle tak do końca z twoim samopoczuciem 🙂

Aneta jak Mati??

Daga czasem fajnie jest coś przemeblować ja osobiście lubię takie zmiany 🙂
co robicie jutro?bo jak bedzie tak nadal brzydko to może pozwolisz mi się na kawke wprosic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Pobudka u nas już o 5.30 😞 dziecko wyspane i gotowe do zabawy było, ale teraz już ucina sobie drzemkę. Był problem z zaśnięciem bo osikał sobie swojego Nosia z którym zasypia i musiałam wyprać 😞 ale na szczęście się udało zasnąć 🙂

Gosiu szkoda, że smsa mi nie napisałaś 😞 bo wczoraj oglądałam film i już nie zaglądałam na forum 😞 A szkoda bo z chęcią zaprosilibyśmy Was na kawkę.

Asiu to dobrze, że się dobrze czujesz 🙂 Weroniczce dobrze u mamusi po serduszkiem 🙂 Jak będzie gotowa to da znać 🙂 powodzenia na wizycie 😘 😘

A ja się zastanawiam czy nie pojechać na tydzień do Krosna bo K. ma tyle pracy, że bez sensu tu siedzieć przynajmniej chłopak miałby święty spokój i może szybciej by wszystko skończył, a babcia by się wnuczkiem nacieszyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja maruda spała dzis 3 godziny,także się wyspała 🙂
Teraz nie pada to chyba ja ubiore i wyjdziemy na krótki spacerek do sklepu 🙂

Daga no mogłam napisać,ale to nic innym razem może we czwartek??Chociaz pogoda ma się juz od czwartku poprawiać ciekawe czy sie poprawi.
Jak tylko masz możliwość to pewnie,że jedź do mamy,kiedy byś jechała??

A gdzie reszta dziewczyny gdzie wy sie chowacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

właśnie wróciliśmy od lekarza no i znowu tak jak myślałam - rozwarcia brak, szyjka jeszcze długa 😞
aaaaaa, znowu przenoszę pewnie
a Weroniczka malutka będzie tak jak Paulinka, dzisiaj miała 2812 g, jak dla mnie może być 🙂

dzisiaj czuje straszny ból w krzyżu, no ale już tak pewnie będzie do końca więc się przyzwyczajam
Paulinka szaleje, nie daje mi wytchnienia, choć dzisiaj spała całe dwie godziny więc sobie między czasie odpoczęłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ja jestem.
Wróciliśmy do domu 🙂 🙂 🙂 W sumie to wykluczyliśmy padaczkę 🙂 Ale nadal do końca nie wiadomo czemu tak wywraca oczkami..no i ta infekcja 🤢 dostaliśmy leków na miesiąc a za dwa tygodnie trzeba powtórzyć badanie i być pod stałą opieką pediatry - jakbyśmy nie byli 🤔
po za tym mamy mieć rehabilitację i nadal odwiedzać neurologa. Mati w szpitalu czuł się jak ryba w wodzie 😁 Uwielbiał być w centrum zainteresowania, zaczepiać dzieci i panie pielęgniarki 🙂 Niestety ja tam nie czułam się tak dobrze, ciesze się że jesteśmy już w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Asia Weroniczka faktycznie maluszek 🙂 może się zdażyć ak ze nie przenosisz i trzymam za to kciuki zebys nie musiala chodzic dluzej z brzuszkiem 🙂

Anetko jakie leki dostaliscie? Posiew tez Wam kazali robić czy tylko ogolny kontrolnie? Ciesze sie ze juz jestescie w domku 🙂 Nie ma to jak u siebie 🙂

Dagi jak masz tylko okazje to jedz, Dzieciakowi sie odmieni a i Ty moze odpoczniesz 🙂 Biedny Kacper, wchodził w stół 😁 ja to widze! i sie smieje do monitora 🙂 🙂

Gosia jak Nikolka, Ma chyba niezłe spanie, 3 godziy to sporo :0 A zasypia Ci chociaz normalnie wieczorem?

U nas wszysto ok, Paweł juz po urlopie i tak jakos dziwnie mi bez niego w domu... Za to moja kochana tesciowa ma urlop... 😠 😠 😠 Przez 2 miesiace bedzie pracowala tylko 2 tygodnie wiec nie wiem jak ja to zniose!! Ratujcie 😞 😞 😞( 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 na tydzien jedzie do Austrii wiec tyle spokoju bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina współczuję, może wysłać ją gdzieś jeszcze heh Przepraszam że dziś nie odpisałam ale skończyła mi się kasa na koncie. Dostaliśmy furaginum i uretin (żurawina), ma brać przez cały miesiąc a za dwa tygodnie dokładne badanie.
Asia co lekarz to inne zdanie i komu tu wierzyć ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...