Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
lepiej uważaj bo może w domu są kamery 😉

no już bardzo blisko, za dwa tygodnie o tej porze będziesz już miała Emilkę przy sobie 🙂


Taki podstępny to raczej nie jest 🤪
Najadłam się arbuza i teraz latam sikać jakby mi mało było sikania 😞
I w nocy znów nie będę pewnie wcale spać bo co chwilę będę sikać szła - głupia ja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kacper ma drzemkę - szok.
Ale była taka maruda i płaczek, że nic innego nam nie pozostało jak położyć go spać.
A ja odpoczywam, bo się nastałam w kuchni,
ale obiad gotowy - własnie wcinam makaron - jest przepyszny - Asiu dziękuję 😘
Ciacho gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Jestem 🙂 tylko coś weny do pisania nie mam 😞 w ogóle ostatnio mam kiepski nastrój i wszystko mnie wkurza najgorsze jest to że czasem do Nikoli juz siły nie mam a ostatnio jest taka niegrzeczna i czasem ciężko mi zapanowac nad sobą i krzyknę na nią a potem znowu płaczę bo mam wyrzuty sumienia bo nie lubię tak i tak w kółko....

Daga trzymaj sie kochana dzielnie będzie dobrze bo musi być jesteśmy z Tobą:*

Asia dla Ciebie kochana gratulacje 😘 😘 😘 i dla Weroniki też 😘 zdolna dziewczynka a z kupą przeważnie tak jest,że troszke póżniej się dziecko uczy 🙂

Kasia Miłoszek jest słodziutki 🙂kochaniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i końcu Gosia się odezwała 😘 😘
A co to za podły humor Cię dopadł?
Stało się coś ?
Ja tez tak miałam, że krzyczałam po Kacprze z byle powodu, na szczęście ostatnio mi przeszło.
No trudno tak to już jest w ciąży, że ciężko zapanować nad hormonami, nic się nie martw 🙂

A ja dzisiaj zaszalałam, dziecię mnie poprosiło,żebym z nimi na kulki pojechała no to się zebrałam i wybraliśmy się do M1 🙂
Ludzie się na mnie patrzyli jak na ufoludka bo wielka już jestem jak nie wiem i równowagę ciężko mi utrzymać 🙂
Ale dałam radę, nawet małe zakupy w H&M się udały i chyba będziemy zmieniać kanapę, w salonie, na taka fajną skórzaną 🙂
Tylko muszę wszystko wymierzyć i złożyć zamówienie.
Kacper przez tą drzemkę jeszcze nie śpi, dopiero jedzą kolację a ja znów wcinam arbuza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia super że jesteś 😘
zaglądaj do nas bo się martwimy o Was

Daga śliczny brzuszek 🙂

u nas dzisiaj typowa rodzinna niedziela, tylko pogoda kiepska bo wiało strasznie ale i tak całe popołudnie spędziliśmy na zewnątrz
Dziewczynki jeszcze nie śpią, Paulinka właśnie przed chwilką wyszła z pokoju i stwierdziła że jej się nudzi 😉
dzisiaj każde siku w nocniku.......normalnie duma mnie rozpiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ślicznie wyglądasz i piękny brzusio 😘
Asia brawa dla Weroniki mądra dziewczynka 😘

A ja bez powodu mam taki humor no może pogoda się troche do tego przyczynia bo ja lepiej sie czuje w słoneczne i nawet gorące dni a tak to mam doła jestem zła nic mi się nie chce wszystko mnie drażni itd.
Poza tym cos pozbierac się nie mogę w sensie wyprawki nie wiem czemu tak jakos dziwnie praktycznie nic jeszcze nie mam.
A poza tym wszystko ok mała rośnie mi coraz ciężej już mam 8 kg na plusie ciekawe do ilu dojdę 😉 i ostatnio mnie straszne skurcze łydek łapia w nocy,ąż budze się ze łzami w oczach masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zażywam aspargin 3x1 chyba już od 2 miesięcy no i był spokój a od paru dni jest masakra.
Nikola już bardzo sie niecierpliwi już by chciała,no i chyba bedzie Laura przegłosowali mnie zresztą sama nie wiem tylko Artur razem z Nikolą cały czas mówia do brzuszka Laura 😉 a mi cos nic nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie zazdroszczę skurczy, ja z Weroniką pamiętam że miałam koszmarne, budziłam się w środku nocy z krzykiem i zawsze Rafał mi rozmasowywał
generalnie żadna ilość magnezu mi nie pomagała
Laura bardzo ładnie, a Ty jak byś chciała?

Daga no ja zdecydowanie byłam za Piotrem 🙂 więc bardzo się cieszę że wygrali
choć uważam że każdemu z nich należy się wygrana.......ciekawa jestem jak to rozwiążą z tymi mieszkaniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia nareszcie 🙂 Laura ładne 🙂 mi jeszcze podoba się : Liliana, Amelia. Ofelia, Zuzanna 🙂 no i Emilka ale zajęte już 🙂

Miłek całymi dniami się śmieje i gada jak tylko ma do kogo 🙂

DAGA brzusio masz śliczny i duzy jakby bliźniaki w środku siedziały 😉 super, taki okraglutki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):


DAGA brzusio masz śliczny i duzy jakby bliźniaki w środku siedziały 😉 super, taki okraglutki 😉


🤪 a tam tylko jedna całkiem nie duża Emilka 🤪
ALe masz rację wywaliło mi brzuszysko jak nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...