Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Asia to jak bedziesz miala wieści to koniecznie daj tu znać co i jak bo ciężko mi będzie wytrwać z zacisnietymi kciukani cały dzień 😉
Daga będzie wszystko dobrze bo nie ma innego wyjścia 🙂 czekamy z Milkiem na koleżankę Emilke 🙂 hehe może nawet razem do przedszkola pójdą 😉


Może może, kto wie 😉
A właśnie wzięłaś roczny macierzyński ?

Mnie zaczyna łapać przerażenie 😞
Budzę się w nocy zlana potem, nie fajnie tak.
Nie lubię się tak bać 😞
Jezu jeszcze tylko jutro 🤪 🤪
Krzysiek chyba nie pójdzie jutro do pracy i chyba podjedziemy do Orange wymienić telefon, to będe miała zajęcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Gawinka napisał(a):
Asia to jak bedziesz miala wieści to koniecznie daj tu znać co i jak bo ciężko mi będzie wytrwać z zacisnietymi kciukani cały dzień 😉


Kasia
jak tylko będę coś wiedziała to na pewno dam znać.

Daga
jak dzisiaj?


psychika mi siada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi trzymaj się - i powtarzaj " będzie co będzie" nie masz na to wpływu jak będzie a cokolwiek się wydarzy to z całą pewnością sobie z tym poradzisz. Teraz zadbaj o spokój Emilki żeby miała jak najlzejszy start 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Dagi trzymaj się - i powtarzaj " będzie co będzie" nie masz na to wpływu jak będzie a cokolwiek się wydarzy to z całą pewnością sobie z tym poradzisz. Teraz zadbaj o spokój Emilki żeby miała jak najlzejszy start 😉


Wiesz co, staram się jak mogę, ale od czasu do czasu jak mnie ogarnie taki paniczny lęk to ciężko sobie to tak tłumaczyć, w tedy się człowiek przez tą chwile boli i koniec 😞

Ale bardzo chcę Wam podziękować za wsparcie 😘 i dobre słowa.

Już jutro będzie po wszystkim.
I tak się zastanawiam, czy będzie podobna do Kacpra, czy będzie miała włoski i w ogóle jaka będzie 🤪
Taka kluska moja kochana mała 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co u nas? hmm no bujamy się po lekarzach i jak od jednego wychodzę optymistycznie nastawiona tak zaraz od druiego podłamana.. i tak wczoraj byliśmy u nowej pediatry gdzie :
nie mogła się nadziwić jakie to wesołe i gadatliwe dziecko 🙂 faktycznie cały czas do niej gaworzył i nawet jak mu wtykała patyczek do buzi to coś mówił i się śmiał :P
Waga 6 kg , przyrost przez tydzień 125 gram 🙂 powiedziała że teraz już tak szybko nie będzie przybierał i w upał to jeszcze mniej bo się poci.
A wieczorem byłam u naszej po skierowania na usg węzła i żelazo bo hemoglobina niska.
No i niestety, po wizycie w medicover u naszej pediatry znów mało optymistycznie 😞 powiew moczu wykazał tą samą bakterie... w większym stężeniu. Jutro znów muszę zrobić mocz na obecność leukocytów- czy nie ma stanu zapalnego w przewodzie moczowym. Jeśli jest to albo antybiotyk albo szpital i antybiotyk 😞 martwie się o mojego wesolka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem

Żeby nie myśleć, pojechaliśmy po tele i teraz mam zabawkę, pewnie pół nocy będę się bawić
a potem do aqua parku, żeby Młody miał jeszcze jakiąś rozrywkę 🤪
Nie dawno weszliśmy do domu.

Młody śpi.
Krzysiek konfiguruję tele
a ja zaczynam się trząść ze strachu 🤪 🤪
Jutro o 4 pobudka i jazda, jazda....
Jak tylko będe w stanie dam wam znac obiecuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Jestem

Żeby nie myśleć, pojechaliśmy po tele i teraz mam zabawkę, pewnie pół nocy będę się bawić
a potem do aqua parku, żeby Młody miał jeszcze jakiąś rozrywkę 🤪
Nie dawno weszliśmy do domu.

Młody śpi.
Krzysiek konfiguruję tele
a ja zaczynam się trząść ze strachu 🤪 🤪
Jutro o 4 pobudka i jazda, jazda....
Jak tylko będe w stanie dam wam znac obiecuje


Ty się nie baw telefonem tylko do spania!!!!!
wiem, że łatwo powiedzieć....ale troszkę się prześpij
no to się pochwal teraz jaki telefon wybrałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...