Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bachap mam do ciebie pytanko, a propo twojej wcześniejszej pracy. Co byś poleciła nam brzuszkowym założyc na wieczorne igraszki? 😉
Może masz jakieś linki do bielizny nocnej, w której wyglądałybyśmy apetycznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olalenka pytanie nie do mnie ale pozawole sobie odpowiedziec 😆
to moje propozycje
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/5,79854,8503805,Bielizna_dla_kobiet_w_ciazy_jak_z_erotycznej_basni.html?i=1
http://www.lovecenter.com.pl/bielizna-colette-o_l_80_1598.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matrzenko glowa do gory i nie chce słyszec o smutkach,bo jak nie to jak bede wacac do polski to sie przejade przez ta W-we choc mi nie po drodze i przywioze Ci lopate zebys miała czym te smutki i dolki zakopywac 😆tak wiec glowa do gory i o usmiech prosze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh dzięki. Nie wiem skąd to wszystko się bierze. Przecież jestem szczęśliwa z moim nowo poślubionym mężem, w pracy właściwie to ok (pomimo tego że nie mam macierzyńskiego i nie mogę mieć zwolnienia:P) I wszystko układa się chyba ok. Ale jakoś cały czas mi smutno, nic się nie chce. Po prostu źle. Naprawdę próbuję nie myśleć tak i odpycham złe myśli i cały czas coś robię ale jak tylko usiądę na chwilkę i mam chwilkę na zadumę to zawsze to jest smutna zaduma 😞
Idę spać i może jak wstanę będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia z tego co wiem mozesz odrazu zapisac sie na przedostatni semestr. tam nie ma klas maturalnych tylko sa semestry. na kazdy rok szkolny przypadaja 2.

Olalaenka no wyszlo rowny 1kg :P

Minona gdzie tak tanio aventa kupilas??? szczenka mi opadla z tymi cenami!

z tych dwoch pizamek to ta pierwsza bardzo mi sie podoba! ale u mnie teraz zakaz igraszek ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bym chciala wiedziec gdzie mozna kupic avent tak tanio bo gdzie nie pojde to takie ceny ze hoho a tez bym chciala ta firme poniewaz slyszalam ze jest rewelacyjna... Wogole sie podlamalam bo dowiedzialam sie ze jesli bede brac ten cholerny antybiotyk na toksozplazmoze do konca ciazy to nie bede mogla karmic piersia;/ ale poprosze lekarza czy by nie bylo mozliwosci odstawienia go miesiac przed porodem a jak nie to trudno 😞 Ja do szkoły rodzenia tez nie chodze ale zastanawialam sie nad tym bo mysle ze jest to przydatne i mozna sie poczuc lepiej...
Ps. Dziekuje za miłe komentarze do zdjecia 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello. Dziś troszkę lepiej zobaczymy jak dalej będzie.
Jeżeli chodzi o szkołe rodzenia to ja idę 20 sierpnia 🙂 Bardzo się cieszę że pod koniec bo przynajmniej się troszkę poruszam bo tam chyba ćwiczenia jakieś się robi i będę świeżo po 🙂

Madziek filmik super. Spłakałam się 🙂 NIeźle mnie natchnął na początek dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 Widze ze niektore maja zaledwie tydzien różnicy jesli chodzi o tydzien ciazy,wiec pomyslalam ze moze sie z wami przywitam 🙂 termin na 28 wrzesnia ale licze 2 tygodnie plus,minus.
Jesli chodzi o butelki polecam dr brown's,ze specjalna rurka w srodku antykolkową 🙂 Dla mnie numer 1 🙂 Pozdrawiam i mam nadzieje ze bede mogła czesciej do was zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka ja Ci powiem że u mnie najlepiej sprawdza się pas do pończoch (mocno elastyczny) zakładam pod brzuszek i czarny biustonosz - efekty rewelacyjne 😁

Marzenko ja też wczoraj taki dół że nawet nie wchodziłam na brzuszka bo tylko płakałam i w ogóle. Nie martw sie niczym Kochana

Co do szkoły rodzenia to ja bardzo bym chciała i pewnie w sierpniu zacznę a jeśli zrobią wakacje to we wrześniu - w końcu mam termin jako jedna z ostatnich a do tego mam przeczucie że Olek to się w listopadzie urodzi 🙂 Myślę że szkoła dużo daje no i można poznać inne Mamuśki które urodzą w podobnym terminie itd (taki lokalny pseudobrzuszek 😉 )

Gosia super z tą szkołą 😁 dumna jestem z Ciebie

Bojalubie ja bym przyjechała do Ciebie żeby Cię wspierać w trakcie porodu ale trochę daleko i boję się że na swój bym nie zdążyła wrócić 😉 nie martw się niczym

Bajko jaki masz śliczny brzusio 🙂 i ta kiecka mi się podoba 😁

A zapomniałam wspomnieć że tak jak 2 dni temu pisałam Wam że nie mam zgagi to teraz mam CIĄGLE!!! masakra

Fredeczko postaraj się dbać o siebie bardziej... może powiedz mamie żeby (za przeproszeniem) wypchała się ze swoimi uwagami co do porządku w domu i sama zabrała się za robotę bo chyba chce mieć kolejnego wnuka!!!!! a Ty ogranicz swoje zajęcia do dbania o Wiki i o siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 😆
Marzenko bardzo sie ciesze,ze choc cos poprawilam Ci humor,mam nadzieje ze z kazda godzina bedzie coraz lepiej 🙃

Leginsik witam serdecznie 🙂 no faktycznie z terminem na 28 wrzesien mozesz zachaczyc o pazdziernik 😉

Bachap ja licze na to samo z ta szkola rodzenia,dosc,ze pocwicze,dowiem sie co i jak to poznam nowe brzuszki 😉oczywiscie nie takie kofane jak tu 😉 😉

U mnie dzis pogoda wiecie jaka 😁deszczyk napierniczał cala noc teraz tez cos tam leci,wiec ogolnie szro zimno i do dupy 😉no ale ja mam dzis taka energie,ze az sie dziwie 😉
MIlego dnia Kofane 😉
Ide sprzatac ale bede tu zagladac 😉no to muzyczka ciach i lecimy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

A co tu dzisiaj takie pustki???

Ja po tej nieszczesnej glukozie... przetrwalam chociaz bylo ciezko!

dzisiaj tylko powycieralam kurze, umylam wanne i zlew i pozmywalam naczynia i zrobilam obiady ( dzisiaj 2 bo jeden dla nas a jeden osobny dla mojego taty) . mama niech pomyje kafelki i odkurzy i pomyje podlogi.... ja nie mam sil i pierdole to. sorry za wyrazenie.

moj kochany pojechal udzielac slubu poza urzedem, zdziwilam sie ale okazalo sie ze kobieta jakas umierajaca jest i ze nie moze dotrzec do urzedu a bardzo chca sie pobrac. fajnie, ze jest taka mozliwosc i ze nie musza jej przywozic do urzedu tymbardziej ze to stwarzaloby zagrozenie dla zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko.. pustki moze dlatego ze słonko wyszło? i na spacer poszły??


a co do terminu,.,. ja mam niby na 20 października,.. a na usg u kretowicza- autorytet wsród USG-owców i lekarzy, położników.. wyszlo z USG 14 października 🙂 to jest 6 dni wcześniej 🙂
a powiedział że i tak bedzie jeszcze wczesniej bo dziecko duże 🙂 to co jamam powiedzieć?

walizke do szpitala to juz we wrzesniu przygotuję 😜

witan Nową Mamuśke wrzesniowo październikową 🙂 i zachęcam do udziału w naszym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo tak pozno chcesz torbe do szpitala szykowac? ja wole miec gotowa 2 mies przed, serio! a pozniej tylko dorzucic to co sie uzywa na bierzaco jakies kosmetyki, szczoteczka,pasta itp.
ale pozostale rzeczy juz wczesniej beda naszykowane! aaaaa no i nie w torbe tylko w reklamowke - szafki sa baaaaaaaardzo male a torba nie moze stac na podlodze ( przynajmniej u nas w szpitalu tak jest ) .

Fajnie by bylo jakby tesciowa jakas dodatkowa szafke mi zalatwila.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhh u wszystkich slonce a u mnie deszcz wlasnie przestal padac. za to do poludnia pieknie swiecilo sloneczko i bylo goraco!! 🙂 mał skacze w brzuchu, upoimna sie chyba o obiad :P

za chwile ide smazyc paluszki rybne mniaaaaam mniaaaaaaam. uwielbiam!

dziewczyny a jak u was z zjedzeniem ryb? powinnysmy teraz jesc duuuzo ryb , amerykanscy naukowcy odkryli ze dzieci matek ktore mialy diete bogata w ryby podczas ciazy urodzily dzieci ktore sobie radzily 20-30% lepiej w szkole niz te, ktorych matki ryb nie jadly. moze to glupio zabrzmi ale...... moja Wiki rewelacyjnie wypada na tle rowiesnikow 😁

TYLKO NIE JEŚĆ PANGI! KOBIETY W CIĄŻY I DZIECI WOGÓLE NIE POWINNY JEŚĆ TEGO GÓWNA! to sama chemia a lepiej żebyście nie wiedziały w czym hoduje się te ryby i czym się żywią..... tak dla porównania - mięso pangi żyjącej w czystej wodzie itd jest ciemnobrazowego koloru, ta która kupujemy w sklepie jest biała.....
polski karp w ciągu roku przybiera ok 750g a panga............. 2 tony!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
kupe czasu mnie tu nie było i chyba te zaległości na forum mnie pokonają. Tak bardzo chciałabym, żeby był już Październik....albo chociaż wrzesień...poszłabym wreszcie na zwolnienie..ehh...pisanie pracy magisterskiej, egzaminy, zaliczenia, prowadzenie sklepu i szukanie nowych pracowników...wymiękam!!!
Ale koniec marudzenia...Wreszcie mogę się pochwalić, że Nasza dzidzia - to synuś 🙂 Z imieniem troche gorzej bo nie możemy się zdecydować...Maciej, Mateusz, Jakub? Nie mam pomysłu, a chcielibyśmy jakieś takie proste, nie wymyślne, ale z drugiej strony, żeby nie było 10-ciu Jakubów w przedszkolu 🙂
Powiedźcie mi dziewczyny czy kupowałyście już materacyk do łóżeczka? Zupełnie nie wiem jaki ma być? Kokosowo gryczany czy kokosowo piankowo gryczany?
Pozdrawiam i miłego dnia życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od rana ciemno i pada non stop . wczoraj bigos wypichciłam a że robie doskonały to wszyscy się zlecieli "moge bigosu?" i na dzis rano musiałam na szybko wymyślać mężolińskiemu obiad 😁
co do butelek niewiem .. koleżanka znajomego mówiła że mi da ale czy sie uda niewiem
w sobote jedziemy pod częstochowe do rodzinki mojego miśka , przynajmniej teściówka nie zawraca mi głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoodka ja mam kokos-pianka-gryka. podobno jak dziecko zasikuje to smierdzi ale mala miala pod przescierdalem ceratke i nic nam nie smierdzi :P

kasiuszka co do butelek to jestem zdania ze powinno sie kupic dziecku nowe. butelki sie rysuja i w tych rysach zbieraja sie bakterie i i tak trzeba wymieniac co jakis czas. no chyba ze kolezanka chce dac nowe buteleczki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...