Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejcia ja tylko na chwilcie
forumowe cioteczki powitajcie Bogdanka Szymona urodzony 26 września siłami natury
waga przy porodzie 2610 długośc 49 cm
dziś mnie dopiero wypuścili bo mały miał ostrą żółtaczkę kliniczną i miał fototerapie
jutro dłużej posiedzę i zamieszczę fotkę
gratuluję wszystkim co urodziły!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu gratulacje i szybkiego powrotu do domku z malenstwem 🙂 🙂
Kasiuszka nastepna rozpakowana gratuluje!!!!
Ja dzisaj u mamy pol dnia spedzam wiec posiedze troche na necie...
Wczoraj mialam skurcze co 10 min weszlam do wanny juz myslalam ze to to a po kapieli mi przeszlo tak sie zawiodłam 😞 😞 😞 Jutro ide do lekarza na KTG a w wtorek mam termin to mi pewnie powie co robic... Napewno bedzie mi jeszcze kazal poczekac kilka dni i pewnie jak nie urodze to dopiero mi da skierowanie.... Mam nadzieje ze nie bedzie potrzebne 😞
Ciesze sie ze u was wszystko ok pozdrawiam i trzymajcie sie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
nie musiałam go błagać o naturany składnik wspomagający poród 😁 😁 😁 sam chciał i to bardzo :P hahaha :

Wogóle wcozraj byłam na uczelni i mnie wygoniła rektorka do domku, jak urodze mam przynieść akt urodzenia małej i ponoć rusza jakiś specjalny program nauczania dla matek i mam sie nie martwić zajęciami, aż mi ulżyło 😁

hehe , pożycz męża Karpiowej 😉
mi też to nie sprawia już przyjemności a tylko ból... 😞

Super, że rusza specjalne nauczanie dla matek, rewelacja po prostu, gratulacje ! Czyli nie masz się co martwić ! Extra !!!

Joane, piękne włosy ma Igorek !! 😁 Oby mu sie nie wytarły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia z Igorkiem dziś do domku wychodzą. Gosieńka napisała przed południem, ale ja akurat z domu wychodziłam, więc przekazuje teraz.

Kasiuszka
gratulujemy!!! kolejny mały mężczyzna na świecie , brawo!!! super, że już w domku jesteście.

Następne Mamusie mają już swoje Dzieciątka 🙂 ach... czas na nas!!! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, ze Gosia dziś wychodzi z Igorkiem 🙂 !!!

kasiuszka26 napisał(a):
hejcia ja tylko na chwilcie
forumowe cioteczki powitajcie Bogdanka Szymona urodzony 26 września siłami natury
waga przy porodzie 2610 długośc 49 cm

Kasiu, super !!!!!!! GRATULACJE !!!
Tak właśnie obstawiałyśmy, że skoro się nie odzywasz to pewnie się rozpakowujesz ! 😉
Hi hi ! Super !!!
Czekamy na zdjęcia i relację z porodu 😉

Marzenko, jaka Ty dzielna jesteś ! Ja bym nie dała rady tak szybko się przeprowadzić !
Całe szczęście nie urodziłaś jeszcze 🙂

Ja dziś w Blue City miałam jakies dziwne akcje... nie mogłam żadnych napisów przeczytać, nawet wielkiego PANDORA nad sklepem... Po prostu mi się słabo zrobiło i straciłam widzialność :/

Przyjechaliśmy do domu i mi przeszło ... dziwne to było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja również gratuluje synusia 🙂 i czekam na fotki 😁

Ja cały dzień siedze i sie nie ruszam, mała tak podskakuje, że aż juz nie moge, jeszcze tak nie podskakiwała bez przerwy i coraz mocniej boli mnie podbrzusze, musze zaczac liczyc co jaki czas czuje ból....i ta paskudna zgaga mnie wykończy

A i wcześniej pisałyście coś o puchnięciu...ja mam cała twarz spuchniętą, a usta ogólnie mam b duże ale dzis wybitnie, to jakas oznaka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka gratuluję synka! tak, jak któraś z dziewczyn napisała, obstawiałyśmy, że rodziłaś 🙂
Joane ale Igor ma włoski, ja pierniczę! 🙂
Bajka trzymam kciuki, by lekarz nie dawał skierowania, tylko Julka sama się na świat cisnęła.. Ja też obawiam się, że lekarz każe chodzic mi jeszcze 2 tyg po terminie z brzuchem a dopiero później da skierowanie..Nie wiem jak to u nas wygląda a na poród się w ogóle u mnie nie ma. zero skurczy czy czegokolwiek 🙂
Gosiu fajnie, że juz z Igorkiem dzisiaj wychodzicie do domku..
Koyotka dziękujemy za wstępne rady i wskazówki 🙂 na pewno nam się przydadzą 🙂
Akneri, Zuziaczek sympatyczne nowe fotki 🙂 Akneri, ja tam też rozstępów u Ciebie nie widzę 🙂
Iris od której godziny Ty buszujesz po necie? Dospac nie możesz? czy też przygotowujesz już organizm na powitanie Tymka i na to, że będziemy miały mniej snu?
Anetka84 zarąbisty pokój dla Kai!! bardzo mi się podoba!!

to która teraz po Kasiuszce? za każdym razem z ciekawościa wchodzę na brzuszka i czekam na te fantastyczne nowiny!! mam nadzieję, że Aga33 we wtorek będzie miała już przy sobie Maksa i Amelkę

Mdoundi się nie odzywa..czyżby odsypiała te męki przed porodem? 🙂

a i ja jeszcze sobie po cichu marzyłam, że może dzisiaj urodze 2.10. ta data mi się podoba, ale widac, że Nadia nie słucha mamy i nic z tego nie ma i nie będzie 🙂 cóż, teraz to już każdy inny dzień będzie dobry..Carpioo ciekawa jestem strasznie, czy tego 9.10 Jagódka Cię posłucha i ujrzy nasz cudowny świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka gratulacje!!! 🙂 Kolejny bobas na świecie 🙂

My dzisiaj byliśmy na zakupach cały dzień. Nogi mi odpadają ze zmęczenia. Kupiliśmy śpiworek do spania w tesco, bo promocja była i kosztował 30zł, trochę pieluch, nawilżane chusteczki do pupy. Teraz ostatecznie łóżeczko zostanie skręcona, a od 19 zostaję sama na tydzień albo dwa 😞 i tak 7 tygodni, ehh.

Dzisiaj cały dzień mam to dziwne kłucie w środku. Pisałyście, że to chyba oznaka skracania się szyjki macicy, więc niech się skraca i skraca i już chcę imeć to za sobą. Strach przed porodem w tym momencie jest u mnie posunięty do tego stopnia, że chce mi się wymiotować na samą myśl. Chyba powiem o tym lekarzowi, może jakoś mnie uspokoi :/ i w sumie jak tak analizuje czego się boję najbardziej to tego nacinania krocza ble.

I jeszcze moja potrzeba picia wody zamieniła się w potrzebę picia pepsi. Nie wiem o co chodzi, ale tak mi się ciągle chce pepsi, że nie mogę. Powstrzymuję się, żeby nie przesadzić, ale ciągle myślę o pepsi. Ciekawe czemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie moje Kochane 🙂
Jesteśmy już w domciu więc się melduję 🙂
Mimo niewyspania i zmęczenia jestem najszczęśliwszą mamą n świecie 🙂 Wypuścili nas dziś bo żółtaczka się zmniejszyła. Mamy tylko mały problem z karmieniem , ale poradzimy sobie 🙂 Całuję Was i gratuluję wszystkim Mamusiom Dzidziusiów 🙂

Tęskniłam za Wami:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiuszka- Gratulacje !!! Już się o Ciebie martwiłyśmy, a tu taka niespodzianka.

Gosiu- fajnie, że jesteś już w domku z synkiem i że macie się dobrze 🙂 Miałysmy termin na ten sam dzień ale Tobie się poszczęściło i już tulisz swoje maleństwo 🙂

Akneri
-brzuszek super i Zuziaczka cieniowany też 🙂

Cieszę się, że wam się podobał kącik Kai 🙂

A dziś mąż zabrał mnie na małą wycieczkę i pojechaliśmy do Gietrzwałdu. Jest to taka wioska pod Olsztynem pięknie położona na pagórkowatym terenie. Kiedyś było tam objawienie i znajduje się tam źródełko z leczniczą wodą. Nawet udało mi się wdrapać na całkiem wysokie wzniesienie i miałam nadzieję, że może się zacznie ale na razie cisza. W środę mam wizytę u lekarki, zobaczymy co postanowi, jeśli się nie rozpakuję wcześniej 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no laski wymeczył mnie poród niesamowicie , w niedziele o 19 się położyłam spać i o 20:30 coś poczułam i chlus wody mi odchodziły, szybciutko do samochodu i szpital najbliższy (lutycka) , podłączyli ktg podali jakis specyfik bo małe rozwarcie narazie było , skurcze bolesne brzuszne i dna miednicy nogi mi latały nie mogałam sobie znaleść pozycji, o 4 było 8 cm dopiero po 5 wkońcu pełne rozwarcie i te ostatnie półtorej godziny to już tylko parłam ale mały sie cofał , podali kolejna kroplówkę potem położna zawołała lekarza pogadała z nim i pomógł mi urodzić 😲 o 6,29 położyli mi małego na brzuszku ach jakie słodkie oczka miał uspokoił się chwilke tak sobie pobylismy i go wzieli, mnie poszyli i na łóżko do sali odpocząć, potem go przywieżli i już razem spaliśmy oboje zmęczeni przez raszki łóżeczka wsunełam ręke i mnie chwycił za palec wspaniała chwila, niemogłam sobie uświadomić to moja perełeczka słodka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/80/imgp0085a.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5127/imgp0085a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguska21 napisał(a):
Może mi ktoraś powiedzieć jak wygląda odchodzenie czopa i jak on sam wygląda i jak juz odejdzie to czy to oznacza poród?


Kochana oznacza to zbliżający się poród z reguły 🙂
Jak odchodzi czop to możesz mieć różowawe , żólte upławy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
hejcia ja tylko na chwilcie
forumowe cioteczki powitajcie Bogdanka Szymona urodzony 26 września siłami natury
waga przy porodzie 2610 długośc 49 cm
dziś mnie dopiero wypuścili bo mały miał ostrą żółtaczkę kliniczną i miał fototerapie
jutro dłużej posiedzę i zamieszczę fotkę
gratuluję wszystkim co urodziły!


GRATULACJE KASIUSZKO 🙂 🙂 🙂 WITAJCIE 🙂[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
[quoteHi hi ! Super !!!
Ja dziś w Blue City miałam jakies dziwne akcje... nie mogłam żadnych napisów przeczytać, nawet wielkiego PANDORA nad sklepem... Po prostu mi się słabo zrobiło i straciłam widzialność :/

Przyjechaliśmy do domu i mi przeszło ... dziwne to było...


Chyba nam już zmęczenie się daje we znaki, albo jakies mamy uciski albo nie wiem 😉 ale ja miałam to samo wczoraj, słabo, dziwnie, poty jakies, ból w dole brzucha i ledwo doszłam przez parking do samochodu... Głupie uczucie. Chyba nie powinnyśmy już same się nigdzue wypuszczać, bo trochę strach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko ja nie umiem odsypiać, to mój największy ból... wstaję z kurami... jak juz jestem wyspana to już nie ma bata żebym usnęła.Do pracy wstawałam codziennie o 5:30 więc mój zegar bilogiczny tez działa ciągle jakbym musiała być cały dzień na wysokich obrotach. No cóż.. .przynajmniej jak się Tymek urodzi nie będę miała kłopotu ze wstawaniem 🙂 Mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu Kochana super, że jesteś z powrotem w domku 🙂 🙂 🙂 Ucałuj Igorka od Cioci Iris 🙂 Trzymam kciuki za Wasze karmienie 🙂

Kasiuszko jaki słodki Twój synuś 🙂 🙂 🙂 Przesliczny, jaki maleńki 🙂 Cieszę się, że u Was wszystko w porządku a ta chwila jak Mały złapał Twój palce musiała być bezcenna i bardzo wzruszająca 🙂 🙂 🙂 Az mi łezki się zakręciły 🙂

Aguśka wydaje mi się, że to może być ten czop tak jak piszą dziewczyny. Trzymam kciuki za Was i mam nadzieję, że szybko urodzicie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka26:Gratulacje 🙂wiedziałam,że Twoje zniknięcie nie było przyoadkowe...mały cudny 🙂kurcze tak o tych porodach sn piszecie...że niby ciężkie ale fajne,że ja też chcę 😉eee będzie co będzie 😉

Gosiu:witamy znowu 🙂szczęściaro 🙂super,że już w domku jesteście 🙂

Aguśka:czyli ustawiasz się w kolejce 😉z tym odejściem czopa to róznie bywa...czasem odchodzi na kilka dni przed porodem,a czasem na kilka,kilkanascie dni...życzę,żeby było jak sobie marzysz,ale po wczorajszym witaniu się z mężem to może być szybciej niż myślisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris,a jak tam u Ciebie?czytam,ale czasem jak dobrnę do końca to nie mam sily pisać...zmartwiły mnie te Twoje ostatnie skurcze...no może nie tyle zmartwiły co prawie zabolały...Z dosypianiem mam to samo...muszę być naprawdę zjechana,żeby w dzień choć godzinę odespać...to chyba po urodzeniu Wiktorka tak mi się poprzestawiało,teraz doszło jeszcze nocne picie i siusianie i w sumie śpię bardzo mało,a mimo to nie odsypiam...będę tego za kilka chwil żaławała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...