Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wam także wszystkiego naj!!
dzisiaj rano bylam na pobraniu krwi (państwowo) i myślałam ze krew mnie zaleje.. z nerwów.. byla taka dziewczyna w 7-8 mies ciąży i wyobraźcie sobie ze jej nikt nie chciał przepościć bez kolejki.. u mnie widac brzuszek jak ktos sie przypatrzy, myślałam ze mnie przepuszczą, ale jak zobaczyłam jak te stare baby drą japę na tą kobitkę z widocznym brzuszkiem to sama sie zamknęłam 😞 i juz nie chciałam taryfy ulgowej.. straszne to jest kobietki ze nie wszyscy rozumieją ze sie możemy źle czuć itp. mnie mdłości dopadły tam w przychodni i facet zamiast mnie przepościć to powiedział "niech pani sobie usiądzie a nie tak stoi z tym brzuchem na pokaz" oczy wybałuszyłam na niego?! i tyle co mi pozostało bo co sie ze staruchem kłócić będę, jak pewnie sam zapomniał jak jego żona była w ciąży i sie czuła.. a jeszcze jakie komentarze do tej drugiej ciężarnej: " dzieciaka jej sie zachciało to niech teraz stoi", " myśli jak ma brzuch to jej wszystko wolno, bezczelna małpa" itp, itd.. wstyd.. po prostu wstyd, od nas szacunku sie domagają a sami przykładu nie dają.. i tak wyszłam z domu o 7 to wróciłam po 10.. 😞 ehhh i zrobiłam napad na lodówkę 🙂 bo na czczo tyle czasu musiałam wytrzymać..

a jak sie wy czujecie? przechodzą wam mdłości??

Marzenka, ja tez sie boje kochać ze swoim facetem.. zrobiliśmy to 2 razy ale za pierwszym razem on był za bardzo spięty i zdenerwowany, a za drugim ja.. jedno i drugie by chciało.. ale sie trochę boimy, niby można.. ale mi coś w głowie siedzi.. powiedziałam sobie że tak po 3 mies. będę odważniejsza.. a jak wygląda sex u pozostałych?? robicie to? czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Wszystkie Październikowe Mamuśki!
Też mam termin na październik - dokładnie 7 i już nie mogę się doczekać maleństwa! Z zazdrością czytam wasze wypowiedzi - miałyście już pierwsze USG i słyszałyście bicie serduszka! Ja mieszkam w UK i tutaj niestety do pierwszego usg muszę czekać do 12 tc. Na razie byłam u polskiej pani ginekolog ale podobnie jak jednej z Was powiedziała mi że na razie nie ma się z czego cieszyć bo mogę poronić! Był to 4tc. Jędza! Mam nadzieję że wszystko jest jednak dobrze. Dzisiaj jestem w 10tygodniu i 4 dniu ciąży. Już nie mogę doczekać się pierwszej wizyty na usg :-)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę wszystkiego NAJ z okazji Dnia Kobiet x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mi powiedział tak wstępny babsztyl! początkowo się przejęłam.. ale teraz juz moje obawy przeszły .. troche dalej.. 🙂
Ty tez sie nie przejmuj Mdoundi ! trzeba zmienić lekarza na takiego któremu będziesz ufać, a nie sprawdzać go u drugiego.. 🙂 trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak - właśnie już do niej nie pójdę :-) po prostu poszłam do pierwszej lepszej polskiej pani dr (prywatnie) zaraz po zrobieniu testu ciążowego i zanim dostałam jakiekolwiek wezwanie od angielskiego lekarza. Wiadomo po polsku czułam że lepiej się dogadam, popytam co i jak, itp....
No nic w czwartek mam spotkanie z angielska położną to zapytam kiedy w końcu zobaczę mojego "Groszka" :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszle i obecne juz mamy.Ja zaczynam odliczanie z moim pierwszym Dzidziusiem,mamy dopiero 6 tygodni i 6 dni i juz sie nie moge doczegac jego narodzin!dzis pierwszy raz uslyszalam jak bije jej lub jego serduszko!!!Normalnie sie poryczalam ze szczescia 😆jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziek84:
ja jestem juz w 9 tyg, ale to "z boku" źle pokazuje. mdłości ustają.. (tzn ja wymiotów nie miałam, tylko tak mdło mi było, niby chciałam wymiotować, ale nie mogłam). teraz tylko jestem mega zmęczona (chodzę do pracy na 8 godz), zasypiam wcześnie a w nocy budzę się kilka racy na godzinę.. pół.. czasami dwie.. i tak sie przewracam z boku na bok, oczywiście budzenia się "na siku" nie wliczam.. no i wstaje wcześnie ( w tyg. nie liczę, ale w weekendy to już o 7 robię pobudkę)
jeść mi sie za bardzo nie chce, nie mam już zachcianek takich silnych.. może jeszcze przyjdą 🙂 bo miło było z tego korzystać 🙂
dziewczyny, juz za 5 dni mam USG 🙂 🤪 nie mogę się doczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo; u mnie jak na razie nie moge narzekac,tylko rano lekkie mdlosci i podobnie jak Ty czasem mialam ochote wymitowac ale nie moglam,heh z moich zachcianek najlepsza byla kaspusta kiszona jak wspomnialam sobie o niej o 22 wieczorem,potem mialam sen jak moja mama robila w takiej duzej wazie,normalnie masakra 😆 na drugi dzien moj musial isc i mupic mi sloik kapusty.jak juz go dostalam to zjadlam polowe.
Kofana wiec ja trzymam kciuki za Twoje pierwsze usg,przezycie niesamowite.mam nadzieje ze napiszesz jak poszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę i le mnie ominęło 🙂
Witajcie Mamusie 🙂
Carpioo wierzę ze nie nie możesz się doczekać tym bardziej że to pierwsze USG , ja do lekarza idę za tydzień w piątek , teraz w czwartek zacznie mi się 10 tydzień 🙂
Jak u Was ze zmęczeniem??? U mnie jest tragicznie , mogłabym tylko spać spać i jeszcze raz spać.
Buziaczki Dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 zmecznie mnie jak narazie nie meczy tak bardzo.fakt,ze kolo 16 musze sie polozyc chociaz zeby polezec,bo jak nie to czuje sie jak po dwoch nockach nieprzespanych 🙂
dziewczyny a macie juz jakies przeczucia czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka?
ja mam wrazenie na chlopca.Jak to u Was wyglada? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...