Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

iris prze imageshack tam klikasz które zdjecie i wybierasz kod forum wklejasz tu i tadam ;p
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/zdjcia0034.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/267/zdjcia0034.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://imageshack.us/photo/my-images/14/p1230866.jpg/

Nie wiem czemu na forum nie widze tego zdjęcia no ale nic, dobrze że z moimi zdolnościami cokolwiek się udało 🙂
No więc to mój brzuś, dzisiaj rano zrobiona fotka więc jeszcze gorąca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.. aha.. no to tylko dodam jeszcze ze mimo kłotni, moich rozterek to nie mogę powiedziec ze ten weekend był taki beznadziejny.. 🥴

Poszłam z mamą na Mother&Baby na Służewcu (miałam 5 min piechotką) i kupiłyśmy wózek..  Jedo freeline kolor 189 (czerwony) na czarnym aluminiowym stelażu na paskach, na pompowanych kołach, z fotelikiem maxicosi cabriofix czerwony 🤪

Ale na tym festynie czułam się okropnie.. każda mama była z tatusiem.. a ja z moja mamusią .. szkoda ze Mój wtedy robił łazienkę 🤢 (wiecie ze przez dwa dni połozył 2 rządki kafelków? No qrwa 😠.. !!! ehh same smutki an forum.. tylko Madziek84 i Iris szczęściara!! 😆 ciessię Waszym szczęsciem!


jestem załamana! 🤨

IRIS_ śliczny Brzucholek.. aż się usmiech na mojej twarzy pojawił! ! dziekuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
.. aha.. no to tylko dodam jeszcze ze mimo kłotni, moich rozterek to nie mogę powiedziec ze ten weekend był taki beznadziejny.. 🥴

Poszłam z mamą na Mothey&Baby na Służewcu (miałam 5 min piechotką) i kupiłyśmy wózek..  Jedo freeline kolor 189 (czerwony) na czarnym aluminiowym stelażu na paskach, na pompowanych kołach, z fotelikiem maxicosi cabriofix czerwony 🤪

Ale na tym festynie czułam się okropnie.. każda mama była z tatusiem.. a ja z moja mamusią .. szkoda ze Mój wtedy robił łazienkę 🤢 (wiecie ze przez dwa dni połozył 2 rządki kafelków? No qrwa 😠.. !!! ehh same smutki an forum.. tylko Madziek84 szczęściara!! 😆


jestem załamana! 🤨



Carpioo wózek piękny! Super, że masz to już z głowy. Zaraz sobie o nim poczytam bo jestem ciekawa ile waży.

Kochana nie smuć się, wyluzuj, olej... nie wiem co mam napisać, żeby było Ci lżej. Mam nadzieję, że smutki szybko odpuszczą. Szkoda, że nie mieszkamy bliżej bo mogłybyśmy się czasem spotkać i rozerwać 🙂 Dobrze, że mamy forum 🙂 Buziak dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak brzusio śliczny 🙂
Takie zdjątka zawsze poprawiają humor 😁

Dużo tu ostatnio smutków...
Mam nadzieję, że szybko zginą i się rozwieją...
Mój Mąż czasem też mnie troszkę wkurza..
Ale nie mogę na niego narzekać. To najlepszy mężczyzna jakiego w życiu spotkałam 🙂
Mamy oczywiście gorsze dni, kłócimy się, złościmy na siebie, ale nie jest źle.

Więc i Wam kochane życzę Słonka, nie tyle nad głowami co w sercach 😉

Ach .. Zuziaczku a sukienka rzeczywiście podobna, tylko moja nie ma w ogóle ramiączek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nosek do góry, będzie dobrze. Czasem trzeba się wygadać, tu jest o tyle dobrze, że nie oceniamy się nawzajem. Wszystkie jedziemy na tym samym wózku, nie mamy powodów by być tu dla siebie nieszczere czy złośliwe. Najważniejsze, że jest pewność, że tu zaraz ruszą czary a pozytywne myśli są najważniejsze.

Ja też się pokłóciłam w sobotę z moim mężem. Tak mnie wkurzył, że miałam ochotę mu trzasnąć. Ale jesteśmy już razem tak długo, jesteśmy tak pewni swoich uczuć do siebie, iż mimo tego, że są kłótnie wiemy oboje, że za chwilę będzie dobrze, że to nie rujnuje tego co między nami. U nas wybuchają BOMBY - jest huk i po sprawie. Ja kiedyś o wiele bardziej przeżywałam niesnaski między nami, analizowałam, obrażałam się, traciłam czas na fochy i ciche dni. Teraz wykrzyczę co mam do powiedzenia (bo wiem, że on i tak to wszystko przetrawi, przemyśli i wyciągnie wnioski) i nawet nie czekam na odzew z jego strony, bo wiem, że go nie będzie słowie, ale w działaniu.

Kochana, dzisiaj LUZ, pomyśl o czymś przyjemnym tylko dla Ciebie i zrób to a resztę miej w nosie, o!
😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris brzusio piekny 🙂 🙂 🙂
carpioo kofana glowa do gory,podpisuje sie pod tym co pisała Iris 🙂a wozeczek super 😉
ja tam dalej czekam 😉

Oj szkoda Dziewczyny,ze nie mieszkamy wlasnie niedaleko siebie,bo taki wypad na soczek dobrze by nam zrobił 🙂 🙂i chwała za to ze mamy to forum,bo nie ukrywam,ze nikt mnie lepiej nie rozumie jak Wy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo superowy ten wózek, poczytałam opis, fajna gama kolorystyczna. Z tego co widze to tez dość ciężki (15 kg z gondolą) zwracam na to największa uwagę, bo będę się męczyć z tym na 3 pietro ... Ale widzę, że większość wózków jest taka ciężka. chyba że aluminium za 3500 zł 🙂 ale takiego mieć nie będziemy. Musze pomału myśleć o wycieczce po sklepach z wózkami 🙂 ale najpierw chcę poznać płeć 🙂 Jeszcze tydzień !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu Kofane moje zakupy dzisiejsze dla synusia 🙂 🙂 🙂 🙂
musze zrobic liste co mam zeby sie nie pogubic i nie nakupic za duzo 😉
Tak wiec;
-7 body z krotkim rekawkiem newborn
-7 body tez krotki rekaw od 0-3 mies
-2 pajacyki tez newborn
-i jeszcze jakis komplecik tez newborn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
Iris brzusio piekny 🙂 🙂 🙂

Dziękuję Wam Kochane, właśnie wskoczyłam sobie na wagę o poranku, żeby skontrolować przyrost masy i mamy 8 kg na plusie. Będzie bez minki bo nie wiem czy płakać czy się śmiać. Po weekendowych tortach, sałatkach i grillach dzisiaj bohaterem dnia będzie proszę państwa woda mineralna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
a tu Kofane moje zakupy dzisiejsze dla synusia 🙂 🙂 🙂 🙂
musze zrobic liste co mam zeby sie nie pogubic i nie nakupic za duzo 😉
Tak wiec;
-7 body z krotkim rekawkiem newborn
-7 body tez krotki rekaw od 0-3 mies
-2 pajacyki tez newborn
-i jeszcze jakis komplecik tez newborn



Madziek jakie czuuuuuudne te krówki!!!!!!!!!!! Zakochałam się w tych rzeczach. Boże ja to jak zobaczę takie cuda to pieje z zachwytu jak nienormalna. Mój Mąż to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
madziek84 napisał(a):
Iris brzusio piekny 🙂 🙂 🙂

Dziękuję Wam Kochane, właśnie wskoczyłam sobie na wagę o poranku, żeby skontrolować przyrost masy i mamy 8 kg na plusie. Będzie bez minki bo nie wiem czy płakać czy się śmiać. Po weekendowych tortach, sałatkach i grillach dzisiaj bohaterem dnia będzie proszę państwa woda mineralna 🙂



hehe,no ja dzis sie staram powstrzymac od słodyczy 😉
wczoraj mielismy taki dzien rozpusty z moim,ze masakra 😉
2 eklerki,paczki,czekolada i jeszcze kebab bo za mna juz tak chodził 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Prześliczne te rzeczy. I chyba z Tesco z tego co widzę, czy się mylę? Jak w przyszłym tygodniu poznam płeć to nie ma rady, muszę sobie cos kupić bo już dłużej nie wytrzymam 🙃[/quot

nie,nie sa z tesco.ja je kupilam w ''penneys'' mamy co mieszkaja w uk lub jak ja w irlandii,to pewnie dobrze znaja ten sklep.
W tesco tez sa fajne ale az sie boje juz wchodzic 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
Iris napisał(a):
Prześliczne te rzeczy. I chyba z Tesco z tego co widzę, czy się mylę? Jak w przyszłym tygodniu poznam płeć to nie ma rady, muszę sobie cos kupić bo już dłużej nie wytrzymam 🙃[/quot

nie,nie sa z tesco.ja je kupilam w ''penneys'' mamy co mieszkaja w uk lub jak ja w irlandii,to pewnie dobrze znaja ten sklep.
W tesco tez sa fajne ale az sie boje juz wchodzic 😉 😉



A to tego sklepu ja nie znam, ale to bez znaczenia. Ciuszki są przepiękne. Ja to resztkami sił sie powstrzymuję, ale obiecałam sobie, że jeszcze nie kupuję 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iris ja poki płci nie znałam to dawałam rade i nic nie kupilam 😉 😉ale teraz jak juz wiem kto tam jest,ciezkooo mi jest 😉jaeszcze jak sie poruszy,czy jakis kopniaczek to od razu mysl,ze przezciez to dla mojego synusia 😉 😉nie wydaje na alkohol ani na fajki,wiec co tam 😉 😉 😉
Nie mam pojecie ile trzeba by takich pajacykow...?
bo te co dzis kupilam to byly na przeczenie i pelna rozmarowka,czyli;
0-3,3-6,6-9 no ale c przeciez nie kupie takich samych,co wyrosniez jednych to bedzie miał wieksze tylko,ze ten sam wzor 😉 😉 😉dlatego wyszlam tylko z dwoma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie powinnam sie obrazić na was jak ja zamieściłam ciuszki to nic echo 😠 wrr xD żart
mi sie bardzo podoba ramoersik żółty z napisem "kocham tatusia" moj to sie też rozpłynoł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie,no i słusznie zrobiłaś. Nie ma co kupować całej rozmiarówki. Ja nie wiem, kurcze nie pamiętam już nic jak Miś był mały ile miałam czego. Na pewno nie ma co przesadzać, bo dzidzia nie obskoczy wszystkiego. Miś urodził się 59 cm więc wyprawka na 56 ani razu nie założona, na szczęście miałam tylko jeden taki komplet który dostałam w prezencie. Mały rósł w tempie ekspres więc zaraz nosił rozm. 68 🙂 62 miał tylko na chwilę na początku. Najlepiej kupić śpiochy i body z długim i krótkim rękawem. Ja nie lubiłam koszulek, więc nie zakładałam mu prawie wcale na początku. Fajne są tez pół-śpioszki, takie jak getry, ale tak od 2 miesiąca jak pępuś odpadnie, żeby nie uciskało w tym miejscu nic. A wzory i kolory to potem pełne szaleństwo. Czapeczki miałam chyba ze dwie, ale pamiętam że nie lubiłam mu ich zakładać. Zresztą w domu w tym czasie jak urodzimy będzie ciepło, a na dworze z kolei za zimno na takie cienkie czapeczki. Miałam też te rękawiczki maleńkie - żeby się nie drapał, ale użyłam ich tylko w szpitalu.

Ja to chyba zacznę prosić znajomych i rodzinę, żeby dla nas pampersy i chusteczki w prezencie szykowali. A sama zajmę się ubrankami, takimi jak mi sie będą podobały. Moja bratowa tak zrobiła. Przez pół roku nie musiała kupować ani jednej paczki pampersów, miała dzięki temu więcej kasy na ubranka takie jak sie jej podobały. To jest myśl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...