Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

carpioo pacha boska, poprawia nastrój 🙂 co do bielizny ja np. wolę tą pełniejszą teraz w ciąży jakoś tak mi wygodniej. Dziś przyszły mi spodnie z allegro , ładne ale niestety za długo już w nich nie pochodzę. Jutro mieliśmy pojechać do Mielna nad morze , ale pogody ma nie być więc liczymy na to , że w niedzielę się uda.
Miłego wieczorku Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo przestań, zostaw to foto 🙂A..zapomniałam jeszcze jednego tobie komplementa walnąć 😉 Masz super fryzurkę, zwłaszcza kolor włosków.Straaasznie mi się podobają. 🙃 🙃
Dziewczyny życzę spokojnej nocy. Ja za godzinę startuję na Hel 😉 Miłej nocy i snów. Oby się maluszki wam przyśniły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caprioo daj spokój z tą pachą 🙂jeszcze kilka lat temu ogolona pacha to dopiero było zjawisko 🙂Najważniejsze,że brzusio śliczny i cała Ty(żeby rozwiać wątpliwości to Cię nie podrywam)ale ten Twóh chłop to faktycznie ślepota...albo go onieśmielasz,bo apetyczny z Ciebie zaciążony towarek 🙂

A tak w ogóle to dajcie spokój z tymi kilogramami...ja mam dokładnie 100cm w pasie(wczoraj zrobiłam pomiar)i przypomniała mi sie piosenka Rudiego Shuberta...a ja mam 100 cm w pasie,...hihi 🙂spokojnie,jeszcze nam tych brzuszków zabraknie jak maluszki się powykluwają 🙂Ja to sie nawet śmieję,bo w pierwszej ciąży tyle przytyłam,że nawet kiedy schudłam do wagi z przed kilku lat i zdecydowanie z przed ciąży to został wiszący lekko brzuszek...i tą ciążę traktuję trochę jak terapię na ową niedoskonałość...co jak co ale przyznacie,że na brzuszku żadna z nas nie ma celulitisu 🙂wszystkie mamy piękną,jędrną i napiętą skórę 🙂no i tak już do rozwiążania będzie 🙂a później będą maluszki w ramionach i kwestie brzuszka odejdą na drugi plan 🙂Faktem jest,że łatwiej dojdą do siebie te z nas,któree są młode 🙂ja mam skończone 33 lata i mam świadomość,że moja skóra też ma tyle...ja się ani na tyle nie czuję ani nie wyglądam chyba ale natury nie da się w tej kwestii oszukać....ale z drugiej strony czy to jest najważniejsze?nie dla mnie 🙂
Rozumiem jednak dziewczyny,które nie nadążają psychicznie za tymi wszystkimi,zewnętrznymi zmianami,ale pomyślcie jaka czeka na nas nagroda....bycie mamą to coś co najpiękniejszego w życiu może się zdarzyć kobiecie 🙂mimo wszystkich niedogodności,rozterek i trudów wychowania.Jesteśmy szczęściarami 🙂uwierzcie mi kilka lat walczyłam o macierzyństwo i wiem jak to jest marzyć o ciąży,brzuszku i nawet 100 kilogramach nadwagi w zamian za małe,rózowiutkie i rozwrzeszczane dzieciątko 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a)
Tak jak widać mam na brzuszku pełno niebieskich żyłek. Zawsze miałam skórę "przeźroczystą" a teraz to już na maxxa 🙃


Kofana ja mam tak samo,zawsze zyły mialam bardzo widoczne a teraz to juz masakra 😉
na piersiach to samo,normalnnie pajeczyna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane, moja kruszynka mnie już dzisiaj obudziła i podskakuje w brzuszku jak szalona 🙂 Zatem słuchawki na uszy i przy kompie już ślęczę 🙂

Carpioo wyglądasz super! Brzuszek śliczny. Widzę że już prawie wszystkie mamy okrągłe pokaźne brzuszki. Fryzurkę też masz uroczą, bardzo Ci w niej do twarzy. Ciesze się, że sie ujawniłaś 🙂 Myślę, że każda z nas przed wrzuceniem fotki miała lekkiego stresa 🙂
Ja też postaram się zrobić sobie nową fotkę i wrzucę Wam najaktualniejszą. Wyjeżdżamy dzisiaj znów w góry, będzie roczkowa impreza mojej chrześnicy i wieczorne oblewanie urodzin Mężą, a w niedzielę urodziny teściowej, Nazbierało nam się uroczystości w czerwcu, więc cały weekend mnie znów nie będzie z Wami 😞

Odpoczywajcie i miłego weekendu!!!!!!!!
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka |ris, dziekuj,e za komplementy.. normalnie rosnę.. w GÓRĘ 🙂
ja juz wcześniej wrzucałam fotki z buzią 🙂

aha- a kolor włosów naturalny 🙂 Mam nadzieję że Moja Kruszynka będzie miała taki jak ja 😉 Bo Tatus ciemny blondyn 😉 ja mam taki słomiany blond, w lato robie sie prawie siwa, ale to jak długo na słońcu siedzę, a to lato sie to nie stanie 😉

ja życzę miłego dnia!!!!

PS. foto takie w profilu dlatego bo tak najczęściej wyglądam jak Was czytam 😉 no i czasami opluwam ze smiechu sobie monitor, ale tego wolałam nie pokazywać i nie demonstrować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Carpio ślicznie wyglądasz 🙂 Szczuplutka nawet ci talię widać:P Zazdroszczę. Ja nei mam takiej piłeczki. Wkleję może dziś jakieś zdjęcie.
Asiulka wszystkiego dobrego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA. Dziś twój wielkie dzień i pewnie już się szykujesz. Mój za tydzień a dziś panieńskie/ baby shower 🙂
Wczoraj z moją przyjaciółką świadkową jeździłyśmy kupować żarcie. Ogólnie ona jest genialna 🙂 Kupiła kubeczki dla dziec, talerzyki obrus dla dzieci i tort z Kubusiem Puchatkiem i prosiaczkiem. Oprócz tego będziemy robić nugetsy i pałeczki piec, robić koreczki, jajka i takie tam. Wczoraj zrobiłyśmy sałatki. Kupiła też balony takie gwizdki co się dmucha i się rozwija harmonijka serpentyny hehe 🙂 Przychodzi 12 dziewczyn i mam nadzieję że przyniosą fajne prezenty dla Helenki. Już się nie mogę doczekać ale przede mną jeszcze dużo roboty bo będziemy smażyc piec robić kanapki i koreczki i takie tam, potem na 16 jadę jeszcze na salę bo mają na pokazać jak to będzie wyglądać bo dziś wesele jakieś. Poza tym załatwiam dekorację sali smaochodu i kościoła i bukiety. Jakiś mam od wczoraj dobry humor chyba dlatego że się wkońcu z przyjaciółką widziałam (przez 2 miechy się nie widziałyśmy tylko gadałyśmy przez tel i gg) i trochę ze mnie zeszło stresu i obaw czy napewno chce wyjść za mojego 🙂 Ale oczywiście że chce. Przecież go kocham nad życie 🙂 Jest dobry kochany będzie fantastycznym ojcem. Może troszkę z niego pipka czasami ale jest wspaniałym mężczyzną 🙂
Ehhh to się rozpisałam. Zrobię zdjęcia stołu dla gości dzisiejszych i wam wyślę. Tak samo wyślę wam prezenty Helenki jutro 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko, czekamy na zdjęcia ! Oj, ja chyba nie będę miała baby shower 😞
Z prostej przyczyny - mam tylko 3 koleżanki i jedną siostrę 😞
Więc chyba zbyt skromne grono, bu robić imprezę, a szkoda, bo w poczekalni u Kretowicza czytałam artykuł o tym, jakie to fantastyczne przeżycie.
🤪

Malenko, suuper brzuszek masz ! I prześliczne mebelki !!!
Ja jeszcze nic nie mam oprócz kilku ubranek i fotelika do auta.

carpioo, naturalny kolor włosów !? Szok. Myślałam, że farba 🙂
Ale ślicznie Ci w tym kolorku 🙂 I pamiętaj - jesteś super laska !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kofane!!

Na poczatku to Asiu wszystkiego najlepszego,niech ten dzien bedzie najpiejniejszy,zycze Wam samych cudownych chwil,aby zycienprzmineło Wam w szczesciu,zdrowiu i zgodzie 🙂Buziaki,sciskam mocno 🙂

Marzenko to czekamy na zdjecia 😉
Carpioo ja tez myślalam,ze to farba 🙃a tu szok,śliczny masz ten kolorek 🙂zycze aby córcia odziedziczyła po Tobie 😉

Malena baw sie dobrze 😉 😉
ciekawe czy zaspiewaja....chlopaki..nie płacza...heheh
a jednak placza 🙂 🙂tylko nie lubia sie przyznawac 😉

Iris kurcze imprez co niemiara 🙂super przynajmniej sie nie nudzisz 😉 😉baw sie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko wszystkiego najlepszego na nowej drodze dużo szczęścia i samych radości 🙂 Dwa tygodnie wielkich wydarzeń na Brzuszku naszym - dziś Asia za tydzień Marzenka 🙂 Cieszymy się razem z Wami 🙂

W poniedziałek nasze małe wielkie wydarzenie - idziemy na to USG 3D. Po tym ostatnim numerze , jaki nasze dziecko wywinęło na USG , ze serduszko mu stanęło na chwilę , stresuję się , że to się powtórzy i że coś jest nie tak, ale mam nadzieję , że nasze wszelkie wątpliwości i obawy rozwieje lekarz na wizycie w poniedziałek 🙂 No i pierwszy raz moja kochana Mama zobaczy Maluszka , bo chcemy by poszła z nami na to USG 🙂 Mam też nadzieję , że w 100 % okaże się , ze mieszka w moim brzuchu mały Igorek 🙂

Carpioo kolor faktycznie świetny 🙂
Kochane macie już takie piękne brzuszki , zawartość pewnie jeszcze piękniejsza 🙂
Życzę Wam miłego i udanego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka normalnie jaka lektura mnie czekała.. 23 strony do nadrobienia ;D ale dziś zamieszcze zdjecie swoje no tylko mi nie wyświetla moja przeglądarka galerii ani profili niewiem czemu wiec przez image sie pobawie troche to potrwa pewnie.... piękne brzuszki macie aż miło popatrzeć
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/imgp0056j.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2050/imgp0056j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i zdjęcia ciuszków maleństwa okazało że mam ich z 40-50.. buciki , czapeczki, kurteczka o.0 połowe dostałam reszte zakupiłam jakiś czas temu ale niewiedziałam ze tak dużo szok!

http://img193.imageshack.us/img193/4024/imgp0058n.jpg
http://img841.imageshack.us/img841/3355/imgp0061z.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/1433/imgp0060u.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/8605/imgp0057v.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia- przynajmniej pachy nie ma 🙂 hihihihi 😁 Brzusio piękny
Kasiaczku u ciebie też!
Malenko- śliczny Brzucholek..!!!


ASIULA- wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, aby wasze uczucie nigdy nie wygasło, ale było mocniejsze i głębsze! aby wszelkie problemy prysnęły niczym bańka mydlana! aby Twój Mąż teraz był dzielnym i mężnym mężczyznom.. świadom PRAW i OBOWIĄZKÓW, aby kochał mimo wszystko, na zawsze! i jak miłuje- niech się stanie! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne Brzuszki się nam dziś pokazały 🙂 każdy piękny!
Szczególnie do Ciebie Gosiu muszę napisać, że nie wiem skąd Twoje rozterki, bo Brzusio naprawdę ładny i zgrabny 🙂 a i reszta niczego sobie 😉
Malenka i Kasiuszka również macie śliczne Brzuszki 🙂
Każdej z nas inny, a na wszystkie patrzy się z taką radością szczególnie mając świadomość ich zawartości 🙂
Tylko patrzę, że Szuwratynka Brzusia nam nie pokazuje 😉
Zgadzam się z Tobą, że pacha Carpioo zrobiła furorę 🙂 Ogólnie Carpioo jesteś bardzo pocieszną osóbką i swoją obecnością tutaj myślę, że wszystkim poprawiasz humor 🙂
Troszkę dziś pusto, ale i ja sama nie miałam kiedy posiedzieć, bo gości mieliśmy i troszkę czasu zeszło 😉 Ale było bardzo miło i przyjemnie 🙂
A Emilka cieszy się z nowych książeczek, które dostała 🙂 To dla niej ostatnio najlepszy prezent 🙂 a ma 2latka 😉

ps. zdjęcia w galerii brzuszek zamieściłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Pozwolicie ,że się przyłącze? 🙂

mam termin na 3 października. Mam już córeczkę z listopada 2009 🙂 ciążę też przesiedziałam na brzuszku i postanowiłam powrócić 🙂 uciekłyśmy stąd na prywatne forum bo jak się okazało podczytywały nas niepowołane osoby :/

Tym razem " podobno" spodziewam się synka, najprawdopodobniej Sebastiana 🙂

Jak się czujecie? większość to pierworódki czy są już wcześniejsze mamusie?
Planujecie już wyprawkę?Macie może jakąś listę? Nie wiem czego mi brakuje , o czym zapomniałam.....

Pozdrawiam, Karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...