Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do mc donalda to ja tez jestem anty. 😉bede zwlekac jak tylko sie da 😉
jak sie tu napatrzyłam jak irlandki dziecko z wozka przekladaja i sadzaja przy stoliku a potem mega zestaw burger cola i frytki i samcznego 😉
normalnie az sie płakac chcialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
No faktycznie piękne macie te brzuszki 🤪
Chyba wyjdzie na to,że to ja będę wśród Was tym wielorybkiem 🙃
Postaram się wrzucić swoją fotkę wieczorkiem, a teraz wrzucam fotkę ubranek,które kupiłam.
Przyszły dzisiaj też mebelki, są śliczne, tak jak myślałam....i siedzę teraz i szukam pościeli, baldachimu itd....ale tyle tego jest,że już nie wiem ,który mi się podobają... oglądałyście już taki asortyment ?

http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsc01676dq.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny.. wróciłam z pracy zaglądam tutaj. a tu takie poruszenie.. i co zrobiłam?? rozebrałam sie i robię foty 😉

Kokosanko- ja nie jestem zniesmaczona albo coś 🙂 ja po prostu nie miałam odwagi.. ale czego sie nie robi dla WAS moje Brzuchaste- zrobiłam fote w bieliźnie, zamieszczam taka jaka wyszła, bez obróbki, z fałdami boczkami itp 🙂 kto sobei co pomyśli to trudno.. tak wyglądam 🙂 i już 😜 niech sie wstydzi ten kto widzi!!! 🤪

ZDJĘCIE DOSTĘPNE W GALERII 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena.. ale superowe.. dużo ich juz masz 🙂 zazdroszczę (ale w pozytywnym słowa znaczeniu) 😉

Brzuszki macie cudowne.. 🤪 🤪 🤪 🤪
ja sie ni 🤪 moge doczekać zdjęć bobasków... jejku.. wszystkie bym wycałowała!


a tu jeszcze linki do filmików- TAJEMNICE OKRĄGŁEGO BRZUSZKA 🙂 http://kobieta.onet.pl/wideo/6024371,47,1,1,relacjetv.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to carpioo zaszalałaś 🙂
Patrzę, a tu sama wielka PACHA 🤪 hi hi hi,
dopiero jak zapisałam zdjęcie to jesteś w całości 🙂 Piękna !!! Z pięknym brzuszolkiem 😁

A Wy dziewczyny lubicie nosić pełne gatki ?
Bo żadnej w stringach nie widzę, ja jakoś się nie mogę przemóc do majtasków, nie wygodnie mi po prostu 🥴
Tylko do spania mam kilka par szorcików, a tak to nie lubię...


O, już inaczej się pokazuje, czyżbyś zmniejszyła zdjęcie ?

Malena, taka fura ubranek to Ci starczy do lutego albo i dalej 🙂
Ho ho, super ciuszki !!!
Też zazdroszczę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TEZ SIĘ PRZERAZIŁAM TEJ PACHY 🙂
ale.. jak sie poczeka dłużej to sie zmniejsza samo..
ja nosze stringi.. ale do zdjęcia to juz założyłam pełniejsze.. widać przecież że przymałe bo sprzed ciąży 🙂 hihihihi 😁
jakby co brzuchola tez mam w galerii teraz.. 🙂 i już..
i Malenko nie zawstydzaj mnie.. to mój pierwszy ekshibicjonizm taki.. sie zawstydzę i zamknę w tej samotni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dzieki..

teraz zawieszka jest na szyi 😉 to stare foto, z dnia kiedy je dostałam 🙂

a ja nie jestem opalona.. to samoopalacz i z czystym sumieniem go polecam. -AVON http://www.avon.sklep.pl/miniaturki/2433.jpg
tylko ja sie smarowałam 2 razy.. i trzeba uważać.. 🙂 zagraża plamami jak sie nie wysuszycie i beda zacieki z wody i nagomadzonego samoopalacza.. wiec dawkowac ostrożnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tylko do fotek ubieram pełne gacie( jejku, jakbym zrobiła fotkę w stringach i ten kawał poślada z celluiten to byście padły:cheer 🙂, bo jakoś w gatkach to się niekomfortowo czuję, ale stringi sprzed ciąży są juz przyciasnawe i jutro wybieram się na zakupy by kupic jakies rozmiar większe..

Koyotka, ale fajny brzuszek 🙂 Podoba mi się 🙂

Carpioo też tak patrzę a tu tylko wielka pacha, ale jak kliknę na fotkę to się otwiera. Fałdka? Jasne, chyba w snach 🙂 Wszyscy mówią, że w tym okresie są najpiękniejsze brzuszki, bo pod koniec ciąży robią się ponoc ogromniaste i niezgrabne, ale pożyjemy zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurdę nie wiem jak ta pachę zlikwidować 😞 trudno.. szkoda że nie goliłam pach dzisiaj rano 🙂 hahahha 😁

ja kupiłam w h&m stringi pieciopak za 40 zł, i rozmiar 42 zeby miec na całą ciążę i żeby nie cisnęło.. sa bardzo luźne.. ale.. co tam 🙂 będzie luz tam na dole.. i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiedziałam, że samoopalacz może tak pięknie "opalać", lecę jutro do Avonu 🙂

Dzięki !
🤪

A tak PS to macie już tą pionową kreskę na brzuchu?
Tą ciemną linię ?
Bo ja nie.

Za to kolczyk z pępka wczoraj w końcu wyjęłam, bo mnie dr. Kretowicz wystraszył, że mogę dostać zapalenia czegośtam w brzuchu 😞

carpioo, lepsze za duże niż wrzynające się gatki 🙂
Bo później, zwłaszcza od tych typu sznurki, pręgi zostają po bokach, jak u mojej siostry, nosiła zawsze za małe, bo "ona ma taki mały tyłek", zawsze XS albo S kupowała, a powinna np. M, ale teraz ma za swoje, a mówiłam jej tyle razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiła się delikatna linia na brzuszku 🙂
W pierwszej ciąży też ją miałam 🙂 Ale też tak jak pisze Carpioo mam też dłuższe i ciemniejsze włoski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo sliczny brzuszek 😉tez zwrociłam uwage na opalenizne 😉od jutra ruszam z opalaczem 😉

Zuziaczku o co chodzi z tym kolczykiem? 😮kurde to ja tez wyciagam,lepiej zapobiegac niz leczyc 😉

Malena ciuszki sa piekne,chyba tez musze siasc na alegro 😉

Co do kreski na brzuchu to takowej nie mam,jest moze lekko ciemniejsza ale tylko od pipki do poczatku lini majtek.tez sie zastanawiam czy bede miec taka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):

Zuziaczku o co chodzi z tym kolczykiem? 😮kurde to ja tez wyciagam,lepiej zapobiegac niz leczyc 😉
no rzekomo jakiś stan zapalny się może zrobić od kolczyka, bo skóra się rozciąga, a jak kolczyk będzie zanieczyszczony to może się jakiś brudek do środka dostać.

I tak już mam tak wielki brzuch, że się prawie rozłaziło przy kolczyku, więc wolałam wyjąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malena10 napisał(a):
Hej!
Przyszły dzisiaj też mebelki, są śliczne, tak jak myślałam....i siedzę teraz i szukam pościeli, baldachimu itd....ale tyle tego jest,że już nie wiem ,który mi się podobają... oglądałyście już taki asortyment ?


Malenko ja ogladałam na allegro ale rzeczywiście tyle tego, że też będę miała problem z wyborem. Chociaz sypialnie będziemy malować na fiołkowo, a ścianę gdzie będzie stało łóżeczko na delikatny róż, więc pewnie pościel też w takich kolorkach wybiorę.

Dziewczyny-wszystkie super macie figurki i żadna ani trochę nie wygląda grubo. Tylko brzuszki sterczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena ale masz już ubranek... a ja ani jednego hehe 😉 ale wszystkie są takie urocze...ja jak przechodzę koło sklepu dla maluszków to muszę wejść i mąż się ze mnie śmieje, bo zawsze takie same odgłosy wydaje 🤪

Carpioo dziewczyny mają rację, super laska z ciebie. Choć ta pacha mnie przestraszyla 😉 haha 🙃 😉 😉

dziękuję za komplementy. Tak jak piszę lubię swój brzuś, który rośnie z dnia na dzień.

Kreski nie mam, ale włoski się ciemniejsze robią na brzuszku. Do tego "zarost" żyje swoim życiem. Mąż to określił: szuwary 😉 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...