Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Fredeczko wśród nas 🙂
Zapraszamy oczywiście do naszego grona 🙂
Wiem, że tyle stron do nadrobienia to byłoby kilka dni lektury, jak nie więcej hehe 🙂
Większość z Brzucholińskich to pierworódki, ale jest również kilka Mam- jak ja, które będą miały drugie Maleństwo, a nawet Bliźniaki 🙂
Ja mam córeczkę, a teraz ma być synek 🙂 - mój Mąż jest przeszczęśliwy, bo bardzo chciał synka 🙂 Więc trzeba będzie troszkę rzeczy kupić, bo sporo ubranek dostałam typowo dziewczęcych, choć niekoniecznie różowych. Co jest w dobrym stanie, oczywiście wykorzystam.
Myślę, że kupię te pierwsze ubranka do szpitala i kilka dodatkowo, bo się nie powstrzymam 🙂
Już nie mogę się doczekać tych zakupów 🙂
Na razie musimy kupić łóżko córeczce, żeby odstąpiła łóżeczko, w którym jeszcze śpi - braciszkowi 🙂

Cóż jeszcze u nas 🙂
Bardzo lubimy wszystkie swoje brzuszki i nowe zdjątka z usg lub brzuszków, które mamy 🙂
Więc zapraszamy do dodania swojego aktualnego zdjątka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja właśnie mam problem z ubrankami bo typowo dziewczęce po mojej córci dałam siostrze która ma termin na koniec lipca a z chłopięcych mało co mi się podoba. Wszędzie na allegro niebieski a ja lubię beże, brązy, szarości itp....

Nadrobić raczej nie będę miała czasu przy mojej wiercipięcie ale mam nadzieję,że z czasem się wdrążę 🙂 widzę ,że od moich czasów trochę się tutaj pozmieniało ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a niestety córcia zepsuła mi aparat i ostatnie zdjęcia jakie mam są z majówki a brzucha jeszcze nie było. muszę zakupić kabel do telefonu lub naprawić aparat jednak to będzie trochę droższa inwestycja :/

póki co to my z moją siostrą 🙂 siostry brzuch już widoczny, mój jeszcze nie 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/p5030448.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3006/p5030448.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/spiochy-kaftanik-cudny-komplet-zyrafka-r-62-i1641973054.html

http://allegro.pl/cudny-komplet-zyrafka-body-polspiochy-r-62-i1659161176.html

i jeszcze te dwa zestawy w brązach są sliczne. zresztą niebieski też jest ok.

siedze od paru dni na allegro i przeglądam wszystko co jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wklejam fotki kotka mojego (synka pierwokupnego hehe 😉) stołu i prezentów z baby shower 🙂 późnej sie odezwe bo nie mam siły myśleć czytać i pisać 🙂 Jestem zmęczona po tym tygodniu i imprezie 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/703/imgp0056n.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/593/imgp0079n.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/30/imgp0103v.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
Gosia trzymam dzis kciuki za egzamin 😉jestem dobrej mysli 🙂
jak juz odpoczniesz to czekamy na relacje ze slubu i zdjecie tej sukienki,bo sie doczekac nie moge.
Kofana jeszcze raz wszytskiego dobrego 😉 😉juz jako meztaka... 😉
Koyotka ciuszki sa przesliczne a kotek-''synus'' no jak z reklamy 😉 sliczny

Dziewczyny piekne brzuszki 🙂az sie serducho raduje jak widze jak nam te pociechy tam rosna 😉zdrowe 😉i oby tak bylo dalej 😉
Kasiuczka fajny tatu,nie boisz sie,ze sie rozciagnie?

Fredeczko witam srod nas 😉fajnie ze nas tu coraz wiecej 😉
mam nadzieje,ze pazdziernikowe mamy 2011 beda rownie fajne jak z listopada 2009 roku 😉jesli dobrze pamietam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuszki śliczne 🙂 te które proponuje Fredeczka.. 🙂
A i prezenty Marzenki super!!! Kotek również 🙂
A mi podoba się coś takiego, muszę tylko męża namówić na kupno 😁
http://allegro.pl/nowe-spioszki-spiochy-nowy-pajac-pajacyk-56-62-cm-i1660561406.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę 🙂 podobały mi się już jak córcia się urodziła, ale zawsze coś innego wybierałam 🙂
może tym razem się skuszę 😁
mam wielką chęć kupić coś synkowi 😁 😁 😁
ogólnie jak urodziłam córcię, to większość kasy wydawałam na nią, sobie odmawiałam, żeby dać jej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akneri1982 świetne te ciuszki . Ja też rozglądam się po allegro , tam można wynaleźć fajne zestawy ciuszków za niewielkie pieniądze ( niewielkie w porównaniu z tym co trzeba wydać w sklepie) . Ostatnio byłam w Tik Tak-u i zestaw śpioszki + kaftanik kosztował 70 zł , tak więc chyba na takich portalach jest to bardziej opłacalne , tym bardziej , że taki maluszek szybko wyrasta z tych ciuszków 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są kosmiczne 😉 Fajnie, jak ktoś może sobie pozwolić na wszystko co się podoba... i wszystko nowe..
Ale właśnie tak naprawdę Maluszki bardzo szybko wyrastają z ubranek i co chwila trzeba większe rozmiary zakładać 🙂
Ja się cieszę, że trochę ciuszków dostanę od siostry, która ma rocznego synka, a i może od szwagierki coś skapnie - ma 10mcznego synka, więc źle nie będzie 😉
Ale wiadomo-zawsze chce się mieć coś nowego, ślicznego specjalnie przez nas kupionego dla naszego Skarbka 😁

Zapomniałam jeszcze wcześniej napisać- super zdjątka Fredeczka:D
Szczególnie to z córcią-śliczna 🙂 i z kózką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na początku byliśmy przekonani , że będzie dziewczynka i tak nazbierało się ciuszków ale dla małej kobietki i z tego w sumie został mi się jeden karton takich neutralnych , że i dla chłopca mogą być. Pewnie , że by się chciało nowe , u nas poza tym kartonem , który się został to trzeba będzie wszystko nowe bo w rodzinie 4 dziewczynki są i jeden chłopak - ale ma już 10 lat więc ciuszka nawet nie mają skąd skapnąć . Ale np. od bratowe chcę na następną wiosnę odkupić spacerówkę i krzesełko dla malucha bo jak nie zniszczone to też bez sensu kupować nowe. Co do ciuszków to ja te pierwsze będę kupowała na rozm. 62 , bo ostatnio jak lekarz robił na USG pomiar to nasz maluch już ważył 100 g więcej , więc wolę większe niż te malutkie i niepotrzebnie wywalać kasę a tak podwinie się rękawki i będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależy od wagi urodzeniowej Maluszka... Bo jak będzie drobny to będzie się topił w większych ubrankach... A jak będzie pulchniejszy jak moja córcia (3.72kg i 56cm) to ciuszki były opięte i te większe były jak znalazł 🙂
Ma ostatnim usg w 20tyg. nasz synek ważył 370g 🙂 teraz z dnia na dzień Maluszki będą przybierać o szybciej i to sporo 🙂 Ale tak do końca usg nie jest w stanie pokazać wagi Maluszka. U koleżanki, która miała usg przed urodzeniem usg pokazało 3.6kg a synek urodził się 3.1kg a te 0.5kg na Maluszku to bardzo dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ubranka warto mieć wieksze ja już się powoli zastanawiam nad zagospodarowaniem miejsca w pokoju.. mam duża rodzine i niestety bedziemy w 3 na 24 m ;/
ostatnio jestem bardzo zamyślona znuw powróciły moje strachy.. że nie dam rady , bede straszna matka , że bede musiała sama je wychowac i takie tam.. masa złych przeżyć kture mam z dzieciństwa skłania mnie by być czarnowidzką..ech mimo że wszytko wskazuje że bedzie dobrze że mama mi pomoże, mąż kocha nad życie i wogóle te myśli wracają
a tato se zrobiłam kalkomania 😁 bo jakoś choc strasznioe mi sie podobaja tato nie umiem sie zdecydowac na żaden hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a myślałam, że jest prawdziwy 🙂
To, że masz obawy, to nic złego, to naturalne... Znajdziecie się w całkiem nowej sytuacji, kiedy trzeba być odpowiedzialnym za nowe życie..., to bardzo ważne zadanie, niełatwe - takie wyzwanie... Ale jak widzę sama po sobie, większość tych czarnych myśli, rozterek, to tylko strach przed nieznanym 🙂 Jak to zawsze mówię- musi być dobrze i tyle!!!
U nas też różowo nie będzie - czwórka w jednym pokoju... (ja mam 5rodzeństwa, mój mąż 6 🙂)
Ale dam radę 🙂
A żeby zmienić naszą sytuację, to jak Synek skończy pół roku chciałabym pracować... Córcia do przedszkola, Maluszek z babcią... Jakoś damy radę! Choć łatwo nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiuszka każda z nas ma czarne myśli , mimo tego co przeszłaś w dzieciństwie musisz mieć dużo siły i uporu i musisz dać radę , lekko nie będzie ale trzeba być dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jestem tego świadoma poprostu odkąd pamiętam nigdy nie chciałąm mieć dzieci i panicznie się tego bałam .. to jest naprawde silne przeświadczenie o którym rozmawiałam z mężem by zrozumiał że czasem poprostu bede świrować naszczęście dobrze to znosi....czasem mam wrażenie że narazie nie mam instynktu macierzyńskiego eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już maleństwo się urodzi to nie będziesz widziała świata poza nim / nią 🙂 My tutaj tak użyjemy swoich dobrych mocy i tak będziemy czarować , że wszystko będzie dobrze , zobaczysz 🙂 Głowa do góry Kochana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...