Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi


no i Baśki maja fajne biusty 😜

A z tym to i ja się zgodzę , też znam Basiek kilka i wszystkie mają czym oddychać , a nasza bachap to też ma biust do pozazdroszczenia patrząc na fotkę 🙂
Mój tata też Rysio 🙂 Lajtowy mężczyzna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BAHAP_ oj tam czerwienisz od razu 🙂
jeszcze ciebie życie nie nauczyło komplementów przyjmować?
powinnaś sie przyzwyczaić, chyba to nie nowość.. ładna jesteś chyba nie od dzisiaj??

kasiuczka- śliczny staniczek.. tylko ciekawe ile wyniesie koszt po zakończeniu aukcji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu no wkoncu Panie zawitaly,hehe 😉 😉 😉
carpioo sliczny brzuszek,czekamy na najnowesze zdjecie 😆staniczki bardzo fajne i popieram lepiej kupic mniej staniczkow a drozszych niz cala mase tanich,bo nie ma co ukrywac jakoscia to sie bardzo roznia 😉
Mama76 no własnie bo ja juz sie zastanawiałam czy przegapiłam gdzies cd historii porodu 😉
Kochana odetchnij troche,wyluzuj z tymi porzadkami w domku 😉a i wstaw to nowe zdjatko 😉
Gosiu trzymam kciuki aby sie jako udalo wkoczyc w ten rocznik tylko do matury 🙂jestem dobrej mysli 😉
Olalenka no mi tez sie bardziej podobał z tego drugiego linku 😉taki z pazurem,hehe 😉

Byla mowa o rybkach....hmmm ja tez uwielbiam pstraga i jak co sobote jutro u mnie pstragus 😉 😉z fryteczkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
minona napisał(a):
Odnośnie rybek to słyszałam, że pangi lubią w szambie buszować.. 🥴


o fffuuuu,dobrze ze ja pangi nie lubie i nie jadam 😜


No to coraz lepiej :/ zniechecilyscie mnie na maxxxxaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie oszczędzania dla Maluszka 🙂
My mieliśmy dla Córci skarbonkę 🙂 i jak były jakieś większe wydatki, dobre butki np. to tam pieniążki już były nazbierane 🙂
Odnośnie innych form oszczędzania dla Maluszka muszę odradzić oszczędzanie w COMPENSIE
Założyliśmy Emilce polisę, wpłacaliśmy przez rok po 150zł, następny 159zł, po dwóch latach, które właśnie mijają chcieliśmy wyciągnąć stamtąd pieniądze-kobieta która nas namówiła na tą polisę powiedziała, że po 2latach możemy się wycofać i zlikwidować polisę, bez straty. A co się okazało?
Chcąc zlikwidować polisę dostaniemy 20% kwoty, którą wpłaciliśmy, reszta to 'wykup' polisy...
Nie macie Dziewczynki pojęcia jak jesteśmy wkurzeni...
Kiedy zakładaliśmy tą polisę nie było żadnych negatywów w necie... To się wkopaliśmy...
I żebyśmy jeszcze byli bardzo zamożni..., to jakoś to byśmy przełknęli... Ale jak dla większości, dla nas każdy grosz się liczy... Eh... Zawsze wiatr w oczy, zawsze pod górkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irenko no ale jak podpisywaliscie umowe w banku przy zakladaniu polisy to tam powinny byc podane wszystkie wrunki dotyczace w tym czasie.to,ze im sie odwidzialo po dwocha latach albo raczej,ze teraz maja inna sadade to w tylku ich miec.Kochana sprawdz sobie ta umowe i nie daj sie 😉

Ja sie tez zastanawiam jak tu fajnie oszczedzac dla synka,wiem ze zadne polisy ani lokaty mnie juz nie skusza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akneri super , ze nas ostrzegłaś , Ty nasza Kochana dobra wróżko 🙂
bachap no wiesz , myślałam , że to oczywiste , bo laska z Ciebie , ze ulalala 🙂 Zresztą tak patrząc na Was to wszystkie jesteście fajne Mamuśki , takie zadbane , uśmiechnięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Odnośnie oszczędzania dla Maluszka 🙂
My mieliśmy dla Córci skarbonkę 🙂 i jak były jakieś większe wydatki, dobre butki np. to tam pieniążki już były nazbierane 🙂
Odnośnie innych form oszczędzania dla Maluszka muszę odradzić oszczędzanie w COMPENSIE
Założyliśmy Emilce polisę, wpłacaliśmy przez rok po 150zł, następny 159zł, po dwóch latach, które właśnie mijają chcieliśmy wyciągnąć stamtąd pieniądze-kobieta która nas namówiła na tą polisę powiedziała, że po 2latach możemy się wycofać i zlikwidować polisę, bez straty. A co się okazało?
Chcąc zlikwidować polisę dostaniemy 20% kwoty, którą wpłaciliśmy, reszta to 'wykup' polisy...
Nie macie Dziewczynki pojęcia jak jesteśmy wkurzeni...
Kiedy zakładaliśmy tą polisę nie było żadnych negatywów w necie... To się wkopaliśmy...
I żebyśmy jeszcze byli bardzo zamożni..., to jakoś to byśmy przełknęli... Ale jak dla większości, dla nas każdy grosz się liczy... Eh... Zawsze wiatr w oczy, zawsze pod górkę...


To faktycznie wprowadzili was w błąd, a raczej was nie doinformowali. Ja bym od razu wycofała te pieniążki, bo wiadomo im więcej wpłacasz tym wiecej tracisz. My dla naszej Roksi założyliśmy taką skarbonkę już rok temu. Teraz mamy ok 1200 zł na wydatki związane z jej narodzinami i jestem bardzo zadowolona. Same wiecie najlepiej jakie teraz są ogromne wydatki. Po jej narodzinach napewno nadal będziemy odkładali pieniążki do skarbonki, tak jak pisałaś na lepsze buciki, czy rowerek itd. No i założymy jej konto oszczędnościowe. Tylko jeszcze nie wiem w którym banku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akneri ale kicha z tą polisą, wyobrażam sobie jak bardzo byliście wkurzeni. Niestety z instytucjami finansowymi tak jest, że zawsze jakieś kruczki w umowie się pojawią i tylko znawca może je rozszyfrować. My mamy kredyt na mieszkanie w Millenium i tez bylismy zaskoczeni jak nam przyszło pismo, że do maja musimy zapłacić 4 tyś ubezpieczenia od niskiego wkładu własnego. Oczywiśćie przy podpisywaniu umowy 3 lata temu nikt o takim ubezpieczeniu nie wspominał i teraz co 3 lata taką kwotę na raz będzie trzeba wykładać 😞

Dla mnie najbezpieczniejsze jest odkładanie na konto oszczędnościowe. Odkąd zaczęłam pracować mam zlecony stały przelew i co miesiąc jakaś kwota wędruje na to konto.

A rybki to bym mogła jeść codziennie, najbardziej lubię pieczone i na parze ugotowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak trochę z innej beczki. Oglądałyście film "jak się pozbyć cellulitu"? Rewelacyjny na zły chumorek. Typowe polskie poczucie chumoru, może troszkę głupowaty, ale na poprawę samopoczucia wsam raz 🤪

tutaj macie urywek z tego filmu, poprostu płakałam ze śmiechu. Dodam tylko, że ujarały się skórkami z bananów 😁

http://www.facebook.com/video/video.php?v=179697295381805
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My umowę podpisywaliśmy w domku, mój mąż poznał konsultankę COMPENSY jako pracownik EMIKU i tak jakoś się zgadali... Ona zapisywała się do szkoły językowej, a mój mąż skorzystał z jej propozycji..., jak się okazało teraz nieuczciwej i z ukrytymi 'niespodziankami'
Właśnie te kruczki prawne, nie do rozszyfrowania dla większości... eh...
Chodzi o to, że chcąc teraz wypłacić tracimy 80% tego, co wpłaciliśmy.... (około 3tys na dziś) Jedyne dobre dla nas rozwiązanie to wpłacać, tylko mniejszą kwotę.. Ta lokata jest długoterminowa na 20lat... a czy wtedy nie stracimy? Nie wiem... Sprawdzamy wszystko i postaramy się z tej sytuacji wyjść jak najmniej stratnymi...
WNIOSEK, lepiej wrzucać do skarbonki, bo choć procent nie rośnie, to pieniążki są pewne i się nie ulotnią same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ujjjj to was ładnie potraktowała. Ja zrozumiałam, że stracicie jakieś 20 procent, ale 80 procent to dużo za dużo! I do tego 20 lat woooow. Co za baba! W dzisiejszych czasach nigdy nie możesz być pewien w co się pakujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim to jak dla mnie przerażające jest też to , ze jakaś podła osoba dorabia się na cudzym nieszczęściu , bo dla wielu z nas odłożenie 150 zł to dość sporo a ktoś robi sobie kogoś w jajo. To się przecież w głowie nie mieści.akneri trzymam kciuki , że uda się Wam jakoś wybrnąć z tej sutyacji , tym bardziej , ze to nie Wasza wina. Trzymam kciuki mocno mocno 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dziewczynki za dobre słowa 🙂
Dobrej nocy!!!

u nas burza... 😉 ale niech popada bo duszno jest, a ja nie lubię duchoty, bo źle mi się śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):

haloo Zuziaczek!!!! co sie nie odzywasz??

aj, siedzę u Mojego w Wawie, latam po sklepach, zajrzałam do siostry na Bartycką, a dziś pojechałam z nią do Góry Kalwarii na wizytę do lekarza, u którego podobno mam rodzić 😉 to znaczy siora mówi, że u niego w 15 minut się rodzi i sama poleca, bo u niego rodziła 🙂

Więc wizyta ogólnie super, Maja waży 700 g, mierzy ok. 24 cm, kość udowa 4 cm, (hmmm a może 6 cm ?) , ciśnienie niskie, ale zawsze takie miałam, na kolejną wizytę mam zrobić badanie moczu... i tyle 🙂 Ogólnie całkiem sympatycznie 🙂

Jutro znów będę latać po sklepach, jakaś mania mnie ogarnęła, ale jak nie przystopuję z ubrankami to będę musiała wynająć ciężarówkę, żeby je przywieźć z Wawy do rodziców 🙂

Jeśli chodzi o wózek (bo też wczoraj oglądałam) to JEDO chyba najbardziej mi się podoba 🙂 Ale jeszcze ostatecznej decyzji nie podjęłam.
Z kosmetyków i chemii niemowlęcej nie mam jeszcze nic, poza próbkami od lekarza... 🥴


Poza tym usiłuję nadrobić zaległości w czytaniu, a sama nie mam kiedy napisać, ale skoro się o mnie upominasz ... 😉 to bardzo mi miło 🙂
😘

Helenka prześliczna 🙂
Olalenka, aż się nie chce wierzyć, że Ci takie jaja szefostwo odstawiło z tym lekarzem... 🥴
Gosia, cieszę się, że chcesz wrócić do szkoły, ja nigdy nie lubiłam się uczyć i podziwiam carpioo, że chce iść na coś dalej... mi zawsze to jakoś pod górkę do szkoły było 😉

Idę dalej nadrabiać 26 stron 😉 zaległości 🙂


EDIT:
Ja bym chciała iść do szkoły rodzenia, ale kompletnie nie wiem gdzie się zapisać 😞 Jakąś pustkę w łebku mam... i dołka malutkiego, dlatego codziennie zakupki 🙂
Wczoraj w Intimissimi kupiłam 3 staniczki : IT.4 😁 czyli 80 D hi hi 🙂 pasują idealnie, bo w szerokości też przytyłam, już nie mam 70 A/B.
Kupiłam szary, czarny i boski fuksjowy 🙂
Marzenka, nie dołuj się, nawet nie masz powodu do zmartwień a się dołujesz... Zjedz może rzodkiewkę 😉 albo brukselkę jak lubisz 🙂
Ja ostatnio wcinam surowe marchewki wyhodowane przez babcię 🙂 hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama76 napisał(a):

2. butelki / ja przy moim pierwszym dziecku uzywalam tylko Aventa i bylam z niego zadowolona. Butelki, smoczki i laktator, choc laktator do dzis jest prawie jak nowy, bo jakos tak nie umialam z niego korzystac. Czulam sie jak krowa 🙃 Smoczki tez bardzo krotko panowaly, choc Avent mial fajne inne na dzien i inne na noc (swiecace w ciemnosci) i byly fajowe. No, a butelki do wszystkiego sie przydawaly i to bardzo dlugo. I rzeczywiscie wszystkei te gadzety (smoczki, butelki) trzeba co jakis czas wymieniac, bo po jakims czasie staja sie siedliskiem bakterii.

no ja chyba też Aventa kupię, chociaż ktoś kiedyś wszedł tu na forum i mówił, że są niewygodne do trzymania dla dziecka, bo za szerokie... ale chyba jednak je kupię.
🙂
carpioo napisał(a):

zmieniłam foto,, to jest z 22 czerwca.. 🙂 musze zrzucić z aparatu nowe 🙂 brzuchol mam juz wiekszy niz na zdjeciu 😆

to mnie prześcignęłaś 🙂 ja mam chyba mniejszy.
carpioo napisał(a):


kupuje staniki w la senza, triumph i w sieciówkach typu h&m

odkad mam staniczki z la senzy (ale nie kupuje w galerii mokotów- tam po 120-160 zł, a w factory w ursusie- po 40-60zł --dziewczyny z warszawy bedą wiedziały gdzie to) to jestem zachwycona
zupelnie inna jakoś, skóra oddycha, gumki/ramiaczka sie ładnie po praniu zachowuja a kolory nie bledną..

ja bardzo lubię Intimissimi, w Factory mają po 19,90 i są naprawdę świetnej jakości !
W normalnym sklepie 139 zł. w stałej kolekcji.
fredeczkaa napisał(a):


TYLKO NIE JEŚĆ PANGI! KOBIETY W CIĄŻY I DZIECI WOGÓLE NIE POWINNY JEŚĆ TEGO GÓWNA! to sama chemia a lepiej żebyście nie wiedziały w czym hoduje się te ryby i czym się żywią..... tak dla porównania - mięso pangi żyjącej w czystej wodzie itd jest ciemnobrazowego koloru, ta która kupujemy w sklepie jest biała.....
polski karp w ciągu roku przybiera ok 750g a panga............. 2 tony!!!!

2 tony ?!
Wiem, że panga to syf, dlatego wolę karpia 😁
carpioo napisał(a):

a co do terminu,.,. ja mam niby na 20 października,.. a na usg u kretowicza- autorytet wsród USG-owców i lekarzy, położników.. wyszlo z USG 14 października 🙂 to jest 6 dni wcześniej 🙂
a powiedział że i tak bedzie jeszcze wczesniej bo dziecko duże 🙂 to co jamam powiedzieć?
walizke do szpitala to juz we wrzesniu przygotuję 😜

a jak Ci się mole zalęgną ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki 🙂
Carpioo super zdjęcie brzuszka 🙂 chyba mamy podobnej wielkości nadal 😉
Ja oglądałam tylko buteleczki z mężem i jeszcze nie zdecydowaliśmy. Ja wolałabym te co chwalicie a on chce campolu...sie zobaczy.
Ja na razie mam 4 staniczki i nie kupuję nowych do momentu urodzenia. Zaraz przed kupię takie do karmienia.
wczoraj buszowałam w ciucholandach i zakupiłam kilka fajnych ciepłych ciuszków-sukieneczkę dżinsową i 3 pary spodenek +sweterki
Teraz znikam jedziemy do znajomych w odwiedziny, a ja jeszcze w koszuli 😉
Miłego dnia i dobrych nastrojów-Marzenko mam nadzieję, że u ciebie już ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane,
chce wam sie troche pochwalić 😉 jaki super poranek miałam. O 9.20 przywieźli nam mebelki dla Roksanki 🤪 tak strasznie się cieszę. Popołudniu mój mężuś z bratem będą je składać 🙂 myślę, że to będzie bardzo przyjemny dzień, skoro tak pozytywnie się zaczął 😁

Co do staników na teraz ja mam narazie spokój z kupowaniem. Rok przed zajściem w ciążę schudłam 10 kg, więc w szafie miałam rozkrój biustonoszy od małego 70 B do dużego 80 C. Także nie narzekam, bo jak narazie nie muszę nić dokupować, tylko później jakieś do karmienia. 😉 😁

Wiecie, co i mnie te skurcze łydek dopadły. Wczoraj miałam nad razem jeden skurcz, potem wieczorem kolejny i w nocy. Ujjjjj nic przyjemnego. Pojawiają się, mimo iż już od 2ch tygodni codziennie piję magnez, ze względu na twardnienie i boleści brzucha. Dziwna sprawa. A wy jak sobie z tym radzicie? Z tego co pamiętam to koyotka miała też ten problem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...