Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Olalenka napisał(a):
Mam pytanie do mamuś które już rodziły. Trochę dziwne pytanie ale...
jak byłyście w szpitalu i kazali wam się przebrać w piżamy to miałyście też majtki czy tylko w tych piżamach chodziłyście?


Na początku jak byłam na porodówce już to byłam w majtach , ale potem już kazali mi chodzić bez 🙂 No i w pierwzy dzień po cesarce też łaziłam bez , z podkładem między nogami bo tak mi było wygodniej , a druga rzecz bałam się że majtkami szwy zaciągnę.


Aaaa no właśnie, dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
tak bodajże 500 ileś tam na głowę liczą matkę ojca i dziecko
ja sie mieszcze 😁


to ja mogę tylko pomarzyc, bo obydwoje z mężem pracujemy i mąż ma trochę wiecej ode mnie..Cóż becikowe i te z ubezpieczenia też wystarczą 🙂
Dziękuję za informacje! Dobrze się jest czegos dowiedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisze wprost ze szpitalnej sali.
Basia ur. Sie o4:45. Wody odeszly mi o 2:40. Wazy 2750 i ma52cm. Relacja niebawem a no i porod sn bez nacinania, z drobnymi peknieciami
Mamusie nowe gratuluje, ale się cieszę, wszystkie rodzą D: a ja kurde jeszcze nie, niby sie coś zanosi ale jakoś słabo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
pisze wprost ze szpitalnej sali.
Basia ur. Sie o4:45. Wody odeszly mi o 2:40. Wazy 2750 i ma52cm. Relacja niebawem a no i porod sn bez nacinania, z drobnymi peknieciami
Mamusie nowe gratuluje, ale się cieszę, wszystkie rodzą D: a ja kurde jeszcze nie, niby sie coś zanosi ale jakoś słabo


u mnie też nic, ale idę na 13 do lekarza to go zapytam jak on to widzi i czy mi każe chodzic jeszcze 2 tyg po terminie, czy też szybciej się za mnie zabiorą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w trakcie porodu to bez mi długo jeszcze wody odchodziły no i potem odchody ☺️ niema po co ich mieć
a te siateczkowe są bardzo rozciągliwe i pożyczyłam je potem lasce po cesarce pasowały zachodziły na pępek aż więc szwów niedotykały a lekarki jej nie ganiły za nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga napisała, że przegapiła obchód, bo akurat była pod prysznicem.. i dalej nic nie wie...
Czuje, że przetrzymają ją przynajmniej do niedzieli i w pon. lub wt. zrobią w końcu cesarkę, ale tak naprawdę to nic nie wie...
Wiktorek dokazuje w domku, daje się we znaki tacie i babci.. Nie chce jeść. Ale to wszystko na pewno z tęsknoty. Dziś mąż Agi ma z nim przyjechać w odwiedziny. Aga się cieszy i martwi, co będzie przy pożegnaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki Mamusie i Maleństwa 🙂
jakie wieści 🤪
Bojalubie gratuluje Ci szybkiego porodu i mam nadzieję że do końca było znośnie no i bardzo się cieszę że Basia jednak okazała się większa niż Ci na usg mówili 😁
Trzymam kciuki za Bajeczkę żeby się biedulka nie martwiła i cierpiała jak najmniej byle do jutra....
Aga mi się znowu śniła tak intensywnie o Niej myślę. Mam nadzieję że dziś zrobią Jej cesarkę i Bąbelki w końcu zobaczą Mamusię
Anetko no to będziesz kolejna!! to od 12 wysyłamy energię do Ciebie

Dziewczyny a ja mam takie pytanie:
Chciałam wybrać sobie lekarza rodzinnego (mam w Warszawie 🙂) tu na miejscu i lekarza dla Olka no i Krzysiek zaniósł wypełnioną deklarację do przychodni (podpis pod wyborem lekarza i pielęgniarki ale bez położnej bo ma już wybraną gdzie indziej) a Oni powiedzieli że tak nie można i wszystko musi być w jednym miejscu. Przecież położna przychodzi do domu i to przez miesiąc a lekarz pediatra dla dzidzi to całkiem inna bajka i mój rodzinny też. Nie chcę zmieniać położnej bo przynajmniej Ona przychodzi do pacjentek (u mnie była już 2 razy) a w tej drugiej przychodni położna siedzi na miejscu i nie chcę też zapisywać nas do tej przychodni gdzie mam położną bo taka wielka przychodnia gdzie się czeka na wizytę w kolejce przez pół dnia. Wkurzyli mnie od rana strasznie i nie wiem czy jest jakiś przepis który mówi że wszystko muszę mieć w jednym miejscu (a przychodnie sa od siebie jakieś 4 ulice - więc blisko).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
wieści od Anetki:

Zgodnie z ustaleniami, dziś zgłosiła się do szpitala. Okazało się, że coś z łożyskiem jest nie tak i nie ma na co czekać. Anetka dziś o 12 ma cesarkę. Prosi o trzymanie za nich kciuków. Odezwie się po wszystkim, jak będzie miała możliwość i siły.

o kurczę !!! To trzymamy mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, które już są po porodzie, napiszcie proszę mi jeszcze raz na skrzynkę brzuszka waszą początkową wagę, wagę sprzed porodu i ile straciłyście z porodem 🙂 wszystko poprawię i uzupełnię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Kurde wkurza mnie to ze nie rodzę jeszcze.. no zesz kurna mac co za uparta niunia z tej Helenki..........
Niesamowite ze się tak wszystkie rozsypuja, Co wchodze to nowea mamusia! ja tez chce już!!!!!!!!!


witaj w klubie 🙂 mam tak samo, ale nic na to niestety nie poradzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jest najgorsze? Ze ja nie mam co ze soba zrobić. Jeszcze do wczoraj byłam w pracy no ale dziś to już bez sensu. Mam tam kogoś kto mnie zastepuje i sobie tylko przeszkadzamy. A w domu??????????????? szlak mnie trafia bo nie mam co robić i mi sie dłużyyyy.... nie umiem siedzieć w bezruchu. Okna chyba umyje bo nie są umyte w tym mieszkaniu. OOOOOOOO 🙂 więc idę kawę pić i myć okna!
Ehhh na niedzielę temrin ale nie ma szans czuje!
Zuziaczek no ciekawe czy sie spotkamy na porodowce. Mogło by być zabawnie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki widze ze duzo z was juz doczekalo sie swojego malenstwa GRATULUJE ja dzisiaj jade do szpitala ale ze wzglegu na nodonercze i niewiem jak to bedzie czy bede wywolywac porud czy najpierw wylecza te wodonercze ale strasznie sie boje 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpio nie wiem możesz spróbować sie zapytać że Ci taki artykuł wpadł w ręce wydrukuj go sobie i jak sie oni do niego odnoszą bo czasem tak jak z tym rodzinnym że jak ktoś nie jest świadomy swoich praw to go skasują a jak jest to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...