Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no dziewczynki jeste spowrotem.niestety maly dostal zoltaczke i musaialam tak dlugo lezec 😞ale teraz jest juz wszystko dobrze.a wiec tak moj porod trwal jakies 5 godzin o 8.30 podlaczyli mnie pod kroplowke ok 10 dostalam skurczy a o 13.05 odeszly mi wody a kubus przyszedl na swiat o 15.07 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MARTA gratulacje!!!!!!!!!!!widzisz kochana wkoncu sie doczekalas 😁 super malutka spora i najwazniejsze zdrowiutka 😁 i tak jak juz dziewczynki wspomnialy wracaj do nas szybciutko i czekamy na fatke malutkiej Gabrielki 😁
Kasia ja to jak sprobowalam ta herbatke Hippa to myslalam ze sie porzygam :X 🤢 jaka ona niedobra brrrr 🙂
AgnieszkaK1601 mowisz ze ten lek pomaga to moze i go tez sprobuje bo moj niby ma male te kolki ale jednak ma ehh
Sandra wlasnie skoro Cie czysci 😁 to pewnie cos sie zaczyna dziac obserwuj i daj znac 😁
Kasia ale Grzesiu slodziutko spi sobie tylko go schrupac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe bynajmniej mojemu synkowi pomagał a miał te kolki cholerne. Wieczny płacz a masowanie brzuszka nie pomagało. Tak nam dawał w kość że aż nauczył się lulania na rękach. Aż koleżanka poradziła abym kupiła esputikon i normalnie jak ręką odjął aż chodziłam do synka i sprawdzałam czy oddycha bo taki w domu spokój się zrobił 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka my tez mamy esputicon i pomaga ale oprocz tego mamy jeszcze jak pisalam wczesniej ta miksture ktora jest jeszcze lepsza 🙂.
Sandroos mi sie tez tak zaczelo z pare dni mnie czyscilo i potem odeszly mi wody a nastepnie poszlam rodzic 😉 zreszta ty sama dobrze wiesz pani polozna 😜.
Ja chwilowo mam spokoj bo moja niunia po kapiepli ladnie spi ale za godzinke gdzies sie bedzie budzic.
Przywiesilismy dzisiaj jej karuzelke cos tam na nia patrzy ale to jeszcze niunka nie widzi dobrze 🙂.
I cos kupek nie moze zrobic bo sie prezy pomagamy jej czopkiem lub termometrem tez tak moze macie.
A wogole jak mi naplywa pokarm do piersi to takie uczucie mrowienia kucia jak ja tego nie lubie 😉.
I jeszcze jedno babeczki ile wasze pociechy zjadaja na jedno posiedzenie mleka? Bo moja dwa cycki to gdzies 100 jest i do tego 60 sztucznego co mnie przeraza maly glodomor :P

Mama z corcia 🙂)) [img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/45.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ślicznie ale mamusia gdzie uśmiech 😉 😉 😉
Asnet moim zdaniem to jest problem wielu mam że maluszki mają problem z wypróżnianiem się. Ja też z pierwszym synem miałam ten problem ale dawaliśmy jeszcze małemu koperek do picia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaden koperek pediatra mi zabronil dawac bo malej on nie pasuje bo ja zbyt zagazowóje i ma wzdecia 😉.
Ale termometr i czopki pomagaja.
A usmiech prosze bardzo wedle zyczenia :P [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/46.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze jedna wiadomosc od Agnieszki !!!!!!

Kochana od srody jestem w szpitalu bo mam zle wyniki i od wczoraj dostaje zastrzyki na wywolanie ale nic sie nie dzieje i nie dzialaja

No i miala dzisiaj USg i dalej bedzie miala synka nic sie nie zmienilo 🙂 maly wazy 3800 i mowi ze ma cos z cukrem i dlatego chca jej wywolac przed terminem ://
Biedna kurcze ale bedzie dobrze napewno musi byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej :laugh: :laugh: :laugh:
No jak pediatra zabronił to podważać jego decyzji nie będę :P
Ale śliczną masz tą niuńkę 🤪 🤪 🤪 Ja już się nie mogę doczekać jak swoja kruszynkę przytulę 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asnet jaka szczesliwa mamusia 😁 a Majeczka jakie slodziutkie ma buciki hihi 🤪 powiem Ci ze ja mam tak samo z tym szczypaniem i kłuciem w piersiach a najbardziej w okolicach sutkow:/ nieprzyjemne uczucie;/ ja glupia myslalam ze to od gryzienia sutkow przez malego 😉 :P
U mnie z kupkami ODPUKAC nie mamy problemu codziennie po okolo 6 robi wiec dobrze jest ale za to kolki ma coraz czesciej tzn ok 18 przez 20min az!!!!!!!!!!Boze jak on wtedy placze oj RYCZY i tak sie zachodzi placzem ze szok!!tak mi go szkoda biedactwo jutro kupie ten esputicon moze pomoze...ja daje koperek ale maluch za nic nie chce go pic:/ wypije pare lyczkow i koniec..
Powiem Wam ze moj to tak polubil kapiele hehe wogole juz nie placze 🙂 a z jedzeniem to nie mam pojecia ile Oliwierus zjada jednorazowo, je cycka i zasypia ale ja juz jak wspomnialam mam BARDZO duzo pokarmu wiec pewnie dlatego jeden cyc mu wystarcza 😁
AgnieszkaK1601 juz niedlugo i bedziesz tulic Synka 🙂aj pamietam jak ja bylam w tym tygodniu co Ty i tez juz myslalam o porodzie i chcialam mies OLiwirka w ramionach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej tym bardziej dłuży mi się ten czas oczekiwania ale teraz tak sobie myślę że starszy synek pójdzie do zerówki to zaczną się obowiązki i jakoś będzie lepiej, mniej czasu o tym będę myśleć 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asnet - miło Was razem zobaczyć 🙂
Twoja Majeczka bardzo dużo zjada w porównaniu z Grzesiem. Mój to z cyca jak pociągnie 50 ml to już dużo, a z butli to średnio 30-40 ml. Ale widzę, że mu to wystarcza, a jak naje się więcej to niestety mocno ulewa 😞

Oby u Agniesi szybko zaczął się poród by się nie męczyła bidulka.

dobranoc Laski :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie dostalam wiadoomosc od Agi i pisze ze jutro ma miec podawana kroplowke a jak to nie pomoze to w srode beda jej robic cesarke bo ciagle ma zle wyniki.

To goshe moze sprobuj nie dawac Oliwierkowi herbatki z koperku moze to przez to tak placze i sie prezy moja przynajmniej tak miala i myslelismy ze ma kolki.A jak ci ten esputicon nie pomoze to ja pogadam z nasza lekarka to moze wypisze ci tez ta miksture co naszej malej wypisala ktora pomaga jej bardzo dobrze ja podajesz do 5 razy dziennie po pol lyzeczki przed posilkiem ale jak jest poprawa to nie trzeba tyle podawac 🙂 wystarczy 2 🙂

A ja dzisiaj ide do dentysty zeby mi sie sypia :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asnet kochana jakby coś to daj znać jaki jest skład chociaż tej mikstury bo nasz kacper tez zaczął mieć problemy z kolka wzdęciami i kupką a nie chce go wzzystkim na raz faszerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asnet kochana jestes to dam Ci znac jakby ten esputicon nie pomogl, my niby mamy zamowiony ten soecyfik z Niemiec ale to wiadomo kiedy dojdzie????a szkoda mi dziecka bo nie chce zeby go bolal brzuszek 😞
a o zebach nic nie mow kurcze ja to az sie boje isc do dentysty 😲 pewnie tyle mam dziurek co ser szwajcarski po tej ciazy 🙂ale musze wziac sie w garsc i tez isc 🙂
Moj dzidzinio to dzisiaj taki grzeczny jakby dziecka wogole nie bylo caly czas sobie spi 😁 pobudka na cycuszka co 3h i dalej kima 😁
Asnet a powiedz mi czy to szczypanie w piersiach to normalne jest??to mleczko sie zbiera cos mowilas tak??kurcze jak ja tego szczypania i klucia nie lubie 🤨
OJ to chyba niedobrze z Agniesia ze chca jej cesarke robic...oby wszystko bylo dobrze z nia i Olusiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe z tego co wiem to normalna rzecz jesli chodzi o to mrowienie i szczypanie w piersich tak ciotki tu mowia a to juz doswiadczone baby bo kilka dzieci wychowaly 🙂.
A co do tego lekarstwa to ok ja cos to czekam na wiadomosc od ciebie 😉 I idz do dentysty bo potem jak cie bol zlapie to bedziesz kwiczec :P

Co do zebow to wlasnie wrocilam od dentysty i mam pol twarzy zdretwialej po znieczuleniu hehe :P i jeszcze 6 zebow plus usuwanie kamienia czyli 1060 zl w calosci i mam z glowy.
No jeszcze na nowy rok do chirurga pojde chyba usunac te stale madrosci zeby ale zobacze bo cos sie boje :P.

A z Agnieszka no to zle wyiki i zawysoki cukier ale mysle ze bedzie dobrze mimo tego ze jak jej zrobia cesarke 😉 beda informowac na bierzaco 😁

Jeszcze dzisiaj do ksiedza musze pojechac ustalic ta date slubu i chrzcin 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh... jak tak Was czytam to normalnie sie zloszcze, ze nie mam jeszcze swojej malej przy sobie...
tez bym chciala pogadac o maluszkach...ostatnie dwa dni sie tak zle czuje ze koniec... glowa mi peka...

Dzisiaj sie jeszcze okazalo, ze egzami zamiast w szpitalu gdzie rodze jest w drugiej czesci miasta... to juz wogole stracilam nadzieje ze go napisze....
a mojemu malenstwu ani troche sie nie spieszy i corz czesciej mi sie wydaje ze urodzi sie zlosliwie 😁 1 wrzesnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jutro Aga urodzi i z sierpnióweczek zostaniemy tylko my na szarym końcu:P

Sandruś w pełni Cię rozumiem.Też już bym chciałą porozmawiać sobie z laskami o dzidziusiach a tu nic.Czuję się trochę na poboczu. Tak jak Ty ostatnio nie czuję się najlepiej,byłam dzisiaj na ktg i niby wszystko jest wporządku,brzuch to już mi wisi,że mam wrażenie,że zaraz będzie mi się obijał o kolana,he he 😜
poza tym przy każdym ruchu boli mnie krocze albo pachwiny,schylić się też już dawno nie mogę bo brzuch przeszkadza,normalnie czuję się jak kaleka i powoli zaczyna mnie to coraz bardziej frustrować.Oby dziewczynki nie kazały nam już długo na siebie czekać.Pozdrawiam i solidaryzuje się z tymi z Was które czekają 🙂Buźka

Z drugiej strony jak tak czytam jakie problemy ze swoimi pociechami mają nasze mamusie,to pocieszam się,że my jeszcze nie musimy się chociaż przez chwilę martwić kolkami,pobudkami co 2 h na karmienie itd,ale i tak uważam,że każda z mamuś,która ma już przy sobie swoje dzieciątko doświadcza coś tak pięknego o czym my narazie możemy tylko pomyśleć.

Dobranoc wszystkim 🙂 🙂**
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieuszki kochane ja WAs rozumiem 🙂tez bym byla juz tym czekaniem sfrustrowana ale pocieszajace jest to ze juz jestescie na mecie wiec porod to kwestia kilku dni a Ty Sandra to lepiej Ciiiiii z tym 1 wrzesnia bo wykraczesz 😁 😁 😁
Ide z malym po PAMPERSY bo juz tylko 5 nam zostalo 😁
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...