Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
super Inka zawsze pare groszy Wam wpadnie 🙂
Julcia duza dziewczyneczka wklej jakas fotke malutkiej 🙂
Sandra jak tam Nadulka?
Ja mojego szczepie juz od miesiaca ehh jak nie 3dniowka z wysypka to te bakterie w moczu ale juz 3 marca mam nadzieje ze uda sie w koncu go zaszczepic 🙂 jak go mierzylam to mial 74cm ale to bylo 2 tyg temu no a wazy 7500 ale moja waga a waga w przychodi rozni sie troche wiec nie wiem ile dokladnie wazy 🙂
Moja mamcia przyjezdza jutro o 5 rano 🙂 juz nie moge sie doczekac 😁 a tato z bratem w sobote rano 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas niestety gorączka 😞 Wczoraj wieczorem Gabi sie obudziła i nie chciała spać...jak ja wzięłam na rączki to dopiero zauważyłam, że jest bardzo ciepła...może nie ma aż takiej wysokiej ale w nocy miała 38 teraz tylko stan podgorączkowy 😞 Kurcze...całą noc prawie nie spała - nic jej nie bolało, bo nie płakała tylko sobie gadała i mnie zaczepiała. Dzisiaj od rana marudna była - teraz sobie śpi...

Gosia nie dziwię się, że tak cieszy Cię przyjazd mamy 🙂 Dawno chyba Was nie widziała 🙂

Inka fajnie, że sobie będziesz mogła trochę dorobić...no i przede wszystkim to będzie oderwanie się od dnia codziennego!!
Sandra z Nadią już wszystko oki?? AAAAAAA - nie działa Twój e-mail - chyba coś źle podałaś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUrde ale jestem wkurzona!! O te głupie oklaski 😞 Niby nie są one dla mnie takie ważne, ale przykro mi jest jak widzę, że od wczoraj ktoś mi dał -11 punktów 😞 Czy moje wypowiedzi sa jakies krzywdzące dla kogoś!! Wrrrrrrr....mówie Wam jestem przez to tak wkurzona, że szok.

Napisałam na forum które już kiedyś zostało założone w sprawie tych oklasków i liczę, że ktoś kto mi je nagminnie zabiera się ujawni i powie ci takiego w moich wypowiedziach nie pasuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żebyś nie szukała to znalazłam

Napisałam Ci posta, na Twoją prośbę w którymś poście wysłałam Ci wiadomość na maila z prośbą o nie wklejanie tego na naszym wątku. Podejrzewam, że raczej od nas głosu nie dostaniesz. Po za tym dlaczego miałybyśmy wyróżniać akurat Twoje dziecko jak nasze lutówki mają równie słodkie i kochane istotki?

przestań to wklejać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu tak,ja jestem kosmetologiem,a oprócz tego wizażystą stylistą.Ty też jak dobrze pamiętam interesujesz się tym bo czytałam że wybierasz się na kurs pielęgnacji dłoni i wizażu 🙂 🙂
Martuś może Gabi wychodzą ząbki,stąd ta gorączka...
Sandruś jak tam Nadia się czuje??
Gosiu długi Olivierek jak ma 74cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez glosuje na Gabi...

Mloda wszystko ok. choc noc byla ciezka, bo cos chyba kupsko ja meczylo i pol nocy spala na moim brzuchu...

Jak byla malutka to tak uwielbiala... 🙂

Teraz ani temperatury ani ani nic.. tylko kupki jeszcze nie zrobila, a zazwyczaj robi rano..

Nie uwierzycie.. jest 14 53 , a ona nie spi od 7 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie przeczytalam ze lutowki nie zycza sobie wklejania linka o glosowaniu na coreczke Marty.Dla mnie to bzdura na maxa.gosia2301 ty chyba jestes tak pusta osoba ze masakra.Co kogo obchodzi co ty sobie zyczysz,jezeli ktos ma ochote glosowac to bedzie glosowac.Pozdrawiam CIE i i wez dziewczyno pomysl troszke zanim cos napiszesz to naprawde nie boli:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie denerwuje się Marta tylko wkurza mnie jak ktoś nie doczyta do końca i sypie takimi słowami. Ja kiedyś czytałam co tam u lutówek i właśnie był ten post więc chciałam Ci napisać żebyś sobie tam zajrzała 🙂 a opinia Niki wogóle mnie nie interesuje niech sobie pisze co chce ja głosuję na Gabrysię i swojego zdania nie zmienię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj jaka burza na naszym watku hehe
Martus nie przejmuj sie tymi lutowkami, zabieraja oklaski to niech zabieraja ale popatrz zadna nie napisala do nas na watku sierpniowek ze nie chce zebys wklejala tam link Gabi...co brak odwagi?ale anonimowo zabierac oklask to łatwo...
ja tam na Gabi od poczatku glosuje i mam nadzieje ze 3 miejsce zdobedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś nie ma co się przejmować lutówkami,które zżera zazdrość bo nie widzę problemu,co to kogo kosztuje kliknąć na link i zagłosować jak można pomóc,no ale zawiść ludzka jest i będzie,ale niech się wypchają i pocałują w d...e te którym to przeszkadza.My i tak będziemy głosować na naszą śliczną sierpniową Gabrysię 🙂 🙂:*
Dałabym Ci oklask ale nie wiem jak:P
Głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta.jestem w szoku.....ale idiotką trzeba być żeby sie o 😉 linka przyczepić którego często nam podrzucasz 😉 ....przecież każdy ma do tego prawo....i co to w ogóle za teksty,ze dlaczego mialybysmy głosowac na Gabi....jak sie komuś nie podoba to niech nie głosuje....U nas jesteś zawsze mile widziana...ja zawsze klikam na fotkę Gabi....bo jest wyjatkowo sliczna.....Pozdrawiam i trzymaj fason....nie przejmuj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj, co ja widzę,Marta, czyżby Lutówkom nie podobało się że wklejasz im linka do konkursu? eh.. najśmieszniejsze jest zabieranie oklasków.. normalnie jak dzieci :P zamiast napisac wprost co człowieka boli, to tak skrycie, za plecami...

Ja osobiście głosuję codziennie na Gabi 🙂
a te osoby, które Tobie źle życzą po prostu zżera zazdrość i tyle.. 😠

Byliśmy dziś na szczepieniu, Grzesiu waży 9865g, obwód główki 44, klatki piersiowej 45,5. Niestety, nie zmierzyły jego długości :P będę musiała sama to zrobić 😉

buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...