Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ciagle myśle o naszej Evelince!!Trzymam kciuki kochana!! Shantal tu ciotkowiedźma Aniutka do Ciebie przemawia: Zrozum kochane maleństwo że w brzuszku już jest nudno, tu jest o wiele ciekawiej...z niecierpliwością czekają na ciebie mamusia z tatusiem...Pozwól im jak najszybciej siebie utulić i ucałować!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dla mnie może byc w Inwałdzie, a moze byc Szczyrk.Połowa sierpnia jest ok- tylko trzeba się zastanowic gdzie dokładnie i gdzie zarezerwowac nocleg. Jakis sensowny,zeby z maluchami dało sie tam funkcjonować 🙂
moja Kamila dzis non stop na cycku- ona tez juz chyba ma dość tego skwaru...Ja płyne...
Zaraz przychodzi koleżanka- rehabilitantka i bedzie znowu ryk 🤢 Musze bycwarda i sie nie litować- wiem,że to dla Jej dobra...Ale jak tam strasznie płacze to aż serce mi sie kraja... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosiu bądź twarda - to wszystko dla Kamilki 😘 kwiatuszek dla Was
a moje dzieciątko dziś jest grzeczniejsze, byłyśmy rano na spacerze - to może dlatego.
Radziu zakupiłam sobie herbatkę na laktację 🙂 ciekawe jak to się skończy.... na razie mogę stwierdzić jedynie że jakaś smakowita to ona nie jest ...
pozdrówki dla Wszystkich mamusiek
dołączam się do Aniutki w nawoływaniu Shantal - wychodz maleństwo jesteś człowieczkiem nie rybą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki ten brzuszek działa 🤪

ale czad chyba to spotkanie wypali z tego co czytam 🙂 jak zostanie Szczyrk to ja biorę na siebie załatwienie noclegów, mam kilku moich klientów którzy mają hotele lub pensjonaty w Szczyrku może coś załatwię ze zniżką 😉 ale było by extra jak byśmy się spotkały 🤪 czyli jak na razie to połowa sierpnia i Szczyrk 😉 dobry był by hotel z miejscem np na ognisko lub grill nasze szkarby by spały w wózeczkach a my na świeżym powietrzu pogaduchy:P

Olcia pojechała do teściowej a ja siedze z małą mam chwilę luzu bo Radek na budowie

Anula była dzisiaj na kontroli ale jeszcze nie dała znac co i jak ale jak to Anula poszła po tabletki bo jak się do chłopa dorwie to wióry poleca i może nie zapanowac nad sytuacja 🤪 :P
u niej wszytsko ok lae nauczyli małą nosić na rękach i teraz jest bida bo jak kładzie do łóżeczka to jest krzyk jutro jedzie jaj mama ale Łukasz od jutra ma urlop więc jeszcze 2 tyyg nie będzie sama a potem samiusieńka i obawia się czy da rade- ale ja w nią wierze i da radę kobita ja dała to ona tym bardziej 🙃

U Velinki wszytsko po staremu była dzisiaj na KTG i miała tylko 3 skurcze bezbolesne na 60% a tak po za tym to tylko na 10% jak do 15 nie urodzi to ma iść chyba do kontroli 😞 - ale tam długo trzymają po terminie 🤪

ja tez wołam do Shantal- maleństwo czeka na ciebie mnóstwo osób wychodź błagam cię daj więcej radości Twoim rodzicą, którzy już nie mogą się doczekać aby tylić cię w ramionach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ognicho suuuper!! nawet jakaś sala biesiadna też dałaby rade hehe jak bedziemy w takim doborowym towarzystwie 🙂)

Dasz radę Anulka!!! Przecież jesteś harda kobitka, a Twoja córunia napewno bedzie Ci pomagać 🙂

a co do herbatek 🙂 mi tam one smakują, pije te z Hippa 🙂

Byliśmy chwilke na spacerku, niuniek spał, ale coś sie zachmurzyło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane...
Obled jak to czas szybko mija. Dzien za dniem, godzina za godzina ucieka. Niby nic nie robie, a caly czas jestem zajeta. No bo jak nie karmienie, to kupka, a jak nie kupka to czkawka, potem pare rzeczy w domu zrobic, prac ciuszki i juz jest noc.
Sofia jutro konczy tydzien.
Chcialabym Was zapytac czy dajecie cyca na zadanie... Bo mi polozna powiedziala,ze tak... ale dzisiaj np Sofia prosila prawie co godzine...Martwie sie czy moj pokarm jest wystarczajaco tresciwy... A moze mam go za malo,ze tak prosi. Wczoraj wytrzymala 4 godziny bez jedzenia,ale dzis to istny obled.
Poleccie mi cos na zwiekszenie ilosci pokarmu... Duzo wody???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. ja piję herbatkę hippa tak jak dziwczynki i jest ok. mala tez od wczoraj cyca chce duzo czesciej, ale to przez tą pogodę. w ogóle niespokojna jest bardzo dzis... nasza polozna ze skzoly rodzniea mowila ze na pokarm dobre tez jest Karmi 😉)) ale nie probowalam. ja pije 2 herbatki i duuuuzo wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bichito- kochana na początku to tak niestety bywa...moj też potrafi czasami cały czas wisieć na cycu...
cyc to dla naszych maleństw jedzenie, picie i smoczek a czasami chca tylko po to aby czuć Twoja bliskosc...
ja daje na żadanie i piersi produkują tyle mleczka ile mały potrzebuje, samo ssanie, nawet jesli na poczatku nie ma duzo pokarmu stymuluje nasze piersi do wiekszej "produkcji" mleczka

ja pije herbatke hippa na laktacje ,ale nie tylko ze wzgledu na mleczko, w tej herbatce sa ziółka które pomagaja w trawieniu u dzidziusia 🙂
wody napewno przynajmniej 2 l dziennie a jak sa upały to i wiecej bo przeciez tracimy przez skóre duzo...

no i cierpliwosci paulinko, niedługo wszystko sie unormuje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
Czesc kochane...
Obled jak to czas szybko mija. Dzien za dniem, godzina za godzina ucieka. Niby nic nie robie, a caly czas jestem zajeta. No bo jak nie karmienie, to kupka, a jak nie kupka to czkawka, potem pare rzeczy w domu zrobic, prac ciuszki i juz jest noc.
Sofia jutro konczy tydzien.
Chcialabym Was zapytac czy dajecie cyca na zadanie... Bo mi polozna powiedziala,ze tak... ale dzisiaj np Sofia prosila prawie co godzine...Martwie sie czy moj pokarm jest wystarczajaco tresciwy... A moze mam go za malo,ze tak prosi. Wczoraj wytrzymala 4 godziny bez jedzenia,ale dzis to istny obled.
Poleccie mi cos na zwiekszenie ilosci pokarmu... Duzo wody???


pamietaj paulinko ze to tez lagodzi jej pragnienie a w upal to co chwilke chce sie pic moja ma tak samo w dzien:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja daje te same witaminy co ty 🙂

Paulinko jak byłam w szpitalu ( abyłam tydzień) to babaki kazały dawać na żądanie ale powiedziały też że maleństwa do dwóch tygodni normują sobie odruch ssania i teraz może ona zjeść tyle ile jej dasz ale trzeba uważac na przekarmienie
ona też będzie ci więcej piła bo jest gorąco więc podawaj jej zwykłą wodę w butelce mi powiedziały w szpitalu że jak jest temp. pow 30 stopni to trzeba dzidzi dać pić bo jest mu duszno i gorąco moja przy upale pije ok 200 ml herbatki
na poarm ja pije z hippa herbatkę ale ty uważaj bo możesz mieć pokarmu ok a jak to wypijesz to żeby nie doszło do zapalenia albo zastoju pokarmu
ty masz dopiero tydzień i to się będzie normowało
dziecko do 4 doby pije zaledwie od 1 do 2 łużeczek pokarmu a teraz zwiększa potrzebe i więcej ssie a piersi rozpoczną zwiększoną produkcję
ja bym się jeszcze wstrzymała z piciem czegoś na powiększenie ilości mleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje kochane... tu niestety herbatki Hippo nie dostane, ale zaczne pic wiecej wody. Tutaj sa upaly straszne, jakies 35 w cieniu, wiec tym bardziej macie racje...
Wiecie cos o Evelince?Nie ma jej tu ostatnio, ale pisala mi na nk jakies dwa dni temu, ze wciaz czeka...
Strasznie dokuczaja mi szwy, nie moge na dupsku usiedziec...Uff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli napisała że była przed chwilą u lekarza i jest zmiana planów, pomasował jej szyjke i powiedział że już się coś tam dzieje i do niedzieli powinna urodzić a jka nie to do szpitala i już prawdopodobnie tam zostanie.

Mamuści jak nie możecie się zalogowac to zmieńcie NICK i zarejestrujcie się na nowo, może to coś pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
herbatka jest w smaku podobna do tej dla kobiet w ciąży też z hippa
ale smaku rewelacyjnego to nie ma fakt 🙂

na potówki mi zadziałał fiolet przemywam nim buźke małej 3 razy dziennie i jest ich mniej

a co do daty to mi wsio rawno byle by to był sierpień i nie oststni weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...