Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krociu mi tez patrzac na zdjecia Waszych dzieci wydaje sie , ze Kevinek jest maly. Wczoraj ogladalismy ze znajomymi nasz film z wesela i mojej Klaudii brakowalo tam 2 dni do ukonczenia 5 miesiecy , a Kevinkowi teraz brakuje 4 dni i naprawde tez na tym filmie wydawalo mi sie , ze ona w porownaniu do niego byla ogromna , ale nie wiem czy to tylko zludzenie czy rzeczywiscie byla wieksza o tyle. W sumie urodzila sie mniejsza niz on.
U nas lato wrocilo! Mamy 32 stopnie i jest pieknie , krotki rekawek i krotkie spodenki zakladamy i jest nam goraco.
Krociu Kevinek tak robi , ze najpierw podnosi pupcie i staje na kolanach a pozniej podnosi przod na raczkach i tak stoi i sie rozhustuje , potem puszcza i jest juz troszke dalej hehe.
Byc moze u Twojej corci tez to lada chwila nastapi skoro juz pupcie dzwiga.
Ide teraz na spacerek z malym , poplacic rachunki przy okazji i jak wroce to poloze malego na lozku na brzuchu i zrobie mu fote jak staje i Wam pokaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja dzis tylko na chwilke , wiesci poszly dalej coraz wiecej ludzi ma w opisach link super podobno tez puscili kase 🙂

nasze chlopaki to naprawde silacze 🤪 🤪

juleczka piknie wyglada w tej sukni , ale ona ma oczy piekne takie duze 🙂 ja zawsze takie chcialam miec 🙃

beti pokaz sie z nowa fryzurka 🙂

jusmarki ty to masz raj na ziemi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
super, ciesze sie ze tak pomagasz kamilce 🙂

wlasnie myslalam nad zalozeniem takiego albumu internetowego, gdzie i jak sie go zaklada??

ja dzisiaj jakas nieprzytomna jestem caly dzien w ogole zle spalam w nocy, chyba ide wykapac hanusie i sie polozymy razem spac 🙂

dobrej nocy wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro rano z tosia do kardiologa rany mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
a tak wogole to musi bo ja jutro mam urodziny hahaha rany jaka ja juz jestem stara ale kurde ja ciagle sie czuje jakbym miala 18 lat naprawde , a ten czas tak szybko leci ehhhhhhhhh czasami mam przez to wrazenie ze czasu mi zbraknie zeby czuc sie zrealizowana troche juz w zyciu swoich celow zrealizowalam ale jest ich jeszcze cale mnostwo to co naj wazniejsze mam rodzinke mieszkanko i dosc stabilna sytulacje 🙃 🙃 :laugh: zaliczylam skok na bandzi ( kurde nie wiem jak to sie pisze :P ) ale naj wieksze moje marzenie skok ze spadochronem nie zaliczony 🤢 ale mam nadzieje kiedys bedzie mnie stac na ten kurs :P no i jeszcze masa rzeczy ale nie bede sie rozpisywac lece spaciulkac

dobranoc .......... aaaaaa kotki dwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu pięknie ta Juleczka Twoja wygląda w nowym nabytku :-)

Beti koniecznie pokaż się w tych nowych włoskach :-) Ten album zakłada się bardzo prosto tylko jest to bardzo czasochłonne :-)

Jusmarkl mam pytanie, bo być może wybierzemy się do Hiszpanii w lutym na ferie zimowe. Ale zastanawiam się jaka jest pogoda o tej porze roku jeszcze tam nie byłam. Na pewno zimy ogromnej nie ma, ale czy już w lutym ma się ku wiośnie ???? Są bardzo tanie bilety na lot do Alicante i aż grzech byłoby nie skorzystać :-)

Oli STARY TO JEST PIES. A człowiek ma tyle lat na ile się czuje (ja zawsze tak mówię). 😉 I STO LAT STO LAT życzymy z Frankiem ( bo on narazie tylko obecny w domku). Niech się spełnią Twoje marzenia 😘 😘 😘 😘

Ja dzisiaj robię porządki w domku bo jakiś sajgon sie zrobił. A popołudniu mam wizytę pani która może zostanie opiekunką Franka (chyba pisałam Wam). Muszę sobie przygotować pytania które chciałabym jej zadać. W końcu oddałabym w jej ręce nasz największy skarb, jego życie :-)

Czas powrotu do pracy zbliża się nieubłaganie więc najwyższa pora znaleźć kogoś do opieki. Ach kurczę ... szkoda że nie mam jakiejś babci na zbyciu która mogłaby pomóc :-)Nie docenia się ich jak się je ma, a jak sie ich nie ma to BÓL... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin 😘 😘 😘 😘
ale jestes odwazna, ja nigdy bym sie nie odwazyla skoczyc

asiula
szybko czas zlecial, ja gdybym zostala w pracy tez bym musiala juz od października pracowac
asiula albo ktoras z was co ma album :P
napiszcie mi ta strone co sie zaklada album 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dla Ciebie!!!
W dniu Twoich urodzin
nie mogę Ci wysłać róż kwitnących,
tylko tych kilka słów gorących,
życzę Ci szczęścia, wiele radości,
sto lat życia i szczęśliwej przyszłości,
abyś nie doznała co znaczy tęsknota,
niech los z Twoich oczu ani jednej łzy nie wyciśnie
i niech Ci się wszystko układa pomyślnie.
[img size=166]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/v.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki!!!
Oli dzisiaj swietuje i ja tez bo Julka ma 5 miesiecy!!!
Oli to super ze udalo Ci sie zrealizowac duzo swoich marzen zycze Ci zebys byla wytrwala w realizacji dalszych!!!
Ja bym sie juz nie odwazyla skakac z niczego.Moze kiedys bylam bardziej odwazna ale teraz straszna dupa wolowa ze mnie.
Jusmarkl rzeczywiscie pozazdroscic Ci tego Twojego raju na ziemi.
Asiula faktycznie wybor opiekunki to bojowe zadanie,ale mysle ze dobre przygotowanie i matczyna intuicja ci w tym pomoga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha kurde pisze na raty...
Beti to zdjecie to Julka ma w foteliku samochodowym.Nie wiem dlaczego Twoja Hania nie lubi ciagnac z butelki.Ale pewnie lada moment sie nauczy.
Acha Kevinek jest serio silacz ale moja mama mowi ze chlopcy zawsze szybciej zaczynaja sie podobno podnosic raczkowac i wogole...brawo dla niego!!!
Moja Julka jak ja klade na brzuchu podnosi rece i nogi do gory i lata jak samolot hihih
Oli oklas dla Ciebie na urodzinki i za zaangazowanie w pomoc Kamilce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za zyczonka 🙂

moj oklask dla juleczki z okazji 5 miesiecznicy samych radosnych dni 😘 😘 😘 😘

my juz po wizycie u kardiologa , tosiek ma mala dziurke w serduszku ktora w 50 % zrasta sie do pierwszego roku zycia a drugie 50 to miedzy 3-4 rokiem zycia , rany mowie wam ona za tym moim michem taka azs i serduszko tak jak on a mialam nadzieje w ciazy ze pojdzie we mnie , ale mam nadzieje ze to sie jeszcze zmieni 🙂

beti szkoda ze sie zakupy nie udaly

a mnie wlasnie mama wkurzyla bo dostalam od micha na urodziny nowy telefon , fajny ale musze nauczyc sie nim poslugiwac bo jest dotykowy , i mama sobie ubzdurala ze dam jej moj stary tel a ja jej mowilam ze jej pozycze dopoki swojego nie wymieni , ja ten swoj telefon uwielbiam bo on jest super jak mama sobie kupowala telefon po mnie to jej mowilam zeby kupila taki jak moj to nie sluchala i wziela jakies gowno kupila co po pol roku sie zepsul 😞 😠

krociu o zdjeciu pamietam tylko kurde musze micha o tego bloo pomeczyc bo jeszcze nie podlaczyl , musze sie w koncu sama nauczyc bo zawsze musze go prosic i czekam wtedy i czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw wszystkiego naj naj naj dla naszej kochanej oli !!!

beti album mozesz zalozyc na stronie http://picasaweb.google.com/home
musisz sie zarejestrowac i pobrac na komputer program picassa3 , postepuj wedlug instrukcji i bedzie ok.
Ja czekam na forke ze slubu , bo chyba sie nie chwalilas ?

A tutaj moj silacz 🙂 [img size=392]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PA060214.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia
ode mnie tez wszystkiego dobrego dla juleczki 🙂

oli
jutro sie wybieream na zakupy do wrocławia wiec moze bedzie lepiej :laugh:
to dobrze ze tosi sie to zrosnie i nie jest to nic powaznego 😞

zaloze album jak tylko znajde chwilke wolna, zdjecia ze slubu dostane od fotografa bo na swoim aparacie w ogole zadnych nie robilismy, nie bylo czasu, jak zaloze album to od razu wam napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarki jestem w szoku 🤪 🤪 🤪 kevinek jest niesamowity nawet moj maz byl w szoku i mowi to nie ozliwe hihihi a jednak 🙃

beti to udanych zakupow 🙂

kurde jak tu brak rudej rybki 😞 jak juz prawie bylysmy w komplecie bo powrocila nasza patrysia to znowu rybki nie ma no i tusienki ale pewnie nie dlugo znowu w komplecie bedziemy 🙂

dzis jak bylismy w tym szpitalu na badaniu z tosia rany dziewczyny ile dzieci szok i jeszcze zle wspomnienia od razu wracaja jak lezalam tam z odzia jak miala 8 mc pol tora miesiaca tam lezalysmy buuu wole nie myslec

a dzis przyslali mi gazete Twoj Maluszek i jest tam artykul o dzieciach z azs i czym sie objawia niestety wszystko u tosi sie zgadza , i pisza ze to bedzie coraz gorzej rany boskie tak mi jej zal no ale moj michu juz tyle z tym walczy wiec tosia tez mam nadzieje nauczy sie z tym zyc , caly czas sobie mowie ze musze byc dobrej mysli ze jej to przejdzie

lece kapac toske wczoraj dala mi czadu po kapili juz przy butli zasnela a po pol h sie obudzila i do 23:30 ja nosilam bylam padnieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:laugh:

Wszystkiego dobrego dla naszej Juleczki. :laugh:

Jusmarkl z Kevinka to prawdziwy siłacz. A jaki on już jest duży :laugh:

Beti jutro będzie lepiej. Współczuję takiej pogody okropnej. U nas było dzisiaj w miarę ciepło no i słoneczko ładnie świeciło. :P

Ja wybieram się do Poznania w czwartek, może w piątek kupić coś Juleczce. :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - wszystkiego co naj dla Juleczki, naszej kochanej, z okazji 5 m-cznicy. Oklask dla niej i 1000 buziaczków 😘 😘 😘 😘 😘

Oli - to dostałaś wiadomości dobre na szczęście :-) Na pewno do roku nie będzie śladu. A z AZS no to tatuś będzie jej dawał przyład jak radzić sobie z tą chorobą. A jeżeli nauczy się tego od najmłodszych lat to będzie jej łatwiej jak będzie starsza. :-)

Jusmarkl nie mogę wyjść z podziwu dla Twojego Kevinka - naprawdę chyba jako jedyny w naszym gronie takie popisy strzela :-)

Beti - no pewnie jutro będzie lepszy dzień na zakupy :-) Nie szalej za bardzo z kasą ... Albo zaszalej ... raz na jakiś czas każdemu się należy. Tak jak ja ostatnio :-)

Rzeczywiście szkoda że Rybki z nami nie ma, ale będzie miała co nadrabiać jak już będzie miała neta... Wracaj do nas jak najszybciej Rybko Ruda :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie pani-opiekunki. Na szczęście okazała się spoko. Najważniejsze że mieszka obok w bloku, tzn. że nie będzie wywijała jakiś numerów i w razie czego ma 2 min. do nas.

Umówiłyśmy się na 750zł m-cznie bez odliczania wolnych dni. Kurczę wydaje mi się że troszkę dużo... Ale tak to z moim mężem jest, mówiłam obgadajmy tę kwestię zanim przyjdzie... Ale nie przy tej pani powiedział tak i co miałam powiedzieć?! że nie?? faceci to normalnie ... Ach szkoda słów. Ale najważniejsze że już mam spokojną głowę, od przyszłego tygodnia będzie przychodzić rano jak będę odprowadzała Misię do przedszkola, żeby mały się z nią oswoił ... Dopiero dzisiaj do mnie dotarło że będę musiała małego zostawić z całkiem obcą osobą ... O 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
dziekuje mam nadzieje ze bede lepsze niz dzisiaj 🙂
duzo przeszlas z odzia, tyle czasu w szpitalu i w ogole 😞

asiula
750zl to duzo ale ciesze sie ze znalazlas fajna opiekunke, teraz naprawde jest ciezko a byle komu nie mozna powierzyc dziecka 😞 najgorsze beda pierwsze dni ale jak juz sie potem maly i ty przyzwyczaicie to juz sie nie bedziesz martwila 🙂a kiedy wracasz do pracy?

ja narazie bede musiala sie zarejestrowac jako bezrobotna a od nowego roku cos bede szukala zalezy jak bedzie z Hania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...