Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
najpierw do tusienki , kochana w zyciu nie jadlam takich pysznych kopytek , twoj przepis to rewelacja , miekkie rozplywajace sie w ustach o pieknych ksztaltach normalnie delicje :P :P :P :P :P mezowi smakowalo i zaprosilam moja mamke i tez dokladali sobie az zjedli wszystko :laugh: :laugh: :laugh: a ja robilam z 2 kg :laugh: :laugh: :laugh:

jusmarki biedna klaudiusia 😘 😘

rybko wspolczuje kochana


ogladalam mam talen jestem w szoku ze ania gogola nie jest w finale boski glos niesamowita polacy to gamonie buuuuuu

krociu tak musze powymieniac bo nie ktore body mam jeszcze od 0-3 mc i bluzki bo ta rozmiarowka taka ale teraz juz za male i musze wymienic na wieksze wiec kupie od 6-9 mc

a ja musze o 2 w nocy odebrac moja corcie buuuu zwarjowac mozna miala byc rano a bedzie w nocy moze ktos chetny ze mna poczekac :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak nocnie, bo musze sie pochwalic, ze dzis tesciowa z tesciem przyjechali do nas i zostali z Filisiem, a my bylismy na Andziejkach na disco, pierwszy raz od mojego w zajscia w ciaze. Az mi wstyd bo wypilam pol piwa z sokiem, a mnie zakotlowalo, no i ciekawe jak Fili bedzie spal po takim cycusiu 😞 A mezus moj jak sie spil...jak dawno go nie widzialam w takim stanie a jaki zabawny jest :P :laugh:
Ja tez lubie Mam talent, ale jutro sobie obejrze powtorke, bo dzis nie mialam jak.
A jak u Was Andrzejki minely ?!
Milej nocki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Martex , ze sie wybawilas.
Oklaski sa tak o sobie , dajemy sobie z czystej sympatii. Moj dzisiaj poleci do Ciebie , bo Ty biedna masz tak malutko.

Ja tak wogule dzisiaj cala noc nie spie , bo mi maly nie chce spac , budzi sie co 5-10 minutt z krzykiem , no nie wiem co mu jest. Biore go przytulam i delikatnie kolysze , zasypia a po chwili znowu sie budzi eh. Juz po czwartej , ja nie wiem jak wytrzymam dzien. Wlasnie ululalam Kevina kolejny raz i pewnie zaraz znowu bedzie plakal ... wiesz co oli , dobra rzecz masz te lozeczko z wibracjami , mi by sie to przydalo. Fajnie , ze wszystkim kopytka smakowaly 🙂 Ja kiedys kochalam pichcic , ale teraz juz mnie to tak nie bawi , bo mam zbyt malo czasu , no a maly to tak szybko sie wszystkim nudzi. W czasie gotowania musze kilkakrotnie znajdowac mu cos innego do zajecia i to takie latanie jest eh. Zywe dziecko.

A nie uwierzycie co on dzisiaj robil! CHODZIL!!! Ale na kolanach haha. Pierwszy raz cos takiego widzialam. Normalnie idzie , nie na czterech tylko w pionie stoi na kolanach i idzie .... jakby za grzechy w Czestochowie hihi.

Juz dzisiaj mowie , kurcze trzeba mu jakiejs zabawki co gra i swieci i jeszcze dobrze gdyby sie ruszala , a ze malemu jeszcze nic takiego nie kupywalismy to wzielam Klaudii lalke co tanczy , spiewa no i swieci jej sie mikrofon. Jaki byl zdziwiony , wybaluszyl takie duze oczka i patrzyl hehe. No ale na dlugo mu to nie wystarczylo , tez sie znudzilo 😞 Babel maly. Najlepiej to jak ktos sie z nim wyglupia to by sie bawil tak caly czas , no ale nie mam sily , zeby ciagle sie do niego wydurniac. Nie mam pomyslow juz za bardzo czym by go zajac. Wasze dzieci tez sa tak wymagajace?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta tak ja napisala jusmarkl dajemy sobie oklaski w dowod sympatii albo np.z jakis okazji ktotrj z nas dzidzia konczy 5,6 m-c,czy pierwszy zabek,czy zaczyna raczkowac itd.....
Moj tez dzisiaj idzie dla Ciebie:P Dzielnie z nami klikasz wiec trzeba Ci to wynagrodzic.Ja staram sie sprawiedliwie dawac zawsze tym co maja najmniej zabysmy mialy rowno!

jusmarkl ja mysle ze Kevinek to na zabki sie budzi moze jeszcze dziaselka nie sa opuchniete ale on juz cos czuje.Gdyby cos innego mu bylo zauwazylabys w dzien.Moja Julka tez w okresie zabkow caly czas spala ze mna bo wrzeszczala w nocy i sie rzucala po lozku.Biedactwa Wy dwa.Mam nadzieje ze szybciutko ci dzien zleci a moze popros M zeby zabral gdzies na 2 godz.dzieci a Ty nie patrz na nic tylko walij sie do lozka bo przed Toba kolejna ciezka noc.

Marta supcio ze sie pobawilas,a po pol piwka Malemu nic nie bedzie.Ja lubie sobie troszke piwka wypic albo winka przed telewizorkiem.Tu w Londynie nikt nie obchodzi Andrzejek wiec i ja tez nie.A zreszta nie mam ochoty nigdzie ostatnion wychodzic.Lukasz namawial mnie zebysmy jechali na Sylwestra do mijej przyjaciolki do Niemiec ale to mialby byc 3 dniowy wyjazd bez Julki i sie nie zgodzilam.Nie moglabym narazie malej zostawic a po drugie nie mam jakos ochoty na zadne wypady...
Musze konczyc bo Maly Omen mi zyc juz nie daje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂

Moje spiochy sobie spią. Obudzilismy sie o 9, zjedlismy sniadanko i Skarby moje znowu zasnely. 🙂

My tez wczoraj wybylismy sobie w domku. 🙂 ale na disco nie bylismy, bo nie mamy tu z kim zostawic Lenusi. Pojechalismy sobie do znajomych, pogadalismy, posmialismy sie, wypilismy po malym drineczku i wrocilismy do domciu. 🙂

Marta-Super, ze sobie wyszliscie sie troche pobawic. 🙂 Wiem jakie to uczucie wyjsc po taki dlugim czasie gdzies sie rozerwac. 🙂

Oli-Bardzo sie ciesze, ze kopytka wam smakowaly. 🙂

Jusmarkl-Lenka tez bardzo lubi sie wyglupiac. Najbardziej to lubi jak sie bawimy z Tatusiem. 😉 Ja ich gonie, albo Tata Nas, to wtedy smieje sie w niebogloosy. 🙂 Ale zabaweczkami tez potrafi sie zabawic fajnie.

My jedziem dzisiaj znowu na basenik. 🙂 Tym razem bedziemy mogli byc troche dluzej, bo ostatnio po godzince wyszlismy zeby Lenka nie byla za dlugo pierwszy raz w wodzie. A dziś mam zamiar nawet na slizgawce pozjezdzac, bo jest tam fajna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilke, bo czekamy na panią dr. Mała w nocy budziła się często z wielkim krzykiem, potem dostała kataru no i kaszelek, ma stan podgorączkowy 37,4. Wolałam zadzwonić, bo już przechodziła zapaelnie oskrzeli i miała zatrzyki więc wolę dmuchać na zimno. A do tego wszystkiego pokłóciłam się z mężęm 😞

Martex - super, że się wybiawiłaś.

Jusmakl - z Julką mam to samo co Ty z Kevinkiem. Nasze łobuziaki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze Krociu ze zadzwonilas,teraz nigdy nie wiadomo.tyle est tych wirusow dookola.daj znac jak bedzie po wizycie.
Moja Julka ladnie sie bawi zabawkami w krzeselku,na macie i czasmi w lozeczku.A jak jeszcze gra radio czy telewizor to dziecka nie ma!Ale to zalezy od dnia.Czasmi na krok nie da mi odejsc.Ale juz ja troche cwicze.Jak zaczyna plakac w krzeselku nie lece od razu do niej,a po za tym ona ma rozne rodzaje placzu,jeden jest na serio udawany i to da sie wyczuc wiec go ignoruje i zazwyczj po 5 min.juz sie ladnie sama bawi.Wiadomo co za duzo to nie zdrowo,jak juz wiem ze siedzi w krzeselku z pol godzinki i sie bawi to ja wyciagne,poszalej z nia a potem dam na mate zeby bylo cos innego.Oczywiscie caly czasu musze byc w zasiegu jej wzroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Martex super że zabawa była przednia !!! Ja też bym gdzieś poszła, ale teraz to już dopiero Sylwester :-)

jusmarkl może Kevinek cierpi z powodu ząbków?? Daj mu jakiś przeciwbólowy na noc może lepiej będzie spał? A może go coś brać od Klaudii coś może załapał. Zdrówka dla Klaudusi życzymy z Franusiem :-)

U nas to już dawno kupujemy rozmiar 6-9 m-cy a teraz to takie na styk są te ciuszki :-) Właśnie przedwczoraj mężuś kupił Frankowi body na 6-9 mcy i chyba nie na długo wystarczą !!!


No a u mnie okresu jak nie było tak nie ma, ale robiłam test wyszedł negatywny, więc nie wiem o co chodzi ??? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Naprawde fajnie tak sie troszke wyluzowac po calym dniu siedzenia w domu przez 7 dni w tyg. 😉 Za dlugo byc nie moglismy, bo Fili cycusia pije, ale 3 godz. to tez duzo jak dla nas 🙂
A moj mezus jeszcze spi 😉No i mlodszy tez zasnal.
Ja tez staram sie dawac oklaski po rowno byscie mialy, bo wlasnie zauwazylam, ze macie prawie tyle samo. I dziekuje za oklaski dla mnie 🤪
jusmarkl - ja Cie doskonale rozumiem, ja tez mowie, ze Fili to zywe dziecko. Jest na etapie pelzakowania i jest wszedzie Hi hi, no to super musialo wygadac, jak Kevis zasuwal na kolanach, a moze cos narozrabial i prosil o przebaczenie !? Obejdz mieszkanko, moze cos potuczonego albo podartego jest gdzies :laugh:
No i nocki u nas tez nienajlepsze, zebow nie widac a wybudzanie co chwile 😞 Teaz jestem zmeczona 🤢
Patrysia - a nie mozecie jechac z Julka do tej kolezanki ?! Ja to tez bym nie zostawila Malego nawet na jeden dzien.
Ja tez moge Filisia to na matce, to w krzeselku, to skoczku posadzic, ale obowiazkowo musze byc w jego zasiegu wzroku. No i tez sie szybko nudzi 😞 Chociaz odkad zaczal pelzac to lazi wszedzie i troche jest spokoju, ale znow i wiecej uwagi musze poswiecic.
Tusienka - fajnie, ze sie tez rozerwaliscie 🙂 No i super, ze juz macie tam swoje przyjaznie 🙂 Zawsze razniej. A znacie dunski czy po ang. mowicie, bo tam chyba angielski powszechny jest ?! W tych krajach skandynawskich, to wszyscy angielski maja obcykany, bo tam TV po angielsku i tylko napisy leca w rodzimym jezyku, prawda ?!
Krocia - strasznie wspolczuje, daj koniecznie znac co pani doktor powie !!! Zdrowka dla Julci !!! No i aby z mezusiem wszystko sie szybciutko naprawilo !!!
asiula - a wczesniej mialas regularne okresy ?! Zycze, aby jak najszybciej przyszedl !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - mleko podajesz po jedzeniu, a jeśli nie chce pić tzn, że najadła się już i po jakimś czasie sama zawoła. Julka czasami też pije mleko godzinę po jedzeniu.

No a my po wizycie pani dr. Znowu mamy antybiotyk ale tym razem doustny (całe szczęście). Te nagłe ataki płaczu w nocy spowodowane były bólem gardła no i zapchanym noskiem. Ma małą infekcję gardła, ale pani dr powedziała, że lepiej podawać antybiotyk teraz niż miałoby to się skończyć znowu zastrzykami. Biedactwo moje śpi teraz. Już 40 minut.

Oli - jak wczoraj oglądałam Mam talent to też byłam zdziwione, że Anna Gogola ne weszła.

Martex oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Julka 😞

dzieki krocia za odpowiedz 🙂

Hania spi odkad przyszlismy ze spacerku, taka marudna byla, pewnie dlatego ze zmeczona 😞

ja tez ogladalam mam talent, w ogole zla bylam bo wybieraka samych takich co ja niechce 😠 tylu fajnych osob odpada, a nawet wczoraj wyslalam smsa na tego z ta pilka a tez odpadla przez jakiegos z kuby czy skad on tam byl, nawet juz tego nie ogladam 😠 a dzisiaj taniec z gwiazdami mam nadzieje ze mucha wygra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

ja dopiero teraz bo bylam na zakupach kupilam tosi troche ciuchow i odzi sobie tez hihihihihi

jusmarki ta wibrajcja to taki panel napewno mozna kupic go osobno ja mialam z lozeczkiem ale on jest nakladany tylko na rant lozeczka ale swoje robi tym bardziej ze ma lampke ktora w takim rytmie zmienia kolory tosia zawsze na to patrzy leci muzyczka i zasypia 🙂

o krociu biedactwa rany biedne te nasze maluszki to moze kevinka tez cos bierze 😞

beti ja daje zupke albo kaszke a mleko dopiero po 2 h tak zalezy tosia sama sie domaga 🙂
a dzis ma taki super humorek non stop sie cieszy ale wiadomo siostra wrocila jest z kim sie bawic 🙂

ja tanca z gwiazdami nie ogladam bo ogladam dom nad rozlewiskiem na 1 to serial na podstawie 3 ksiazek bombowe 🙂 klasyk normalnie o taki babskich spraw najpierw czytalam ksiazki do tej pory sa w empiku jako besttelery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po baseniku. 🙂 Znowu bylo super, Lenusia zachwycona. 🙂

Martex-My dogadujemy sie tu po angielsku, dunskiego tylko podstawy znamy, ale od stycznia idziemy do szkoly zeby sie nauczyc. 🙂 To prawda dunczycy maja obcykany angielski, ale co do TV to nie wiem jak tu jest, bo my mamy polską satelite i nigdy dunskiej tv nie ogladalam. 😉 A znajomych to mamy tu z Polski. Jest tu brat mojego Meza, dwoch kolegow i malzenstewo z dzieckiem, oni wszyscy mieszkają razem. No i jest jeszcze jedno malzenstwo z dzieciątkiem, z ktorym tiu kiedys mieszkalismy. Wszyscy jestesmy z Goleniowa wiec dobrze sie znamy, bo Mąż sie znimi kolegowal tez przed przyjazdem do DK. 🙂 Takze sami to tu nie jestesmy. 🙂 Tylko rodzinki brakuje...

Krocia-Wspolczuje Juleczce. Biduleczka mala. 😞 😘 😘 Mam nadzieje, ze wszystko szybko przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli, Tusienko - super, że niedziela Wam się udała.

Beti - ja też mam nadzieję, że wygra Mucha 🙂

Luluś już śpi. Temperatura podskoczyła do 37,7. No i znowi męczy katarek. Podaliśmy już jej pierwszą dawkę antybiotyku i było lepiej. Bawiła się z nami, cieszyła no a teraz znou pogorszenie. Za 2 godz. podamy jej kolejną dawkę antybiotyku.
W ogóle jestem przybita. Nie mogę patrzeć jak ona się tak męczy. Jeszcze do tego cały dzień powtarza "mama" i chce mi się beczeć. Najchętniej wzięłabym tę chorobę na siebie. 😞

Z mężusiem już dobrze. Przeprosił i powiedział, że to wszystko z nerwów (bo to było przed wizytą lekarza). No i cały dzień bawiliśmy się razem z Julką. Na koniec powiedział, że nie ma sił i że go plecy bolą. A ja mu powiedziałam, że teraz przynajmniej widzi jak ja mam codziennie a jestem sama i nikt mi nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...