Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no pusciutko ja to sprzatalam gotowalam pralam mylam wlosyt itd czyli standart kobiety siedzacej w domu

moja toska nie chce juz siedziec jak tylko zlepie za rece albo ja pod paszkami zeby ja posadzic to ona bach i na nogi urwanie glowy niech juz zacznie raczkowac 🙂pytalam was o te wloski przed tem a jaki kolr rosnie bo mojej bubie ciemne 🤪 a ja marzylam zeby miala brazowe wlosy tak jak ja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rzeczywiście putro tutaj. Zajrzałam na chwilkę póki Lulek śpi.
Zaraz przyjedzie mężuś z pracy. Dostali dzisiaj paczki dla dzieci na gwiazdkę. Ciekawe co? hihi

Sara - u mnie robi się to samo .Strona czasami ładuje się 30minut.

Oli - miała pytać i zapomniałam, jak smakowało Tosi mięsko?

Tusienko - super że Lenka już siada. Jeszcze troszkę i zacznie raczkować. Leci ten czas.

Jusmarkl - biedny Kevinek. Miejmy nadzieję że szybciutko mu przejdzie.

Rybko - któraś z dziewczyn pisała byś poszła na l4 (chyba Oli). Radzę Ci to samo. Weź chociaż tydzień. W ogóle współczuję Ci całej ten sytuacji i w domu i w pracy no i na dodatek wody nie ma.

A ja mam dzisiaj na obiadek rosół z makaronem. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ KOCHANE. JESTEM I JA. NIE MAM KIEDY PISAC, BO MAMY GOSCI. CIOTKA PRZYJECHALA Z LODZI I DZIS U NAS NOCUJE. A JA BYLAM DZIS U GINA I CHYBA ZDECYDUJE SIE NA SPIRALKE BEZ HORMONOW, BO TAK DYSKUTOWALISMY Z NIM, ZROBILISMY ZESTAWIENIE PLUSOW I MUSOWOW, NO I JEST NA 1 MIEJSCU Z POSROD WSZYTKICH METOD. POGADAM DZIS Z MEZUSIEM JESZCZE 🙂 TRZEBA DZIALAC, BO OKRES SIE SKONCZYL 😉
IDE OBIADEK SZYKOWAC.
DZIS OKLASK DLA TUSIENKI ZA TO, ZE LENKA JUZ SIADA SAMA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex84 napisał:
HEJ KOCHANE. JESTEM I JA. NIE MAM KIEDY PISAC, BO MAMY GOSCI. CIOTKA PRZYJECHALA Z LODZI I DZIS U NAS NOCUJE. A JA BYLAM DZIS U GINA I CHYBA ZDECYDUJE SIE NA SPIRALKE BEZ HORMONOW, BO TAK DYSKUTOWALISMY Z NIM, ZROBILISMY ZESTAWIENIE PLUSOW I MINUSOW, NO I JEST NA 1 MIEJSCU Z POSROD WSZYTKICH METOD. POGADAM DZIS Z MEZUSIEM JESZCZE 🙂 TRZEBA DZIALAC, BO OKRES SIE SKONCZYL 😉
IDE OBIADEK SZYKOWAC.
DZIS OKLASK DLA TUSIENKI ZA TO, ZE LENKA JUZ SIADA SAMA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO da sie wchodzic juz normalnie na brzuszek, ciekawe jkai okres czau tka fajnie i szybko b edzie sie logowało:P:P:P

Martex- to fajnie,ze masz gosci czas szybciej zleci 🙂 hehe:P

Krociu a to paczki mąż dla dzidzi dostał pochwal sie pozniej 🙂
Krociu ćwiczysz dalej?? kiedys sie Ciebie pytałam co ćwiczysz??

Tusienkoo fajnie,ze malutka juz siada, moja Wiki hmmm jeszcze sama nie siedzi a ma juz dzisaj 7 miesiecy 🙂 ale ten czas leci o 21,55 sie urodziła co miesiąc dla mnie ten dzien i ta godzinaaa oooo bardzo duza znacza 😆

Oli cóz za intenstywny dzionek masz:P:
a ja mam troszke lenia 😞 tzn oprocz rania i to praleczka prała nic nie zrobiłaammm a no i ćwiczonak i spacerek 30 minutek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara wlasnie piszesz , ze Twoja mala jeszcze nie siedzi mimo , ze juz dzisiaj konczy 7 miesiecy i ja wlasnie sie zastanawiam jak to jest , ze niektore dzieci wiele pozniej sie ucza tych rzeczy. No bo widzisz , moja kuzyneczka mala wczoraj skonczyla 11 miesiecy i tez jeszcze nawet nie siedzi , a co dopiero mowic o czyms wiecej. 🤨

martex jesli dobrze zrozumialam , to wizyta cioci Cie cieszy 🙂 fajnie , bedziesz miala z kim pogadac o babskich sprawach 🙂

Rybko ja tez wzielabym na twoim miejscu L4 chociaz tydzien , pod pretekstem byle przeziebienia , ale odetchnac musisz , tyle masz problemow z ta powodzia i wogule.

oli widac , ze Tosia jest bardzo do Ciebie podobna , wiec i wloski moze bedzie miala po mamie 😉 Moj M to mnie wkurza jak przypisuje Kevinkowi podobienstwo do swojego brata (ktorego nie cierpie) , bo co on se mysli? Klaudia jest do taty podobna to Kevinek chociaz moze byc podobny do mamy nie. Ja sie upieram , ze podobny do mnie , zreszta na moim zdjeciu jak mialam roczek to widac 🙂 W koncu ja rodzilam , wiec a co! Mamusi synek 😉 No i wloski ma jasniutkie blond , a u meza wszyscy czarni 🙂 Ja tez mam swoje ciemne , ale do polowy podstawowki bylam blondynka 🙂

No i tak wogule to saro WSZYSTKIEGO NAJ dla Twojej corci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu - nie wiem co mi sie pomyliło, sorkii tak kiedys czytałam hmmm mam zwidy heheh:P:P:P:P
A słodycze mniam mniam :P:P z paczki - smacznego 😆

Jusmarkl no widisz tak to jest moja nawet nic nie mówi tylkoooo tam wiecie przezywaaa,a hmmm co do siedzenia dzisaj pokazła,ze jednak troszke umie siedziec hehe, chyba widziała jak pisze do Was,ze dzidzia nie siedzi ale tak ją jeszcze na boki rzuca 🙂 ale 11 miesiecy to juz bardzo duzo tak naprawde to dziecko do 9 miesiąca powinno samo siedziec tak niby ksiazkowo ale, kazde dziecko jest inne i nie ma co, a ząbki to samooo ani jednego 😞
A Kevinek pewnie,ze do Ciebie hehe podobny, niestety moja Wiki do mnie nie jest nic podobna, poniewaz: ja jestem brunetką a Wiki blondycneczką, ja mam brązowe oczy a ona oczka niebieskie 🙂 🙂 a własnie tak wygląda moj mąz ciemny blondyn i niebieskie oczyyy ojjj ta Matka Natura,ze corcia do mamy nie podobna grrr
Dziękuje za zyczonka dla Wikusii
Wogole to dam Oklaskii kazdej z WAs 🙂 zaczne juz od dzis 🙂

Ruda Rybko zmykaj na L4 nazbierasz sił i znów pójdziesz do pracy, nardzo Tobie wspołczuje ja siedze w domku i mam pomoc rodziców i męża i siostry a czasami nie umiem ogarnąc całego domku i wogoleee innych rzeczy.

Zapomniałąm Wam napisac,ze moja córcia po raz pierwszy przespała noc jak posżła spac 22,30 to sie obudział o 5 zjadła i wstała o 8,15 jejku jaka ja szczesliwa rano byłam, cała noc przespalismy to pierwsza taka nocka Nasza:P:P
A ciekawe co dzisaj bedzie moze juz tak zosatnie:P
Dobranoc dziewczynki do juterka jakos osłabienie mnie wziełoo, tznnn zmeczona cos jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
naszej beti brak to dziwne 😞

moja toska dzis po raz pierwszy podniosla pupe i przyjela poze do raczkowania a ile sie przy tym na stekala :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: i zrobila to w wannie jak lezala sobie na brzuszku 🤪 🤪 🤪

krociu smakowalo tosi miesko 🙂

sara wszystkiego naj dla Wikusi " 🙂

jusmarki u mnie wszyscy sobie przypisuja ze tosia jest do nich podobna buuuuuu

lece spac dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, ja tylko wlecialam zyczyc milej nocy.
Ale sobie poplotkowalysmy z ciotka, a w Filim sie zakochala po uszy, widziala go pierwszy raz 😉 No i dostal od niej Szczeniaczka Uczniaczka, ale ma radoche mowie Wam 😉
Co do pelzania, raczkowania, siadania, stania, to kazdy dzieciaczek wie kiedy jest jego pora i kiedy jest gotowy. Nawet jakby mial czekac do 11 mcy 😉 No ale wiadomo, ze wszystkie bysmy chcialy aby u naszych jak najszybciej to sie przydarzalo. Filis pelza po malutku, ale nie raczkuje jeszcze. Siedziec sam nie siedzi, bo sie przewraca na bokim do przodu lub tylu. Jak go lapiemy, to od razu wstaje, ale sam nie stanie.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

martex moja toska siedzi ale tez jeszcze sie chwieje czasami w szczegolnosci jak chce cos siegnac co lezy dalej i tez wtedy poleci na bok ,smiejemy sie wtedy ze chalny wieje :laugh: :laugh:

dzis rano wstalam patrze toska w lozeczku juz na brzuchu lezy i znowu pozycja do raczkowania na czterech pupcia w gorze hihihi ale tylko na chwilke tak staje znowu lezy na brzuszku i znowu wstaje na 4 i tak sie siluje u was tez tak sie zaczynalo raczkowanie ?? ( jusmarki i krocia )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE. Tak jak wczoraj pisałam kazdej z Was daje po oklasku ale to zajmuje bo wiecie jak z limitem oklasków na forum heheh

Wiki dzisaj źle spała iwziełam ja do łozka i tak od 3 spała ze mną bo mąz miał nockeee ohhh te nocki kiedy bedą fajneee ale cos mi sie wydaje,ze Wiki katerek bierze, ale juz jej zakropliłam noske bo oddycha tak źle 😞

Martex84, to fajnie,ze malutko dostał zabaweczkee,,, własnie musze pomyslec dla Wiki nad jakąs fajną zabaweczką co by sie umiała nią zając:P

Oli musi to śmiesznie wyglądac, a moja Wiki dzwiga dupke i robi pąpkii hehe mówie, Wam posmaic sie mozna bardzo 🙂

Własnie zasneła malutka to ja cos szybciutko porobie tylko co???? nie opąłca zaczynac sie sprztac no łazienki bo pewnie zaraz wstanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂

Oli-To moze Tosia za chwile bedzie raczkowala, jak juz przyjmuje taką poze. 😁

sara-Wczoraj juz nie pisalam, wiec zycze dla Wikusi wszystkiego naj, naj, naj!!! 🙂 Buziaczki 😘 😘

No wlasnie... ciekawe gdzie Beti?!
W ogole takie pustki ostyatnio u Nas na brzuszku. 😞

U Nas dzisiaj sloneczko, ale jak patrze za okno to w nocy musialbyc mocny mroz, bo samochody na parkingu oszronione, wiec na dworze pewnie mroźno. Pozniej jak troche pusci ten mrozik to polece z Lenusią na zakupki, bo nie ma w domku owocow, a my je pochlaniamy. 😉
Lece troche ogarnac mieszkanko i siebie. 😉

Milego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara jak szukasz fajnej zabawki to polecam garnuszek na klocuszek fisher price moja tosia non stop tym sie bawi ma zdjeta pokrywe wklada i wyciaga sobie te klocuszki , i wtedy on zaczyna grac i jak jeszcze przydusi nosek lub takie przyciski to gada i prawie caly czas tym sie bawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.
Ja sie zbieram , bo jade z mama do Teruelu zawiezc brata na kontrole , bo jest po operacji.

oli moj maly tez tak zaczynal , a ja go mobilizowalam , kladac czesto na brzuszku i pokazujac cos ciekawego troszke dalej 🙂 On wtedy sie zaczynal hustac i puszczal sie az spadl troszke dalej hihi , pozniej zaczal przebierac nozkami samymi z tylu , a dopiero potem raczkami az to opanowal 🙂

Lece sie szykowac , bede popoludniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

wczoraj mnie nie bylo bo bylismy caly dzien na zakupach we wrocławiu i jak przyjechalismy to juz nie mialam sily wlaczac komputera :P
bylismy w ikei i tak spodobalo mi sie krzeselko do karmienia dla Hani ze musialam jej kupic i teraz ma krzeselko :laugh:
jak bede miala czas to wloze zdjecia na picassa jak w sklepie Hania siedziala w krzeselku :laugh:
tak sie cieszy ze siedzi z nami przy stole hihi w ogole Hania bardzo lubi chodzic po sklepach, wszystko ja ciekawi no i jest grzeczna 🙂

w niedziele dostala na wieczor gruszke williamsa, tak jej smakowalo ze zjadla pol sloiczka no a niewiem od czego wczoraj po paru jedzeniach jak jej sie odbilo wylecialo jej pelno takiej zoltawo zielonkawej masy 🤨 normalnie taki serek wychodzi a wczoraj tak jakos dziwnie hmmm od czego to by moglo byc???
jeszcze nie mogla kupki zrobic no i wlasnie niewiem czy to od gruszki czy dlatego ze moze ja zjadlam troche za duzo slodyczy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko
ciezko wam musi byc bez wody 😞 w ogole dlugo juz nie macie wody.
ja mam ten dzbanek do wody ale ja filtruje wode z kranu i dopiero ja gotuje, tak bezposredniu z dzbanka bym sie nie napila wody nigdy.

krocia
ciesze sie ze z Julka lepiej mam nadzieje ze bedzie juz dobrze i z Kevinkiem tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - super, Tosie pewnie już niedługo zacznie raczkować. Z Julką było dokładnie tak samo tylko że ja kładłam ją na podłodze i kawałek dalej kładłam zabawkę, tak jak Jusmarkl dla mobilizacji.

Jusmarkl - u mnie moja teściowa wmówiła sobie, że Julka to cała ona. 😠 😠 😠 Wiem, że potrafi to wkurzać. W końcu dziecko podobne jest do rodziców a nie do wszystkich wokoło.

Beti - super, że zakupy się udały. My jedziemy w sobotę kupić Julci w końcu te bucki.

A dzisiaj Julka też ładnie spała. Obudziła się o 23 a potem o 4 ma mleczko i spała do 7. Jak na nią to długo. Ale mi dzisiaj rano numer zrobiła. Jak mąż wychodzi do pracy to biorę ją do siebie do łóżka. Ja jeszcze spałam a ona już się obudziła (zawsze mnie budziła) a dzisiaj zaczęła chodzić i poszła na podłogę tzn spadła. Małpa mala. Zmykam bo się obudziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jednak bylysmy na spacerku, bo umowilam sie z kolezaką i jej syneczkiem 🙂 Polazilysmy troche po sklepach i w koncu kupilam choineczke, taką malutką, bo taką wlasnie chcialam, no i ozdoby. 🙂

Beti-Super, ze zakupki sie udaly i ze mieliscie taki fajny dzionek. 🙂 No i w koncu Hanulka ma krzeselko. 😆

Lece jakis obiadek szybki zrobic, bo zaraz bedzie Mezus, a janic nie naszykowalam nawet dzisiaj na obiad. :P Zaraz bedzie zartowal, ze tak to jest jak kobieta wyjdzie gdzies z kolezanką. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Majoweczki.
Ciocia niedawno pojechala 😞 Szkoda, wielka szkoda, bo te ciocie widuje raz na pare lat, wiec lezki polecialy 😞 A Filis zachwycony szczeniaczkiem, nawet musial z nim obowiazkowo spac, bo sie nie rozstaje z nim 🙂 Ciocia wiedziala co dobre 😉
Patrysia - oklask dla Ciebie,z ebys nie gadala, ze nikt nie pamieta o Tobie :P
Tusienka - moj tez mowi, ze jak juz sie spotkam z kolezankmi, to caly dzien mnie nie ma i nic nie zrobione :laugh: No ale co, czasem mozna, przeciez to nie codziennie 😉
beti - ale masz super ! Daj znac jak bylo 🙂
Nie mam pojecia co te wymioty moga znaczyc, nam sie nigdy takie nie przytrafily jedynie mleczne 😞 Wspolczuje i mam nadzieje, ze wszystko Ok i juz nie bedzie tak wymiotowac. Moze zadzwon do swojej pielegniarki srodowiskowej ?!
Fajnie, ze krzeselko kupione i Hania taka zadowolona 🙂
Krocia - oj, to musisz teraz uwazac. Ale nie potlukla sie za mocno ?!
jusmarkl - a co za operacje mial brat ?!
sara - zabaweczka jest naprawde super 🙂 Zdrowwwka dla Wiki ! Oby katarek uciekl !!!
oli i inne Dziewczynki, Wy jak piszecie o tym raczkowaniu to o faktycznym raczkowaniu czy o pelzaniu, bo moj to dopiero pelzac zaczyna. Czyli wlasnie lezy na ziemi i dupka do gory, zaraz w dol i tak zasuwa sobie ?! A u Was juz normalnie raczkuja ?! Jak tak to szybkie macie te swoje Skarby 🙂
Lece, bo mezus zaraz bedzie. Dzis zupka pomidorowa 🙂
Milego wieczoru !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...