Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczynki.

Dziewczynki, bylyscie z tymi plamami u lekarza ?! Ja czesto slysze o tym, najczesciej wlasnie gdy zimno jest wychodza takie suche plamy, ale zapomnialam jak to sie nazywa. Wtedy masci lekarz przepisje, smaruje sie calutkie cialo przez jakis czas, no i spokoj 🙂

jusmark - sto lat dla Klaudii 🙂 🙂 🙂 😘 OKLASK !
Co do prezentow, to nie o to chodzi, ze oni nie daja. Ale jak sluchasz w kolko, czemu nie kupicie mu tego czy tamtego, to az szalg trafia, bo my tez nie spimy na pieniadzach a jak taka madra jest to moglaby sama pojsc i to kupic nie ?! Tymbrdziej, ze ciagle placze, ze pieniedzy nie ma, a wiecznie nowe meble, dywany, ciagle jakies remonty, no to kurde...jak sie nie ma kasy, to sie takich rzeczy nie robi, prawda ?!
No i wiecznie gada, ze widziala to dla Filisia, taka super zabawke itp., no i ze babcia mu kupi, a tu leci miesiac za miesiacem i nic !!! Wiec po co takie gadanie ?!
A mi nie chodzi o to, zeby kupowali. Moja mama i w lumpkach ciuszki kupuje, bo lubi chodzic wiec za kilka groszy i Filowi zawsze nakupi, a tesciowa jak uslyszala, to powiedziala, ze sie brzydzi i nigdy w zyciu by mu tego nie zalozyla ☺️
Wiec mam prawo byc zla, bo jak taka bogaczka, to niech kupuje mu nowiuskie i to co rusz nowe, bo wiadomo, ze teraz ciagle wyrasta i brudzi jak je.
Tusienka - strasznie wspolczuje. Nie rozumiem zachowania Twojej tesciowej !!! No jak tak mozna by sie w ogole nie interesowac ?! Moze popros meza by na spokojnie z nia porozmawiaj o co chodzi, moze ona kryje jakas uraze, czyms ja zrazialas do siebie, bo inaczej nie potrafie pojac by nie chciec wysciskac takiej slodkiej Leneczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martex i beti moja toska ma azs ( atopowe zapalenie skory ) i ciagle to ma i tez stad to ciemiaczko u mnie tez posmaruje masciami zejdzie a za chwile znowu sa 😞

gotuje dzis tosi marchewke kurczaczka i ryz , takie drugie danie bo ile ta zupe jarzynowa mozna jesc hihihi , chcialam buraka jej dac ale wyczytalam ze u dzieci z alergia lepiej poczekac z burakiem i porem do 10 mc 😞 a wy juz mozecie o 7 mc podawac , mi zostaje brokul , marchew , pietrucha poki co dynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam stron do nadrobienia, no ale już jestem. Komp mi nawalał i dopiero wczoraj wiecozrem zrobiliśmy renstalkę.
Beti - miło, że o mnie pamiętałaś.

Na początku wsztskiego najlepszego dla: Juleczki, Bianeczki no i oczywiście dla Klaudii.

Jusmarkl - jesteś niestamowita. Myć okna o 2 😮 hihi ja wtedy smacznie śpię.

Patrysiu - współczuję kochana. Ja też ostatnio zauważyłam, że często robię siku i jak psikam to ledwo mocz utrzymuję, no ale to może przeziębienie.

Nie pamiętam już co która w Was pisała, tyle tego była.
Lulka na mikołaja dostała ciuszki i zabawki - standardowo zresztą. Teściowa kupiła jej Edusia, ale powiem Wam, że lepszy jest Szczeniaczek Uczniaczek. Zresztą Lulka też więcej bawi się szczeniaczkiem.
Kupiliśmy jej buciki - rozmiar "duża" 18. No i biedna na początki miała trudności ze wstaniem w butach, ale już powoli przyzwyczaja się. Zresztą nie chodzi w tych butach cały dzień, tylko co jakiś czas jej ubieram, jak widzę, że nadzchodzi moment wstawania.

Chciałam Was zapytać, czy Wasze dzieci potrafią już pić z niekapków? Julka trzymać potrafi, ale pić nie chce i nie wiem jak mam ją przekonać. ☺️

Julka już śpi godzinę więc jak na nią to bardzo długo. pewnie zaraz będzie wołać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po spacerku. 🙂 Jest troche zimno, wiec dlugo nie lazilysmy...

Oli-Oby szybciutko przeszly te plamki Tosience. 😞 Biduleczka Mała. 😘 Oklask dla Was.

Martex-Moim zdaniem nawet jak cos do mnie ma, to Lenusia niczemu nie jest winna i to nie znaczy, ze jak np. mnie nie lubi to juz nie moze Lenki wziac na rece, w koncu to jej jedyna wnuczka. Ja nie wiem czy ona mnie lubi czy nie i ogolnie powiem brzydko, ze mi to wisi, bo gdyby ona byla chociaz w porzadku to pewnie by mi zalezalo zeby ona mnie lubila, a jest jaka jest i nie zalezy mi na tym wcale. Na poczatku mi na tym zalezalo, chcialam miec z nia dobre relacje, ale jak zauwazylam ze sie nie da, to dalam sobie spokoj i krotko mowiac olewam ją. Duzo osob z rodziny mojego Meza mowi, ze ona jest dziwna, ze w ogole nie da sie jej zrozumiec. Jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy i dalismy jej zaproszenie to mowila ze nie przyjdzie i gadala takie bzdury ze to w glowie sie nie miesci.
Kiedys tak sobie pomyslalam, ale nie wiem czy mam racje, ze moze po prostu ona jest zla na to, ze jej synus sie ozenil i zalozyl rodzine, bo kiedys jak przyjezdzal do PL, to albo kupywal jej jakąs lodowke czy cos innego, albo dawal pieniadze, a teraz od kad ma rodzine to jej nie daje, no bo wiadomo mamy pelno wydatkow. No i wlasnie moze dlatego jest taka, bo ją to denerwuje, ze Dominik teraz zamiast dac mamusi musi dac na rodzinke. Nie wiem czy mam racje, ale na to wychodzi, no bo ja jej nic niegdy nie zrobilam, nie powiedzialam nic zlego, ani nic takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krociu na niekapki to chyba za wczesnie , tak mi sie wydaje ze one sa od 12 mc bynajmniej tak ogladalam w sklepie bo ten co toska ma z nuka to ma takiego smoka innego niz w butelce z takim dziubkiem ale z niego kapie normalnie jak przechylisz to nie jest jeszcze ten nie kapek

beti nie odpowiedzialam tobie czy te plamki duze , wiesz co nie ktore sa duze inne male roznie

tusienka ja uwazam ze ty dobrze zrobilas dajac sobie spokoj , naprawde z ta tesciowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia oli - niekapki sa od 4 mca zycia (z tego co pamietam). Filisiowi dalam jak mial 5 mcy pierwszy raz, pierws sie bawil nim tylko, ale zaraz chwycil do buzki i pil sam 🙂 Zreszta czasem mi sie zdaje, ze moje dzieciatko to takie genialne jest (choc pewnie kazda ma takie uczucie), jak dostal pierwsze jedzonko to tez sam jadl lyzeczka juz za 1 razem 😉
beti - super, ze babcia przyjechala 🙂 Moze przyszla o rozum do glowy ?! Trzymam kciuki by bylo juz ok !!!
oli - zaraz zobacze artykul 🙂
Tusienka - to naprawde nieciekawie. Ja bym nie mogla tak zyc, czujac ze mnie ktos nie lubi. Musialabym dowiedziec sie jakie sa przyczyny. Kazalabym mezowi pogadac z nia, ze wzgledu na Lenusie - dzieciaczki sa bardzo madre i one wyczuwaja, ze cos nie tak, wiec pewnie czuje tez napieta atmosfere jak sie spotykacie. Tez uwazam, ze nawet jesli za Toba tesciowa nie przepada, to powinna chciec wnuczke widywac, nawet gdybys Ty miala nie przyjezdzac. Dziwna kobieta, ja bym jej chyba sama zapytala przy okazji, czy ona chce widywac wnusie, bo masz wrazenie, ze w ogole jej ona nie interesuje i ze Wam przykro, ze nawet nie zadzwoni nie zapyta jak sie mala miewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to nie odlaczne uczucie matki hahaha ja zawsze mowie moj maly geniusz hihih 🙂

pamietam jak odzia byla mala to tez tak mowilam 🙂 tylko z niej naprawde gieniusz wyrosl , poki co , bo moze kiedys ta nauka jej sie znudzi i bedzie klapa a narazie mimo ze mlodsza od wszystkich o rok dobrze jej idzie pani powiedziala ze w przyszlym roku jak tak dobrze bedzie jej szlo mnozenie i dzielenie to pojedzie na kangurka 🙂 bo w tym roku jeszcze za mloda bo to od 3 klas jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

jezu, ja normalnie nie mam czasu czytac a co dopiero odpisywać 🙂
Z opóźnieniem dziekuje Wam za życzenia z okazji 6 miesięcy Bianki 🙂 I my składamy wszystkim brzdącom 7-miesięcznym wszystkiego najlepszego a Klaudii samych przyjemności i radości 🙂

dziewczyny ja mam dosc 😞 Nie mam siły juz tak pracować i jeszcze coraz czesciej sie wściekam na teściów i niby chodzi o pierdoły ale dla mnie ważne np. czystośc w lodówce, układanie rzeczy w szafkach itd. Jeszcze cały czas jestesmy z nimi w domu, weekendy mamy zamulone, nie mam jak oglądać tv (skoki narciarskie lub piłka nożna lecą), nie mam czasu pozaglądac do neta bo tesciowa siedzi na skype cały czas. Jezu, i jeszcze wczoraj powiedziała ze ona moze przyjechac do nas nawet po wielkanocy na dłuzej zeby sie Bianką zająć, Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! KUŹWA, mam juz tak dosc- mój dom jest jak hotel.

Z Remikiem tez sie nie układa- denerwuje mnie sam jego widok, jest coraz gorzej, cały czas sie łapie na tym ze mysle o tym zeby normalnie wyjechac z Bianką... 😞

Tak mi sie fajnie z Wami gawędziło i cholernie mnie denerwuje ze nie mam jak gadac dalej.

Buźka kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Ruda Rybko,naprwde martwie sie o ciebie bo to sie moze zle skonczyc.To naprawde nieciekawie wyglada,jestes przemeczona i masz cholernie obnizony nastroj.Zwolnij kobieto!!!Z tego co pisalas pracujesz na dwie zmiany i jestes od rana do wieczora poza domem,tak sie nie da!Moze i przed ciaza tak pracowalas ale juz nigdy nie bedzie tak samo,teraz masz juz dziecko ktore pochalania Ci jeszcze w domu tak ze tez nie odpoczywasz!Zastanow sie,mysle ze gdybys nie byla taka przemeczona to nie wkurzalyby cie az tak bardzo te wszytskie sprawy!I dlatego tez Remik cie drazni i wogole...kochana przemysl to co jest wazniejsze i zmien cos!Moze wez z tydzien wolnego,prosze Cie zwolnij!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko
mam tez ciebie brakuje 😞
musisz porozmawiac z Remikiem bo sie wykonczysz no i od pracy powinnas tez odpoczac, przynajmniej teraz do swiat, jeszcze to ze mieszkacie teraz z tesciami to juz nawet nie masz pewnie swojej prywatnosci bo wszedzie oni sa 😞
naprawde ci wspolczuje bo jakby mi ktos grzebal w moich rzeczach to bym sie chyba wykonczyla nerwowo 😠 a co dopiero jakby jeszcze balaganil 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko - Nam też Ciebie bardzo brakuje. Dziewczyny mają rację. Powinnaś porozmawiać z Remikiem no i przede wszystkim - odpocznij. Wiem, że pracujesz na 2 zmiany, bo chcecie spłacić szybciej mieszkanie, ale za jaką cenę??? kobieto wykończysz nam się. Weź parę dni wolnego i tak jak pisała Patrysia zastanów się czy naprawdę musisz tak pracować. Naprawdę, zrób coś z tym. Oklask dla Ciebie.

Macie rację, każda matka myśli, że jej dziecko jest genialne. hihi I najlepiej by było gdyby każdy je chwalił. :P W ogóle te nasze majowe dzieciaczki są zdolne, prawda?

Dzisiaj mała dała mi w kość. Cały czas marudziła. Nie mogłam zostawić jej samej, bo od razu płacz. Ciężko zasypiała. Właściwie spała tylko 2 razy w ciągu dnia. No i robi dzisiaj więcej kupki. Zastanawiam się czy jej piąty ząbek nie idzie, tylko że teraz nie wiem gdzie szukać, bo mogą iść zarówno na dole jak i górze. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko - no to współczuję tej jazdy.... ale koniecznie musisz naprawić sytuację z Remikiem bo to jest najważniejsze, a wiesz że Bianka musi mieć szczęśliwą mamę i tatę :-) Teściowie niech spadają na szczaw, rzuć tę robotę w cholerę jeśli trzeba i już !!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko - Kochana oklask dla Ciebie. Popieram to co pisza asiula, beti, krocia i Patrysia. Musisz zwolnic !!! Koniecznie, bo sie wykonczysz, rozwali sie Twoje malzenstwo i Bianeczka tez ucierpi na tym !!! Jesli masz dosc tesciow, to powiedz Remikowi, ze juz wystarczy ich gosciny, ze masz po prostu dosc i tyle. Jesli on nie potrafi sie odezwac, to moze Ty delikatnie to zrob. Pogadaj szczerze, ze wyobrazalas sobie to inaczej, ze nie macie swojej prywatnosci, ze ciagle sie klocicie przez to, ze nie macie czasu dla siebie, dla swojej trojeczki. To sa dorosli ludzie i nie powinni sie obrazac, jak tak zrobia, to sa g...warci !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkurzyłam się. Właśnie dzwoniła do mnie siostra (ona też pracuje w szkole), że słyszała jak te 2 babki z którymi mam pracować rozmawiały między sobą, że najlepiej przyjść do pracy na 4 godziny, że one też by tak chciały. Co je to kur..... obchodzi? One swoje dzieci mają już odchowane, a ja nie chcę zostawiać Lulki na 8 godzin, bo mi szkoda tego czasu. A skoro istnieje taka możliwość i mam do tego prawo to dlaczego by nie skorzystać, prawda? Jak pomyślę, że mam wrócić do tych fałszywych ludzi to już mi się odechciewa. Jak tak można? Nie rozumiem. Przecież idę na 7 do 11 czyli na największą robotę. Brak mi słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 🙂

Martex-Ja nie powiedzialam, ze tesciowa mnie nie lubi. Pisalam o tym, ze ona nie bierze Lenki na rece. Tak jak pisalam jak jestesmy u niej to ona jest dla mnie milutka i normalnie ze mną rozmawia, ja za nią nie przepadam wiec pierwsza sie do niej nie odzywam, tylko odpowiadam jak ona cos do mnie mowi. Pisalas, ze nie moglabys zyc z z tym ze ktos Ciebie nie lubi, ale jakbys byla na moim miejscu i zobaczayla jaka jest moja tesciowa to tez byloby Ci obojetne czy ona Cie lubi czy nie. Moj Maz powiedzial ze ona jest strasznie dzika i zawsze taka byla, ze z nikim nie potrafi normalnie porozmawiac. A znowu Ciocia Dominka mi powiedziala, ze ona nie potrafi okazywac uczuc, ze ona zachowuje sie ze nie lubi calego swiata i ja tez mam takie wrazenie.
No i dlatego nie bede z nia rozmawiac czy ona mnie lubi czy nie, bo wiem ze i tak sie z nia nie dogadam. Z reszta ja ją widze raz na ruski rok, wpadamy tam na godzinke, zeby tylko nie bylo ze nawet nie przyjedziemy i zaraz uciekamy.

Ruda Rybko-Napisalabym Ci to samo co wczesniej napisaly dziewczyny przede mną, ale nie bede sie powtarzala, wiec tylko dolaczam sie do tego co napisaly!!!! Buziaki kochana. 😘

Krocia-Nie przejmuj sie tym co te plotkary gadają, niech sobie pogadają-tyle ich!!! To jest Twoja sprawa na ile godz. wrocisz do pracy. Moim zdaniem masz racje, ze idzesz na 4h. ja tez bym tak zrobila gdybym miala taką mozliwosc.

Cos sie dzisiaj slabo czuje. 😞

Milego dzionka kochane moje!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...