Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiulek to mamy zazdrośników:P To kochana życzę Ci córeczki 🙂 A nad imieniem myśleliście? Bo u Kropeczka będzie Adusia - ładne 🙂 U nas druga dzidzia to będzie Filipek, Karolek lub Majeczka, Nadia, Hania:P Przynajmniej tak miało być :/ Ale miejmy nadzieję, że jeszcze będzie. Po "ostatnim" narazie nie mam ochoty planować drugiej dzidzi...
Lilianka też sobie już nie jednego guza nabiła i podejrzewam, że jeszcze wiele więcej razy nabije 🙂 Taka już kolej rzeczy 🙂
Kurcze jeszcze lato jest a u nas rano 8 stopni było jak do pracy jechałam. MASAKRA!! I znów trzeba będzie kurty wyciągnąć wrrrrrrr.
A Lila tak bardzo lubi na dworze siedzieć ehhh... Najgorsze jest to, że wogóle tam mnie nie słucha. Ja sobie mogę w jedną stronę iść, a ona to ma w nosie czy mama jest czy nie i zasuwa swoją drogą... heh ten mój rozbójnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja właśnie wróciłam ze spaceru z Marcelkiem no i mi zasnął.
u mnie strasznie gorąco na krótki rękaw chodzę 🙂
co do imienia podoba mi się Emilka, Maja i Patryk ale coś wczoraj mąż mówił że mu Maja i Patryk się nie podoba ale ja postawię na swoim. on napalony na Emilkę a dla chłopca podoba mu się Wojtuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ij
daaawno mnie nie było ale tyle się działo. Najpierw komp mi padał jak miałam możliwość dostępu do neta to tylko gg. No i wakacje i jakoś tak zleciało.
Dziewczyny wasze ciąże już takie zaawansowane ale ten czas leci jejku jejku. Nic tylko patrzeć jak bedziecie pisać że jedziecie na porodówkę 🙂
U nas dużo się nie zmieniło. Mała chodzi przy meblach i za rączkę troszkę sama się puszcze ale jednak woli jeszcze raczkować hehehe. Ale za to ściągnęłam jej tydzień temu pieluchę 😁 Woła kupę i siku jestem w szoku. Zakładam tylko na noc i na spacer ale jak ściągam to i tak są suche 🙂 Cieszę się bardzo bo to duże ułatwienie. No i mówi co raz więcej wyrazów. Wyszła jej jedna czwórka ale trójki jeszcze nie więc najgorsze przed nami. Karmię ją jeszcze piersią ale tylko rano i wieczorem. W nocy już nie i zamiast 3 razy budzi się tylko raz przytula i śpi dalej.Myślę ze z końcem września już całkiem ją odstawię.
No i idędo szkoły od września 🙂 Chcę zostać kosmetyczką 🙂 aż mmi się śmiać chce bo jakoś uczyć to nie bardzo no ale przynajmniej jest to cos co mi się podoba więc może akurat będzie łatwiej wchodzić do głowy.
Pozdrawiam wszytskie Mamusie i Maluszki. Postaram się zaglądac częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ziolka witamy spowrotem na pokladzie!!
JUSIKS GRATULACJE teraz do tego damskiego towarzystwa przydalbz sie chlopak hehe 🙂
Co do nocnika + to jak sadzam Lale to robi siusiu, ale przyznam, ze chyzba dla wygody zakladam jej pampersa. Chyba czas go sciagnac, skoro chetnie siada na nocola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super gratuluje justiks i życzę chłopaka 🙂 My dziś byliśmy przekuć uszy Ewuni i przy przekuwaniu pierwszego nawet nie drgnęła a po przekłuciu drugiego troszeczkę zapłakała dostała smoka i zapomniała o całej sprawie 🤪
Co do nocnika to w ogóle nie siada jedyne na co siada to na kibelek ale tylko raz mi siusiu zrobiła i u nas to chyba ciężko będzie 😞 ale właśnie muszę się wziąć za nią i nauczyć wołać siusiu i kupkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja po pracy 🙂 Zjadłyśmy sobie śniadanko i standardowo moja Lala ziewa już:P
Kropeczek dzielna ta Twoja Ewusia 🙂 Ja narazie nie mam zamiaru uszu przekłówać Lalusi. Jakoś jestem zdania, że jak będzie większa i będzie chciała to sama to zrobi.
A my miałyśmy ciężki dzień wczoraj i noc. Lala obudziła się o 3, zaczęła płakać. Jak ją wzięłam z łóżeczka to strasznie rozpalona była 38.9 temperatura 😞 Do tego strasznie co chwile się zwijała z bólu. W brzusiu jej wierciło. Byłam z nią u lekarza i nie wiadomo co jej jest 😞 Do tego doszła biegunka, więc pani doktor stwierdziła, że ząbki... Bo nic innego się nie dzieje. Dzień cały z gorączką... Ale w nocy już było ok. Jak wasze dzieciaczki - ślinią się na ząbki? Bo moja WOGÓLE, ani kropelki. Dowiedziałam się właśnie wczoraj, że jak się ślini dzidzia, to lepiej ząbkowanie znosi, bo ślina łagodzi ból... A u nas jej brak 😞 Wszystko ma swoje plusy i minusy...Eh.... Zaberam się za obiadek i prasowanko no i Dr House oczywiście:P Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamki 🙂
Współczuję Żanka - mała musi się strasznie męczyć ;( mój Julek się ślini na potęgę już od jakiegoś czasu...Jak wyszedł mu szósty ząbek, to gdzieś przez ok miesiąc był spokój ze ślinieniem, a później znów się zaczęło i tak jest już gdzieś od maja do dziś.. Czasami też się w nocy budzi z płaczem,a jeśli chodzi o inne objawy to głównie katarek, czasami stan podgorączkowy.. Zauważyłam też, że jak myjemy ząbki, to Julek zamiast po ząbkach szoruje szczoteczką po dziąsełkach 😉 Tak więc myślę,że za jakiś czas się w końcu pojawi kolejny 🙂 A próbowałaś jakichś maści na dziąsła? My używamy Dentinoxu i w sumie pasta małego też jest na bazie dentinoxu.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak. Cały czas dentinox stosujemy. Dzisiaj już lepiej. Do południa się wyszalałyśmy i teraz padła i śpi 🙂 Zrobiłyśmy sobie taneczny poranek, tak więc chętnie bym się z nią położyła, bo chyba bardziej się zmęczyłam niż ona hehe 🙂 Strasznie lubi dupką kręcić - ciekawe po kim:P 😁
Teraz chyba w końcu Housa puszczę sobie i będę prasować, bo mnie to nie minie... Czy tylko ja jestem tak zarażona tym serialem czy jeszcze któraś z was też?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka ja oglądam SEKS W WIELKIM MIEŚCIE 😁 Nie ważne czy stare czy nowe odcinki... oglądam namiętnie i już 😉 lubię też Gotowe na wszystko i Klub szalonych dziewic - takie tam babskie tasiemce 🙂 ale zdarzy się,że obejrzę jakieś barwy szczęścia, m jak miłość czy hotel 52 🙂ogólnie lubię sobie wieczorem usiąść i w spokoju pooglądać tv jak mały już śpi 😉 taki matczyny relaksik 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
Ja też strasznie lubię Dr Hausa właśnie skończyłam 6 serię oglądać heheh teraz czekam na nową 🙂

Moja Zuzia też się nie ślini na ząbki. Po prostu staje się marudna dziąsło spuchnie a no i czasami też taka kupka jest wolniejsza i zielona wiem wtedy że będzie ząb. Teraz jej się przebiła 4 dolna trójek jeszcze nie ma.
A no i zaczynam naukę od 18 września hehe zachciało się starej babie 😁 a tak się zarzekałam że już nic nie będę robić eeehhhh, ale przynjamniej to coś co lubię więczupełnie inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...ja neta nie miałam.u nas ok.Mały zaczął mowić 'ta'czyli tak,do tego kiwa potakująco główką.zawsze tak robi gdy zadaje mu pytanie,np.julek idziemy',a on ta i kiwa 🙂słodko tak..
my mamy remont kuchni od wczoraj i straszny balagan na calym piętrze ,masakra.
Justiks,moje gratulacje...podziwiam Cię za odwagę,taka gromadka dzieci.....życzę tym razem chłopca.
MOJ nadal ma 8 zabkow i leciutko się ślini ....Wiecie Julek dzisiejsza noc tez mial cięzka,ciagle sie budzil i nie mogl zasnąć...od3 do 6porazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
jestem ciekawa co u milci długo też się nie pokazywała 😞
hej hej u mnie wszystko oki 🙂....i od dzis do was wracam!! 🙂
jupiiii
wkoncu mam kompa....niestety troszku trwała naprawa....musielismy wszystko wymienic na nowe....tak go Wojtus załatwił 🙂.... za to sprzet jest super 🙂. u nas duzo nowego.... Wojtus zaczął w koncu chodzic.... tzn chodził przy meblach ...ale nie chciał siecholercia puscic....bał sie 🙂..... jakis miesiac temu zrobił pare kroków a potem jak na złosc nie chciał. no i nadszedł ten dzien!! 24,08 zaczał chodzic samodzielnie 🙂.... a teraz smiga jak szalony.... sam sie podnosi normalnie tempo przespieszyło 🙂...a łobuz straszny 🙂.... cały czas usmiechniety 🙂 zębów ma 6...narazie...a śliniok taki ze hoho.Kamilek poszedł dzis pierwszy raz po przedszkola ...jest zachwycony.... a mamuska jaki ma spokój 🙂.... wrócił za niego taki zmeczony ze mu sie gadac nie chce....a gaduła straszna z niego.zreszta jak i z całej trójki dzieciaczków. Wojtek tak nawija....najlepiej mu idzie gadanie po Wojtusiowemu 🙂!! ale i tak najlepiej mu wychodzi słowo kurde 🙂 ide sam.... dziadzia ,baba ,aga, nie,autko,kaka, i umie miauczec 🙂 jak mu daje pluszowego kotka haha.oj duzo by tu opowiadac.... moze jak bede miała wiecej czasu 🙂.pozdrawiam was dziewczynki....no i nie wiem kiedy nadrobie zaległosci to napiszcie która z was jest jeszcze w ciąży 🙂 i w którym miesiaczku 🙂 gratulacje dla justiks 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamki, dawno mnie nei było, u nas dużo i nie dużo sie dzieje. Mianowicie przebił sie wreszcie trzeci zabek, wy piszenie że wasze pociechy mają tak dużo, a moja cały czas się meczy. jeśli chodzi o nieprzespane noce współczuje wszystkim bo sama mam tak co noc, min 3 razy sie budzi Julka, a zanim sie ten sąb przebił to przez 5 kolejnych nocy budziła sie 8-10 razy z płaczem. Ja chodizłam na rzęsach pomimo tego ze co noc wstaje. Moja pokazuje charakterek, nauczyłą sie nóżką tupać cwaniara mała 🙂, rozumie wszytsko co sie do niej mówi tylko się nie słucha. Czytam was na bierząco tylko czasu brak na pisanie. gratulacje dla wszystkich mamek w ciązy 🙂. do juterka mam nadzieje że uda mi sie coś napisać, niunia jest strasznie zazdrosna, jak siadam do kompa, chyba efekt tego jak musiałam pisać prace.
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak fajnie lipcóweczki się pokazują 🙂 miło was widzieć dziewczyny 😉 Jutro idziemy na szczepienie. Co do mowy to moja Ewunia tylko mama tata i tak ale wszystko rozumie co sie do niej mówi i jest strasznym nerwusem, jak jej czegoś nie pozwalam to albo próbuje szybko to zrobić albo płacze i tupie nóżkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się martwiłam,że tylko mój Julek różki pokazuje 😉 Aniunia mój tak samo - rozumie wszystko,ale żeby chociaż się posłuchał... jak ma humorek albo czymś jest zajęty to mogę nawet wrzeszczeć a on nic... albo patrzy na mnie tymi swoimi słodkimi, niewinnymi ślepkami jak do niego mówię, uśmiecha się i dalej swoje 🙂 Fakt, czasami ma zagrywki z płaczem jak mu się czegoś zabrania, ale od razu go zagaduję,żeby zapomniał i jest ok.
Co do słówek to mówi i czasami pyskuje po swojemu 🙂 Tak wyraźniej to mówi tata, baba. dziadzia czasami ciocia jak mu się uda... a mama ni cholerki nie chce powiedzieć.. Ale za to robi kosi- kosi łapki, ładnie składa rączki i po swojemu mówi Amen, bije brawo jak trzeba 😉 Najbardziej bawi mnie jak wychodzę z nim z pokoju lub z domu i gaszę np tv lub światło a on sam z siebie robi PAPA 🙂 a ostatnio jak oglądał na Jim Jam bajki i dzieci klaskały w ręce to on po chwili zaczął je naśladować 🙂 No mówię Wam laski - bombowy widok 🙂 No i zapalony z niego tancerz i kierowca 😁 jak tylko słyszy muzykę - od razu podryguje... a jak nie daj Boże znajdzie się w aucie i to najlepiej za kierownicą z Tatą lub Dziadkiem to przez dobrą godzinę nie ma szans,żeby wysiadł... Tak kocha kierownicę 😉 Bardzo ładnie bawi się samochodzikami - ostatnio jego kolekcja się powiększa w szybkim tempie ;D
Milcia super,że w końcu jesteś 🙂 bo już smutno tu się robiło bez Twoich wątków... Sajnie,że Wojtuś takie postępy zrobił 🙂 i nie martw się - mój Julek też zatrzymał się na sześciu ząbkach i ślini się za cały żłobek 😉
Życzę wszystkim spokojnej nocki :* Dobranoc ! 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...