Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laseczki 🙂mnie te wypadały strasznie włosy..teraz juz sie troszku uspokoiło 🙂dobrze ze mam ich duuuuzo bo nie widac tego wcale 🙂Guska to twoja malutka ma podobną wage do moje Wojtusia 🙂hihi.a on taki puci puci 😁.kasiulek fajowy bujaczek,Marcel na powno go lubi 😁 kuźwa wiecie vo ja nadal nie załatwiłam sobie tego wychowawczego!!!!! 😠 co poprosze szefa o zaswiadczenie,to on zawsze cos źle wystawia!!!a to date do którego chce wychowawcze a to od którego chce,a to znowu zle wpisze adres ,albo nie napisze od kiedy jestem u niego zatrudniona!!!!masakra jak by był tępy!!!!!w sumie juz 3 tydz,to załatwiam 😞to kurcze widzeze chyba nici ze spotkania 😞......hej a wasze pociechy tez sie tak dopominają jedzonka co 3 równiutkie godzinki? bo mój Wojtus jak w zegarku 😁żarłoczek jeden...aha dałam mu deserek z winogron i kurcze troszku go wysypało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesć mamusie 🙂

moja znajoma poprosiła mnie żybym dała jej jakieś ubranka .. tylko mi żal ich dawać :P są takie słodkie, i mi by się sprzydały 🙂 🙂 :P ale jestem.. hehe

dałam wczoraj Natalce po raz pierwszy soku jabłkowego 😁 mówię Wam jakie miny śmieszne robiła 🙂 🙂

mi strasznie też włosy wypadały, le jak zaczełam brać skrzypovite przestały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂no mojemu Wojtusiowi tez sie włoski juz z tyłu wycieraja 🙂ma juz w szerz łyse 😁ale to normaalne u dzieciaczków....Magdey to nie dawaj ciuszków 😁przecierz jeszcze planujesz dzidzie...wiec na pewno sie sprzyda,albo pożycz jej.choc ja tak zrobiłam z ciuszkami po Weronisi i kolezanka oddała mi w takim stanie ze juz sie nie nadawały do niczego!wiec musiałam je wyzucic....a teraz tez mi szkoda sprzedawac ....ale mnie sie juz nie sprzydadza,a znajoma akurat jest w ciązy no i weźmie ode mnie wszystkie ciuszki od 0- 3miesiecy.wiec problem z głowy.w sumie za nie duża kaske ale posciel ale na np.2 komplety poscieli dla dzieci bedzie 😉bo jestem na kupnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze wiecie ja tez mam problem z wlosami... strasznie mi wypadaja az mąż sie wkurza bo są wszedzie a ze mam dlugie to wogole mam ich dosc. tak ogolnie to my walczymy z odparzeniami na pupci Natalki, masakra jakas co je wylecze masciami to wracaja... macie jakies sposoby na to skuteczne? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ubranek dla małej na rozmiar 56 i 62 to mam tyle ze z trzema mamami moglabym sie podzielic i by bylo ok, tylko ze mała z nich juz wyrasta i musze kupowac 68, a tych mniejszych to nawet niektórych nie założyłam, bo poprostu za duzo nadostawalam od róznych mamusi co to juz nie planuja wiecej dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ubranek to ja mam sporo a jeszcze wiecej dostalam od bratowej siostry wiec luzik teraz ona jest po raz 2 w ciazy wiec szybciutko jej oddaje bo znow beda potrzebne 🙂 a swoich nie oddaje nikomu bo nie chce ryzykowac ze mi je zniszcza... tym bardziej ze teraz w ciazy jest meza kuzynka ktora nie bardzo dba o rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki..ja tez ciuszkib trzymam...jak nie mi to komus innemu sie przydadza w rodzinie...my juz rozm.68uzywamy..niektore nawet za małe 🙂hihi a włosy tez wypadaja mi,ale skoro musza totrudno.codziennie odkurzacz heh 🙂
monika mój ostatnio mial straszne odparzenie i po jednym uzyciu mi pomogla bepanthen ta do cycusiow odrazu pomogla!!!
sluchajcie pomocy mojemu Julkowi oczko ropieje troszke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak ogólnie to moja Natalka waży 6 kg i mierzy 64 cm 🙂 więc fajniutki z niej bobasek...
wiecie co zastanawiem szi czy czasami te odparzenia nie maja wspolnego z tym ze dostala kilka razy jabluszko i soczek... teraz odstawiamy i zobacze czy odparzenia ustapia... niby jest juz lepiej ale od nowa wraca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika102 napisał:
kurcze wiecie ja tez mam problem z wlosami... strasznie mi wypadaja az mąż sie wkurza bo są wszedzie a ze mam dlugie to wogole mam ich dosc. tak ogolnie to my walczymy z odparzeniami na pupci Natalki, masakra jakas co je wylecze masciami to wracaja... macie jakies sposoby na to skuteczne? 🤢

polecam krem alpika na odparzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie ja tez sie zastanawialam czy to ma zwiazek z kanalikami ,ale dostal to dopiero teraz,byla u mnie sasiadk I mowi ze jakis wirus terazs taki jest i na te oczy wchodzi..bede unikac rumianku...a maly ma do tego kaszelo i niezly katar jak nigdy nie mial takiego ostrego.biuedak moj taki chorowitek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do włosów to moje też się sypią jak liście, a praktycznie już nie karmię. Wiecie co mamki - bo chyba się nie chwaliłam jeszcze - nie palę!! Wogóle od dnia urodzin Lilusi nic!! Ani maszka 🙂 A tak bardzo się bałam, że się nie uda 😞 Ale miłość do dzidzi potrafi wszystko 🙂 Chociaż moja Lili to kobitka z konkretnym charakterkiem nie oddałabym jej za skarby świata:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja mam pytanko do was, bo mnie juz ręce opadają. Jak wasze szkraby usypiają i gdzie po tym jak budzą się w nocy do jedzenia? Moją do karmienia biorę do łóżka i czasem zdarza się że usne przy niej i tak śpimy, ale za godzinke się przebdzę i daję ją do łóżeczka ale problem w tym że ona się wtedy do godziny budzi , i znowu do łóżka do cyca i tak w kółko. Teraz to budzi się co 1,5-2 godziny a jak była mała to 3 godziny przesypiała 😞 Zastanawiam się dlaczego? Czy sezon grzewczy, suche powietrze pić się jej chce, czy nauczyła się z nami spać? Sama już nie wiem? Jak u was to wygląda? Ja już chodzę jak obłąkana tym wstawaniem się wykończę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guska całkowicie Cię rozumiem. Ja mam dalej problem z usypianiem Lilianki 😞 W nocy tak od godziny 2 strasznie się rzuca, a śpi niestety w wózku, bo jak tylko ją chcę przełożyć to się budzi;( To jest dopiero tragedia! Więc biorę ją wtedy do łóżka do cycusia (bo tylko wtedy pije) no i do 5 max śpi, ale co chwilę się budzi, bije rączkami, drapie i praktycznie też mam spanie do dupy 😞 Więc kochana ja Ci na pewno nie doradzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika ja przy pierwszej córci przestałam karmić a mleko leciało jeszcze przez rok fakt że nie dużo i tylko jak nacisnełam, ale nie brałam żadnych tabletek. Po prostu samo przestało się produkować jak w miarę upływu czasu przystawiałam dziecko mniej do cyca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...