Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Milcia no to ładnie 🙂 Zawsze możesz powiedzieć że zostawił ci prezenty bo bardzo się spieszył do innych dzieci, hi,hi...Moja już nie wierzy w Mikołaja a uświadomiła ją pani z religii 2 lata temu-niestety 😞 Ale cieszyła się z prezentów, nawet do mnie przyszedł Mikołaj i dostałam cieplutkie papućki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Byłyśmy sobie na szczepieniu i Lilianka waży już 7,5kg!! Klocek:0 A co do siedzenia - jeżdżę z nią nadal na rehabilitacje i fakt, baaaardzo lubi i chce siedzieć, ale pan rehabilitant zabrania:/
Mamuśki a my dalej remontujemy!! żygać mi się już tym chce!! Mało czasu spędzam z niunią, ciągle robota robota i robota 😞 Ale już nie dużo 🙂 Kupiliśmy kuchnię:P straaasznie mi się podoba 😉 Teraz już kosmetyka. Panele położone, kafelki też, pomalowane, karnisze zawieszone 😉 Teraz tylko mąż ma drzwi do pokoju obrobići można przewozić wszystko 🙂
A mikołaj... no cóż chyba o mnie zapomniał w tym roku:/ Albo byłam niegrzeczna 😉 ale u Lilianki oczywiście był 🙂
Co do okresu to u mnie jak nie było tak nie ma 😞 W piątek idę na kontrolę do lekarza no i ma mi wymaz robić. Zakichana nadżera 😞 Ale trzepie portami...
Się rozpisałam... mykam sprzatać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał:
..."Wojtusiowi cos nie moze sie przebic....ale juz je widac,beda dwa....dżąsełka ma przeźroczyste....straaasznie sie slini,i gryzie wszystko 🙂...aha tez juz siedzi.....no i lezac na brzuszku odpycha sie nużkami....chciał by raczkowac.."

milcia mój Marcel ma podobnie z tymi ząbkami (też będą dwa) 🙂 i leżeniem na brzuszku. też się odpycha nóżkami a co do siedzenia to jeszcze sam nie posiedzi bo się przewraca ale jest na dobrej drodze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał:
hehe kasiulek widzę, że to samo nas cieszy 🙂 Lilka też tak się "zwyrta":P Tyjeszcze chodzisz z nim na rehabilitację?


Żanka ja na oddział już nie chodzę ale ćwiczę go codziennie w domu po trzy razy. 19 stycznia mam kontrolę to zobaczymy co powiedzą

przypomnij mi tylko dlaczego ty musisz rehabilitować liliankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a jak tam u was wprowadzanie glutenu do jadłospisu. W schemacie żywienia niemowląt piszą że te karmione cycem powinny dostać 2-3 gramy glutenu już od 5 miesiąca, wasze już pod 5 miesiąc przechodzą i jak? Próbowałyście już? Ja mam zamiar jutro jej dać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżeli chodzi o gluten - to już próbowałam. suchary moja mała je od baaaardzo dawna na kolację 🙂 nic jej nie jest 🙂 z resztą u nas to "tradycja rodzinna" 🙂 biszkopty też próbowała no i skórkę z chleba uwielbia "muldać". Jak jem śniadanie to nie da mi spokojnie zjeść, muszę jej dać pożuć coś 🙂 Oczywiście są to śladowe ilości.

Kasiulek to foto jest rewelacyjne 😜 Za młodu uczycie?:P A na rehabilitację chodzimy z powodu nadmiernego napięcia mięśniowego. Do roku ne pewno będziemy musiały:/ Ale jak powiedział pan Michał, przyczyna naszej obecności jest taka, że chce nas zobaczyć, w gruncie rzeczy nie musiałaby chodzić już co tydzień 🙂 hehe ale lepiej będzie jak jeszcze sobie poćwiczy 🙂 Szczególnie, że daje to efekty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek to niezłą zabawke ma twój Marcelek 🙂.wiecie co do biszkoptów czy chrupek to ja jeszcze nie próbowałam....tzn raz chrupka ale boje sie bo mój Kamil tak sie zaksztussił....biedaczek myslałam ze sie udusi!!!a tez kontrolowałam jak ciapkał sobie...a tu mu sie cosik przykleiło do podniebienia i duzo nie brakowało.... 😞wiec mam teraz uraz....ale jeszcze troszku i zaczne wprowadzac.za to czekoladka baaaardzo mu smakowała...hihi dałam mu troszku oblizac i normalnie był zachwycony!!!zreszta jak kazdy malec 😁co do zupek i deserków to je uwielbia...poczatek karmienia wyglada tak...śmieje sie i troszku specjalnie pluje....a później sam sobie łyżeczke przybliza...jak by ja razem z moja reką chciał pochłonąc 😁.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe co tam u pozostałych dziewczyn....nic tu nie zagladaja 😞pewnie nie bardzo z czasem....Mroczi widze na naszej klasie 🙂...a co dalej?hm 😠 zapomniały o nas?w sumie mnie czasem tez sie nie chce wchodzic na kompa ale nie umiałabym tu zagladnąc 🙂bo to juz prawie ro k jak tu jestem 🙂...ale czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...