Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiawilsonka napisał:
sola35-ale ci córcia wyrosła...jak ten czas leci a z dnia na dzień ładniejsza 🙂

ziołka super chusta. ja mam nosidło i też jestem happy.

Czasem Was odwiedze bo mi się tęskni na stare śmieci. a oklasków mi nie dawajcie bo po co jak i tak ktoś skutecznie je zabiera..

A sola - co to za lady gaga się Nas uwzięła?



ladygaga napisał:
Sola35-wkurzająca jesteś. Stara baba a w jakieś głupie pokoiki się bawisz i wymądrzasz ta swoją córką. O wiele ładniejsza jest Justiks i też ma długie włoski. Nawet od gosiaczka ładniejsza. Zresztą co za durna różnica wieku między dziećmi...!!!
Pozdrawiam pozostałe lipcówki


I kiedy tylko się pojawia na forum zawsze jestem na minusie....














Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sola35 napisał:
gosiawilsonka napisał:
sola35-ale ci córcia wyrosła...jak ten czas leci a z dnia na dzień ładniejsza 🙂

ziołka super chusta. ja mam nosidło i też jestem happy.

Czasem Was odwiedze bo mi się tęskni na stare śmieci. a oklasków mi nie dawajcie bo po co jak i tak ktoś skutecznie je zabiera..

A sola - co to za lady gaga się Nas uwzięła?



ladygaga napisał:
Sola35-wkurzająca jesteś. Stara baba a w jakieś głupie pokoiki się bawisz i wymądrzasz ta swoją córką. O wiele ładniejsza jest Justiks i też ma długie włoski. Nawet od gosiaczka ładniejsza. Zresztą co za durna różnica wieku między dziećmi...!!!
Pozdrawiam pozostałe lipcówki


I kiedy tylko się pojawia na forum zawsze jestem na minusie....


No to faktycznie, jakaś głupia baba. Mi sola też znikają oklaski. Zanim miałam przerwe to miałam 50, a teraz 33 i coraz bardziej lecą w dół. jestem ciekawa co ta głupia ci....pa zrobi jak mi je już wyzeruje....hehe. Zobaczymy kiedy się jej cierpiwość skończy. Mi znikają gdzieś dzienniw 2 oklaski. Ale nie dawajcie mi żadnych. jestem ciekawa co ona zrobi jak już mi je wyzeruje:P
Kolejny przekaz do tej osoby...ach Twoja głupia zabawa powoduje uśmiech na mojej twarzy...nigdy nie spotkałam tak ułomnej osoby jak Ty! I nawet nie potrafisz się ujawnić...po prostu jesteś ciotą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane więc na wstępie NAJ NAJ LEPSZEGO DLA NASZEJ SEXY 30 🙂 😘 ORAZ DLA MILCI W DNIU IMNIENIN:P SPÓŹNIONE ALE SĄ :laugh:

gosiawilsonka witamy z powrotem 😘 nie przejmuj się tymi głupimi oklaskami :P

u mnie nadal nie ma ząbków szkoda, bo ze ząbkami wyglądała by napewno strasznie zabawnie 😁 śpi sobie to przynajmniej mogę tu wejść..

Ania prze słodkiego masz tego łysolka 🙂 ja też bym chciała żeby moja miała większe włoski, kucyczki bym jej wiązała hehe :P

no ja też ostatnio czekałam na okres.. ALE DOSTAŁAM !!! JEJE !! bo dopiero następne maleństwo za min 5 lat 😉

u nas -10 C nie ma nawet jak wyjść tak zimno brrr 😞 a jutro jedziemy na wycieczkę do jakiegoś kobielnika 🙂 ze szwagrem męża, rodzice jego mają tam domek wczasowy, myślę że bedzie fajnie 🙂

kiedyś tak czytałam że chyba milcia napisała że mroczi nie chce z nami pisać? wiecie dlaczego??

aa właśnie, a mi się znów przytyło .. co przed ciążą ważyłam 60 to po ciąży jeszcze w listopadzie ważyłam 55.. a teraz? 62 😞 jestem załamana ! nie mam sił nawet wziąść sie za siebie 😞 a w lipcu czeka nas wesele.. i bede musiała kupić sobie spodnie i tunike, bo w sukience brzuch mi wyjdzie i tak nie łądnie będe wyglądała ... nie mogę się zmobilizować do odchudzania 😞 [img size=256]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/HPIM1004.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania131206 napisał:
HEJ LASKI.MY JAK ZWYKLE SPALISMY DO 11:d:d
co do tych oklasków i kłotnie smieszy mnie to.to forum dla mam.o ciazy i maluchach.a te tematy sa raczej powazne.a ktos sie zachowuje jak nie mama,a dziecko:P:P


no raczej Ania... :/ ale Ty masz dobrze .. moja już od 8 na "nogach" :P tęskno mi za przespanymi nocami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki! 🙂
śliczne wasze dzieciaczki! 🙂
ziolka w końcu ciebie zobaczyłam. ekstra mamuśka z ciebie! 🙂
Guska 100 lat kochana! 🙂
ja byłam wczoraj na szczepieniu z małym. waży 8200 a długi 70 cm. na szczepieniu nie płakał. dzielny chlopak z niego!

a co do okresu to ja dostałam drugi raz w tym miesiącu! szok!

Madzia my też od 8 na nogach!
ty też się nieźle prezentujesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂my tez juz po dłuuugim spacerku ale tylko z Kamilkiem...Wojtus został z tatą a my z Kamilkiem poszlismy odprowadzic Weronisie do klubu później do marketu gdzie bylismy ponad godzinke...szukałam prezentu dla babci 🙂no i czekałam godzinke na foteczki...wywołałam 20 kolazy w rozmiarze 13x18 super wyglądaja!!!!no i dałam babci.była happy 🙂ale bardziej podobały jej sie korale:Ppóźniej bylismy własnie u babci a potem na biegu po Weronisie....kurcze musiałam Kamila niesc na rekach przez pare przystanków!!!!!normalnie klocek taki z niego ze szok.a ze maz szedł do pracy wiec prawie biegłam 😁 zeby zdazyc!!!!Aniu sukienke bym chciała ale musze troszku zrzucic na wadze zenby wejsc w jakąs hihi.a tak powaznie to kaski narazie nie mamy 😞a Julianek jest słodki!!!łysolek... 🙂 ziolka miło cie zobaczyc... 🙂bardzo fajowa chusta...a córcia ślicznotka! Guśka to twój dzień!!!!!zmiana kodu 3-ka z przodu!!! 😁 sto lat kochana sexi mamuśko!!!!!i wszystkiego czego sobie zapragniesz!!!a przede wszystkim tego zebyscie z mezem jak najszybciej sobie wszystko wyjasnili i sie pogodzili.buziaki!!!wilsonka co do tych oklasków to mozna je dawac na minusie!!! wiec pewnie bedziesz miała - 🙂ale olac to!!!jak sie ktos tak cieszy tym odbieraniem to niech sie głupia cieszy! 😁magdey co ty chcesz od swojej figurki?przeciez slicznie wyglądasz!!!ja to musze duuuzo schudnac ...sola tez nie moge schudnac 😞...a raczej odwrotnie tyje 😞no i 10kg jak nic pasowało by mi spasc!!!!co do Mroczi to nie wiem czemu nie chce tu juz zagladac...Ania chyba kiedys pisała ze chyba juz jej sie tu nie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
POWRÓCIŁAM!!!!! 🙂 🙂 🙂
a tak poważnie to nie było mnie sporo czasu bo miałam kłopoty z logowaniem, potem sie okazało ze pomyliłam login i wogóle... ale jestem
u nas zmiany na całego... Natalka ma 2 ząbki, ich wychodzenie zbiegło się w czasie z 3 szczepieniem, mała dostała gorączkę, miała 38,2 i była strasznie marudna
Mała przekręca się z plecków na brzuszek i odwrotnie, ale to drugie z oporami, sama siedzi juz ale nie podnosi sie wiec jej za bardzo nie sadzam, poza tym neurolog mi powiedziala wczoraj zeby ją jak najczęściej klasc zeby sama sie przekręcała i kombinowała 🙂 więc się stosujemy
co do mnie to bez zmian.. waga stoi w miejscu, waże 3 kg wiecej jak przed ciążą, mam nadzieje ze z wiosna znikną kilogramy 🙂 🙂 🙂
nie czytałam wszystkiego dokłądnie bo dużo tego ale mniej więcej przejżałam... śliczne te Wasze kruszynki a raczej kluseczki 🙂 🙂 moja też taka pyza 🙂 7100 waży ale to 2 tyg temu więc pewnie już z 7500 🙂
co do jedzenia to małej wciskam po troche wszystkiego co sama jem... mam nadzieje ze nie za wcześnie... 🙂
ależ sie rozpisałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wagę w normie. ważę 59 przy 174 cm. Jestem zadowolona. W dniu porodu ważyłam 75:P Wchodze w rozmiar 38 ale czasem jest za duży...Wchodzę w te rzeczy co chcodziłam przed ciążą a niektóre to są za luźne. A co najlepsze wcinam słodycze jak szalona:P
Moja Małgosia ma dziś pól roczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie! No i miałyście racje jak zawsze, wszystko sie pokładało.Nakumulowało się parę rzeczy i w końcu coś wybuchło, ale wszystko już w porządku.Mój mąż do wylewnych i rozmownych nie należy więc dlatego tak trudno rozwiązywać konflikty. Ale jednak przeprosił i jest już dobrze. Wkurzyłam się tylko na teściową 😠 która wścibia nos nie tam gdzie trzeba i oczywiście przygarnia i namawia synusia do przyjazdu do niej do domku, obiadek może kavka, może pranie ci zrobie itp. 😠 Dziś byłam na zakupach i u koleżanki odpoczywałam przed jutrem bo pewnie gości na urodzinki będę miała. Nie uśmiecha mi się to bo nie lubie takich imprez, tzn, lubie ale nie swoje 🙂 Mała jutro kończy 7 miesięcy i kupiłam jej pierwsze ciasteczka z Hippa ciekawe czy jej będą smakowały? 🙂 A i dziękuję za pierwsze życzonka 🙂 Buziaki słodziaki dla Was i małych szkrabów 🙂 Kropeczek spoko spoko dasz rade czego sie robi dla urody, ja stara dupa z 30 Ci to mówie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...