Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Guska ode mnie też wszystkiego naj naj lepszego.....Ja już też po trzydziestce i to sporo...;-)



[img size=385]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0629.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />






A to Julcia...;-)














Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIĘKI DZIEWCZYNY 🙂 Jesteście kochane wszystkie 🙂Buziaki ode mnie dla Was i naszych szkrabów. No u mnie nikogo prócz rodziców nie było, nastawiłam się na gości a tu nici. Teściowie nie przyjechali ale jakoś nie ubolewam nad tym. Rano były życzonka, prezent od męża śliczny zegarek, nawet tańce:laugh: i tak miło zleciał dzionek. Teraz już z górki i od dziś wystrojona ZAWSZE tak jak sobie obiecałam:laugh: Ciekawe ile wytrzymam i kiedy się opuszcze?:laugh: Mała dziś skończyła 7 miesięcy i zjadła pierwsze ciasteczka 🙂 smakowały bardzo 🙂 No i bez trudu już obraca się z pleców na brzuch i odwrotnie. Tak sie jej to spodobało że tylko to by robiła bez przerwy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂no Guśka to super ze juz jest dobrze między wami...dzis to ja troszku sie posprzeczałam z mezem....wkurza mnie i tyle!!!wieczorkiem pewnie sie pogodzimy...narazie nie odpuszcze 🙂.kropeczek wszystkiego naj 🙂my wczoraj z Weronką byłysmy cały dzien poza domem...ale odpoczełam .tego mi było trzeba 🙂pojechałysmy do tego teatru do Cieszyna.na Jasełka...ze scholą.i jakoś nie miałam ochoty tam jechac bo sobie mysle...nuuuuda będzie.ale to było przecudne przedstawienie!!!i naprawde Weronisi udał sie prezent na imieninki!!!!występowało 150 osób!!!kurcze polecam kazdemu...za rok tez bedzie na pewno 🙂załuje ze nie wzielismy babci...bo miejsca jeszcze były...na pewno był by to piękny prezent na dzien babc...no ale moze za rok 🙂.a tak na marginesie to na imieninki dostałam okres! 🙂wiec szedł naprawde duuuuzymi krokami.Ania dobrze ze zrobiłas ten test!teraz juz przynajmniej nie myslisz 😁.Guska wyglądasz jak małolatka hihi.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy wy w ogóle zaglądacie na ten brzuszek ?? jak ja jestem to was nie ma 😞
Milcia babcia na pewno by się ucieszyła... chociaż wiesz co na przyszły rok dostanie nie będziesz musiała kombinować 😁
A tak w ogóle to wybieracie się ze swoimi dzieciątkami na jakieś wakacje ?? bo my z mężem to myślimy nad jakieś jeziorko pojechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Jak tam po weekendzie? Mysiedzieliśmy w domku i nic szczególnego sie nie działo. Milcia jak tam z mężem mam nadzieję że już ok!! 🙂Kropeczek co do wakacji to znajomi namawiają nas na Chorwację. Znajomi fajni i poukładani starsi od nas także duży plus, bo znajomi bez dzieci młodzi czasem nie rozumieją że ma się małe dziecko. Troszkę mnie podróż przeraża ale podobno nie jest tak źle, dużo postojów itp. Mam nadzieję że wypalą te wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamunie, Guska najlepszego z okazji 30! i jak na 30 to wcale nie wyglądasz.
my wczoraj bylismy na spacerze z mezem sami bo na niunie za zimno i ja tez tak zmarzłam ze szok ale jak wrocilismy po tym powietrzu swiezym to sie tak spac chciało.. ze 2 godzinki sie drzemnełam 🙂
a o tesciowych to ja bym zalorzyła oddzielny watek tak "przepadam" za swoja 🙂 ale to babcia mojej Zosi wiec znosze ja dzielnie.
a na wakacje mamy jechac na tydzien na dzialke nasza 🙂 a poza tym maz che nas nad morze zabrac.. fajnie by było ale nie wiem czy to wypali..
u was tez tak zimno?? -20 rano bylo przy oknie na 10 pietrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Madziatr za komplement. Masz racje z tym wątkiem teściowych:laugh: Moja mała dziś brzęczy od rana i nie chce chodzić spać, dopiero 10 a ja już padam. Obudziła sie o 4 i już była wyspana mąż się nią zajmował , ale męża już nie ma bo w pracy i morduję się sama. Weronika przeziębiona jutro muszę ją zabrać do lekarza, siedzi w pokoju żeby nie zarzić małej ech...ta pogoda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😉 brrr...ale dzis zimno!! u nas tez 20stopni na minusie!!!ale my juz po pół godzinnym spacerku 🙂musiałam zaprowadzis Weronisie do klubu....a ze mąz w pracy to musiałam wziąsc maluchy 🙂na szczescie babcia Weroniki kolegi ją odbierze...wiec nie bede musiała juz wychodzic 🙂Guska z męzem juz ok:Ptroszku sie z nim poboczyłam...przyszedł ...poprosił o cos i przeprosił hehe.ale i tak mnie wkurza!!! 😁co do wakacji...hm...my nie mamy jeszcze planów,moze nas bedą chcieli na wsi u cioci Rafała....jesli nie mają dosc po zeszłych wakacjach.chetnie bym wyjechała nad jezioro Rożnowskie...bylismy tam 4 lata temu...było suuuuper tyle ze była tylko Weronisia, jakos sobie nie wyobrazam tej trójki ...jeszcze sie zobaczy 🙂.my wczoraj bylismy u moich rodziców ...na spóźniony dzien babci i dziadka.. 🙂ale sie ucieszyli z prezencików.Weroncia zrobiła laurki....narysowała obrazki...i kupiła upominki.no i oczywiscie do tego pare kolażyków.bardzo im sie spodobały!takze udane prezenty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha Wojtus tez juz sam bez pomocy ...obraca sie z plecków na brzuszek i odwrotnie...ale sie cieszy przy tym!! 😁fajne słodziaki z tych małych brzdąców.aaa i wkońcu bedziemy go chrzcili.14 lutego...w dzien zakochanych 🙂musi miec pamiętną date...bo przecierz urodził sie w naszą rocznice slubu..wiec tak dla zasady 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie przyszłam się przywitać i uciekam bo dziś nie mam czasu za bardzo jesteśmy u moich rodziców i właśnie szafę wnękową im montują.
Ewunia dziś też mi wcześnie wstała o 6 ale zjadła i już z nami w łóżku poszła dalej spać obudziła nas o 8:30 🙂
Milcia fajna data na chrzest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziatre ja to w tym temacie zielona jestem, zawsze rozlicza mnie koleżanka.Milcia to widzę że już do samego końca będą takie szczególne daty 🙂 Fajnie w Walentynki 🙂Moja się uśpiła i chwila wytchnienia na zrobienie obiadu a raczej początek robienia obiadu bo śpi po 20 min:laugh: a bajzel mam w domu, zupełnie nie poukładana jestem dzisiaj, lepiej już sobie radze jak jestem sama, a tak to taka rozglajdana:P chodzę z kąta w kąt i nie wiem do czego ręce włożyć no i wkładam na brzuszek i piszę z wami:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
no pogoda okropna u nas tez było -20... a co do teściowych to temat bez końca... jakoś jeszcze wytrzymuje ale już uprzedziłam męża że jak mnie jego mamusia spyta raz jeszcze od kiedy to on nosi obrączkę???(na początku zaraz po ślubie nie nosił bo pracował na dachach wiec dla bezpieczeństwa nie zakładał) ale teraz ma bardziej "przyziemną" pracę więc wogóle jej nie ściąga a TA dalej swoje 😠
moja mała też się przekręca i ma przy ty kupe radości 🙂
Natalka dzisiaj spała do 8;30 a że mój mąż raczej wcześniej wychodził więc był w szoku że tak długo śpi i sprawdzał czy wszystko ok i czy oddycha 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam teściów...kasiulek to współczuje takich walentynek...trzymaj sie jakos.co do chrzcin to juz bym chciała byc po!no i po komuni mojej ksiezniczki...nerwy bez przerwy 🙂pasowało by jakiegos ciuszka sobie kupic...bo jakos tak sie złozyło ze nie mam za duzo eleganckich ciuszków...bardziej na luzie sie ubierałąm...ale czas to zmienic! 🙂mnie kurcze przeziebienie wzieło...jestem zakatarzona kicham i smarkam....i gardełko pobolewa. 😞mam nadzieje ze szybko sie wylecze!bo nie chciałabym dzieciaczków zarazic!tylko kurcze do lekarki nie idzie sie dodzwonic!!!dzwinie od paru dni zeby sie zarejestrowac i nic....jak juz słuchawke podniosą to nie ma bloczków!!!!a na zapisy na nastepny dzien nie rejestrują!!głupia jaks ta przychodnia.chcę sobie porobic badaia...bo jakis 3 tydzien boli mnie i drętwieje reka!masakra.juz ponad rok temu miałąm takie problemy...jak byłam w niemczech w pracy...w nocy puchły mi rece i bolały az sie budziłam i ryczałam z bólu!!lekarka jak byłam wtedy u niej powiedziałą ze nie moze mi nic dac na to ...nie moze leczyc bo w ciązy jestem...bo to po przyjezdzie zaszłam 🙂no i później przeszło i tak zeszło rok ponad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co Ania moze i tak ale ja mam jeszcze problemy z kregosłupem i z krązeniem...pewnie. 😞 a co rozliczen to tak ulga nam sie nalezy na kazde dziecko ponad 100zł...nie pamietam ile dokładnie.ale na nasze skarbki malutkie to liczy sie od dnia urodzin wiec jak u mnie to od 30.06...wiec ja sie rozliczam dopiero za lipiec.czyli pół roku...oj my tez dzis nigdzie nie wychodzimy...zimnoooooo.ja chce juz wiosne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
U nas też zimno i też na razie odpuściliśy spacery a szkoda.No ale możejutro się uda o ile nie będzie niżej niż -10. Ale nie zapowiada się ehhh.
Nas w sobotę zalali sąsiedzi kurde zła jestem bo znowu robota. Kuchnia łazienka i pokój do malowania i jeszcze do położenia gładzi bo tak się lało że poodpadało gdzie niegdzie. A dopiero rok po remoncie ehhh.
Zuzi znowu ząbek dokucza ale jakos da się to wytrzymać hehe a tk poza tym to same nudy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...