Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas paskudna pogoda niby nie sypie ale wiatr i mroźno, więc siedzimy w domku. Jade po południu do lekarza po skierowanie na usg, pewnie swoje wyczekam, ale tak sobie myśle, przcież nie mogę iść na zabieg 😞 karmie jeszcze musiałabym odstawić od piersi małą, 3 dni conajmniej w szpitalu, a potem po operacji nie będę mogła dźwigać przez jakiś czas a kto zajmie się małą? 😞 Mąż na opiece pewnie będzie tylko przez pare dni, ech... nie wiem co to będzie, strasznie się boję 😞 Mała już fajnie przeyia nocki 1 raz czasami sie budzi do karmienia i dzisiaj powiedziała nana i ola:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂oj Guska to nie ciekawie...wiesz moze lepiej zdecyduj sie na ten szpital...lepiej wczesniej niz później...a co do karmienia to moze nie bedzie tak źle....wiesz mozesz przeciez odciągac....troszku sie pomęczycie ale chyba warto.a co do opieki to moze nie bedzie tak źle moze ktos ci pomoze oprucz meża.trzymaj sie mocniutko.buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka mamusie!no
i po niedzieli!
właśnie wygrałam licytację na tego skoczka. wylicytowałam 46zl.
a u Marcelka dalej katar! całą noc biedaczek nie mógł spać. kręcił się, wiercił, płakał. wzięłam go do siebie na łóżko bo mi go tak szkoda było, no i ja noc zarwaną miałam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i miałam ostatnio problem z laktacją. Zaczęła mi zanikać. Dwa dni siedziałam z laktatorem, ale się udało. teraz z jednej piersi odciągam 150 ml. A miałam problem bo mała mało mi przybierała i musiałam wprowadzić mleko modyfikowane. Ale mieszam je z moim mlekiem i tak je daje, no i w nocy i w dzień daję cyca na żądanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂kasiulek to dobra cena tego skoczka 🙂buziaki dla Marcelka .Gosia wilsonka no i wkoncu zębal jest 🙂brawo ze uratowałam laktacje.a co to sie dzieje ze musisz isc do szpitala...jesli moge byc az tak wcipska 🙂jesli nie to spoko ...nie odpowiadaj.trzymam kciuki zeby było wszystko ok dziewczynki.u nas dzis zaczeła sie szkoła.Weronisi oczywiscie nie chciało sie wstac.ostatnie dwie noce nocowała u kolezanek i chodziła spac po północy....tak sie dobrze bawiły! 😁....mała małpa nie chciała wracac do domu 😠 :P.a tak po za tym to nic sie nie dzieje.dzis chyba ide na przeswietlenie kregosłupa....jesli zdaze przed wyjsciem meza do pracy.buziaki laseczki.miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka u nas tak sie robi,ze na roczek stawia sie rozne rzeczy np.rozaniec ,nozyczki ,kieliszek ,pieniazek,ksiazka i takie tam.i niby to oznacza kim dziecko bedzie w przyszłości.oczywiscie tylko taka zabawa.
Milcia 3 mam kciuki 🙂ale sie zgapilam,patrze na forum i tam na lipiuec chialam wejsc,a to nowe lipcowki 2010 maja juz forum.hihi,dzis pospalam 11godz.mimo kataru Mały spał non stop 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wilsonka to kiedy idziesz do szpitala??No i dużo zdrówka życzę dla Ciebie Milcia także !!!Ja jutro do chirurga i na usg z tą przepukliną, wczoraj dostałam skierowanie na oddział operacja jest nieunikniona 😞 ale chce zyskać na czasie i skonsultować to jeszcze z jednym lekarzem. Strasznie się boję 😞 Małej wychodzi ząbek dziś bardzo marudziła, ale nie dźwgałam jej zajmował się nią mąż. Zobaczymy jak to będzie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
my dzisiaj wstaliśmy o 5 i ani nawet na spanie się nie miało, Natalka śpiewała LALALA od samego rana i to na całą pare...:laugh: a mamusia śpiąca okrutnie 😠
Kobietki trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🙂
mi też lekarze wynależli jakieś dziadostwo ale w głowie 🤢 na szczęscie narazie siedzi cicho i nic nie trzeba robic jak zacznie bolec wtedy trzeba działać....ehhh... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwczyny jak tak czytam to chyba sama pójde do lekarza i sie profilaktycznie przebadam.. 😞
no a o Was ciepło myslę zeby zdrówko szybko wróciło 🙂

moja od miesice ma tylko jeden ząbek i wszystko co wydawało mi sie byc kolejnym jeszcze nie urosło 🙂 mam chyba jakies zwidy jak tych ząbków wypatruje, a tam kiedys wyjda wszystki a narazie jest jeden na pocieszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane..mój spowrotem przesypia całe noce 😁 tym razem od 22 do10 🙂ale jak dorwał sie do cyca to myslalam ze go wyrwie heh.

Monika czegos nie rozumiem.masz cos w głowie i nic z tym nie robia??dopiero jak zacznie sie dziac????a jak w ogole to się wydało??kontrolne badanie??ku...mac przeciez to głowa...
a pozstale laski to widzę tez nie wiem co sobie mysla.no choruja nam te lipcówki...dobrze,ze działacie kochane...tez3 mam kciuki mamuski kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂Monia dlaczego nic nie chcą z tym robic co wyszło?wilsonka to trzymaj sie mocniutko!ty Guska też!!!rany.... 😞.....wiecie co po takiej ciazy to powinno sie robic wszystkie badania....ja nie robiłam .ale w ciazy wszystko było ok.to jedyny plus ze wtedy robi sie badania.no ale do ginekologa chodze regularnie.chociaz tyle.oo własnie Wojtula sie obudził 😁...ale mie z cichacza obserwuje!!! 😁buziaki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze !! 😘 j atylko zaglądam jestem na czasie, czytam na bieżąco znów mam mało czasu-szkoła..:/ i matura..

żeby wszystko sie dobrze ułożyło 🙂

monika co to ? góz? Twoja mała też może być na to chora ?? 😞 daj Boże żeby wszystko było DOBRZE!!!

i znów weekedn spędzamy za krakowem 🙂 fajnie tam jest 🙂 w poniedziałek wkleje fotki jak zrobimy jakieś 🙂 🙂

pozdrawiam, trzymajcie sie ciepło 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mamki nie chorować tam. Tryzmam kciuki oby wszytsko się wyleczyło jak trzeba 🙂Głowy do góry kochane.

Jest wreszcie drugi zębol ohhh i tak jeszcze pewnie z parę dni pomarudzi jak już wyjdzie na całego 🙂No ale nie ejst tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...