Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Żanka ale bombowo!! wielkie GRATULACJE 🙂 cieszę się bardzo i duzo duzo zdrowia 😘 hehe ale sie podziało:P

u nas wszystko ok 🙂 mała się przewraca z brzucha na plecy i odwrotnie 🙂 zaczyna raczkować!!! cały czas musi ktoś przy niej być nawet gdzy leży, bo potrafi sama siadać tak maja Natalka poszła do przodu 🙂 skubaniec mój kochany 🙂 siedzi w fotelu z pasami 😁

a ja jutro idę na impreze 😁 wyszaleje sie moze w końcu hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki a ja mam do Was pytanko. Jak, czym i ewentualnie w jakich dawkach wytępiłyście katar Waszym pociechom??? No i ile trwało zanim przeszedł? Cholercia małej zrobił się gęsty i jak ściągam Sopelkiem to pojawiła się nawet krewka, co prawda malutko i pewnie przez to że jej podrażniam nosek, ale stosuje też Nasivin 2x dziennie i dalej bez zmian. W sumie 3 dzień ma gęsty katar. Magday supcio że mała zaczyna raczkować, ja jakoś nie mogę przekonać mojej do tego, denerwuje się jak leży na brzuchu. A ty pomagałaś jej w tym, czy sama polubiła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki..ja juz sie nie mogę doczekac jak Mój zacznie raczkowac..ale tez nie lubi na brzuszku!!! 😞
Gusia jezeli chodzi o katar to ja uzywam soli morskiej ,eurofhibin i odciagam marimerem.a katar sam sobie sie długo utrzymuje,,,dorosłych trzeyma min tydzien a co dopoiero Maluszka..wiec co do czasu nie masz sie co martwic,bo 3dni to mało..
moj miał wczoraj goraczkę.37.4,potem 38.1 potem 37.1 myslicie ze mozliwe ze to od zebów??bo nic inneg mu nie dolega wiec nie wiem skad to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ania za info, no troszkę mnie uspokoiłaś. Chyba muszę zmienić ten Nasivin bo można go stosować tylko 3 x dziennie a to mało 😞 Jeśli chodzi o temperature to myślę że 99% to od zębów. Może się utrzymy wać gorączka ze 3 dni nawet, jeśli nie ma żadnych innych objawów. Pewnie pojawi się też biegunka jak gorączka była, jak u mojej znajomej. Ech te zęby, moja tylko marudziła, ale po smarowaniu macią jej przechodziło. Na szczęście bez gorączki.Głowa do góry obserwuj i zobaczysz samo przejdzie, a przyjdzie ząbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał:
dzien dobry mamuski 🙂 Niestety bardzo rzadko do was zagladam, bo nadal nie mam netu w nowym mieszkaniu 😞 Ale jak mam tylko okazje to staram sie podczytac co tam u was nowego, ciekawego 🙂 Dzisiaj zagladam do was z nowina 🙂 Wczoraj bylam na USG bo miesiaczka mi sie spozniala i wyobrazcie sobie ze nasza Lilianka bedzie miala rodzenstwo 🙂 powiem wam, ze cholernie sie ciesze, ale tez sie obawiam jak sobie dam rade z moim nerwoskiem i malym bobaskiem. Ale wiem, ze milosc do moich bobaskowda mi sile 🙂 trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok 🙂 pozdrawiam wam cieplutko i caluje wasze malenstwa 🙂
jaaaaa 🤪 żania moje najszczersze gratulacje!!!!supeeeer 😁nic sie nie martw napewno dasz rade!!!!ja jestem żywym przykładem....zresztą justiks tez:Pwidzisz nie jest tak źle skoro jeszcze na kompa mam czas 😁 trzymam kciuki za ciebie i maluszka....aby wszystko było ok!buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂przeżylismy 🙂!!!!!!Wojtus ochrzczony-goście sie zmiescili.Wojtus był bardzo grzeczny podczas mszy-z ksiądz tak przynudzał i przedłuzał ze Wojtus bedąc u chrzestnej na kolankach poszedł spac 🙂....obudziło go dopiero lanie woda....wrzasnął na ksiedza....i był nadal aniołkiem...goscie tak go zmęczyli ze poszedł sobie spac dalej....obudził sie dopiero na flache,przebranie i poszedł dalej spac-wstał o 8,00 🙂wiec olał wszystko haha.co do imprezki to całkiem całkiem-był lekki kocioł i co prawda wiekszosc czasu spedziłam w kuchni ale udała sie 🙂a jak goscie wchodzili do domu to kolejka taka na klatce powstałą ze chyba pół godziny to trwało haha.....fotek jeszcze nie mam bo siostra robiła swoim aparatem....jak przesle to zapodam jakies foto 🙂.aaaaa na obcasach juz umiem chodzic:Paha dobrze ze 3 gosci nie przyszła bo by zabrakło ziemniaków 😁-ale i tak w sumie było nas hm....20 osób z dzieciaczkami....na 32metrach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guska co do katarku...to ja nasivin uzywam...prze 2-3 dni a później odstawiam i samo przechodzi...po jednym ,dwóch dniach...oczywiscie odciągam katarkiem i jeszcze pałeczkami do uszu...bo zawsze cos zostaje.sól fizjologiczna tez jest super.co do raczkowania to Wojtula jeszcze nie bardzo pewnie dlatego ze jest pulpecik...ale lubi u mnie na brzuchu lezec a kolanka na łozku...tak sie przygotowuje ....do raczkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Milcia to super gosposia z Ciebie 🙂 Fajnie że już masz to z głowy 🙂 Ania no u nas 2 jedynki z góry na raz szły. Jeden już ładnie wyszedł, a ten drugi też przebity już ale nie do końca i mała dziś marudna. A jakby tego było mało to już 2 górna też się ciśnie, ech...szybko to wszystko jej idzie 🙂 Katarki już dzisiaj mniejsze, więc może idzie ku lepszemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Monia 🙂 Moja też śpi więc klikam 🙂 W piątek kuzynka urodziła córeczke, ale poród był ponoć okropny 😞 Pękła, na dodatek jeszcze ją nacieli, i jakby było tego mało to mała nie mogła wyjść i wyciągali ją kleszczami a przy tym zachłysnęła się wodami płodowymi które już były zielone. Urodziła niby o czasie w prywatnej klinice w Esculapie w Bielsku i takie jaja 😞 Mała dostaje antybiotyk i nie wiadomo ci będzie 😞 Straszne to wszystko. Nie wiem jakie mogą być tego skutki może wy macie jakieś informacje o ewntualnych komplikacjach po takim porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski,,,,no Guska faktycznie nieciekawy poród,chociaz ja myślę ,ze Mała wyjdzie z tego...własnie wczoraj dzwonila do mnie bratowa,zebym uszykowała jakies ciuszki ,bo jej znajomej córka ma 16 lat i nikt nie wiedział ze w ciaży...i jak zaczeła rodzic to matka jej szybko na pogotowie dzwoniła ,dziweczyna nieprzytomna i wody tez zielone...jak sie to skonczyło to nie wiem czy cesaraka czy jak....
mój Mały wczoraj odpadł o 8...fajnie mogłby tak juz sie przestawic a nie o 11...jak kiedys...
Monika nie ma sprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej....co tu tak pustką zawiało!!! 😠 prosze mi tu czesciej cos pisac....no co do chrzcin to fsajnie ze juz po 🙂ale jeszcze komunia przede mną 🙂tez w domku zrobie...nie bede na siłe sali szukac...zreszta gosci bedzie mniej wiecej tylu ile na chrzcie no i zaoszczedze 🙂.mąz mi bardzo pomógł-posprzątał przed i po...dzieciaki wziął na spacer jak przygotowywałam jedzonko a to tez duzo,biedny nawet szorował dywany haha na kleczka 🙂.teraz wie co to jest jak ja to robie:Pno i mamuska w czasie imkprezki myła mi naczynia...wiec jakos sprawnie to poszło 🙂a jedzenia zostało....przez cały tydzien tego nie zjemy!! 😁Wojtus mówi nowe słowa...CO TO? haha i jak mu fajnie to wychodzi.uwielbia sie bawic ksiązeczką taka plastikowa na baterie.ze zwierzątkami pojazdami i instrumentami...fajowa sprawa!aha i umie klokac języczkiem...robic loliloli -czyli wyciąga jezyk na wieszch i go chowa mówiąc przy tym loli...szczela tez ustami jak z butelki dzwięki...no i coraz stabilniej stoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...