Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny co do tycia czy chudnięcia. Wiadomo każda chce wygladać super i w ogóle. Mi znowu zaczęła waga lecieć w dół. Ale nie jestem na żadnej diecie i dalej karmię. Oczywiście cieszę się bardzo mam nadzieję tylko że to wynik kamienia a nie czegoś innego np tarczycy.obecnie ważę 4kg mniej niż przed ciąża. No ale jeszcze z 4-5kg i będzie już super 🙂.
Zamierzam zacząć biegać ale tak zimno i chyba jednak poczekam do wiosny a teraz tylko brzuchy porobię.
A co do diety to hm.. najgorzej rzucic słodycze ale warto chyba 🙂

Guśka to Ciebie tak ta głowa boli? Jejku wczoaj miałam taki napad migrenowy że myślałam że zejdę jeśli Ciebie tak codziennie boli głowa to bardzo współczuję przeież to się nie da funkcjonować. Badania koniecznie porób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kobitki po długiej przerwie. Nie mam czasu Was ostatnio poczytywać. Zmieniłam login na Gosiaczek i okazało się że komus się to bardzo nie spodobało bo z 50 oklasków pozostało 35. No ale co tam oklaski. Mam to gdzieś :-)

Trochę popisałyście a ja chyba nie będę miała Was jak nadrobić...no ale nic.

Co u mnie??

Wszystko ok. Nadal na wychowawczym. Małgosia w piatek 22 ma pół roku. Jest zdrowa, ciągle na cycu.

Do pracy wracam w kwietniu.

Jak tylko będę mieć czas to coś skrobnę, ale przyznam się że nie mam zbytnio czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem,muszę zrobic jkakos na dniach... najwyzej:P:P za jednymi pieluchami odchowa sie dwójkę 😁
byłam dzis się odhamic z kolezankami..po raz pierwszy od x czasu...wyszłam sobie na piwko 😉 trochę poplotowałysmy,pograłysmy w bilard,a Kubus z Małym siedzial.potrzebne mi to było mam cięzki okres za sobą.Kuba dał radę i nawet tak czesto nie dzwonił.wykapal ,uspil.a jak wrocilam Juluś sie obudził na jedzonko i spi dalej 😁 ja tez juz mykam.buziale.aha jestem pierwsza bo mi wybiło pólnoc
a wiec
MILCIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że ktoś mnie tu bardzo nie lubi bo daje cały czas pinę.

Ja przeniosłam się na forum BB czyli baby boom. Jest tam forum lipiec, są przepisy na jedzonko dzieci itd. Są też inne posty osobno a nie w jednym jak tu!

I co najważniejsze. Nie ma problemu z serwerem i z tym że nagle ktoś kasuje posty no i nie ma głupich oklasków:P

Zapraszam...jakbyście były chętne na BB. Jest nas tam z 30 -40 i jest dużo do czytania.

A dla osoby która daje mi pinę-przekaz-mam Cię gdzieś:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ...dzieki za zyczonka 😁 Ania ja dzis zrobiłam tes i jest negatywny...chyba zaczne wierzyc w ta wkładke.....a nie stresowac sie niepotrzebie...zresztą cosik widac ze na dniach okres przyjdzie...idzie duzymi krokami...hehe.Wilsonka witaj!!!super ze sie wkoncu odezwałam a tymi oklaskami sie nie przejmuj.... 🙂ja tam juz nie zwracam uwagi ....ale ode mnie tez masz oklaska...ja tez niby sie przeniosłam na smyki...ale do tego forum jednak jestem najbardziej przekonana i przyzwyczajona....no i widac ze jest lepiej bo i wiecej piszecie i jest co popisac... 🙂my mielismy wczoraj ksiedza...hehe ale sie usmiałam..pierwsze słowa jakie padły z ust księdza to:oooo jaka duuuza rodzinka 🙂.Kamilek na początku sie bał ale jak juz było po modlitwie tak sie rozgadał ze szok!!!!!wszystko powiedział ze tata a raczej Rafał w pracy ze świeczki i krzyzyk od babci itakie tam hihi.bardzo miły ksiadz...oczywiscie delikatnie wspomniał i zachęcał do ślubu kościelnego...niby nie ma przeszkud ale ja bym chciała w sukni koscielny....a to troszku kosztuje.no nic narazie myslimy intensywniej 🙂hehe i znowu sie rozpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[url=http://glitery.pl/][img size=280]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0580.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />http://tmp1.glitery.pl/text/241/34/1-Julka-8788.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />[/url]















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie wiem o co chodzi z tymi pinami raz jestem na minusie raz na plusie chyba mam jakiegoś wroga...podejrzewam Ladygaga to ona czepiała się mnie i gosiaczka....zresztą mam to gdzieś moge być na minusie przez jakąś zazdrośnicę...

Milcia[color=#0000FF][/color] Super Wojtuś wygląda w obniżonym łóżeczku....Ja na razie nie obniżam, bo moja kruszynka jeszcze nie siedzi sama muszę ją asekurować.














Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Wilsoneke 🙂 A oklaskami sie nie przejmujcie! No u mnie dramat dzisiaj , buczę od rana i to tak na ostro, dzisiaj kłótni ciąg dalszy i nawet mój wspaniały mąż nie raczył przeprosić za wczoraj i nie ma zamiaru a przeciwnie bo zapowiedział że wyprowadza się. Dziewczyny uwierzcie mi coś we mnie pękło, drugi raz to samo, jestem juz po jednym rozwodzie i teraz co???...Nie wiem może coś ze mną jest nie tak zastanawiam sie nad całym swoim życiem, pojechał gdzieś nie wiem gdzie.Nie wierze że z takiej błahej rzeczy soie chce wyprowadzić. Przychodzą mi różne myśli do głowy może inna kobieta? Życie dla mnie sie skończy jak legnie mi ten związek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guska słońce faceci juz tacy sa....że wola wyjsc z domu niz sie kłócic...i wysłuchiwac.niestety 😠 .musisz to jakoś przetrzymac...zobaczysz przejdzie wam...musicie troszku poczekac.nie mozesz myslec ze to przez ciebie.Bądz silna i nie bądz zawzięta.......twój facet był by głupi gdyby miał kogos innego!!!przeciez fajna z ciebie 30stka 🙂głowa do góry!!!!!zobaczysz ze sie pogodzicie..a tym wyprowadzanie to on cie straszy tylko.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane....Gusia nie smutaj się:* mąż wróci,widac jest honorowy i dumny ,przejdzie mu.a przeciez kocha Cię!!!z tego co wyczytalam tu nie raz 🙂tak wywynioskowałam 😁 😁
Milcia a dlaczego bys nie mogla w sukni???zawsze mozna jakas fajna znalezc 😉 willsonka i sola ja tez nie rozumiem co z tymi oklaskami.podejrzewam,ze ktos sobie załozyl anonimowe konto i się zgrywa...a z ukrycia kazdy glupi moze...
olac to.fajne te Wasze dzieciaczki 🙂słodzitkie:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh Guśka głowa do góry. nie myśl od razu o najgorszym. Najleszym roziązaniem chyba jest rozmowa i to dużo rozmów długich ale jak emocje już opadną. Wiem że to trudne dlatego trzymaj się dzielnie kochana. Oklask od nas na pocieszenie i pamiętaj do przodu z głową wysoko 🙂


Milcia wszytskiego naj z okazji imienin.


Spróbuję wkleić zdjęcie Zuzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sola35-ale ci córcia wyrosła...jak ten czas leci a z dnia na dzień ładniejsza 🙂

ziołka super chusta. ja mam nosidło i też jestem happy.

Czasem Was odwiedze bo mi się tęskni na stare śmieci. a oklasków mi nie dawajcie bo po co jak i tak ktoś skutecznie je zabiera..

A sola - co to za lady gaga się Nas uwzięła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...