Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Anusia jak będziesz miała drugie to będziesz musiała sobie poradzić i już!
a może ty chcesz zostać lutową mamusią?


Ło ho ho...jednak na razie podziękuję.. 😉 jakby co to na pewno Was poinformuję, ale póki co nie planuję 😉
Powiem Wam, że z doświadczenia po pierwszym porodzie bałabym się jednak wychowywania dwójki maluchów niż samego aktu rodzenia ;p
Magdey, kochana, gdzieś Ty była jak Cię nie było 🙂 Jak Ci się żyje jako Mamuśce 🙂 Którego Twoja córcia kończy roczek? 🙂 Fajnie,że się odezwałaś 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laleczki moje piękne.pogoda szara.czekam na słońce.dopiero wstalismy,bo wczoraj bylismy w plenerze i pozno poszlismy wszyscy spac ...pozdrawiam i miłego dnia zycze...
aha Wy tak o tej ciąży az mi się snilo,ze mi sie wpadlo i zalamana byłam:P hehe,az nawet we snie spotklalam tą sama polozną,co mi palcem po porodzie grozila'zebysmy sie za rok nie spotkały',bo ja wteyd taka pewna byłam ,ze nigdy wiecej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu no to wszystkiego dobrego dla Marcelka 😉
Ja dziś nie wychodziłam jeszcze na spacerek z Ewcią bo u nas pada 😞 może potem przejdziemy się...
Dziś byłam u lekarza z dzidzią wszystko ok 🙂 ma 3,5 cm krwiak się wchłonął więc jak na razie ciąża przebiega prawidłowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 kropeczek super ze wszystko wporządeczku z ciążą 🙂 Kasiulek ucałuj Marcelka od cioci Milci 🙂.....inchalacja na pewno pomoze....wiem bo sprawdziałam na Kamilku jak był mały....życze szybkiej poprawy....no i zeby te nasze dzieciaczki juz nie chorowały.u nas dzis tez padało....ja od rana na zakupach....musiałam sobie kreacje kupic....no i kupiłam...sukienke,butki....ale oczywiscie wczoraj tez kupiłam sukienke....i teraz bedzie wisiec w szafie...bo choc jest naprawde fajna to ja nie bardzo w niej sie widze....wiecie pani sprzedajaca tak mnie przekonywała...w sumie kolezanka tez....a ja oczywiscie w lustrze wyszczuplajacym wygladałam nieźle....no ale jak ja przymierzyłam jeszcze pare razy....to mi przeszło.sukienka zielona....dopasowana super w biuście....ale od biustu masakra....plisowana...ja mam brzusio wiec sobie wobraźcie....niby kolezanka mnie przekonywała ze dokupie jakies wdzianko ...i bedzie ok ale jednak nie.....dzis kupiłam nowa ...białą w czarne dyze kwiaty...jest fajna do tego czarne bolerko z długim rekawem i czarne niskie szpileczki 🙂...mąż wczoraj jak mnie zobaczył to stwierdził ze nie wyglądam źle...ale jak bym w ciąży była 🙂....cham jeden haha a dzis jak mnie zobaczył w tej drugiej to az mu sie oczka zaswieciły 🙂....wiec jednak było warto 🙂.przygotowania pełną parą....mięska mi sie marynuja....i takie tam....najlepsze jest to ze moja mama i babcia upiekły dla mnie ciasta....a ze sie nie zdzwoniły wczesniej to obie upiekły takie samo...haha 🙂.wiec ubaw na całego:Pbyłam tez u fryzjera ostatnio...ale oczywiscie fryzjerka spieprzyła mi włosy!!!jestem zła....na odrostach wyszły mi normalnie żółte!!!niby to potem poprawiałą....ale i tak widac 😞....a niestety nie stac mnie zeby zrobic sobie gdzie indziej! 😠 wiec robie sobie płukanki....mam nadzieje ze to cis zniweluje kolor.co do komuni to kuźwa tez nie bardzo....np.z fotkami.....ksiąz zabronił robic fotki i kamerowac podczas branai komunii.....opłatka.bo by to dzieci rozpraszało!.... wogóle szopka taka....nic mi sie nie podoba....i w sumie większosci rodzicom ale nikt sie nie odezwie....zresztą teraz to i tak po próbach i za późno.....a ksądz strasznie wszystko narzucił....masakra jakas!.no nic bede konczyła bo sie troszku rozpisałam 🙂....odezwe sie po komunii....buziaki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia kochanie wszystko będzie ok! nie stresuj się za mocno! wstaw później fotki bo chcę zobaczyć twoją kreację! ciekawość mnie zżera! 🙂 napewno jest super skoro tak mówisz. 🙂
wiesz co ja też tak mam że jak coś sobie kupię a ktoś mnie tak bardzo przekonuje do kupna a potem wracam do domu na spokojnie oglądam, przymierzam to potem to leży w szafie i nie zakladam bo się źle czuję! ale my takie kobietki jesteśmy! 🙂
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mausie, długo mnie nie było ale miałam problem z logowaniem na brzuszku. U mnie po staremu, męczymy się dalej z załatwianiem kredytu na mieszkanie pod koniec tygodnia okaże się czy dostaniemy, jak nie to trzeba będzie się pożegnać z nowym mieszkankiem. Mała ma 8 ząbków raczkuje do tyłu, staje, ale leń nie chce kroków robić do przodu 🙂 Poza tym po staremu, praca brak czasu i wstętna pogoda ciągle leje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh 🙂 czesc laseczki 🙂 jak widac przeżyłam ....było fajnie za wyjatkiem pogody 😞....ksiądz powiedział ze bedzie sie modlił o nia całą noc...leżąc krzyżem...ale pewnie przysnął...i lało przez całą noc...dzien...i teraz tez pada.... 😞....przez ta pogod Weronce nie trzymały sie loki....prawie od razu padły....ale fryzjerka tez sie nie popisała!!!bo na samej lokówce jej kreciła i wzieła za to 80zł!!!!juz tam nie pójde.w kazdym badz razie Weronika wygladała przecudnie....jej nawet padniete loki nie przeszkadzała 🙂...moja rodzinka była nią zachwycona 🙂.....na samym początku mszy ...była by wpadka...wszystkie dzieci miały róże ....którą pod ołtarzem dawały do flakonów a Weronice nikt jej nie dał......a ona tez sie zagapiła ...no i matka musiała lwciec przez cały kosciół do zakrystii wstrzymac wejscie księży...haha jakbyscie to widziały to byscie sie usmiały....stamtąd z siostrą na jakies zaplecze oddalone nie wiadomo gdzie i spowrotem z ta różą do Weroniki....masakra...zdazyłam na styk.... 🙂 🤪 poźniej był malutki problem z ławka gdzie siedzielismy....bo dali nasze nazwisko ławke wczesniej i takie tam...ale szybko sie wjasniło 🙂.cała msza suuuuper 🙂....i niby miał byc zakaz robienia zdjęc ....ale od nas wujek Weroniki robił od samego początku mszy do konca.... 🙂narobił ich ponad 200!!!z samego koscioła...niestety z domu nie mamy....bo nikt nie zrobił! 😠 przy samym opłatku...tez miał nikt ne robic zdjec nawet opłacony fotograf i kamerzysta....ale było na odwrót 🙂....wiec foteczki super bedą 🙂.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha nie podobało mi sie tylko zachwanie Wertonisi....jak dostała prezenty...zasiadła na swoim łożu u góry....i liczyła kase przy wszstkich...zaczeła mówic ile od kogo dostała....dostała opieprz...eh te dzieciaki...a uczulałam ją na ten temat!!!w kazdym bądz razie prezenty trafione.... 🙂 imprezka udana...kolezanka - chrzestna Wojtusia została z nim w domu..... i jak skonczyła sie masza to do niej zadzwoniłam....zeby nastawiła obiad.. 🙂 pomogła mi tez w wydawaniu obiadu....wiec szybko poszło....miałam tyle jedzenia ze musiałam zamrozic....wydac ciasto gościom ...sąsiadom 🙂...i jeszcze zostało:P....tort wyszedł całkiem fajny.... 🙂....no i wydałam na niego jakies nie całe 30zł 🙂 a nie 100 🙂 goście wyszli z pełnymi brzucholami....zadowoleni:P wiec było ok....nastepna taka zwariowana imprezka za 6 lat....Kamilka komunia.i mam nadzieje ze bedziemy juz na wiekszym mieszkaniu.Guska życze wam aby nie było problemu z kredytem!!!trzymam kciuki!!!!mocno 🙂 fajnie ze sie odezwałas.....bo sie troszku martwiłam....niby nie znamy sie na realu ale jednak skrobiemy troszku juz od ponad roku....buziaki, aha zaraz dam jakąs foteczkę 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...