Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mroczi słodka ta Twoja mała, ja chyba swoją za mało na brzuszku klade bo nie zadziera tak bardzo głowy,
wogóle tylko na jedną stronę głowe chce trzymać na leżący, ja jej przekładam na drugą a ona w mig podnosi głowę i przekręca spowrotem po czym ja kładzie i już jej się podnosić nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂ale sie za wami steskiłam!!!!bylam dwa tygodnie a wsi u rodzinki meza a jak wrocilam to komp nawalil i dopiero dzis stawiałam na nowo system 😞no ale juz jestem...nie wiemco u was ale widze ze pociechy rosna jak na drożdżach!!!!i sa coraz piękniejsze.u mnie sie pzmieniało,niestety nie karmie juz piersia od jakiegos tygodnia....zanikał mi powoli przez prace...a Wojtus był głodny i niespokojny,wiec osdstawiła go całkiem od cyca i teraz wiem ze sobie pojada bo je juz po 150ml 🙂no i przesypia całe noce!!!wazy uztroszku ponad 6 kg 😁 i jest przecudowny zwłaszcza jak mnie zaczepia gaworzeniem i usmiechem od ucha do ucha!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witamy ciebie milcia po długiej przerwie.
mój Marcelek kończy dzisiaj 2 miesiące
w sobotę byłam na weselu u brata. Marcel był z teściową a ja się wybawiłam. spóściłam 300ml mleka i całą noc się bawiłam. na poprawiny pojechał z nami. spał tam jak suseł i muzyka nawet mu nie przeszkadzała a mamusia się pobawiła 🙂 z takim dzieckiem po weselach można chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny mam dla Was zdjęcia z chrztu 🙂 [img size=439]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_9629.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał:
Hej witamy ciebie milcia po długiej przerwie.
mój Marcelek kończy dzisiaj 2 miesiące
w sobotę byłam na weselu u brata. Marcel był z teściową a ja się wybawiłam. spóściłam 300ml mleka i całą noc się bawiłam. na poprawiny pojechał z nami. spał tam jak suseł i muzyka nawet mu nie przeszkadzała a mamusia się pobawiła 🙂 z takim dzieckiem po weselach można chodzić 🙂


Kasiulek-oklask dla ciebie za rozbawienie mnie hasłem spuściłam....:P fajnie to brzmi.

A ja laski mam okres!!!Po 7 tyg od czasu porodu dostałam ciote mimo że karmię piersią...wrrrr Myślałam że padne. Nie dość że 6 tyg ze mnie leciało, to dostałam tydzień wakacji i na nowo. I jak tu nie być bladym?

A moja to jeszcze nie ochrzczona...Jakoś się zebrać nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey, ślicznie wyglądaliście na chrzcinach...
Kasiulek widziałam foty z wesela:P
Milcia fajnie ze znów z nami jesteś 🙂

A ja mam w sobote ost zaliczenie na uczelni. Myslałam że sie pouczę a mój mąż chory...i dupa. Wszystko na mojej głowie. Choć mala jest grzeczna. Mój aniołek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez troszku nie bylo no i ie bardzo mam czas zeby nadrobic co u was.... 😞fajnie ze juz jestescie po chrzcinach,a arazieplanuje ale nie bardzo wiem kiedy to nastapi....mam nadzieje ze jeszcze w tyn roku.ja to juz zaczynam myslec o komuni mojej córci....i juz sie denerwuje.wilsonka to szybciutko dostalas okres!!ja mimo tego ze odstawilam od piersi to czekam nadal i nic....bylo jakies jednorazowe plamienie.bylam ostatnio u gina robilam cytologie i mam czekac na okres do wyników,jak nie dostane to bedziemy wywolywac.iesiac mam brac tabletki.ktore juz czekaja a później wkładka....mam nadzieje ze dostane 😁bo w celibacie juz nie zyjemy z mężem:Pw sumie to nawet robilam juz test ,tak dla uspokojenia,profilaktycznie bo jazdy mam nieziemskie 🙂ale negatywny wynik był 🙂uf....a tak poza tym to załapalismy sie z Wojtusiem na darmowe szczepienia na meningokoki i rotawirus....następne na początku paździerika.troszku sie denerwowałam szczepeniem na meningokoki jak to pred szczepieniem czy nie bedzie powikłan . Weronka i Kamilek nie mieli tych szczepien....ale tera juz jestem spokojna.a wy na jakie szczepienia sie decydujecie?na rotawirus napewno warto.córcia moja lezała w szpitalu,odwodniła sie jak diabli!!!wymiotowała dalej niz widziała i do tego biegunka!!!masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dostałam okres alee piersia nie karmie.. juz dawno mi sie temu skączył i wczoraj myslalam ze znow dostalam, ale jednak nie, dzis przy oddawaniu kupki, zauważyłam ze leci mi krew z odbytu 😞 wie moze która co to moze znaczyć?? 😞 😞

kasiulek odwdzięczam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey Natalka napisał:
tez dostałam okres alee piersia nie karmie.. juz dawno mi sie temu skączył i wczoraj myslalam ze znow dostalam, ale jednak nie, dzis przy oddawaniu kupki, zauważyłam ze leci mi krew z odbytu 😞 wie moze która co to moze znaczyć?? 😞 😞

kasiulek odwdzięczam się 🙂


może to hemoroidy? A boli Cię odbyt? Często przez parcie przy porodzie się pojawiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Sola śliczności malutkie Twoja córcia 🙂 zresztą wszystkie są ładniutkie, moja też jest taka czarna 🙂
u nas dzisiaj święto bo Natusia zrobiła pierwszy raz od m-ca samam kupke 😆 😆 😆 oczywiście podaje jej syropek na poprawe perylastyki jelit no i wreszcie poskutkowało 😆 aż mi lżej na sercu bo tak się martwiłam okropnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...