Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ziolka tak to ja ćwiczę z Marcelkiem Vojtę 🙂
widać już poprawę bo mały układa główkę w obie strony 🙂 ale jest jeszcze to napięcie 😞 . 1 października mam kontrolę to się dowiem czegoś więcej. jak będzie za mała poprawa to skierują nas na oddział i dołożą więcej ćwiczeń 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂wilsonka dzieki za oklaska.trzymam kciuki zebys obroniła!!! 🙂u mnie tez jestesmy chorzy 😞ja,Kamilek i Weronka 😞na szczescie Wojtusia jeszcze nic nie zbiera ale pewnie to ie uniknione 😞jakos nie damrady zapodac fotek tutaj,ale dałam nowe na naszą klase.a tak poza tym to chyba lipaz tą dorywczą pracą...bo kogos przyjeli,bardziej dyspozycyjnego,no ale cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki u nas znowu kryzys kupkowy 😞 nie ma 5 dzień... juz sama nie wiem co robic, chyba nas skieruja na oddzial żeby małej zrobić badania i usg brzuszka, w srode ide prywatnie do lekarza który jest ordynatorem oddziału... mam nadzieje ze cos zaradzi bo juz sama nie wiem jak jej pomoc, a jakby tego było mało chyba trace pokarm bo jest go mniej i mala sie nie najada, w ciagu dnia podjada co 2 godz wiec chyba jej nie starcza 😞 ehhh same problemy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, totalnie nie jestem na bieżąco co u was, bo ostatnio zmagamy się z dużą ilością kolek, płaczem i wszystkim co się da 😞. Staram sie co jakiś czas do was zajrzeć, ale przyznam sie bez bicia, że jak mam wolną chwile to staram sie pokimać bo nigdy nie wiem jaka bedzie kolejna nocka. Bywa tak że nieśpi po 6 godzin bo ją męczą te fatalne kolki. Niunia jest w większości na butli, mi już praktycznie zanikł pokarm, którego zresztą prawie w ogóle nie miałam niestety(chyba wynik nerwów). Przesyłam wam fotke mojej Juleczki, byście mogły zobaczyć jak rośnie 🙂. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i bede sie co jakiś czas odzywać choć nie obiecuje za ile dni to będzie. buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po zaliczeniu. Zdałam na 4. Teraz czekam na termin obrony, ale obrona to już w zasadzie formalność.

Współczuje z powodu kolek i kupek. Ja nie wiem jak to jest bo moja mała nie ma z tym problemu. Ale przypuszczam, że jest to męczące i jesteście wykończone.
Moja mała obecnie waży jakieś 4300 i ma 57cm. Czyli maluszek taki. Jest drobna, ale przybiera w normie. Karmię ją nadal z piersi. Mam dużo pokarmu, odkąd kupiłam laktator medeli mini electric. W 25 minut odciągam jakieś 220 ml. Mam zamiar kupic woreczki i zamrażać pokarm. Ale zamiar - zamiarem...zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Aniunia współczucia z tymi kolkami

Monika102 jejku te kupki Cię wykończą. U mnie jest podobnie raz na tydień, ale Mała nie płacze więc się nie martwię. Pediatra powiedziała mi że to normalne i tak może być.Ale lepiej sprawdzić i zrobić badania.
A pokarmem się nie martw ja mam co jakiś czas tak że mała ciągnie co 2 godzxiny czasami co godzinę cyca i po dwóch takich dniach zwiększa się produkcja i znowu jest ok. Tyle że uwiązanie bo ciagle w razie co to cycuś. Powodzenia życzę. Jeśli Twoja dzidzia dobrze przybiera na wadze to się nie martw.

Willsonka gratulacje i trzymam kciuki teraz za obronę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyki,nie Aniu nie znałyśmy sie wcześniej 🙂Justiks zadzwoniła ze jest w krakowie i sie spotkałyśmy 🙂gdzie ta fotka bo ja jeszcze nie widziałam....?Arletka jest przecudna....no i pozostałe córcie 🙂nie dadzą sobie w kaszę dmuchac,a przeciez o to chodzi.hihi.Wilsonka mój Wojtus wazy pewnie jakies 6,5 kg 🙂wiec twoja to kruszka malutka..... 🙂monia współczuje ,wiem co to za problem z kupką.....a termometr prubowałas?albo czopka/?mój Wojtus na szczęscie męczył sie na maks dwa dni,ale później jak zrobił kupke to cała pościel do zmiany a on tez nie zaczysty 🙂Aniunia współczuje tych kolek,ja jak odstawiłam od piersi to od razu przeszły....a tak po kazdym karmieniu było takie darcie ze masakra.pomagał nam równierz DEBRIDAT.a do nie karmienia piersia nie namawiam.bo to przecierz ochrona dla dzidzi.ja przestałam tez karmic przez to ze pale na nowo!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj milcia nie ładnie że palisz.. ale wiem wiem z tym podobno ciężko jest zerwac ja całe szczęście nigdy nie paliłam to i rzucać nie trzeba, a Ty pamiętaj nie przy dzieciach :P

a moja też je co dwie godziny albo i częściej a w nocy to wstaje tak średnio ze dwa trzy razy cały czas.. ale rośnie to się nie martwię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...