Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiulek spróbuj zwykłą sól fizjologiczna zakrapiać. Rozpuszcza wydzielinę i można aspiratorkiem po chwili wyciagnąć i lepiej się dzidzi oddycha. Powodzenia życzę.

Co do spotkania w Katowicach ja jestem za. Tyle że u mnie tylko weekend wchodzi w grę. Trzeba ustalić kiedy i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sterimar kup w aptece a plikuj 6 razy na dobe.nam pomogło 🙂pediatra przepisałą 🙂a to tylkoi zwykla woda morska 🙂no i kataraek u dzidzi utrzymuje sie ponad tydzien takze sie nie zrazaj:_co do spotkania fajna sprawa...ale jak mam tak daleko,ze szkoda dzidzie meczyc.moze jak bedzie starszy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!Nie było mnie długo ale sledziłam was na bieżąco. Wczoraj byłam na szczepieniu i konsultacji i ...jestem załamana malej zaczeła się łuszczyć skórka na brzuszku i niestety to początki skazy białkowej, czyli atopowe zapalenie skóry 😞Dalej karmie piersią, mam ścisłą dietę ( choć i tak nic takiego nie jadłam) Na razie mamy nawilżać i natłuszczać skóre, i obserwować co ją uczula. Nikt u nas nie był alergikiem a tu masz 😞 Poza tym mała waży 6590 , i dziś kończy 3 miesiączki 🙂Co do spotkania to jestem za , ja mam godz. do Katowic przy okazji wstąpie na UŚ wziąć urlop dziekański 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Muszę się pożalić...rozchorowałam się na maksa. Mąż mnie zaraził. Mam tak gęsty katar,że zapchał mi zatoki a od tego boli mnie głowa. W dodatku gardło mnie tak nawala, że szkoda mówić...no i temperatura w nocy około 38. Mam nadzieję że małej nie zarażę, bo nadal karmię ją piersią (z pieluchą na moich ustach i nosku - wyglądam jak arabka i nawet moja córka się ze mnie nabija).
Ale pytałam lekarki małej, która swoje dzieci długo karmiła piersią po przez rok. Powiedziała, że mała dostaje ode mnie przeciwciała no i ma małe szanse by sie zarazić.
Szkoda tylko że ja mam tak niewielki wybór lekarstw 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂u mnie nadal Kamilek chory 😞i jak by mu wogóle ie przechodziło.Wojtus odpukac nie choruje.przesypia mi juz całe noce.budzi sie dopiero około 7mej 🙂.Kasiulek a nasivin próbowalas? uzywa sie go max trzy dni i naprawde pomaga.wilsonka ale twoja niunia silna a jaka sliczna ksieżniczka.widziałam fotke Mroczi na naszej klasie.ale one z córcia sa podobne do siebie!!Magdey to jak bedziesz sie chciała spotkac to daj znac:0jak juz bedziecie zdrowe 🙂hehe będziemy razem walczyc z nie paleniem 😁 Guska współczuje kochana tej alergi 😞i trzymam kciuki zeby sie polepszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek 🙂ciesze sie ze mogłam pomóc 🙂mam nadzieje ze pomoże....Wilsonka ale twoja mała silna!!!mojemu Wojtusiowi nie bardzo sie chce dzwigac tak główki 🙂w ogóle jak lubiał wczesniej leżec na brzuszku tak teraz mu sie odwidziało 😞byłam ostatnio na usg bioderek,no i musimy sie pieluszkowac.ma lekki przykurcz...ale nie az taki jak Kamilek miał.no i prawe bioderko wolniej sie rozwija niz lewe.ale to raczej nie problem 29 pażdziernika idziemy na kontrole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...