Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
śliczna 🙂z tym paleniem to kurcze katastrofa...mój mąz dalej nie pali a ja jak tylko miałam okazje to siepoddałam.cholera strasznie jestem cienka z postanowieniami 😞mozecie mnie zlinczowac 🙂pozwalam.....no widziałam te foteczki na naszej klasie justiks.... 🙂sa fajowe.spróbuje cos tu zapodac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No milcia-widze, że Twój kawaler znalazł miłość swojego życia 🙂 I powiem Ci, że dobrze wybrałam...bardzo śliczna dziewcznka. fajnie, że się spotkałyście. Ja mieszkam w Katowicach...a tu jestem sama. Milcia-jeszcze Magdey jest z Krakowa-ale Ty o tym wiesz. Więc pytanko? Spotkałyście się?

Ja w przyszły weekend jadę do Węgierskiej Górki poprosić ciocię by została chrzestną. Mała skorzysta na tym, bo tam świetne powietrze.

Moja przy Waszych to okruszek, no ale mała się urodziła. Taki szkrabik.

Mroczi
a ile wazy teraz Twoja córcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusitks a Ty do kazdego ubranka masz inny smoczek??hehe,bo tak ładnie idealnie pasuje 😁 😁
fajowe spotkanie..mój Maluch tez wazy ok 6 kg,duzy kochany chlopak...juz mi 2 noce zrzedu cale przespał 🙂od 22 do 8 czujecie??zobaczymy co bedzie dzisiaj..co do palenia,to ja rozumiem bo kilka lat tez palilam i tez mialam slaba wolę..,ale Milcia probuj,probuj!ja wierze ze Ci sie za ktoryms razem uda!mi moze za 6,ale jednak...nie palę prawie 14 miesiecy,ale nadal troche ciagnie..mysle ze ciaza mi duzo pomogła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze nie jestem sama.. ja tez zaczynam sobie podpalać 🤢 tylko nie codziennie, jak sie wnerwie to pociągne z pare buchów, a tak to nie ..

hehe właśnie nie widziałyśmy sie 🙂:P jesteśmy teraz chore 😞 Natala ma katar kaszel dramat jest ... mało je 😞 ale walczymy nie damy sie pokonac, żal mi tylko jej jak odciągam jej katarek nie ma różnicy czy gruszka czy ten aspirator 😞 tak strasznie płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Willsonka to do łóżka wygrzewaj się. Herbata z sokiem malinowym powinna pomóc. A dzidzia nie powinna się zarazić od Ciebie. Buziak żebyś wyzdrowiała 😘

A co do spotkania to chyba najwiekszym problemem będzie miejsce. To może jakies propozycje? Ja się mogę zapuścić w okolice Katowic no i śląska w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatka jest cudna 🙂 moja Natusia też tak wysoko głowke podnosi a co najlepsze jest taka uparta ze jak sie juz zmeczy lezeniem na brzuszku to zaczyna playkac albo sama sie przekreca ale głowy "dobrowolnie" nie położy:laugh: he he
a tak wogole to my dalej czekamy na kupke... nic nie pomaga 😞 w srode jedziemy prywatnie do lekarza bo juz nie mam cierpliwosci 🤨
co do szkoły to ja jade w sobote na zjazd do wrocka i mam o 9 egzamin zalegly iiiii..... ehh mam troszke pietra, i wogole zostawiam Natalke prawie na cały dzien z mezem 🤢 i mam jakies dziwne wyrzuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeśli chodzi o szkołe to mam tylko jeszcze obrone magisterki i też muszę jechać z Wawy do siedlec.. ale małą zabieram ze sobą i męża też bo zamiast o obronie to bym tylko o dziecku cały czas myślala.. tylko jeszcze nie wiem kiedy ta obrona.. ale napewno na początku października i też mam pietra choć mówią że to tylko formalność..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziatre ja też mam obronę w październiku mgr. Prawdopodobnie 7 października.

A co do zdjęć Naszych lipcowych pociech, to wszystkie są śliczne, i kochane bo są Nasze 🙂 W końcu w nich płynie Nasza krew. Moja ma nosek,to pod noskiem i bródkę po tatusiu 🙂 I chyba też jego spojrzenie nieziemskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co dzwigania głowy, to moja ją już trzyma pod kątem 90 stopni. Może dlatego, że taka kruszynka. No ale na rękach też w zasadzie juz sama trzyma główkę, czasem jej opadnie (no ale ja ją cały czas asekuruje)więc nic się złego nie dzieje. No a dziś są 2 miesiące jak ta moja kruszynka przyszła na świat...
Rozpieszczona jest ta moja mała Małgośka....tata rozpieszcza:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...