Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja mam prawie co drugi dzień Gości i tak do zajechania, bo nie dość że Małgorzatką muszę się zająć, to jeszcze te 63 metry trzeba doprowadzić do czystości (jestem pedantką i mimo że goście zrozumieją że nie ma idealnie czysto bo mam dziecko) to ja i tak dla siebie musze posprzątać, o ugotowaniu obiadu nie wspomne. Wczoraj dostałam zjebe od męża, że sie zajadę i żebym w końcu zaczęła odpoczywać po porodzie...że wyglądam jak chodzący trup. Mój mąż chodzi z małą po południu na spacery bym miała czas dla siebie (to ja wtedy prasuje, sprzątam itd). Chociaż ma rację bo padam ze zmęczenia gdy przychodzi 21.

Chyba będę musiała wziąść się za siebie i polubić mały bałagan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wilsonka też tak miałam jak ty. Ja już się z tego wwyleczyłam, gary czasem leżą, prosowanie czeka , ale nie to najważniejsze. Cieszcie się ze szczęścia jakie macie w domu razem , a bałagan...trzeba się z nim zaprzyjaźnić jak z kolkami:laugh: Idę zaraz do fryzjera odciągnełam pokarm, ale mam stresa że może za mało, że będzie płakać...choć wiem że mąż się nią zajmie to jakoś mi tak dziwnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam w piątek w zeszłym tygodniu i wszystko ok 🙂 tylko mam straszne luzy w pochwie i moj gin powiedzial że to z powodu braku hormonów bo karmie persia i jajniki nie pracuja... dal mi jakaś maść ale nie stosuje jej bo to hormony i przechodzą do mleczka wiec odpada 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!
Mam trochę nietypowe pytanie...ile kupowałyście pampersów na początek w rozmiarze mini i kiedy zmieniłyście na większe?

Pozdrawiam i życzę milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Lipcóweczki Mamusie 🙂

Monika102 jak tam wam idzie z kupką? Bo u mnie znowu 5 dni i nic. Dzisiaj 6 dzień napiłam się soku z jabłek może ruszy jak ostatnio a jak nie to chyba czopek. Powiedz stosowałaś już ten glicerynowy? Pomaga?Jesli tak to jak szybko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka ja mam czopki glicerynowe dla dzieci ale przekrajam je na pół wzdłuż i pol jej wkladam a potem to kwestia poł godziny i kupka jest w pieluszce, ale jutro ide do lekarza i na szczepienie wiec sie spytam co z tym zrobic bo te czopki to chyba nie takie dobre do konca bo sie jelitka przyzwyczaja i bedzie klopot 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...