Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O mamki sie rozpisały. My też mamy problem z kupką 😞 co prawda 2 dzień ale mała pręży sie i płacze, nie wiem co mam jej już robić, okłady z ciepłej pieluchy, masaż nawet termometr nie pomogły. Zastanawiam sie nad czopkami Viburcol ale czy to na kupke pomoże?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
Kasiulek ćwiczenia Vojty kiedyś musiała moja bratowa stosować długo u swojego synka też ich bardzo nie lubił i zawsze mówiła że jak z nim ćwiczyła i on tak płakał przy tym to ona razem z nim płakała ale ćwiczyła dalej.. więc i Ty się nie poddawaj.

a moja Zosia wcześniej ciągle kładła głowę na prawo to moja siostra mi kazała ją kłaść na drugim boku żeby sobie nie przekrzywiła tej głowy na jedną stroną, to teraz znów tylko na lewo głowę przewraca.. to znów ją na prawo przekładam żeby na obie strony trzymała i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i straszne krosteczki na buziaku ma moja niunia, nie mam pojęcia od czego bo to tylko na buziaku. podobno jest coś takiego jak trądzik niemowlęcy ale ja nie wiem czy to jest trądzik czy coś innego.. od jedzenia to raczej nie bo codziennie jem co innego żeby sprawdzić czy zginie i nie pomaga a od jakiegoś kosmetyku czy proszku do prania to myślę że na całym ciałku by miała te wysypke a ona tylko buzkę ma wysypaną..
aj te dzieci, takie małe są a tyle trzeba im poświęcać czasu i uwagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my też mamy problem. Mała niby kupke zrobiła, ale to jeszcze nie to, albo kolka, albo ją dalej męczy 😞 Wrzaski już 2 dzień, ręce opadają 😞 Zawsze robiła kilka kup dziennie w tym jedną solidną, a teraz tej właśnie solidnej nie ma, a jak pierdzi to płacze. Wydaje mi się że ją to męczy, albo kolki bo nawet przy cycu czy herbatce tak strasznie sie rozpłacze. Jak tak dalej pójdzie to pojedziemy do lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiedzcie mi jeszcze mamusie czy Wy jak dajecie cyca to przepajacie czymś dzieciaczki? jakąś wodą czy coś? bo ja to jeszcze nawet butelki nie wygotowałam i moja Zosia jeszcze nic prócz mleczka mojego nie dostała ode mnie ale babcia mi cały czas gdera że jak to tak nie przepajać dziecka i że trzeba.. mi tam się wydaje że nie trzeba jak cyca ciągnie i nic ją nie boli i rośnie ładnie (kilo w miesiąc) ale powiedzcie mi co Wy myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski dostaje depresji... 6 dzien bez kupy 😞 chyba dzisiaj użeyjemy czopka bo to masakra jakas 😞 😞 😞
co do podawania dziecku herbatki to mi tez truje tesciowa ze trzeba dziecku smak zmienic a nie tylko mleko i mleko 😠 a ja sie stosuje do zalecen lekarki ze skoro mleczka mam duzo i dziecku wystarczy to po co mu jeszcze herbatki, co prawda podawalam koperkowa ale to ze wzgledu na brzuszek ale mala i tak za bardzo nie chce pic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...