Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej hej
No mi już prawie przechodzi. Jutro odstawiam antybiotyk tzn kończe. Już więcej nie biore bo od tych wszytskicjh leków az mnie zołądek boli.
A co do tego zdarzenia w Sopocie okropna tragedia. Biedna malutka dziewczynka kurcze.... cięzko aż coś napisać. A matka no cóż... skomplikowana sprawa ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej kochane..Ziolka fajnie,ze lepiej,...
Aniu remotnuje dla Was??
słyszała chyba każdy o tragedii,szkoda tylko ,ze nikt sie za to wczesniej nie wziął ,ona musiała być bardzo chora....
ja dziś do kina 🙂na 'przed świtem'
ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w kinie 😞 chyba na Katyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
A ja dzis rano z przygodami do przedszkola no ale co tam musi być wesoło 🙂
Mała coś nie bardzo ostatnio chce chodzić pewnie posiedziała ze mną poprzedni tydzięń i dlatego.
Dzisiaj mam mega nauki dużo więc sie za raz zabieram. Jutro mam pisac egzamin. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
Oby napisac i miec z głowy.
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja dziś na jazdy nie pędzę, więc mam trochę wolnego 🙂 Ano remontuje dla nas 🙂 Ogólnie między nami jest ok - tylko kwestia mieszkania nas dzieli. Robert przyjeżdża do nas, ale nie mieszkamy razem -być może zdąży do Świąt..? Co do tej sytuacji w Sopocie to powiem tak...są sytuacje i sytuacje - oczywiście nic nie tłumaczy zachowania matki (choć psychologowie twierdzą,że było to morderstwo odwrócone - no i co?? )..ale przecież rodzina musiała widzieć jej zachowanie, skoro była chora i leczyła się psychiatrycznie..? Wiecie u nas jest teraz taka głośna sprawa w sądzie.. Rodzice zostali oskarżeni, bo matka dała synkowi (3-4 lata) klapsa przed sklepem (bo był niesforny - jak to dziecko) a ojciec powiedział do niego "policzymy się w domu"..no masakra jakaś.. przecież dziecko katowane nie było, a czasami nawet najświętszym rodzicom nerwy puszczą jak dziecko histeryzuje (a w sklepach zdarza się to często 😜 )...więc z jednej strony fajnie,że jest reakcja - ale moim zdaniem trochę wyolbrzymiona jest ta sprawa...a z drugiej, gdyby ktoś zauważył i w jakiś sposób pomógł tej matce, rodzinie w Sopocie, to może tragedii by nie było..? Jak by nie było dziecka żal jest najbardziej na świecie [*]
A na poprawę humoru polecam "Listy do M." - nie wiem czy już Wam pisałam..? Film mega świetny, mega śmieszny i mega rozczulający 🙂 naprawdę polecam! 🙂 oki - zmykam na pocztę i do sklepu 🙂 do później dziewuszki 🙂 miłego dnia 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lale..ja dzis spokojnie,bo wczoraj po kinie zabalowaliśmy i dzis kac....masakra,zupelnie jak za młodu:P:P tanczylimsy z mężem i przy ludziach sie calowalismy;p;p bylismy w 9 takze wesolo.
film,fajny aczkolwiek,pierwsza część to nie była nawet połowa książki....kiedy ksiazka zaczęła sie rozkrecac,film się skonczył...zobaczymy za rok...
listy do m też chętnie bym zobaczyła,podobno wyjazd intergracyjny tez spoko...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! A my po wczorajszej wizycie znów antybiotyk 😠 tym razem bactrim.. w dodatku doktorka zauważyła u Julka szmery nad sercem..i dała mi skierowanie do kardiologa.. u nas jest tylko jeden.. wiecie na kiedy jesteśmy zarejestrowani?? na 26 MARCA 2012 😮 😮 😮 😮 😠 😠 😠 😠 Przecież to jest jakiś cyrk 😮 😠 😮 😠 tak poza tym to jest ok.. wybieracie się gdzieś na Andrzejki czy spokojnie w domu?? No...Ziolka to na pewno na jakieś disco skoczy 😉 Jak się w ogóle czujesz kochana? aaaa no i news - Julasowi wybiła się pierwsza piątka 😁 a ślini się tak,że bluzki to wykręcać można 😜 i jakiś strasznie niegrzeczny się ostatnio zrobił 😠 nie chce się kąpać, nie chce spać - najchętniej jadłby słodycze, oglądał bajki i bawił się cały dzień 🤢

url=http://www.suwaczek.pl/][/url]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Aniu jeszcze chwila i bedziesz miała prawo jazdy 🙂
Kurcze wiecie co, moja laleczka śpi w dzień sporadycznie, ale jeśli już jej się zdarzy to nawet jak drzemie tylko kawałek to potem by na noc poszła o normalnej porze spać graniczy z cudem;/. Najczęściej to jest po wielkich bólach.
u nas jak na razie szaro i ponuro:/, a jak bedzie dalej sie okaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja mam tak samo.wczoraj spal do 15 i poszedl spac po 22.a jak nie spi to nawet o 19 juz spi.....nie wiem co robic...poza tym Julek chory,narazie walczymy z katarem i jak sie nic nie rozwinie to nie pojde po antybiotyk,.,,,u nas brzydko na dworze,caly dzien w domu,normalnie chandre mam listopadową. 😞
my Andrzejki pewnie w domku spędzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
Aniu ja mam tak samo.wczoraj spal do 15 i poszedl spac po 22.a jak nie spi to nawet o 19 juz spi.....nie wiem co robic...poza tym Julek chory,narazie walczymy z katarem i jak sie nic nie rozwinie to nie pojde po antybiotyk,.,,,u nas brzydko na dworze,caly dzien w domu,normalnie chandre mam listopadową. 😞
my Andrzejki pewnie w domku spędzimy.


Kochana ale moja wstała o 13 i padła ok 22 z wielkim bólem. Mąz sie śmieje że mam jej w dzień nie kłaść i koniec, ostatnio ma ciężki okres w pracy i w sumie niunia nas przyzwyczaiła ze jak nei śpi w dzień to 19.30 kąpiel i jeszcze przed 20 śpi wiec można odetchnać, a tak to nie za bardzo 😁
POwiem wam że ja nawet nei myśle o Andrzejkach 😁. A myślałyście już może nad prezentami pod choinkę???? MAcie jakieś pomysły????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
No ja miałam taki tydzień trochę szalony. Musiałam sie pouczyć na egzamin z fizykoterapii który pisałam w sobote mimo ze nie miałam zajec ale chciałam zdążyć przed porodem. W poniedziąłek znowu byłam na wartsztatach z chemii kosmetycznej tam robiliśmy mydła i mydełka peelingujące bomby musujące do wanny także super. Prowadziła to moja babeczka z chemii własnie wiec juz mam tez egzamin zdany uffff... Z kolei wczoraj pisałam prace z psychologii i tez powinno być zaliczone wiec kolejny przedmiot z głowy. Zostały mi dwa. Jak zdąże to jeden jeszcze przed porodem zdam jak nie to dopiero w styczniu 🙂 Ale teraz znowu mam skzołę wiec może się uda zalezy czy będzie dyrektorka żebym mogła się z nią umówić na niedziele i było by super.

Co do Andrzejek i Sylwestra to ja w tym roku tak pobaluje że ho hoho 🙂
A czuję sie hm... ciężko... jakoś ta ciąża zupełnie inaczej nie najlepiej ja znosze ale już końcówka. Natomiast fizycznie jest źle bo chodzić nie mogę. Dzisiaj mam wizytę wiec zobaczymy co tam jak tam. Okaże się czy mała sie okreciła czy trzeba bedzie robić cc. Wiec dam znac juz jak bede wsyztsko wiedziec.
U nas dzisiaj słonecznie i przyjemnie 🙂 ale co z tego jak na spacer nie moge iść bo ciężko hehehe normlanie jak staruszka 😁
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ziolka szukamy reszty grudnióweczek, które się u nas już nie pokazują, a tu proszę jesteś 🤪
Widzę, że w porządku u ciebie wszystko 😉
Brakuje mi Waszych danych w tabelce bo nawet nie wiemy czy czekasz tym razem na córeczkę czy synka 🤔
Odezwij się do nas czasami 🙂
Pozdrawiam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasieńko, właśnie te zmiany, które maja wprowadzić od lutego dały mi motywację,żeby zrobić prawko 😉 dzisiaj miałam parkowanie 😉 chwała Bogu,że mój instruktor nie krzyczy a tłumaczy no i ma anielska cierpliwość 😉 z jazdą jestem już na półmetku, jeszcze trochę i zapiszę się na egzamin 🤪 Ja Wam powiem dziewczyny, że mój Julek w sumie nie śpi w dzień - chyba,że na prawdę jest mega zmęczony- i położyć go spać to jest męka nie z tej ziemi.. 😠 wrzeszczy,że nie chce a ostatnio znalazł sobie sposób i jak idziemy się kąpać, to mówi,że boi się kąpać.. jak chcę go położyć spać to krzyczy,że boi się spać.. 😮 najlepiej, to włączyć mu bajki - takie są jego życzenia. Czasami jest tak padnięty, że nie robi scen tylko grzecznie się kładzie, ale ostatnio choćby nie spał od 7.00 to i tak szopkę zrobi i zasypia ok. 22.00 jak nie później 🤢 ehh.. u nas pogoda też do d... 😠 zimno wieje.. Mój syn nadal chory - choć powoli mu przechodzi.. a jeśli o prezentach mowa to my chcemy Julkowi na gwiazdkę kupić Mańka Złota Rączkę z narzędziami 🙂 bo tak lubi i bajkę i w takie różne naprawy się zawsze bawi 🙂 a na mikołajki chcę mu dokupić klocki drewniane - http://allegro.pl/eichhorn-klocki-drewniane-100-elementow-nowosc-i1931893337.html bo całe dnie buduje i buduje 😉 a u Waszych szkrabów jakie zainteresowania się przejawiają? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
ja po wizycie. Mała się obróciła na szczęście. Rozwarcie na palec dość takie powiedział. Wszytsko sie podobno powoli szykuje do porodu wiec moge urodzić szybciej. A tak to chyba ok.

My chyba kupimy małej albo gadającego ELma albo taka Myszkę Miki jeszcze myslimy nad odkurzaczem takim na baterie bo tez mówiła ze chce więc raczej wybór mamy. lalki chyba odpadają. Ma ich tyle a rzadko się bawi. A z zainteresowań bardzo lubi dinozaury i co chwilke jej kupujemy jakiegos innego 🙂 Także pewnie na mikołaja tez jakiś wpadnie 🙂 Ponadto ostatnio zaczeła serwowac na niby herbaty kawy zupki itd ale na klockach wiec jakiś zestaw kuchenny tez się przyda . Raczejw tym roku problemu nie bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ziolka jeśli masz na myśli taką Myszkę Miki http://allegro.pl/interaktywny-miki-interaktywna-myszka-mickey-i1939154299.html - to na prawdę polecam! My kupiliśmy Julkowi na urodziny - tyle tylko,że troszkę mniej zapłaciliśmy. Ale zabawka jest rewelacyjna! Julek chętnie się nią bawi 🙂 a co do zestawu kuchennego, to mój Robert kupił kiedyś Julkowi i tak czasami dokupujemy mu jakieś garnki, talerzyki, plastikowe owoce a on gotuje, serwuje itd 🙂 Kochana, a Tobie i tak już niewiele zostało 🙂 super,że już w komplecie będziecie na Święta 🙂 trzymam mocno kciuki za szybkie i w miarę bezbolesne rozwiązanie 🙂 a u nas po kilku szarych dniach z rzędu nareszcie świeci słońce 🙂 choć zimno 🙂 nie mam kompletnie pomysłu na obiad...na prawdę - mam wrażenie, że wszystko się powtarza 🤢 😮 a Wy co dziś pichcicie? może podsuniecie mi jakiś pomysł? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
Kasieńko, właśnie te zmiany, które maja wprowadzić od lutego dały mi motywację,żeby zrobić prawko 😉 dzisiaj miałam parkowanie 😉 chwała Bogu,że mój instruktor nie krzyczy a tłumaczy no i ma anielska cierpliwość 😉 z jazdą jestem już na półmetku, jeszcze trochę i zapiszę się na egzamin 🤪 Ja Wam powiem dziewczyny, że mój Julek w sumie nie śpi w dzień - chyba,że na prawdę jest mega zmęczony- i położyć go spać to jest męka nie z tej ziemi.. 😠 wrzeszczy,że nie chce a ostatnio znalazł sobie sposób i jak idziemy się kąpać, to mówi,że boi się kąpać.. jak chcę go położyć spać to krzyczy,że boi się spać.. 😮 najlepiej, to włączyć mu bajki - takie są jego życzenia. Czasami jest tak padnięty, że nie robi scen tylko grzecznie się kładzie, ale ostatnio choćby nie spał od 7.00 to i tak szopkę zrobi i zasypia ok. 22.00 jak nie później 🤢 ehh.. u nas pogoda też do d... 😠 zimno wieje.. Mój syn nadal chory - choć powoli mu przechodzi.. a jeśli o prezentach mowa to my chcemy Julkowi na gwiazdkę kupić Mańka Złota Rączkę z narzędziami 🙂 bo tak lubi i bajkę i w takie różne naprawy się zawsze bawi 🙂 a na mikołajki chcę mu dokupić klocki drewniane - http://allegro.pl/eichhorn-klocki-drewniane-100-elementow-nowosc-i1931893337.html bo całe dnie buduje i buduje 😉 a u Waszych szkrabów jakie zainteresowania się przejawiają? 🙂
u nas też dominuje maniek złota rączka i Bob Budowniczy no i Tomek(lokomotywa)ale babcia mu już kupiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...