Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja trochę później, bo z kina niedawno wróciłam 🙂 DOM SNÓW - polecam! Świetny film!
Mną dziś wstrząsnęła wielka tragedia... http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111025/POWIAT16/170135907
po prostu nie do opisania..nie wiem co bym zrobiła na miejscu matki. nawet myśleć o tym nie chcę..
Spokojnej nocy kochane 🙂 Dobranoc.. 🙂

p.s. a jeszcze dzisiejszy dialog z moim synkiem...
Pomagałam kuzynce w rysowaniu układu słonecznego na geografię, no i Juliś wgramolił mi się na kolana..
Juli- Co to mamo?
JA- układ słoneczny
Juli- a cio to jest uklad sonećny?
JA- wszystkie planety synku
Juli- ale hajne planety! moge tes kjedkować? ;D
Moj maluch w wiekszości zamiast F wymawia H, stąd nie Fajne tylko Hajne ;D
dobranoc 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dzieciaki są niezłe 🙂 🙂
ja byłam wczoraj u lekarza,bo Julkowi nie przeszło...zapalenie górnych dróg,mówila,ze dobrze,ze przyszłam bo by sie rozwinęło zapalenie oskrzeli....dostał klacid.
ja tez byłam u laryngologa z wynikiem,dostałam skierowanie na przegrodę.moze skoncza sie zapalenia,bo juz mam drugie w tym miesiacu.ale juz odpuszczam antybiotyk,bo za duzo.
Ziolka 3mam kciuki za nauke!!!
Kasiu niech dzieciaczki zdrowieją.
Aniu zaraz zerkam na materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.....w ogole.to najgorsza śmierc,najbardziej bolesna...i co musi czuc matka??to mogło wydarzyc sie nawet jak pracowala na miejscu,ale gdyby w naszym kraju,nie bylo problemow z godnym zatrudnieniem.....za godne pieniadze....
wiecie dziewczyny brak mi słow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂 a my dziś w domku cały dzień..trochę u nas pada, więc raczej spaceru nie zaliczymy.. choć może może..? Siora moja dziś do Egiptu leci więc trzeba ją pożegnać 😜 a wczoraj znów wykłady miałam 😉 i już na jazdę mam się umawiać 🤪 matko jakiego ja mam stracha 🤪 😮 ale trzeba 😁 napisze później więcej, bo muszę coś ugotować i chatę ogarnąć 😉 bye 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
dzień doberek 🙂 a my dziś w domku cały dzień..trochę u nas pada, więc raczej spaceru nie zaliczymy.. choć może może..? Siora moja dziś do Egiptu leci więc trzeba ją pożegnać 😜 a wczoraj znów wykłady miałam 😉 i już na jazdę mam się umawiać 🤪 matko jakiego ja mam stracha 🤪 😮 ale trzeba 😁 napisze później więcej, bo muszę coś ugotować i chatę ogarnąć 😉 bye 🙂







teraz masz stresa a potem to tylko będzie DAJ MI SAMOCHÓD 😜 😁 oklask na zwalczenie stresa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
hej hej 🙂 a ja dziś skacowana 🥴 wczoraj byłam na hallowen'owym piwie 🤪 a dzisiaj głowa boli 😜 ja nic nie mówię, bo Robert od 2 tygodni u mamusi mieszka, wiec niedzielę i tak spędzimy bez niego... może wieczorem przejedzie..? uciekam obiad robic 🙂 pa
no to dałaś czadu 😁
u mnie dzisiaj deszczowo i trzeba siedzieć w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
hej hej 🙂 a ja dziś skacowana 🥴 wczoraj byłam na hallowen'owym piwie 🤪 a dzisiaj głowa boli 😜 ja nic nie mówię, bo Robert od 2 tygodni u mamusi mieszka, wiec niedzielę i tak spędzimy bez niego... może wieczorem przejedzie..? uciekam obiad robic 🙂 pa



Aniu a z kim zostawiasz smyka gdy imprezujesz?? Ja jakoś powiem Wam że chyba powoli zasiedziałam się w domu:/. Jakoś chyba jestem nadopiekuńcza i jak mam Julcie zostawić z kimś to nie wiadomo co sobie od razu wyobrażam. Co innego tak tylko na chwilkę, albo z mężem ale w dzień a wieczorami to kompletnie sobie tego nie wyobrażam, nie wiem jak to będzie gdy już trzeba bedzie wracać do pracy, aż boje się pomyśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, ja z moimi rodzicami go zostawiam.. czasami z siostrą..zostawiałam też z Robertem ale teraz mieszka ze swoimi rodzicami...choć przyjeżdża do nas..to nie mieszkamy razem.. Jak mam zamiar gdzieś wyjść to tak ustawiam sobie dzień,żeby mały wcześniej poszedł spać, więc jemy kolację, kąpie go i kładę spać. A jak śpi to wtedy wychodzę.. 🙂 Nigdy nie zostawiam go jak jest np chory, bo wiem,ze zdarza mu się przebudzić w nocy, a wtedy jest strasznie rozżalony i trudno go uspokoić - zwłaszcza jak nie ma przy nim mnie.. Ato moje najjaśniejsze słoneczko wstało dziś z katarem 🤢 i pokaszluje sobie, także wyjście na cmentarze ma jutro z głowy..i ja chyba też, no bo z kim go zostawię jak wszyscy pójdą na mszę..? 🥴 ehh.. najwyżej później się przejdę, po mszy.. a póki co życzę Wam spokojnej nocki i, jeśli wyjeżdżacie, to szerokiej drogi i rozsądnych kierowców na drogach 🙂 buziaki 😘 dobranoc 😘







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂, u nas mgliście ponuro i zimno:/ typowy listopad.
Ja też mam z kim zostawiać moją Julcie, więc z tym nie ma problemu, bardziej problem polega na tym że jeśli nie musze bo coś wyskoczy to nie mam ciśnienia by ją zostawiać 😁, czyli stawiam ją wyżej niż np moje wyjście:d.
Aniu zdrówka dla Juleczka i daj znać co tam u was?????
My wczoraj cały dzięń praktycznie poza domem po powrocie nóg nie czułam 🙂, a dziś chyba przez pogode ale mam mega lenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
A ja po weekendowej szkole i po wsyztskich swiętych. W tym roku nigdzie się nie ruszaliśmy bo ja już nie bardzo w droge z takim brzuchem. Lepiej nie ryzykowac.
Moja dzisiaj była w przedszkolu ale coś jest nie za bardzo wyraxna i obawiam sie ze znowują coś łapie ehhhh... ledwo skończyła...
A tak poza tym to co raz gorzej mi się poruszac 😁 Już czekam aż minie 1 grudnia i wtedy moge rodzić 🙂
Jutro mam wizyte wiec się okaze czy tam wsyztsko ok bo i badania mi poleciały dość w dół mam tylko nadzieje ze nie przyjdzie mu do głowy szpital raczej się i tak nie zgodze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
hej hej
A ja po weekendowej szkole i po wsyztskich swiętych. W tym roku nigdzie się nie ruszaliśmy bo ja już nie bardzo w droge z takim brzuchem. Lepiej nie ryzykowac.
Moja dzisiaj była w przedszkolu ale coś jest nie za bardzo wyraxna i obawiam sie ze znowują coś łapie ehhhh... ledwo skończyła...
A tak poza tym to co raz gorzej mi się poruszac 😁 Już czekam aż minie 1 grudnia i wtedy moge rodzić 🙂
Jutro mam wizyte wiec się okaze czy tam wsyztsko ok bo i badania mi poleciały dość w dół mam tylko nadzieje ze nie przyjdzie mu do głowy szpital raczej się i tak nie zgodze ...
to koniecznie daj znać co po badaniach 🙂
ja na dzień zmarłych byłam sama na grobach-mąż został z chłopakami w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...