Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej ho hej ho
Ja jeszcze nie po badaniach heheh dopiero na 14.30 ale przyszłam się tylko przywitac. U nas słońce od rana zreszta juz od prawie tygodnia tak jest że słonecznie i po południu po 15 stopni nawet więc przyjemnie. Własnie sobie robię depilację nóżek hehehhe.... musze tylko poczekac az wosk mi się rozgrzeje bo zabrakło 🙂
No a tak to zbliża się weekend a po weekndzie znowu mam kupę nauki bo na kolejnym zjeźdize w skzole mam egzamin z kosmetologii z 3 semestrów więc znowu będe się tylko uczyć zapewne heh...
Do porodu zostało mi około 5 tygodni zważywszy że od 38 można rodzić więc w sumie za trzy tygodnie już mogę się rozpakowywac 🙂 oczywiście wolę poczekać do 1-go grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂.
Kasiulek powiedz mi czy Marcel chodzi do przedszkola???? kurcze jakoś często te twoje chłopaki chorują, współczuje i oklask na poprawe nastroju 😁
Kurcze po tej zmianie czasu mam mega lenia nic mi sie nie chce, do niczego zmobilizować, no po prostu masakra jakaś mówie wam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam witam 🙂 a ja ma lenia i przed i po zmianie czasu 🙂 byłam dzisiaj rano z Julkiem u lekarza, bo od wtorku mu wcale nie przeszło 🥴 no i ma krtań i migdałki zawalone a do tego czerwone gardło 🥴 nawet mu patyczka do buzi nie ładowała, bo tylko się rozdziawił i od razu widziała 🥴 za to w płuckach czysto 🙂 tylko go katar męczy i ten kaszel okropny 😠 no i jeść nie chce - ale pani doktor mówiła,ze to normalne.. teraz mi usnął mruczek mały 🙂 aaaa i muszę się Wam pochwalić,że miałam dziś pierwsze 2 h jazdy 😎 mówię Wam jaka zestresowana byłam 🙂 gdyby nie to,ze egzaminatorzy mają swój hamulec to na pierwszym rondzie był by dzwon 🤪 ale to dlatego,ze mam takiego egzaminatora co mnie rozprasza 😜 ciągle mi gada i gada o pierdołach ale super kontroluje i tłumaczy więc jest ok 🙂 następna godzinka w sobotę 🙂 trzymajcie kciuki 🙂 uciekam uszykować Julkowi coś do zjedzenia, bo mi wyschnie na wiór przez to gardło.. 🤨 a dawała któraś z Was Sumamed?? bo my właśnie dostaliśmy...jak dawałyście to napiszcie mi jak waszym zdaniem działa i czy macie jakieś zastrzeżenia...?






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...Aniu jak kiedyś to brałam.ale dla mnie był za słaby:P:P dla dzieci pewnie super.
teraz biore penicylinę,bo zatoki znowu rozkladaja.na przegrode dopiero w przyszlym roku...byłam juz na wstepnej konsultacji i jeszcze beda mi małżowiny w nosie zmniejszac....
Ziola czy Ty studiujesz kosmetologię??
moja kolezanka studiowała,wczoraj własnie otworzyła swój salon 🙂byłam na przedłuzaniu rzęs 😁
z tego co pamietam jak zajrzalam w jej notatki to sie przerazilam,wiec oklask za naukę!!
ja po weselu super 🙂to juz było 5w tym roku i nie wiem czy mam siłe na sylwestra..a Wy cos planujecie?
ja sie wybawilam za wsze czasy 🙂
Kuba wrócił,Julek szczesliwy,juz chodzi do pracy na miejscu.....
Julek juz zdrowy,ale masa dzieci wokol choruje,jakas epidemia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia811 napisał(a):
Dzień dobry 🙂.
Kasiulek powiedz mi czy Marcel chodzi do przedszkola???? kurcze jakoś często te twoje chłopaki chorują, współczuje i oklask na poprawe nastroju 😁
Kurcze po tej zmianie czasu mam mega lenia nic mi sie nie chce, do niczego zmobilizować, no po prostu masakra jakaś mówie wam:/
niestety nie chodzi i już taki jest z niego chorowitek od urodzenia zawsze coś- jak nie kręcz szyi, napięcie mięśniowe, rotawirus, wgłobienie jelita, zatoki i ciągle jakieś przeziębienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej kochane...Aniu jak kiedyś to brałam.ale dla mnie był za słaby:P:P dla dzieci pewnie super.
teraz biore penicylinę,bo zatoki znowu rozkladaja.na przegrode dopiero w przyszlym roku...byłam juz na wstepnej konsultacji i jeszcze beda mi małżowiny w nosie zmniejszac....
Ziola czy Ty studiujesz kosmetologię??
moja kolezanka studiowała,wczoraj własnie otworzyła swój salon 🙂byłam na przedłuzaniu rzęs 😁
z tego co pamietam jak zajrzalam w jej notatki to sie przerazilam,wiec oklask za naukę!!
ja po weselu super 🙂to juz było 5w tym roku i nie wiem czy mam siłe na sylwestra..a Wy cos planujecie?
ja sie wybawilam za wsze czasy 🙂
Kuba wrócił,Julek szczesliwy,juz chodzi do pracy na miejscu.....
Julek juz zdrowy,ale masa dzieci wokol choruje,jakas epidemia!!!
do sylwestra jeszcze daleko u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
witam witam 🙂 a ja ma lenia i przed i po zmianie czasu 🙂 byłam dzisiaj rano z Julkiem u lekarza, bo od wtorku mu wcale nie przeszło 🥴 no i ma krtań i migdałki zawalone a do tego czerwone gardło 🥴 nawet mu patyczka do buzi nie ładowała, bo tylko się rozdziawił i od razu widziała 🥴 za to w płuckach czysto 🙂 tylko go katar męczy i ten kaszel okropny 😠 no i jeść nie chce - ale pani doktor mówiła,ze to normalne.. teraz mi usnął mruczek mały 🙂 aaaa i muszę się Wam pochwalić,że miałam dziś pierwsze 2 h jazdy 😎 mówię Wam jaka zestresowana byłam 🙂 gdyby nie to,ze egzaminatorzy mają swój hamulec to na pierwszym rondzie był by dzwon 🤪 ale to dlatego,ze mam takiego egzaminatora co mnie rozprasza 😜 ciągle mi gada i gada o pierdołach ale super kontroluje i tłumaczy więc jest ok 🙂 następna godzinka w sobotę 🙂 trzymajcie kciuki 🙂 uciekam uszykować Julkowi coś do zjedzenia, bo mi wyschnie na wiór przez to gardło.. 🤨 a dawała któraś z Was Sumamed?? bo my właśnie dostaliśmy...jak dawałyście to napiszcie mi jak waszym zdaniem działa i czy macie jakieś zastrzeżenia...?






Aniu nie pamiętam dokładnie ale my chyba mieliśmy, jakbym zobaczyła jak ten lek wygląda to bym ci powiedziała dokładnie, my zresztą już dużo leków próbowaliśmy 😮i na niego niestety działaja tylko mocne antybiotyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
Kasiulek zrób mu badanie na chlamydię moze to jest przyczyna że tak czesto choruje...lekarze wiadomo najlepiej antybiotyk i już...

Ja po wizycie miałam nawet usg. Mała jest w 35/36 tc a waży 2300g wiec jest raczej drobniutka. I najprawdopodobniej z tego powodu wywinęła nam numer i z pozycji głókowej w kotórej już była ostatnio teraz ułożyła się pośladkowo. Jesli za 3 tyg nic sie nie zmieni to będziemy miec niestety cc. ALe zobaczymy...A tak to wsyztsko w sumie ok. Tylko biore furagin na nerki znowu i zmiana żelaza bo się dalej nie wchłania.

A dzisiaj czuję się strasznie. Nogi mnie bola nie iwem co z nimi zrobić...Dusi mnie jakiś suchy kaszel a poza tym mdli mnie tak że nie moge patrzec w stronę kuchni masakra. Mam nadzieje ze to tylko dzisiaj. Moja mała dzisiaj w domku ze mną bo cos kaszle trzeci dzień więc woleliśmy ja zostawić. Też źle się czuje bo już ponad dwie godziny śpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
My juz po spacerku, wreszcie od kilku dni zawitało słonko 🙂
Kasiulek a może on jest takim alergikiem????, ja jak byłam mała tak chorowałam non stop a potem sie okazało że jestem na mnóstwo rzeczy uczulana co wywoływało katar, kaszel i duszności.
Co do leku to nie pomoge bo moja jak już coś brała to przeważnie lipomal albo rubitol czy jakoś tak.
Ja dziś mam komputerowe badanie wzorku, coś mi ostatnio chyba szwankuje, dziś sie okaże jak bardzo:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Aniunia Marcel jest alergikiem na pyłki


Ale moze na coś jeszcze? przecież chyba testów nie miał robionych?? Wiesz mi jak już wreszcie jak byłąm dzieckiem zrobili badania to sie okazało że na kurz, roztocza, pierza, jajka, czekolada wszystko co mleczne mówie ci masakra była a teraz wciagam wszysko 😁. Więc moze coś co jada.

Ja wróciłam z badania komputerowego i powiem wam że nie ma tragedii 😁 myślałam ze na gwałt bede okulary wymieniać ale nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 dawno mnie tu nie było ....bo nie bardzo mam czas...... zreszta na nadrobienie tego co piszecie tez nie dlatego nic nie pisałam..... u mnie zmiany,Wojtus poszedł do przedszkola .....ja do pracy......ogólnie lepiej..... Kamilek nie dawno znów zaczał chorowac....niestety Astma daje o sobie znac 😞....ale i tak jest lepiej niz w zeszłym roku..... takze jak widac lekarstwa pomagaja.musze sie pochwalic ze Wojtus tez juz siku i kupki robi do nocniczka 🙂....coraz wiecej mówi....dzis np....powiedział pierwszy raz CO ZA PECH!!!! haha a ile ubawu przy tym miał:P a tak poza tym to nic ciekawego 🙂....Weronika posza juz do 4 klasy......radzi sobie nieźle 6,5,4 :P ale i jedna 1 tez juz jest:Pno i zachowanie ...hm.... zachowanie nie bardzo w szkole.....bo tylko odpowiednie!!!! co mnie bardzo wkurza.... pójde na zebranie to sie dowiem o co chodzi....wiem tylko ze wszedzie jej pełno.....a zwłaszcza tam gdzie sie cos dzieje!....pozdrowionka dla was dziewczynki....i buziaczki dla dzieciaczków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂. U nas dziś pięknie słonecznie, a nasza laleczka wstała z chrypą potem w ciągu dnia zelżała a po spanku w dzień i piskach sie nasiliła, poza nią żadnych innych objawów, wiec poczekamy zobaczymy czy cosik sie wykluje czy nadwyrężyła sobie struny. No zobaczymy.
My dziś wreszcie dla laleczki mojej kupiliśmy kombinezon, wiec zima nam już nie straszna 🙂.
Milcia mam nadzieje, że miło było ci do nas zajżeć, tym bardziej że to po moim opisie na zdjęciu 🙂. Super że się odezwałaś, że pracujesz i że generalnie jest lepiej 🙂
Udanego weekendziku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aja witam w niedzielę 🙂 u nas chorowito...Julkowi powoli przechodzi za to mnie łapie 😠 niedobrze, niedobrze, bo muszę być zdrowiutka jeśli chcę szybko godzinki wyjeździć, a tak jak będę taka wypluta to dupcia zimna 🤢 ehhh 🤢 u nas dziś nawet słoneczko na niebie, ale Julek jeszcze charczy, więc nie wiem czy go zabrać na spacer...fakt,że już nie gorączkuje od kilku dni...ale trochę się boję.. uciekam jakiś obiadek szykować 🙂 Milcia - super,że napisałaś 🙂
Aaaaaa - przypomniało mi się - które maluszki nie mają jeszcze piątek??






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
A ja jutro do lekarza i ze soba i z mała. Mała dostała gorączki wysokiej dośc więc ctrzrba iść żeby zobaczył co to... ja natomiast mam kaszel strasznie męczącyu aż żebra bolą więc tez pójde niech zobaczy lepiej co i jak. Natomiast ja nie gorączkuję za to jestem osłabiona jets mi ciągle gorąco i cały czas się poce maskara jakaś. No ale takie efekty jak mała do przedszkola zaczęła chodzić...

A ktoś się pytał czy studiuję kosmetologię... w zasadzie to jest Studium Kosmetyczne ale prawie to samo... kolejnych studiów już nie chciałam zaczynać za długo by mi to zeszło 🙂
No i za tydzień mam egzamin i się musz euczyć a nie iwem jak to będzie bo sił nie mam wcale i jeszcze mała chora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie Ziolka...u nas w miescie nie ma żadnych szkół ciekawych jesli chodzi o studium..trzeba by było dojezdzac 30km wiec zrezygnowałam jak dowiedzialam sie ze jestem w ciązy...
Aniu mój Julek od pół roku ma wszystkie zęby...
my w wekend poszalelismy:d w koncu wyszlismy razem z Kuba na impreze,a Julek ładnie z dziadkiem spał....zawsze dziadek sie bal sam z nim na noc...
pozdrawiam Was dziewczynki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No to się dołączamy do chorowitków, mianowicie Julcia od soboty dostała chrypy i zamiast przechodzić to coraz gorzej wiec dziś poszłyśmy do lekarza i jak sie okazało dobrze zrobiłyśmy ponieważ wg pani doktor moja lala ma infekcja wirusowa z zapaleniem spojówek;/ wiec dostała leki i zobaczymy mamy w domku siedzieć 3-4 dni.

Pozdrowienia dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...