Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justiks byłam pierwsza :P:P hehe

ale mi się chce śmiać, tyle mówię że po schodach będe biegać a tu mi sie tak nie chce 😁 mam lenia, a tak bardzo bym przyspieszyła mała 🙂 nawet na sex ochoty nie mam :P bo jak tu sie kochać jak taka duchota !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Surowego jeszcze nigdy nie próbowałam:P :laugh: I jakoś nie mam zamiaru:P Oby Twoje proroctwo ziolka się sprawdziło:P
Ja właśnie wcinam nektarynki - ale mówię wam, na jakiepyszne udało mi się trafić - miodzio 🙂 A kalafiorka w sumie też bym wciągnęła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Magdey chyba jeszcze obiadu nie jadła ja zresztą też 😁
Ale tak kalafior też uwielbiam.I chyba też trezba jakoś zjeść bo jak się karmi to też nie wolno. Ja lubię sałatkę taką z kalafiroa. Wrzucam go na wrzątek i 1 min gotuję potem musi ostygnąć. Jak jest zimny to dzielę na różyczki albo juz podzielony gotuje bez znaczenia. I mieszam śmietanę z tartym zielonym ogórkiem jogurtem naturalnym i daję duużżżooo czosnku sól pieprz i chyba zrobię jutro takiego mmm.....dawno nie jadłam heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że smaczki w ciąży się utrzymują 🙂
Magdey - ja biegam po schodach od 38tc, żołnierzyki męża mnie atakują co chwila :P Ale nie działa - przynajmniej na mnie - mówię Ci - tylko nogi bolą:P A jak będzie dzidzia chciała wyjśc to wyjdzie 🙂 Ja się pogodziłam z losem słonicy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ziolka Ty też szalejesz ze smakami :P ja już po obiadku 😁 jajko sadzone tak na odpieprz sie zrobiłam 😁 😁:Lol: 😁

kurde do sklepu sie wybiorę po jakieś owoce 🙂 bomam tylko te borówki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żanka napisał:
Widzę, że smaczki w ciąży się utrzymują 🙂
Magdey - ja biegam po schodach od 38tc, żołnierzyki męża mnie atakują co chwila :P Ale nie działa - przynajmniej na mnie - mówię Ci - tylko nogi bolą:P A jak będzie dzidzia chciała wyjśc to wyjdzie 🙂 Ja się pogodziłam z losem słonicy 😜


hahahahaha!!!! no ale cuż poradzimy ! hehe, natura silniejsza od naszych wymysłów 🙂

Ziolka to pakuj tą torbę :P i trzymaj się 🙂

zapodaj nam tą fote!! nie bądź taka :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak. Oprócz truskawek to ciągle mnie na ostre i kwaśne łapie hehehe. Aż dziwne że wśrodku dziewczynka siedzi. Ale będzie zonk jak wyjdzie chłopak. 😁 😁
Dzisiaj rano tak się objadłam truskawkami że pomyślałam oho już chyba limit się wyczerpał koniec. Ale po drzemce od razu mi się zachciało znowu heheheh

Ja tez sie moge wymienić tylko pójdę kupić więcej tych truskawek hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.i popisane mam 😁 mąż krzyczy że na pole oddychać mam iść 😁 a moja mama jest za nim !! łee.. zdrajczyni :P 😁 wezmę sobie gazetkę i posiedzę w cieniiu 🙂


będę chyba dopiero jutro, ale jak się łaskawie połączy mój modem z netem to jeszcze dziś 😘

trzymajcie się 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...