Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej
Widzę że dziewczyny dalej w dwupaku? 😉

Ja byłam już na zakupach i zjadłam już śniadanko. A na dworze gorąco jakby co najmniej 13.00 była. Dziś znowu zapowiada się upalny i duszny dzień.

Ja dzisiaj nocki prawie nie przespałam. Nie dość że było tak gorąco to co chwilę bolała mnie brzuszek i robił się strasznie twardy. Myślałam że się zaczyna ale na szczęście jeszcze odpuściło. Oby do następnego czwartku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To przynajmniej czas Ci leci szybciej... Ja siedzę i się obijam. Tylko obiadek zrobię dzisiaj, a tak wszystko babcia robi, ale 10-go wylatuje spowrotem do pracy. Myślałam, że jak urodzę wcześniej to mi pomoże troszkę, no ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmm... Marzenie... Też uwielbiam tak na plaży leżeć. No, ale u mnie to też najszybciej za rok 🙂 O ile uda mi się męża namówić, bo on za morzem nie przepada - woli góry. Ale myślę, że pójdziemy na kompromis - trochę w górach, a trochę nad morzem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie a rok to tak daleko jejku. Szkoda że z takim maleństwem nie można jechać bo to tylko człowiek się umęczy. No ale cóż. 🙂

No leci mi czas szybciej jak coś robię ale potem brzuszek się spina więc staram sie jakoś to dozować. A poza tym mam tak spowolnione ruchy że jak wcześniej mogłam wszytsko w 3 godzinki zrobić tak teraz zajmuje mi to samo ale trzy dni 😠 . Co chwilę trezba odpoczywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa byłam wczoraj w szpitalu pozwiedzać oddział. No widziałam pooglądałam i ugadałam się z położną. Jak się coś będzie zaczynać to mam do niej dzwonić.No i widziałam salę do porodów w wodzie bo będę chyba jednak w wodzie rodzić o ile badania pozwolą na to. Jutro własnie idę robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe - nie tylko Ty tak masz 🙂 SPrzątanie tego mojego małego mieszkanka wcześniej zajmowało mi chwilkę, a teraz to jest cały dzień!
Przeszłabym się na spacerek chętnie, ale za duszno tam jest - mogłabym nie wytrzymać. Ostatnio się skusiłam na spacerek przed południem i nie był to dobry pomysł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to życzę, żeby badania wyszły dobrze 🙂 Ja niestety tej możliwości nie mam, bo chociaż wanna jest na porodówce, to jeszcze jej nie podłączyli od momentu otwarcia szpitala, co miało miejsce 6 lat temu 🙂 Ale widziałam ją i wrażenie robi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nieźle ciekawe czemu? Przeciez to nic takiego 🙂

No najważniejszy wynik i tak dopiero będę robić we wtorek te jutrzejsze będą dobre. Ale w sumie wyniki dostanę dopiero za tydzień w sobotę ostatnie tak długo się czeka. Nie wiem czemu. Jak robiłam u mojej mamy to 2 dni a tutaj to 4 co najmniej.Także mam nadzieję że zdążę je odebrać zanim urodze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...