Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ziolka zależy jak na to patrzeć 😉 tam gdzie moja mama mieszka w szpitalu moja ciocia jest ordynatorem dziecięcym więc nawet jeśli tam będę rodzić to będzie oki 😉 a zresztą jutro przecież wrócę 🙂 a krajową siódemka jedzie się 45 min więc nawet bym mogła dojechać tu gdzie chce rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba że tak 🙂. Jak nie zalezy Ci jakoś specjalnie na szpitalu to pewnie hehe. A zresztą może się nic nie wydarzy a może własnie podróż Cię ruszy i zaczniesz rodzić kto to wie? 🙂
JA mam do mamy 70km i już się nie wybieram mimo że jadę autostradą 😁. Wolę nie ryzykowac bo tam nie chcę rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy się zaczyna czy nie - nie nastawiam się już na to. Ale czuję się dzisiaj fatalnie. A do tego mam taką chandrę - chce mi się beczeć. Nie umię sobie miejsca znaleźć 😞

Kropeczek ja też Cie podziwiam 🙂 Aczkolwiek jeszcze niedawno sama jeździłam do teściowej - 90km do Żywca - no i oczywiście ja za kierownicą, bo mój mąż nie ma prawka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Sniadanie wlasnie wcinam. Jestem chora, przewialo mNie wczoraj, nagle spadl deszcz, lalo jak scebra i byla burza, a Ja w klapeczkach i ubrana jak na lato, bo byla duchota i 29 stopni 🤢 A w nocy brzuszek bolal mnie i spac nie moglam, ide jutro do lekarza zobaczymy co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję zioleczko:* Kochana jesteś. Zjadłam już chyba wszystko co było pyszne w domu 🙂 A na poprawę humoru pojadę zaraz z siostrą do dentysty, bo jej tak buzia spuchła, że nie może się nawet uśmiechnąć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nie ma za co. No własnie może wyjście z domu Ci poprawi humorek oby 🙂

Hej Mroczi też nie miałas się kiedy zalatwić tylko przed samym porodem.

No ja tez zmykam powoli będę zaglądac co jakiś czas bo układam etraz sobie rzeczy, oglądam wózek po raz setny i takie tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 🙂

SUPER TEN WOJTUŚ!!! 🙂 🙂 🙂

ja dziś mam za sobą noc nie przespaną 😞 do kibelka na okrągło i gorąco, wierciłam się cała noc,mąż nie wytrzymał poszedł do salonu spać 😁 oh, coś czuje że się zbliża.. co prawda masowałam sobie brodawki wczoraj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale planujesz :P jeszcze godzine zaplanuj 😁

ja dziś nie mogę rodzić! tzn dopiero wieczorem jak coś, bo tak to męża nie ma do 21 😞 heh ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...