Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek ja jestem atrakcyjna ale te kilkanaście kilosów wstecz:P
Włosy to mi się w tej ciązy poprawiły i cera,z córką było gorzej bo gubiłam wtedy sierść jak pies:P
Dołek był chwilowy ... kobieta jest jak księżyc-ma swoje fazy 😉
lecę bo rodzina zażyczyła sobie zapiekane pulpeciki...chyba sama położę się na stole -dobry ze mnie pulpecik:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja zachodząc w ciążę miałam 58,5kg i obiecałam sobie, że nie przekroczę 70kg 🙂 i co? dziś już mam 71kg, a gdzie tu do końca hehe.. ale jakoś mnie to nie przeraża.. damy radę wrócić do swojej wagi z przed ciąży, wierzę, że dzieciaczki skutecznie nam w tym pomogą 🙂
Ale też łapię chwilami dołki, a najczęściej jak patrzę w lusterko, po tym fenoterolu mam ciągle czerwony nochal i brodę, do tego te wypryski.. wyglądam jakbym sobie wcześniej twarz odmroziła.. ehh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie da się wszystkiego zaplanować.. 😞 ja kilka kilosów przytyłam przed ciążą bo mąż wyjechał na kilka miesięcy i to chyba z tęsknoty zajadałam no i ze stresu bo bardzo mi mała chorowała jak Go nie było,nawet raz jechałysmy w nocy karetką do szpitala bo mi się dusiła,ciężko było...do tego studia podyplomowe miałam na głowie i pisanie pracy ale dzielna jestem i wszystko sie poukładało a na obronie pojechałam z mężem to mój promotor gratulował mojemu mężowi,że ma taka żonę..hehheh a mój R zazdrosny:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przed ciążą ważyłąm 45 i myslałąm że jestem piękna i szczupła a jak teraz widzę zdjęcia to wyglądam na nich jak anorektyczka!! (a wierzcie mi objadałam się jak świnia - jadłam wiecej niż mąż tylko dużo pracy miałam)
Tak więc może dizwnie ale mam nadzieję że po ciąży nie schudnę za bardzo !!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się obżerałam, koleżanki zazdrościły Ty jesz i jesz i nic po Tobie nie widać 🙂 A najlepsze było jak mój wychowawca w średniej szkole poprosił mnie na rozmowę i spytał czy nie mam anoreksji:laugh: bo taka szczuplutka jestem.. pewnie, że nie miałam, nigdy nawet nie pomyślałam by się odchudzać, wręcz przeciwnie, zawsze chciałam przytyć 🙂 no i teraz w końcu przytyłam.. w sumie to Mój M. mówi, że fajnie by było jakby mi ta dupcia, co ją mam teraz, została po ciąży:P i wierzę, że to szczerze mówi 🙂
Nikoś podziwiam, bo ja nie wiem czy potrafiłabym przeżyć tydzień czasu nie mając u boku M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wazylam 63kg i wygladalam akurat choc pare osob mowilo ze moglabym jeszcze miec z extra 3kg w sumie lekarka sie dziwila ze ja 63kg waze bo nie widac bylo hehe no ale coz moze mam ciezkie kosci 😉 a teraz mam 73kg 😁 i tez mowilam ze max chce do 75kg przytyc ale to raczej niemozliwe bo te 2kg co mam to Olafkowi pewnie dojdzie a gdzie tu reszta :P ale nie mam zamiaru wprowadzac jakis diet w ciazy bo przeciez moge sobie spokojnie do 16kg przytyc 🙂
ja na szczescie nie mam problemow ani ze skora ani ogolnie z wlosami tylko problem mam ze mnie ta pinda wtedy tak obciela 😠
Martus ja mialam to samo hehe laski w pracy zawsze mowily ze same smieci jem i to takie ilosci a nic nie tyje :P i teraz jak mnie zobaczyly to kazda mowi ze chcialaby tak w ciazy wygladac i gdzie ja mam te 10kg :P no ale mysle ze to tez kwestia genetyczna bo u mnie raczej szczupli wszyscy 🙂
Nikos baba z Ciebie z jajami 🙂 Gratuluje wytrwalosci 🙂
Aaana 45kg to malusio bardzo dobrze ze Cie wiatr nie zdmuchnal 😉
ech to Twoj Mezus pewnie sie cieszy ze ksztaltow nabralas 🙂
Oooo Synus wypycha gierke kolo pepka 🤪
uciekam na dalszy ciag sexu w wielkim miescie 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dobrze Wam dziewczyny,że możecie tak jeść i nie tyć.Też bym tak chciała.Ja ogólnie jestem mała i moja normalna waga to było 54kg ale tak jak pisałam podczas gdy mąz wyjechał dobiłam do 62 🤪
Miałam w planie zrzucić tą nadwyżkę,zapisałam się do tego klubu żeńskiego na intensywne ćwiczonka ale tak zapragnęłam drugiego dziecka że nie było mowy i trzeba było działać:laugh:
Wiem,że odzyskam wagę bo dwójka dzieci to jednak wysiłek a jak pocyckam już synusia do wracam do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo widze temat wagi przed ciążą 🙂 Ja wazyłam 57 kg przed ciążą a teraz 70 🙂 wiec całe 13 jest na plusie 🙂 Ale w ogole tego nie czuje wiec nie jest tak zle.

Jedziemy zaraz na te rzeźby lodowe 🙂

Anitka ciesze sie ze karteczka doszła 🙂 mozesz mi napisac jaki to plyn mam wybrac z tej serii Oilatum dla Małego zaraz po narodzinach bo szukam i chce kupic ale nie jestem pewna czy to własciwy.

Um u mnie w domku juz przygotowania do świat pelną parą 😁 własnie rybki mama smaży i bedą do octu 🙂

do spisanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z Nas jest inna.. i dobrze, bo nudno by było jakbyśmy wszystkie miały po 170cm wzrostu i np 65kg 🙂
Klaudia a te rzeźby lodowe to jak pamiętam chyba były już w tym roku na Starym Rynku wystawiane, tak mi się kojarzy, że na 6 grudnia, ale może się mylę 😉
M. wrócił mam nową prostownicę! zaraz ją będę testowała 🙂 chciałam tą co Anitek polecałaś, ale nie było jej w tym sklepie, a ja koniecznie chciałam jakąś nową i dziś 🙂i która włosów nie niszczy 🙂 M. kupił też nowy odkurzacz (ten stary nam strasznie zasmradzał mieszkanie 😉 ), aparat foto i moją wymarzoną gofrownicę:P jak przetestuję prostownicę to M.weźmie się za gofry, mniam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś super - widzę że wymiana sprzętu AGD 😉
Anitek spoko tyłek i cyce to ja zawdze miałam konkretne :P tylko reszta jakaś chuda była - dopiero zobaczyłam na fotach jaka byłam przepracowana ! no a teraz to pączek w maśle :laugh:

Właśnie upiekłam focaccię - to taki włoski chlebek z przyprawami i serem - jeszcze gorący ale pyyyyycha!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

wróciłam z wizyty, widziałam malutką, słuchajcie przytyła od piatku ponad 300 gram 🙂 juz ma 1750 gram , wszystko jest w porzadku.Wyniki badan ok, teraz wizyta 5 grudnia.
Doktor wydrukował mi zdjecie małej cipulki hihi 🙂 bo pytałam czy siusiak nie wyrósł.

Ogolnie w porzadku, tylko zrobila mi sie opryszczka na ustach, musiałam gdzies zmarznąc 😞 mam nadzieje ze zejdzie do wigili 🙂
wiecie moze czy w ciazy mozna czyms smarowac zeby przyspieszyc gojenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz jade do sklepu...Moj sobie zazyczyl tylko rosol na kolacje no tak nie dziwie sie po 3dniach na Mc Donaldzie plus picia piwka rosolek jak znalazl a glos mial jakby nie wiem jakiego kaca mial...az zapytalam czy wczoraj po rozmowie ze mna rzeczywiscie poszedl spac czy dalej pic :> ale mowi ze wypil 4-5 piw i szedl odrazu spac po rozmowie ze mna...ale ze pracuje i gdzies tam nawiew jest i prosto w glowe mu wieje...No zeby sie tylko teraz nie rozchorowal a jeszcze mu krew z nosa leciala...mogl sluchac Zonki to by byl wypoczety. Najgorsze to to ze mial konczy ok 6stej i dobra godzina jazdy do domu ale mowi ze raczej nie skoncza do 6 i kto wie moze o 8 moze o 9 😠
Klaudia OilLatum ja mam takie niebieskie cale juz szukam w necie to Ci wkleje fotke :P
Dodi z tego co wiem to po 20tyg ciazy mozna stosowac zovirax 🙂 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/oillatum.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jedne raty Nam się skończyły to na następne mogliśmy sobie pozwolić hehe:P
włoski już wyprostowałam, super ta prostownica 🙂
Dodi jak zazdroszczę, że widziałaś Małą, ja jeszcze 3 dni muszę wytrzymać i też mam wizytę. Tak pytasz tego doktora czy siusiak nie wyrósł,a ja za każdym razem pytam czy nie odpadł:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja mam to samo hehe tez ostatnio pytalam czy nie odpadl ale definitywnie jest 🙂
Ja uciekam Kochane musza zrobic cos z soba i pojade do sklepu bo pozniej bedzie ciemno i zimno :P
i jak przyjade chyba sobie utne jakas drzemke bo co chwile sie budzilam w nocy 😞
co do usg to ja mam je dopiero cos ok 10stycznia...musze sie zapisac bo na szpitalne nie mam co liczyc...
ale przeleci :P byle do swiat hehe a pozniej jak to czas wolny z Moim zleci baaaardzo szybko i juz jak strzelil w nowym roku bedziemy w 33tygodniu 🤪
to do spisanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Oilatum Soft emulsja do kąpieli, kupując ten kosmetyk nawet nie pomyślałam, że są różne rodzaje. Teraz czytam o tej emulsji i tą, którą ma Anitek to jest nawilżająco-natłuszczająca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
Jakoś nie miałam głowy do pisania ostatnio i tylko wchodziłam poczytać, przez ten ból zatok nie jestem w stanie się skoncentrować a tu tyle zadań przedświątecznych jeszcze przede mną.
Candy Monka masz się z tym bratem, ja bym mu nie dała żadnego prezentu na twoim miejscu bo będzie sobie myślał ze choć by nie wiem co zrobił to i tak wszyscy będą go kochali, to nie jest zbyt wychowawcze 😞
Anitek ja nie wiem co ty masz do tej swojej fryzury, widziałam twoje najnowsze zdjęcia i moim zdaniem super wyglądasz, choć nie wiem ile pracy cię to kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja też wczoraj miałam wizytę u ginka i mój malutki już nie jest taki malutki-waży 1713g no i odwrócił się już główką w dół(podobno 2 tygodnie wcześniej)no i...istnieje prawdopodobieństwo wcześniejszego porodu 🙂
Trochę się boję,ale jakby miał się urodzić wcześniej to marzy mi się 12 luty-wówczas ja bym świętowała 12 stycznia,mały lutego a mężuś 12 marca więc co miesiąc biba 😉

Dodi ja na początku ciąży miałam opryszczkę i to nie dobrze złapać takiego wirusa-nic nie można stosować z reklamowanych preparatów i lekarz kazał mi stosowanie maści cynkowej-pomogło,po 3 dniach już nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten mrozny wieczor! Po calym dniu porzadkow i zakupow usiadlam na chwilke i do was zajrzalam. Dziewczyny ale sliczne choineczki!!! 😉 Bob twoja choinka nie wyglada na sztuczna 🙂 Jakbys nie napisala to kazdy by pomyslal ze prawdziwa!!! No tak Chyba juz wszystkie pokazaly swoja choinke a ja dalej nie moge wkleic 😠 Juz pomniejszalam zdjecie a i tak nie daje rady. Za chwilke sprobuje jeszcze raz. Pisalyscie o wadze. Chmm. Ja tez sie troche obawiam zbednego tluszczyku po ciazy bo wkoncu jeszcze troche nam zostalo ale mysle ze przy dziecku jest tyle ruchu i jest co robic ze sama waga spadnie nawet nie pomyslimy kiedy. 😆 W momencie zajscia w ciaze mialam 57kg. a ostatnio waga pokazala 66kg. idzie w gore a gdzie tam jeszcze ale trudno.
No i czuje jak puchne. Wyobrazcie sobie ze pod koniec tamtej zimy kupilam sobie porzadne wysokie ocieplane buty w drogim sklepie(choc raz). Dzis z bieda je wlozylam na nogi a po powrocie z zakupow maz mi pomogl i razem z butem sciagnal mi polowe podeszwy!!!!!! 🤪 No i po butach. Myslalam ze posikam sie ze smiechu a moj maz az sie spocil przy ich sciaganiu. Masakra jak spuchly mi stopy!!!! Same niespodzianki w tej ciazy ale przynajmniej bedzie co powspominac!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...