Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Brzuchate,

Anitek po pupie powinnaś dostać za wkręcanie sobie!! masz zdrowego dzieciaka któy mieści się w średnich więc nie panikuj tylko ciesz się !! Moja mała ma odchyły ok 2 tyg - i wszystko jest OK! To normalne - przecież ludzie są różni - inaczej wyglądalibyśmy jak klony 🙃

Pępek u mnie też płasko wystający dookoła jakby siniak wiec myślę że to norma

Bób - może piecze Cię zwieracz żołądka (jest akutat w tym miejscu) a przez ciążę się rozluźnia i od nadmiaru kwasów (dieta świąteczno-noworoczna :P ) może piec - polecam rennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cóz niestety sa i osoby mniej rozwinięte 😁 ale z drugiej strony jak by wszyscy byli by na równym etapie rozwinięci to by Świat był nudny 😁
a ja właśnie zauważyłam ten pępek to mi sie chowa jak mała sie mega rozciąga, ale zabawnie to wygląda, co chwilę zadek na mamę wypina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacisk na miednice i obrecz biodrowa.
Kiedy glowka dziecka ustawi sie w miednicy zapewne odczujesz drobne dolegliwosci. czesciej bedziesz odczuwac potrzebe oddawania moczu lub stolca ze wzgledu na ucisk wywierany przez plod na pecherz i jelita. Rozluznienie stawow i wiazadel moze skutkowac bolami w rejonie obreczy biodrowej,kosci lonowej i plecow, mozesz tez odczuwac ostre klucia gdy plod bedzie uciskal na dno miednicy.
Nacisk na naczynia krwionosne miednicy moze powodowac obrzek nog i stop. kolysanie biodrami oraz lezenie na lewym boku bywa pomocne w lagodzeniu parcia na kostna obrecz miednicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak styczniówki będą się w takim tempie rozpakowywały to my będziemy musiały w połowie stycznia zacząć!

ja czasami mam takie wrażenie że zaraz urodzę bo brzuch taki wielki , chodzić tak ciężko, wszystko ciśnie, boli ... a tu jeszcze prawie 2 miesiące! nie che mi się wierzyć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brzuchol boli dzis dosyc mocno...lapie co jakis czas i taki dziwny bol w dole brzucha...wzielam jedna nospe i magnezy i nic...Hmmmm no coz teraz juz tak bedzie :P ginek mowil ze macica super ilosc wod odpowiednia itd. ale brzusio mnie nie bolal teraz boli a jak wstaje to twardy jak kamien ale zawsze tak mialam :P
zaraz zjemy obiado kolacje i sie poloze na troszke 🙂
co do porodow to minie szybciutko zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dodalam 🙂 bo ktos Ci zabral :P
hehe :P
ech wlasnie czytam ze Dorunia dzis w nocy stracila swoja Dzidzie 😞 a do tego musieli jej usunac jeden jajnik...To juz druga Dzidzia ktora stracila 😞 dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANITEK DAŁAM CI OKLASKA BO CHYBA FAKTYCZNIE SYSTEM COŚ MĄCI.

BOŻE NIE WYOBRAŻAM SOBIE PRZECHODZIĆ COŚ PODOBNEGO CO DORUNIA.STRASZNIE JEJ WSPÓŁCZUJĘ I JESZCZE U WAS PRZECZYTAŁAM ,ŻE USUNĘLI JEJ JAJNIK;-(

A JAK WY SIĘ CZUJECIE? U NAS NA RAZIE NIE MA WIEŚCI OD MISIAMAMY,ALE PEWNIE JUŻ AKCJA TRWA!!!POZDRAWIAM WAS I WYTRWAŁOŚCI W OCZEKIWANIU NA SWOJE POCIESZKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud tez tak mysle ze jakis blad w systemie jest bo na raz ginie 4 a pozniej 3oklaski wiec takie to dziwne...ale dziekuje 😘 Tobie dodam takiego " na zgode" jutro rano bo jakos tak nie bylo okazji predzej 🙂 bo dodalam juz Bob jakas godzinke temu 🙂
No Dorunia byla cos ok 8tyg. Ech to takie niesprawiedliwe 😞 ja codziennie sie modle o wszystkie Mamusie z brzuszka i wogole i niestety nie mamy na to wplywu 😞 no wlasnie jej Maz napisal ze jej jajnik usuneli i czekaja na wyniki ale nie jest za dobrze 😞 no i stracila duzo krwi i ze cale szczescie ze zdazyli do szpitala dojechac.
A ja sie czuje srednio jakos brzuchol boli na dole, ale teraz to juz nawet stekac nie bede bo jak sobie pomysle cos sie dzieje w psychice biednej Doruni to az sie karce za to ze stekam o jakies pierdoly 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...