Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie każdy ma swoje zdanie i ja przy swoim zostanę 🙂
I zgodzę się z tym, oby jak najmniej problemów z naszymi sutami!

Fuujj Arabska..nie jestem rasistka ale ich nie znoszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusia moze jakas nawiedzona hehe :P
to co dzisiaj znow sex???

Iwiokej mi tez sie czasem ktos oddzywa nawet dzis ktos na skypie atakowal ale ja tam odrazu blokuje i tyle 🙂

CandyMonka no i tak ma byc hehe :P zadnych poranionych sutkow :P


a no tak MOna jeszcze napisala smska ze uzywa bepanthen na te sutki ale Mala caly czas przy cycu ze nawet nie zdazyla zmywac...a teraz wygrzewa sie Malutka pod lampami bo ma troszke zoltaczke. No i jutro wychodza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze mialam nie pic ale chcialam cos cieplego 😞 no i teraz mam...zabralam espumisan choc to i tak niewiele daje o ile wogole cos daje 😠
jak na nastepny raz wspomne ze chce pic ta herbate kopnijcie mnie w tylek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to widzicie jest :P
a tak wogole to Moj ale sie wkurzyl pojechal wczoraj do polskiego sklepu i wszedl byla 5-25 i chcial kupic ser i szynke na wage ale zeby pokrajali mu odrazu tak jak zawsze a gosciarka mowi ze nie ze tylko w kawalku bo ona juz maszyne umyla a to jakas nowa pinda bo ta co zawsze tam byla mega sympatyczna babka...a tak apropo sklep otwarty do 6stej...i mowie do Niego ze dobrze ze na mnie nie trafila bo by tam fruwala...na jej miejsce jest 50 innych osob ktore z checia przyjma prace...skoro sklep do 6stej jak mozna maszyne myc conajmniej 40min przed zamknieciem???rozumiem 10min przed...i dzis znow tam pojechal i dzwoni do mnie i mowi ze znow ta sama pipa jest i mowie ze jak nie bedzie chciala pokrajac to ma powiedziec ze chce z managerem rozmawiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał:
A mnie właśnie jeden koleś z którym piszę zapytał czy skoro w ciąży urosły mi cycki to się nimi bawię 🤪 🤪 nie mogę z głupoty facetów

Napisz mu ze jestes mega szczesliwa bo teraz sobie przynajmniej sama sutka mozesz possac hahahahaha 😁 zatka japke wtedy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek hahahahaha nooo mogłam tak napisać hehe 🤪 🤪 dobre!!!

Co do sklepu to masz rację, to tak samo jakby mówiła "nie chce mi się". Jest w pracy musi się jej chcieć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej nic nie mowiłam o czopie jakos zapomniałam pozatym zabiegani byli bo akurat przyjmowali ta dziewczyne co do porodu przyszla i o mnie zapomnieli lezałam chyba z 50 min. w czwartek mam wizytke u ginka wiec pewnie mnie zbada 🙂 jesli jeszcze nie urodzę;p
Anitek własnie hehe chyba dziś znów hardsexior 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka na nastepny raz mu napisz 😉
Iwiokej no ja wlasnie tego pojac nie moge u Nas do optyka jak klient wchodzil 5min przed zamknieciem trzeba bylo byc mily i wszystko dla niego zrobic...to jest praca i tyle...mowie Wam gdyby trafila na mnie to pozalowalaby ze tam pracuje hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂

Anitek to masz już kopniaka na zaś:P a.. i też od razu zrobiłabym porządek z taką ekspedientką! Tak załatwiam sprawy w większości urzędach, bo niestety inaczej się nie da..

CandyMonka z kim tam nawijasz, że takie teksty Ci ktoś rzuca?? pamiętam kiedyś wdałam się w rozmowę z nienormalnym kolesiem, który pisał tylko o tym, że lubi czarne psitki hehe i takie go tylko kręcą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś...czarne psitki hehe..szkoda, że po ciemku nie robi różnicy 🙂
A koleś z sympatii..ogólnie spoko się z nim pisze tylko z tym wyjechał jak łysy grzywką o kant kuli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia tez bym sie posexila ale ni ma gdzie :P chyba ze w wc 😁
co do czarnej psitki to kojarzy mi sie to z jednym
Przychodzi koles do burdelu i sobie zazyczyl murzynke...no i dostal zamkneli sie w pokoju. On kazal sie jej rozebrac odwrocic tylem i wypiac tylek...laska czeka czeka a koles nic po chwili koles mowi : okej chcialem tylko zobaczyc jakby wygladala czerwona fuga na czarnych plytkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka faceci maja takie zajawki hehe :P ja z Mariuszem tez pisala rozne tam pierdoly o sexie a jeszcze sie nie widzielismy hehe :P
no ale doroslosc ma swoje prawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...