Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i witam po zakupach 🙂

a więc tak we srodę 10.02 byłam u tego gina o ktorym Wam pisalam na pobraniu tego wymazu z pochwy w kierunku paciorkowców ( wynik negatywny czyli jest okey ). Ten powiedział mi że może mi sie stażeć już łożysko i że mało wód mam. Wiec kazał skonsultowac sie z lekarzem ( tak jak by on nim nie byl) Pojechałam do spzitala no i jak juz wiecie zatrzymali mnie. W srode zrobili KTG ktore nic nie wykazało. Przyjeli na patologie ciązy i nastepnego dnia zrobili mi USG. Tak wiec szacowana waga Małego teraz to ok 3300 a nie 2200 jak mi powiedział ten pierdalniety gin u ktorego bylam po wymaz.No i łożysko i wody w normie, nawet wód mam dość dużo jak na ten czas. Wiec sie nie mam czym marwtić narazie. Wszystkie dalsze badania krwi i moczu są dobre 🙂 Bialka nie ma, bakteri też, chemoglobina w normie 🙂 Takze nie mam się czego obawiać. No a że trzymali mnie aż 3 doby to tylko dlatego ze NFZ zwraca im pieniądze za pacjenta i musialam tyle siedziec. Najlepsze jednak jest to że termin mam na 10.02 a nie na 7.02. Bo Ci w szpitalu obliczaja wedlug tej reguły Nolego czy jakos tak a moj gin i Ci u ktorych bylam w czasie calej ciazy liczyli z tego kułeczka. No i teraz kazano mi się zglosić gdyby sie nic nie działo na 10 dobe po terminie, trzymają 3 dobry i na 4tą wywołują pierwszy raz. Jesli to nic nie da czekaja jeden dzien i znowu, jesli to tez nic nie da robią odrazu cesarkę 😞 Mam wielką nadzieje że Filipkowi zachce sie przyjsc wczesniej i samoistnie.
Martwie sie jednak troche bo Wedlug mojego gina termin na 7.02 i kazał sie zgłosic na szpital na 14 dobe bo odrazu masz wywolywany porod. A tu termin na 10 wyliczyli i każą się wstawić na 10 dobe ale i tak po 14 stej wykonują wywolanie. Boje sie bo jest roznica 3 dni ktora moze miec duzy wplyw na dziecko 😞 Nie wiadomo komu wierzyc a jak sie zglosze do tego samego szpitala to i tak policza po swojemu.
Jeszcze dzis znajomą spotkalam tez ktora mi opowiadala ze kolezanka nasza Dzidzie stracila bo była po terminie i urodziła martwe dziecko - mimo ze wyniki i badania byly okey. Wiem ze nie moge myslec o takich rzeczach ale wiecie jakos kijowo mi się zrobiło.Nie wiem czemu tak dlugo zwklekaja aby wzniecić ten poród. Ehh pozostaje tylko mieć nadzieje ze sie niedługo zacznie 🙂

[size=4]Jai_Ho wielkie gratulacje dla Ciebie 🙂 Super ze Victor jest juz z Wami 🙂 Zazdroszcze 🙂 Zyczę Wam dużo zdrówka i siły 🙂

Widzę że Kikoś nadal ciągniesz 🙂 Witaj w klubie 🙂 Mamuski pozniejsze sie wtryniają w kolejkę :P

Widze ze jakas marcówka już urodziła. Esz.. to czekanie mnie dobija.Ale co zrobić jak żadna metoda narazie nie pomaga.

Dodi wspolczuje tego bólu - ze mną leżala dziewczyna ktora tez cierpi na tą dolegliwosc co Ty. Wyła z bólu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane.
Widzę, żę niektóre jeszcze po terminie się męczycie?bidulki jedne 😞 Ehhh to chyba najgorsze co może być, też tego sie najbardziej obawiałam. Choć chyba mój gin by na to nie pozwolił, żebym się męczyła po terminie. Jestem mu ogromnie wdzięczna za to jak się zajął moją ciążą, jego podejściem do sprawy i b. szybką reakcją. Dopiero zaczyna do mnie docierać jak poważna to była sprawa. Nie wiem jakby to się mogło skończyć dla mnie i mojej córci, gdybym chodziła do innego gina 😞
Klaudia super, że już jesteś i wszystko jest ok 🙂 Nie słuchaj opowieści o przeterminowanych dzidziulkach i trzymajcie się dzielnie, a maluszek napewno wyjdzie wcześniej niż 10 doba 😘

I coś jeszcze z innej beczki 🙂 jakie macie termometry do mierzenia temperaturki swoich maluszków, bo ja mam zwykły do mierzenia w pupci, ale wolałabym chyba jakiś inny wygodniejszy, wiecie jakie są najlepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja smoka ciągnie, nauczyłam ją już w szpitalu, bo już nie dawałam rady jak mi piersi poszarpała do krwi. Śmiesznie z tym moniem wygląda, bo jakiś wielki do jej małej buziulki 🙂 Ale kupię chyba elektroniczny, bo smoczki mają różne końcówki i nie wiadomo, czy dama zechce taki akurat ssać:P
A teraz jak się dorwie do cyca to ssie jak wariat, aż się dławi i sapie, a nie daj boże wypadnie z buzi to zachowuje się jak dzikus w poszukiwaniu cyca, takie smieszne odgłosy wydaje, warczy i sapie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słodziutkie te minki 🙂

Hm zmykam dziewczynki, ten pobyt w szpitalu bardziej mnie wykończył niż to wszystko warte 😞

Jade dziś do swojego mieszkanka i nie bede mieć neta do poniedziałku. Jak sie zacznie coś dzić to dam znac 🙂 🙂 Oby 🙂
W poniedziałek zajrzę popoludniu bo mam wizyte u ginka jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

My po zakupach 🙂

Darusia jejku jaką ona słodziasną ta minkę robi hehehe..super to wygląda 🙂

Klaudia myślę, że w tym szpitalu dobrze Ci powiedzieli bo moja ginka na ostatniej wizycie dała mi skierowanie do szpitala na 10dobe po terminie i tez mówiła że chyba potem po 4 dobie wywołują pierwszy raz. Życzę Ci aby Filipek jednak się pospieszył 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojej sie ulewało na poczatku co zjadła to sie ulało i nienajedzona była ciągle 😞 ale teraz jest lepiej. zawsze po karmieniu biore ja pionowo az jej sie odbije co rzadko sie zdarza bo cycka ładnie powoli ssie i nie połyka duzo powietrza ale na wszelki wypadek tak ja trzymam kilka minut i zaraz lula:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wicie co wczoraj wyszłam sobie na zakupki do drogerii ale najpierw mała uspałam i wydawało mi sie ze bedzie miała gruby sen a ona obudziła sie zaraz po moim wyjsciu i tatus z nia "walczył" a jak wrociłam to takie łezki w oczkach miała i ten wzrok na mnie jakby chciała powiedzieć " zostawiłas mnie..." az sie popłakałam ... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u mnie jest na odwrót. Wcześniej się nie ulewało za to teraz się zaczęło i to nie po paru minutach, ale znacznie dłużej. Pewnie dlatego,że teraz mam sporo pokarmu, spytam położnej jak będzie, ale chyba i tak mi na to nic nie poradzi.
Lecę przebrać małą, bo teściowa zaraz przyjdzie 🙂 .
Narazie dziewczyny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia dzidziolki chyba czują, że mamy przy nich nie ma, moja mała też jak tylko wyjdę z pokoju, to zaraz płakusia, a wystarczy, ze przy niej stanę, to juz jest spokój, no i wymusza żeby ją trzymać i tulić na rączkach inaczej spać nie chce, cwaniara mała 🙂
Ja już ją powoli hartuję, bo chcę wyjść w przyszłym tygodniu z niż na dłuższy spacer 😉
Ja to w szpitalu zawsze płakałam jak mi małą przywozili z kąpieli. Biedna miała wtedy takie wytrzeszczone oczka i pozawijana była w taki kokon, że mi jej zawsze szkoda było tak biednie i smutno wyglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka niestety moja mała nadal w brzuchu siedzi. Staram się ją pogonić sprzątaniem i spacerami ale niestety...

Nie rozumiem dlaczego Klaudii już nie wywołają ? i byłby święty spokój. Pewnie jak zwykle trzebaby posmarować 😠

zmykam na drugi spacer do lasu po kolana w śniegu (w lesie jest jak w bajce!!) potem szybkie zakupy i sprzątanie bo goście wieczorem przychodzą

do spisania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...