Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aana widze ze tez masz malego lakomczuszka w domku:P u mnie podobnie jak u ciebie, musze robic przerwy na bekanie, co naprawde nie jest łatwe:P

mam pytanie czy wasze pociechy jak obudza sie rano (moj budzi sie ok 9-tej)to nie śpia do 14-15stej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha wczoraj byłam na super szkoleniu jak ratować niemowlaka - bo cały czas bałam się podczas karmienia że mała zakrztusi się i nie będę umiałą jej pomóc - teraz już jestem spokojniejsza bo mam wiedzę - CandyMonka to w Gdńsku jest - polecam:

http://forum.trojmiasto.pl/Jak-ratowac-niemowlaka-szukam-chetnych-na-szkolenie-t148754,1,16.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana jak masz chwilke to napisz pare słów na temat ratowania dzidzi jak sie krztusi, ja mam to samo co Ty przed szkoleniem- ciągłe nerwy że mi sie Igorek znowu zakrztusi i nie odkaszlnie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielny sloneczny dzien:laugh: 😎 Mam chwilke bo maluszek spi,ten wiekszy tez a obiadek sie gotuje. Noc mialam troszke zarwana. Sebastianek spal pierwsza czesc nocy 5 godzin!!! ale pozniej budzil sie co chwilke bo pierdki mu wychodzily a strasznie przy tym marudzi.:P Tak wiec niezbyt sie wyspalam ale slonko zaswiecilo i az chce sie zyc 😉 Dziewczyny piszecie o pepkach i pierwsze slysze zeby grzebac w nich patyczkiem maluszkom 😲 Mi np.w szpitalu nie kazali niczym tego robic nawet przemywac spirytusem choc mialam wszystko przygotowane i 7dnia pepek odlecial sam. 😉 Co do ulewania to kurcze od wczoraj malemu cos wlasnie sie ulewa i nie wiem czemu?? Moze za szybko i za duzo je?? A smoczek u nas to normalka.Nie wyobrazam sobie bez niego bo maly jest spokojniejszy a jak ma go dosc to wypluje i juz. 😆 My juz 1 krotki spacerek mamy za soba 😉 Jejku po miesiacu bycia w domu czulam sie jakbym wyladowala na majorce 🤪 Tak sie cieszylam.Wiec wracam do zycia.Od jakiegos tygodnia skonczylam sie czyscic i to tez mnie cieszy. A jutro fryzjer!!!!!! 🤪 Cudownie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

pozdrawiamy leniwie-niedzielnie 🙂)

Martus, u mnie dzieciak spi jak najety, nie ma jakis szczegolnych por aktywnosci, ale najdluxej czyli jakies dwie godz jest aktywny rano a pozniej tak od 21 do 23, ale to tez nie ma reguly, wczoraj caly czas dotrzymywal towarzystwa gosciom popoludniu, jakies 4 godz. a pozniej jak padl tak go na spiocha karmilam 🙂)

Co do smoczka, to Victor nie przepada, pluje, czasem da sie na chwile oszukac, ale jak sie polapie to krzyczy jeszcze glosniej 🙂. mi smoczek sie przydaje po kapieli, bo moj maly ,,macho" nie uznaje zadnych zabiegow pielegnacyjnych, ktore trwaja dluzej niz minute, czyli oliwkowanie, czesanie, kremiki itd. w expres tempie i trzeba mu czyms nieraz zajac tzn. smoczkiem 🙂)

buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 na chwilke zagladam 🙂
Iwiokej nie slyszalam o takim czyms...poza tym jak jest zaczerwienienie to moze sie wdawac infekcja wiec lepiej nie trzec wacikiem moze tez psikaj ocentiseptem?
CandyMonka przykro mi z powodu psinki 😞 moze ma biedna jakas infekcje?
Fotusia Wasza jest przeslodka 😘
co do spania to u Nas nocka zarwana Maly nie spal od 1wszej w nocy do 9rana! brzusio go meczyl 😞 tzn nie plakal ale znow stekal i chcial prykac. Jutro Maz odbierze inne krople na poczcie bo juz przyszly wiec mam nadzieje ze pomoze.
A tak wogole to widze ze znow jakis dziecior kradnie mi oklaski... 😠 zastanawia mnie tylko fakt jak taki ktos moze miec swoje dzieci skoro sam jeszczze nie dorosl do tego zeby je miec 🤨 jak ktos ma jakis problem to moze napisze o co chodzi?
uciekam bo dzis rodzice odlatuja wiec ostatnie godzinki z Nimi 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

U Nas w miare skopoj. Po wczorajszych gościach Maluda padł jak zabity 🙂 Dostał znowu tyle prezentów. Kurcze zazdroszcze mu 🙂

Teraz też kima 🙂 wiec jest chwila spokoju. Zamowilam sobie firankę na wlasnie imieninki i urodzinki :P Nie ma jak samemu zrobić sobie prezent.

Aaana - a jak z wychodzeniem z pieskiem zostawiaisz Maludę na chwile samą czy wytrzymuje zanim Pan wróci z pracy ?

Filip korka cycka ale nie za dlugo 🙂 Babcia go nauczyła. Troche sie uspokaja przy nim.

zmykam bo chyba na cyca sie przebudza ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas wczoraj tez znajomi, ale mała jakos nie spokojna była, dzis dała mi popalic od 5 i usnela okolo 11 i spi narazie, teraz jak wstanie to ja nakarmie i ubiore i na balkon, wreszcie mui dostac powietrza troszkę.

TATUS wczoraj popił i spi cala noc i dzien, wogole nie mam z niego pozytku.

no i generalnie nc ciekawego sie nie dzieje.

Sluchajcie mam pas poporodowy , taki obcisły na brzuchol, ale wczoraj go na noc zalozyłam i brzuch rozbolał mnie, tak mysle zeby zaczac go nosic dopiero jak macica zejdzie i wylecze ta infekcje, bo moze jak sciskam brzuch teraz to źle i dlatego boli???/ jak myslicie ?
milej niedzielki mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś jak Michał skończył 3 tyg. to zadzwoniłam do płużnej z zapytaniem czy to nie jest coś nie tak ze pępek jeszcze nie odpadł( czytałam że ma odpaść w ciągu 7-14 dni)i okazało się że może to trwać nawet do 6 tyg.Ważne żeby nie buło ropy ani jakiegoś zaczerwienienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi pas poporodowy z tego co czytalam powinno sie nosic po okresie pologu czyli 6-8tyg. Predzej nie wskazane! ja sobie majty kupilam takie mega obcisle zeby sie ladnie w sukience prezentowac i wlasnie zadzwonilam sie zapytac lekarza i mowila zeby sie wstrzymac nawet z takimi mega ciasnymi majtkami 🤨
wiec czekam sobie jeszcze kolejne 4tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny jest masa opini na temat tych pasow. 🙂 Jedni polecaja a inni twierdza ze pasy takie rozleniwiaja miesnie brzucha i lepiej pocwiczyc niz ich uzywac. Nie wiem. Ja tam nie bede ich uzywac choc doradzono mi majtki sciagajace.:P Teraz jeszcze sobie odpuszczam ale jak dojde do sil i bedzie mi sie chcialo to skorzstam z silowni a daleko nie mam bo mamy w domu. 😉 Czyli przydalo sie hobby mojego meza i bede z nim chyba trenowac. Chociaz wole na to patrzec niz sama sie pocic ha 🤪 ha. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie!!
jestem nieprzytomna mała budzi się co 3 godziny na jedzenie 😞 a jak obudzi sie o 12 to nie śpi do 15 , i ciągle chce cyca, ale teraz jej nie daję bo jestem zaziębiona i biorę leki żeby szybko przeszło, bo nie chcę małej zarazić, oby mi się udało
a smoka jej nie daje bo jak jej wkładam to się jej unosi
zaczynam mieć więcej pokarmu i sciagam, wiedziałam że to stres przez pobyt u rodziców, ale teraz znowu nie mogę karmić więc ściagam pokarm, oby nie zanikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy wieczorkiem 🙂

Ja również wykończona, mała płakała cały dzień. Obudziła się o 5;30 i dopiero teraz czyli ok17 zasnęła. Normalnie padam na ryjek! Dobrze, że mama pomaga mi jak może, ona chyba bardziej przeżywa płacz małej ode mnie bo płacze razem z nią biedna i ogólnie tak jakoś bardziej emocjonalnie do tego podchodzi ja tylko się wkurzam ciągle

aaana dzięki za informację o tym kursie 😘 zaraz sobie poczytam. łap oklaska

idę spróbuję zasnąć póki mała śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej co 3godz to luksus Olaf wstaje co 1,5godz max 2godz.
Teraz wlasnie spi na termoforze bo brzus go meczyl tzn baki. I smacznie spi 🙂
Rodzice wlasnie pojechali 😞 tzn Maz zawozil ich na lotnisko...
wiec zostalismy sami na polu bitwy 😉
kurcze Olafkowi potowki wyszly 😞 bo wiecie on lubi spac u mnie na klacie a wiadomo w nocy cieplutko i sie bieny spoci pomimo tego ze nie jest grubo ubrany ani tez przykryty mocno...
i na buzi tez ma te potowki 😞
zrobilam focie... [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/potowki.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie widac tak dobrze...
moze tu lepiej [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/potowki_2.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Olafek u Tatusia lezy sobie wygodnie 🙂 [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/olafek_u_Taty_.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kapanku 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kapanie.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaka ma mine jak sie go polozy do wozka 😁 [img size=280]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/spacer.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki tylko nie sa dobrej jakosci tu bo jak je zmniejszam to niestety traca na wartosci 😞
a tu sliniak wiekszy od Olafka 😉 [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/sliniak.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolysce 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kolyska.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczek hehe 😉 ale to tylko chwilowe 😉 bo smoka nie lubi za bardzo ale to i dobrze 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/smoczek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Tatus zaczesal wloski 😉 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fryz-c318e1267b6b6a15f9c3f3b20d713cde.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak kocha spac 😁 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/spanie.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalyscie sie juz sexic??? bo My tak od kilku dni juz kilka razy i jest elegancko juz ale kurcze mam wrazenie ze moja psitka jest jak wawoz 😞 zaczynam lapac jakas schize ze mnie zle zszyli i stad ten rozmiar 😞
bo tak dotykam to nie wyglada jakby sie cos tam mialo jeszcze schodzic jesli chodzi o zewnetrzna czesc 🤨 wizyta u ginka mam dopiero w 3cim miesiacu...Hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...