Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Aaana WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS!!!!!!!!!!!! DUZO ZDROWKA SZCZESCIA I MILOSCI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak piszecie o tej 30stce ze za chwile wszystkie bedziemy pisac ze chcemy miec 30sci 😉
Dodi trzymaj sie tam!!!! Wszystko bedzie dobrze!!!
Sibi racja juz po tej ogromnej powodzi w 1997r powinni sie nauczyc ze niestety nie ma zartow i jesli ktos mieszka w zagrozonych rejonach powinien ubezpieczyc dom bo pozniej niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oj Martuś masz racje my mamy 10 ar i w okresie letnio wiosennym w ogóle się nie widujemy, rozbiegamy się po ogródku i spotykamy się w łazience przed kąpielą ehehheeh 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupilam z la rochay possay krem z filtrem 50 i do tego spray i pani powiedziala ze takie kremy zazwyczaj sa po 3cim roku zycia i ze dzieci przeciez sie nie opala co za idiotka...przeciez jak dziecko jest w wozku to nie jestes w stanie sama parasolka ochronic przed promieniami...
zapytalam tez o kropel do czyszczenia uszu po czym uslyszalam ze nie ma czego takiego dla dzieci i ze nie wolno uzywac kropli do uszu dla tak malych dzieci....
skoro nie ma dla dzieci to skad ona wie ze nie mozna uzywac tych wyprodukowanych specjalnie dla dzieci... no mowie Wam niezle zacofanie...
ech kupie sobie w PL i niech mnie cmokna... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek a po co Ci krople??
z tego co wiem to uszka należy delikatnie np pieluszką przetrzeć tzn rogiem , nic się z nimi nie powinno robić, podobno oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Maly ma miod w uszach 😞 a tego nie idzie wyczyscic niestety 😞
a patyczkiem nie chce grzebac.
Nikos uzywa tych kropli.
Zreszta bedziemy w PL u naszego znajomego pediatry wiec zapytam o wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzibzio napisał(a):
Przepraszam ze sie wtrace ale Anitek piszesz o kroplach do uszu nam pediatra polecil VAXOL i sa super, polecam 🙂

A tez ma Twoj Dzieciaczek miod w uszach czy profilaktycznie przepisal do czyszczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie czaje jak można domu nie ubezpieczyć 😮
Kurde Anitek, ta babka naprawdę zacofana albo trafiłaś na jej zły dzień 🙂 Jednak w PL troszkę łatwiej z takimi rzeczami 🙂
Cruella racja, my tu gdzie mieszkamy mamy 2 trawniki, kawałeczek ogródka i M. non stop z kosiarką chodzi i tnie.

Czuję się dziś do bani, nie wiem sama co mi się chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane ze ponizej 1roku nalezy zasiegnac porady lekarza 😞
ja i tak pojde do mojego pediatry wiec zapytam w jakis sposob mozna sie tego pozbyc 🙂
Nikos uzywala takich kropli gdzie sie wpuszczalo pare kropel a pozniej sie dziecko obracalo i wylatywalo to wszystko.
Szczerze to boje sie wogole uzywac czegokolwiek...


Cholera w sypialni mam 25stopni 😞 ratunku!!!!!!!!!!!
Maly tam lezy otworzylam okna ale musialam rolety znizyc zeby go nie przewialo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogrodu nie mam a bardzo bym chciala miec...
wylozyc sie na kocyku do domku pare krokow...
tutaj mam ta zatoke sliczna ale wiadomo do domu trzeba sie wrocic jak cos sie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
No mały dzisiaj na szczęście zasnął przy butli więc nie musiałam się siłować jak wczoraj.Dał mi dzisiaj nieźle popalić-strasznie markotny był,w dzień spał tylko godzinkę i jeszcze szczepionka go dobiła.Dobrze,że już śpi-wypoczywa on i ja 😆

IDZIE MISIO,IDZIE KONIK,MAŁPKA,PIESEK NO I SŁONIK.WSZYSCY RAZEM Z BALONAMI Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI.BO TO DZIEŃ RADOSNY WIELCE-MASZ JUŻ JEDEN ROCZEK WIĘCEJ 😉 aaana wszystkiego ukochanego dla ciebie i męża

Dziewczynki nie mogę znaleźć ale czy wspominałyście coś o ząbkach??
Czy którejś dotyczy ten problem?Jak przebiega?Czym łagodzi?
Mój Filip dłonie pcha od pewnego czasu do buzi,ale dzisiaj to jak poparzony rzucał się przy każdej butli nie chcąc zassać smoczka.Tu był głodny a tu z daleka od mleka.Powoli traciłam cierpliwość ale nie okazywałam mu,że nie podoba mi się to co wyprawiał.To był istny szał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezlismy kolejny samochod hehe 😉
jest nawet 7dmio osobowy i jak sie zlozy siedzenia te 2 dodatkowe to plaska powierzchnia jest i bagaznik meeeeeeega wielki 🙂
honda stream 🙂
teraz jeszcze tylko musimy sprawdzic ile ubezpieczenie kosztuje jak bedzie drogie to wtedy pozostaniemy przy audi a4 kombi albo bmw 3 kombi 🙂
teraz sa 3auta hehe a tak to nie moglismy znalezc nic 😜
Mam nadzieje ze z domem tez takie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzibzio dziekuje 😘
Titinka Nadii od CandyMonki wychodzi zabek. ale nie wiem czym lagodzi.
Co do pakowania raczek to ten problem juz jest od kilku tygodni a zebow nie widac 😉
choc ja czytalam ze tak dziecko poznaje swiat 🙂
Titinka zobacz jakie ma dziasla???
jesli czerwone itd to moze sie zaczyna cos dziac bo skoro nie chce jesc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Martuś korci mnie korci te 60ar 😉 Ogladam teraz w okolicy oferty domków, ale zupełnie nie wiem jak się zabrać za kupno domu, bo musiałabym chyba najpierw sprzedać nasze mieszkanko, bo nie wiem czy kredyt byśmy dostali, bo już jeden mamy na drugie mieszkanie.
A kropelki podobno jakieś się stosuje właśnie na tą woskowinę, ale ja nie wiem jakie.
Moja koleżanka była dzisiaj u pediatry jej synuś kończy w następny czwartek 4 miesiące tak jak moja Milenka i jest karmiony piersią i lekarka kazała podawać już mu zupki i powiedziała żeby narazie nie bawiła się w gotowanie, tylko podawała ze słoiczka hmmmm wiec ja też jak już będę mogła dawać zupki to zapytam swojej pediatry tzn. Milenki 😉czy lepiej gotować, czy podawać ze słoiczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi masz tu mój
http://nasza-klasa.pl/profile/818378

Ja nie czyszczę niczym uszu, jedynie po kąpieli delikatnie przecieram małżowinkę z zewnątrz, ale też Amelii nic nie wypływa.
Pediatra też nic nie kazała psikać ani kropli dawać no to nie daje hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek mi też się marzy swój prywatny ogród gdzie nikt nie będzie mi zaglądał... Myśle, ze niedługo się uda 🙂
Narazie mieszkamy można powiedzieć u mojego taty.. jest to duży dom na 80arowej działce, jest w nim 8 oddzielnych mieszkań, które są wynajęte obcym ludziom, my zajmujemy też jedno z nich. Więc tak naprawdę działka duża ale zero prywatności.. Mamy swoją altankę na grilla i kawałeczek ogródka ale nago nie da się tu biegać 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ja sama tez nic nie bede robic...
po kapieli tez delikatnie przecieram z zewnatrz no ale widze ze ma miod w srodku wiec nie chce zeby doszlo do jakiegos zapalenia albo zatkania uszka.
Lepiej to obserwowac 🙂
no ale zobaczymy co powie lekarz w PL 🙂
Mona ja tylko ze sloiczka...
Do mnie takie gotowanie nie ma sensu bo raczej nie jestem w stanie zrobic takiego pozywnego jedzonka wiadomo to wszystko jest opracowane dla dzieci sa tam tez dobrane skladniki itd a tu jak kupie marchew to cholera wie gdzie ona rosla 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malemu bede gotowac jak podrosnie 🙂
wtedy dostanie giere z kurczaka i tyle hahaha 😉
Martus no i z tym bieganiem na golasa to tez roznie...tutaj niestety nie damy rady sie wybudowac przepisy so nieco chore...
zeby kupic ziemie trzeba w danym miejscu mieszkac conajmniej 5lat to jeden warunek a do tego cena ziemi to tyle co nowy dom.... zalezy jaka duza ale ok 300tys euro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotować można jak masz pewne źródło jarzyn, a tak to chyba lepiej słoiczek.
Adrianowi gotowałam bo miałam swoje ale teraz kupiłam słoiczek 🙂

Anitek muszę przyglądnąć się dokładniej Amelii ale skoro nic jej do tej pory nie wypływało to chyba nie ma takiej potrzeby.


Martuś ogródek jest wspaniały, np wszyscy ganią mnie że na spacery nie chodzę , ale po co??
skoro na spacer muszę iść na ulicę a przed domem siedzimy na trawce lub tarasie albo na huśtawce. Bezcenne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello 🙂
ja tak na chwilke 🙂 juz po wizycie babci i dziadka, nawet milo było, babcia sie nie czepiała i nawet wziela mala na rece 🤪 CUD JAKIS!!!
o to foty z wizyty 🙂
Na ostatniej mała zapatrzona w tv of course ;-)))
[URL=http://img717.imageshack.us/i/sam0263n.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9655/sam0263n.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img33.imageshack.us/i/sam0267.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4636/sam0267.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img266.imageshack.us/i/sam0266.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5827/sam0266.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się,że górne są lekko zaczerwienione,albo ja sobie uroiłam to że to może być ząbkowanie.Dzisiaj mały miał szczepionkę i jak pytałam pediatrę to stwierdził,że to niekorzystne bio a nie ząbki bo to za wcześnie.Ale to taki pediatra,że szkoda gadać 🥴Chodzę do niego,bo mam blisko więc czy receptę czy szczepionkę to bez problemu szybciutko.A z poważnymi sprawami to prywatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...